|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Jako że dzisiaj rozpoczyna się zasadnicza faza snokerowego Turnieju Masters proponuję zamieszczać w tym wątku swe typy a także przemyślenia związane z owym turniejem.
Na początek propozycja ode mnie: Graeme Dott - Stephen Maguire 2 2.25
Komentarz co do tego typu bardzo krótki bo i nie jestem jakimś wielkim znawcą tej dyscypliny choć bardzo lubię pooglądac sobie snooker na Eurosporcie. Tak więc po ostatnich turniejach widac wyraźnie progresję formy Dotta, co pokazał choćby ostatni turniej na Malcie, gdzie Dott uległ dopiero w finale wielkiemu mistrzowi Hendremu i to po naprawde twardej walce. Z Maguire'em jest dokłądnie na odwrót. Po wyśmienitym początku sezonu jego forma wyraźnie spadła i w ostatnich 2 turmnniejach nie pokazał nic wielkiego. Tak więc myślę, ze szanse Dotta sa naprawde duże. Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Oczywiście wużej nastąpiła pomyłka.
Graeme Dott - Stephen Maguire 1 kurs: 2.25
To moja propozycja na dzień dzisiejszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486 |
Dokladnie mialem napisac to samo... Maguire blyszczal w ubieglym roku.. byl w formie i mogl pokonac kazdego. Jak wiadomo jednak wszystko sie kiedys konczy. Podobnie jest z Maguire'em, ktory ostatnio niczym wielkim nie zachwycil. Co do Dott'a.. mialem okazje ogladac go wiele razy.. W Malta Cup byl bliski pokonania Hendrego.. zabraklo moze troche szczescia. Nawet jesli Maguire wygra.. to nie bedzie to latwy pojedynek. W B&W jest zaklad z handi (+2 dla Dotta) po kursie 2,0. Jesli ktos obawia sie postawic czysta jedynke.. handi jest po rownie dobrym kursie..
Graeme Dott - Stephen Maguire typ 1 Graeme Dott - Stephen Maguire (handi 2:0) typ 1
Jeszcze jedno info...co do nagrod..
Dla zwyciezcy przewidziano 125,000 funtow. Warto wiec moze bedzie postawic na Ronniego, ktory na Malcie nie byl zbytnio w humorze.. No ale takimi pieniedzmi chyba nie pogardzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 4 |
Rozpiska na najbliższe dni 13 luty 2005: Best of 11 2.00pm - Paul Hunter v Steve Davis 7.00pm - Graeme Dott v Stephen Maguire 14 luty 2005: 11.00am - Marco Fu v Ding Junhui 2.30pm - Matthew Stevens v Jimmy White (Brown)*** 7.00pm - Peter Ebdon v David Gray 15 luty 2005: 11.00am - Ken Doherty v Fu/Junhui 2.30pm - Ronnie O'Sullivan v Dott/Maguire 7.00pm - John Higgins v Chris Small 16 luty 2005: 1.00pm - Stephen Hendry v Stephen Lee 6.00pm - Mark Williams v Alan McManus Przydatne linki: http://www.worldsnooker.com/http://www.wheelsinmotion.net/Default.asp - LIVE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Moja propozycja:
N 13/02/05 czas zamknięcia zdarzenie rodzaj 1 x 2 14:55 Paul Hunter - Steve Davis The Masters 1.22 4.00 --2--
Expekt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No i jest pięknie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> Dott (+2) jako singielek, do tego czyste 1 na Dotta w rozpisie i kasy na koncie coraz więcej. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Aha, no i tak na szybko jakieś typki na jutro. Tak więc myślę że interesujące są jutrzejsze mecze:
Marco Fu - Din Junhui Matthew Stevens - Jimmy White (James Brown)
Myślę, że zarówno Stevens jak i Fu poradzą sobie ze swoimi rywalami i to raczej bez większych problemów (szczególnie Fu), a kursy wystawione przez B&W (w obu wypadkach 1.65) wyglądają całkiem interesująco. Choć do końca sam jeszcze nie wiem czy oba te mecze obstawie, czy też wybiorę tylko jeden. Jeżeli będzie to jeden to raczej ten pierwszy, czyli Fu vs Junhui.
Powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6 |
Myślę, że zarówno Stevens jak i Fu poradzą sobie ze swoimi rywalami i to raczej bez większych problemów (szczególnie Fu), a kursy wystawione przez B&W (w obu wypadkach 1.65) wyglądają całkiem interesująco. Ja osobiśie obstawiałem właśnie na Dinga i na White. Whita byłem 100% pewny, szkoda że tego tu nie napisałem. :-) Dziś liczę na szczęście i stawiam na Dinga. Niech wygra młodość... i perfekcyjne techniki. ;-) @2.75 EXP
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Po wczorajszej wpadce na Marco Fu proponuję na dzisiaj następujący typ:
Ronnie O'Sullivan - Graeme Dott (+3) 2 2.00
Po ostatnim spotkaniu obu panów, w którym Dott zmiótł Ronniego wygrywając z nim 5:0, Ronnie napewno będzie chciał ze wszystkich sił zrewanżować się swojemu przeciwnikowi, co może je3dynie wpłynąć na jego niekorzyść. Dott tymczasem jest w świetnej formie, poza tym jest niesamowicie mocny psychicznie i jestem niemalże pewien że handicap 3:0 na korzyść Dotta wystawiony przez B&W jest naprawde wysoki i jak dla mnie na 99% to wejdzie, dlatego też gram za naprawde dużą kase. Bardzo możliwym rozstrzygnięciem jest również zwycięstwo Dotta, no ale to chyba byłoby jednak zbyt ryzykowne, natomiast z tak wysokim handicapem nie widzę innej opcji, to musi wejść.
Powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
No ale musisz przyznać mario, że White to już był praktycznie za burtą turnieju, aż tu nagle nastapiło cudowne odrodzenia. Miałem stawiać na Stevensa, ale całe szczęśćie że tego nie zrobiłem no bo chyba bym sobie włosy z głowy powyrywał. Jeśli chodzi o mecz Doherty - Junhui to gdybym musiał ten meczo obstawić to też postawiłbym właśnie na młodego Chińczyka. Również handicap 2:0 na korzysć Chińczyka wygląda bardzo interesująco, a kurs 2.05 do niskich nie należy. Ja się jednak powstrzymam i tego meczu grał nie będę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6 |
No tak, na początku mecz się źle zapowiadał dla White. Gdybym miał obstawiać w trakcie meczu to prawdopodobnie obstawiłbym na Stevensa, ale że obstawiałem przed meczem to dałem na Whtie! =)
Ja gram chińczyka! =)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 6 |
No i miałem rację:
Ding rozgromił Dohertego 6-1 ;-) @2.75 IN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,146 |
A jak tam Ronnie O'Sullivan ?? wygral z Dottem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,146
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,146 |
juz mam wynik 6-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +245,30 zl <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 51 |
czy zna ktoś dzisiejsze wyniki???
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Hendry - Lee 6:1 Williams - McManus 4:2 (mecz trwa)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 42
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Nov 2004
Posty: 42 |
jak obstawiacie dzisiejsze mecze?
Ebdon P. v Davis S. Hendry S. v Higgins J.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
przyzwoity kurs na Hendry`ego. Jakies pol roku temu polegl z przyjacielem i to 5-1. Teraz czas na rewanz! Mysle, ze meczyk moze byc zaciety, jednak forma Hendry`ego pozwoli mu spokojnie wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Dla mnie dzisiejszy mecz Hendry - Higgins to typowy no bet i nie mam zamiaru tego ruszać. Wolę sobie usiąśc wieczorem przed TV i w spokoju obejrzeć meczyk bez dodatkowych emocji związanych z wytypowanym przeze mnie wynikiem no i bez stronniczości.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,026 |
spokojnie to Higgins Hendry`ego pyknal <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
no nic kolejny raz Hendry zachowal sie po przyjacielsku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|