|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Gdyby ktoś wkleił listy do dzisiejszego mixa - lub dał link który by się otwierał THX
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252
Eliminator
|
|
Eliminator
Dołączył: Dec 2003
Posty: 35,252 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Panowie!!!!! NIEMCY-Francja @2,70 !!! (@TOTOLOTEK) To chyba błąd bukmachera. Proszę o szybkie potwierdzenie, bo juz sam głupi jestem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
No to poszło na naszych zachodnich sąsiadów  (limit 250zł  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
zmiana za Neuner biegnie Huswald
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Nie wypada sie z Toba nie zgodzic.. mysle ze dobra opcja teraz poki nie ma skladow jest atak na Szwecje V po @ 7.25 or Francje V @ 13.00 w Bwin. Jak beda znane sklady.. mozemy zapomniec o takich kursach. (Jezeli najmoniejsze ekipy puszcza 2 garnitury - a niejednokrotnie tak robily) Stawki bez szalenstw bo troche strzelamy slepakami.. ale kursy do ustrzelenia bajka   ale kur.wy z bwinu, oh fuck  Zwroty porobili - jakby ktoś jeszcze nie wiedział. Szkoda słów. Wie ktoś kiedy porobili te zwroty? Przed zawodami czy w trakcie? Jajebię, co to ma znaczyc. Gra się na kraj, a nie na lineup przeciez - a oferta była dostępna. Co to ma byc w ogole
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
mi zrobili zwrot pod koniec 3 zmiany, nie wiem jak u pozostalych. Ta firma to mega kurestwo :rzygi:
Ostatnio babole robia, czekaja jak sie zakonczy i jak jest WON to robia void jak jest LOST to rozliczaja
MEGA KUREWSKI BUK!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740
a.k.a. "_Elbisi_"
|
|
a.k.a. "_Elbisi_"
Dołączył: Jan 2008
Posty: 740 |
no nie mowcie naprawde porobili zwroty ludzia ? Jezeli to utrzymaja to masakra. Nie mozna tego inaczej nazwac jak oszustwo.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,416 |
Serio z tymi zwrotami , po 7,25 dali zwrot? - Szwecje i po 9 mozna bylo brac...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Simone Hauswald Andrea Henkel, Martina Beck Kati Wilhelm , zastanawiam się czy jest druzuna która może je pokonać w sztafecie? może Francja/? BRUNET ,BECAERT ,DORIN , BAILLY
może szwedki?Ta ekipa rewelacyjnie na tych zawodach?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Ole Einar Bjoerndalen wielkim sportowcem jest. Ale jego sukcesy wymagają wyrzeczeń. Norweski biathlonista nie pije, nie pali, a śpi na żelaznym łóżku. "Aby nie stracić motywacji, wprowadziłem kilka ważnych zasad w moim życiu. Najważniejsza to wystrzegać się jakiejkolwiek formy luksusu, ponieważ właśnie on sprawia, że człowiek czuje się zadowolony i traci chęć do walki" mówi sportowiec.
Biathlonista opowiadał w norweskich mediach, że podczas sezonu staje się odludkiem i najchętniej śpi na niewygodnym żelaznym łóżku w niedogrzanym i nieumeblowanym pokoju i często niedojada, aby nie czuć nasycenia.
"Jakiekolwiek używki nie wchodzą w grę. Nie wiem jak smakują papierosy i alkohol, a pierwszą i ostatnią szklankę piwa wypiłem kiedy miałem 12 lat. Wtedy też postanowiłem trenować i być najlepszym, podczas gdy moi koledzy bawili się na imprezach. Może dlatego dzisiaj nie mam wielu przyjaciół, ale na razie mi to nie przeszkadza. Wino zacznę pić po zakończeniu kariery" dodaje.
Bjoerndalen wyjaśnił, że w dzisiejszym sporcie zwycięstwa oznaczają duże pieniądze i w wielu biednych krajach sportowy sukces otwiera wszystkie drzwi. "Ja to rozumiem, ponieważ pochodzę z bardzo biednej, wiejskiej rodziny. Rodzice pracowali praktycznie przez całą dobę. Dla mnie też sport był jedyną drogą do wyrwania się z tego życia i awansu społecznego".
Bjoerndalen jeszcze przed sezonem powiedział, że będzie startował przynajmniej do 2010 roku i zimowych igrzysk olimpijskich i podkreślił, że jego rezerwy motywacji starczą jeszcze na wiele lat. dziennik
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Tomek - Emil Hegle Svendsen @ 2,05 Betsson 10/10
Rzadko podaJe typy z biathlonu na 10/10 stawke. Ale tutaj kurs [osobiscie uwazam ze i tak troche za nisko, tak ze 2,2 mogli dac] jak na zawodnika pierwszego szeregu to nic tylko brac. Nie mowie ze Tomek nie jest z pierszego, jest i owszem, ale gdyby Emil statowal od poczatku mistrzostw to kursy pewnie bylyby odworcone zanizone na Norwega. Nie sprawdzilem info o zdrowiu Svendsena, ale jesli startuje to musi byc juz OK, w innym wypadku pewnie by to olal. Tomek bedzie mial tu spore szanse na wygrana - dlugi dystans, swietny bieg, ale... strzelnica,, no wlasnie. Emil byl bardziej regularny - tak mnie sie wydaje.
WINNER 15km --> Svendsen - wypoczety, jedyna okazja na indywidualny triumpf.
Potem stawialbym na Olka, Sikore, Greisa...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
forty tak, tak, nawet taki Svendsen moze czyscic buty/karabin Olkowi. Jak dla mnie bez dwoch zdan biathlonista wszechczasow. Co do MS, to jedna wielka farsa, nawet ich mi sie nie chce ogladac. Wole juz jak po raz n-ty startuje w Oberhofie/Rupo tam to czuje sie odrazu atmosfere. doping, i jak zwykle Ruskie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,397 Likes: 2 |
Tomek - Emil Hegle Svendsen @ 2,05 Betsson 10/10
Rzadko podaJe typy z biathlonu na 10/10 stawke. Ale tutaj kurs [osobiscie uwazam ze i tak troche za nisko, tak ze 2,2 mogli dac] jak na zawodnika pierwszego szeregu to nic tylko brac. Nie mowie ze Tomek nie jest z pierszego, jest i owszem, ale gdyby Emil statowal od poczatku mistrzostw to kursy pewnie bylyby odworcone zanizone na Norwega. Nie sprawdzilem info o zdrowiu Svendsena, ale jesli startuje to musi byc juz OK, w innym wypadku pewnie by to olal. Tomek bedzie mial tu spore szanse na wygrana - dlugi dystans, swietny bieg, ale... strzelnica,, no wlasnie. Emil byl bardziej regularny - tak mnie sie wydaje.
WINNER 15km --> Svendsen - wypoczety, jedyna okazja na indywidualny triumpf.
Potem stawialbym na Olka, Sikore, Greisa... osobiście obstawiam win Sikory :)a co do Svendsena? Wielka niewiadoma ,przez ostatni tydzień jeden dzień treningowy-dzisiaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
10/10 w biathlonie to ciekawe  i to jeszcze wszystko oparte na domyslach. Oj Ojro Ojro.. no nic powodzenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
jak dla mnie do Emil zagra VABANK, jak juz wyzej pisalem, pewnie w ogole nie startowalby gdyby nie byl pewien swego zdrowia. Kurs > 2,0 na faworyta przed MS z Tomkiem , msui byc zagrane 10/10, jak zdaze jutro to zagram 50 Ojro, a potem tylko czekac az podejde do kasy do Banik`a 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
W pinnacle masz na Svendsena 2.15 Ja nie ruszam żadnej pary ze Svendsenem. Jego forma jest jedno wielką niewiadomą, to jak wróżenie z fusów. Osobiście bardziej skłaniam się obniżce formy niż jakiejś ekslozji. Ta tajemnicza choroba może mieć duże znaczenie  Sleptsova też chyba chorowała przed mistrzostwami, bo teraz jej nie idzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Przeglądając listę reprezentacji na jutrzejszą sztafetę zauważyłem, że Rosja jest dopiero z 22. numerem więc ich wyniki sztafetowe też zostały usunięte. Ale po co o tym piszę? Otóż dzięki temu Polki awansowały na trzecie miejsce podczas przedświątecznych zawodów w Hochfilzen  brawo
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|