Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#292157 10/02/2005 10:55
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Dzisiaj tylko trzy mecze ale mam nadzieję,że i na ich temat przeczytamy pare ciekawych wypowiedzi.

01:00 Atlanta at Orlando
02:00 LA Lakers at Detroit
04:30 Sacramento at Seattle


Dziś rano obudziłem się sprawdziłem wyniki na CNN gęba mi się ucieszyła, no ale za chwile dotarło do mnie,że tam nie podają czy była dogrywka czy nie.Więc przyjrzałem się wynikom i coś mi nie pasowało w meczach ekip z na rzeki Hudson. niestety były tam dogrywki, który profesjonal kocha.Starczy tych banialuków.
Na zachodzie szykuje się nam wielki szlagier ale czy to spotkanie będzie naprawdę takie porrywające ,czy zobaczymy w nim wielką ilość zodbywnaych punktów ?
Dlatego do mojego rozpisu wskoczy dzisiaj wygrana Sacramento, królwie po powrocie swoich czołowych zwodników (niechciałem pisać najlepszych bo po tym co pokazali Bibby i Miller pod ich nieobecność to bym ich obraził) nie odnieśli jeszcze zwycięstwa. Myśle,że minęła już wystraczająca ilość czasu aby ekipa się dotarła ( w końcu niepierwszy sezon grają w taki składzie) i pokazał na co naprawdę ich stać a moim zdaniem stać ich obecnie na wiele o czym boleśnie mogą się dzisiaj przekonać ponaddźwiękowcy.Seattle obecnie ma na swoim kącie 3 zwycięstwa z rzędu nad NO ,Charlotte i właśnie Kings (dodatkowa motywacja do rewanżu i pokazania,że w pełnym składzie to Sacramento jest ekipą lepszą),czyli ekipami niezbyt mocnymi, na początku sezonu rozgromili oni swoich dzisiejszych przeciwników różnicą 30 punktów ale nie widzę dzisiaj podstaw do powtórki, drużyna Webbera i spółki zdaje się być w coraz lepszej formie a wyniki spotkań z Seattle oraz ostatnie minimalne przegrane dostarczą im odpowiedniej motywacji.
Co do pozostałych dwóch spotkaniach myślę,że Orlando powinno przerwać serię porażek i pokona Atlantę.Linia ok 200 punktów ,po ostatnim meczu Atlanty, wydaje się nie stanowić problemu dla obu ekip ale ja obawiam sie,że Orlando może ten mecz wygrać różnicą ok 20 punktów a wtedy cięzko będzie o tak wysoki wynik.
Tak samo jest też w przypadku Detroit , jeziorowce odniosły wczoraj upragnione zwycięstwo w serii wyjazdowej i myśle,że już z tą jedną wiktorią powrócą do domu, chociaż Kobe zapowiedział,że chce wrócić njeszcze przed jej końcem więc kto wie.Kusi mnie też over 186 w tym spotkaniu bo Detroit ostatnio w swojej hali rzuca sporo punktów. Lekaersi należą do ekip ofensywnych,tylo wczorajsza beznadziejna skuteczność obu ekip sprawiła,że w regulaminowym czasie gry padł dosyć niski wynik jak na nich 92:92 ale to zmartwienie tylko tych,którzy grają u ziemniaków, więc i oni powinni rzucić Detroit ponad 90 punktów co byłoby już połową sukcesu . <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Last edited by amkwish; 10/02/2005 12:59.
Bonus: Unibet
#292158 10/02/2005 12:36
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
na pewno pisze o tym ostatni raz!!!! zdecydujcie sie w koncu jak piszecie tych gospodarzy??? bo tu akurat u gory wyszedl znowu mix, moze by tak zrobic glosowanie i raz nazawsze ten temat zamknac , a juz napewno nie ma nic gorszego jak taka KICHA-pozdrawiam

#292159 10/02/2005 13:09
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Poprawiłem "rozpiske meczowa(edytujac post Stypy) i BARDZO PROSZĘ,by zakładajacy tematy pisali rozkład meczów w tej formie:
/godzina rozpoczecia-czas polski/AWAY team at HOME team

Prosiłbym nie wklejac w poscie otwierajacym temat zadnych kursów,linii i nie wpisywac komentarzy.
Niech SCHEDULE bedzie przejrzyste.

Ja rozkładówke dzisiejsza skopiowałem z www.covers.com [covers.com]

#292160 10/02/2005 18:46
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Mimo, że dzisiaj tylko 3 mecze, to wg mnie 2 z nich są godne zagrania.
Mecz SEA-SAC jak dla mnie NO BET, myśle ze wygraja królowie ale omijam ten mecz szerokim łukiem.

Orlando - Atlanta Hawks
HC +12,5 2
Orlando przegrało (jeśli dobrze pamiętam) 3 mecze z rzędu, myśle ze teraz wygraja, ale 13 pkt. to sporo a orlando rzadko kiedy wygrywa taką różnicą. Atlanta wydaje sie byc na fali wznoszacej, b.dobre 2 ostatnie mecze.
Under 201,5
w ostatnim meczu rzucili łącznie 159 pkt., watpie zeby teraz przekroczyli 200

Detroit Pistons - L.A.Lakers
2 (5.00) lub bezpieczniej HC+10,5
Przeczuwam niespodziankę, zaskoczył mnie ostatni mecz tłoków przegrany ponad 20 punktami ze słabymi nets.

#292161 10/02/2005 22:18
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
na dzisiaj mój typ dnia to
UNDER 201,5 ATL-ORL.
Magics grają ostatnio wręcz fatalnie,3 porażki z rzędu z drużynami nie zaliczającymi sie do potentatów.Potrzebują zwycięstwa jak nigdy ale zapewne nie przyjdzie im to łatwo.Atlanta jaka jest wszyscy wiemy,na wyjeżdzie idzie im delikatnie mówiąc "niespecjalnie".Do tego dochodzi brak drugiego strzelca drużyny Al'a Harringtona
Under biore na wyczucie,Hawksi rzucą max 85,a czy Orlando będzie w stanie rzucic 115 pkt w meczu z takim rywalem? Szczerze w to wątpie i dlatego jak dla mnie HIGH STAKES

Jeśli chodzi o mecz-hit dzisiejszego dnia,to bardziej mimo wszystko skłaniałbym sie ku Sonics.Ostatnio grają bardzo dobrze,nie zawodzą.DO tego dochodzi psychologiczna przewaga,niedawne zwycięstwo w Sacramento,zresztą pierwszy mecz obu drużyn zakończył sie także zwycięstwem Seattle i to aż 30-punktowym.W Sacramento bez znaczącyh kontuzji,natomiast w Seattle nie zagra James(prawdopodobnie),jednak wydaje mi sie iż nie powinno to wpłynąc drastycznie na spadek formy drużyny.
A więc SONICS(-3)

#292162 10/02/2005 23:38
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Ja dzisiaj nastawiam sie na granie live i ...2HT,dlatego zadnych typów nie podaje.
Pierwszy mecz to najczarniejsza z czarnych magia:-),w drugim moga odezwać sie podteksty z ubiegłorocznego finału,trzeci wynik to lotto.

Poczekam co sie wydarzy w 2 pierwszych kwartach i wtedy cos próbuje zagrac.

#292163 11/02/2005 03:55
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
ja jest koncowy wynik detroit - lakers

bo na sportsline.com i betandwin.com jest 103-82

a na nba.com 103-81

kogo mam słuchac???????????//

PS sprawdziłem obliczenia na sportsline odnosnie punktów i wychodzi ze oni tam sie pomylili o 1 pkt


pytam sie dlatego iz linia w totomix była na poziomie 185 i teraz mam kłopot

#292164 11/02/2005 04:01
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
na sportsline poprawili czyli moge stwierdzic ze koncowy wynik to

103-81



pozdro

#292165 11/02/2005 06:30
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Z
a.k.a. "IcE22"
a.k.a. "IcE22"
Z Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 340
Jakim wynikiem zakonczył sie mecz ditroit-lakers było over 184.5 betandwin zle rozliczyło kupon

Detroit Pistons L.A. Lakers 103-82 End
(30-14, 21-21, 29-23, 23-24) End

#292166 11/02/2005 09:29
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Quote
Jakim wynikiem zakonczył sie mecz ditroit-lakers było over 184.5 betandwin zle rozliczyło kupon

Detroit Pistons L.A. Lakers 103-82 End
(30-14, 21-21, 29-23, 23-24) End

post nad tobą,kolega miał podobne rozterki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#292167 11/02/2005 10:12
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Te rury z LA nie trafiły dwuch rzutów w końcówce i mamy najgorszą sumę z możliwych dla tych co grali over 184.5


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Lukasz111, aker, forty), 1,629 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,848
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1