|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
Witam, Czy sa osoby na tym forum ktore korzystaja z Peer2mail?  a moze posiada ktos zbedne zaproszenie na dobre forum P2M ?  bylbym wdzieczny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
pewnie że są  na dobeych forach P2M nie trzeba zaproszeń tylko płacisz za dostęp polecam www.ufs.pl [ ufs.pl] oraz chyba najlepsze: www.p2mforum.info [ p2mforum.info]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Ostatni właśnie na p2mforum.info były degradacje i pleciałem z rekruta na starta - w sumie to słusznie, bo od prawie 5miesięcy nic nie wrzuciłem Ogólnie polecam p2mforum.info 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543
?
|
|
?
Dołączył: Sep 2006
Posty: 11,543 |
z polskich jest jeszcze www.fuzja.com [ fuzja.com] trzeba sie tylko zalogować i jeśli się nie chce awansować w rangach można jedynie sępić  jednak w wielu przypadkach skrzynki padają, lub gmail i jego pochodne są bokowane  ja ostatnio przerzuciłem się na www.urlforum.info [ urlforum.info], jest dużo nowości, jest pare filmów w HD  i najważniejsze wrzucają na kilka serwerów ( pliki wymiennie ) więc można np: 3 party na raz ciągnąć, każdy z innego serwera
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
Ostatni właśnie na p2mforum.info były degradacje i pleciałem z rekruta na starta - w sumie to słusznie, bo od prawie 5miesięcy nic nie wrzuciłem Ogólnie polecam p2mforum.info  jak coś to ja mam rang full member na www.ufs.pl [ ufs.pl] więc zawiązałbył współpracę Ty mi załatwiasz z p2mforum.info ja Ci z ufs'a jak coś:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
Ostatni właśnie na p2mforum.info były degradacje i pleciałem z rekruta na starta - w sumie to słusznie, bo od prawie 5miesięcy nic nie wrzuciłem Ogólnie polecam p2mforum.info  jak coś to ja mam rang full member na www.ufs.pl [ ufs.pl] więc zawiązałbył współpracę Ty mi załatwiasz z p2mforum.info ja Ci z ufs'a jak coś:) zaproszenie za zaproszenie  moge na to iść - reszta na PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
P.S. Self-Confident masz zapchaną skrzynkę :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
P.S. Self-Confident masz zapchaną skrzynkę :] nowi nie moga otrzymywac i wysylac PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,681 |
W takim razie, moje gg jest w moim profilu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
napisz gg to się odezwę tylko że na ufs'ie nie musisz mieć zaproszenia tylko jako zwykłe user nie masz dostępu do wszystkich działów, jednak możemy się zawsze wymieniać hashami
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220
a.k.a. "Klajd Frog"
|
|
a.k.a. "Klajd Frog"
Dołączył: Jul 2005
Posty: 1,220 |
hmm tutaj chyba zaproszenie miec tak?
|
|
|
Link skopiowany do schowka