Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#292759 13/02/2005 12:20
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
San Antonio @ Miami 1:00pm
L.A. Lakers @ Cleveland 3:30pm
Chicago @ Minnesota 3:30pm
Sacramento @ Boston 6:00pm
L.A. Clippers @ Toronto 6:00pm
Denver @ New Jersey 6:00pm
Charlotte @ New York 6:00pm
New Orleans @ Orlando 6:00pm
Memphis @ Indiana 6:00pm
Dallas @ Seattle 8:00pm
Portland @ Houston 8:30pm
Phoenix @ Golden State 9:00pm

Last edited by amkwish; 14/02/2005 08:19.
Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
tak na goraco to calkiem przyjemnie wyglada linia w minesocie - 191,5 (BAW) jest wedlug mnie do przeskoczenia

Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Ja dziś stawiam na przeskoczenie linii w Orlando Over 192 jak najbardziej do przeskoczenia.
Również w Bostonie obie ekipy powinny rzucić w sumie więcej niz 215 punktów.
Z niespodzianek to mogą to być zwycięstwa na wyjazdach Clippersów na Toronto ,w którym źle się ostatnio dzieje.LA powinno w koncu wygrać mecz po tych wszystkich minimalnych przegranych i jest ku temu dobra okazja.
Chicago ma duże szanse na wygraną z Minnesotą,w której właśnie do pracy zabiera się pan Kevin a kurs 2.73 nadaje się do rozpisu jak najbardziej.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
A co myslicie o underku w meczu Phonix z Golden State linia 227, ja bym tu stawial na under

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Handi na Sacramento i Houston to moje głóne typy na dziś.
Over w Minnesocie też rozważam,chociaż z liniami w tych dniach trzeba byc ostroznym ,bo lekko underowa tendencja się zaznacza,im bliżej ASG.

Ale...to wszystko schodzi na dlaszy plan,bo za 2 godziny match of the day.
Wiadomo na kogo stawiam:-)
W razie czego kontrowanie na live pozostaje:P

PS.Zapomnialem napisać o meczu w New Jersey.
To prawda,że Nuggets bardzo dobrze radza sobie z ekipami East,to prawda,że George Carl fajnie poukładał ten zespół,ale...
Malutki Boykins dzis raczej nie poszaleje sobie,bo Kidd jest za dobrym i zbyt doświadczonym zawodnikiem,żeby pozwolic sie wozic krasnalowi.
Nets maja nóż na gardle i może dotrze to wreszcie do świadomości Cartera,bo jak bedzie nadal się tak "profesjonalnie" zachowywał to zakończy się jego kariera w lidze(nie sadzę,by po tym jak pozbyłoby sie go NJ znajda się chetni) i predzej wyladuje w Prokomie:-) jak w innym zespole NBA.
Poza tym Denver będzie oslabione brakiem Camby'ego ,więc na deskach handi dla Nets.
Reasumując jedynka z handicapem dla gospodarzy,ewentualnie WM 1-12.

Last edited by amkwish; 13/02/2005 16:38.
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Nie mam dziś czasu na nic (dlatego podam tylko suche typy - bez opisów - po prostu dziś duzo zdarzeń zaraz zaczynają lega A Basket - oby nie wypadlo tak jak w piątek!):
1) Miami Heat - San Antonio Spurs 1 - Amkwishe do boju!
2) Minnesota Timberwolves - Chicago Bulls 1 (-5,0)
3) Boston Celtics - Sacramento Kings 2(-3,0) i over 216,5?
4) Indiana Pacers - Memphis Grizzlies 1
5) New Jersey Nets - Denver Nuggets 1 (-2,5)
6) Orlando Magic - New Orleans Hornets 2(+8,5)
7) Seattle SuperSonics - Dallas Mavericks 1(-3,00
8) Houston Rockets - Portland Trail Blazers 1(-6,5)
9) Golden State Warriors - Phoenix Suns under 227
i jako niespodziankę (za drobne) - Golden State Warriors - Phoenix Suns 1
Pozdrawiam
KRAJAN

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Miami to zagram ale Houston to chyba jak wygrywa to mala przewaga!!

Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

Na wstepie jak to zawsze bywa c+ mnie poprostu kocha... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> znowu te miami co za cholera, jedyna pociecha ze graja przeciwko SAS to moze zobaczymy meczyk na miare PO ale chociaz jak dochodzi do starcia rewelacyjnych druzyn to zazwyczaj jest to mecz 1 druzyny bez walkie drugiej druzyny.

Osobiscie gram dubelka SAC+HEAT +1,5.
Miami bo graja u siebie jest to szlagier, chec wygrania w takim meczu przed wlasna publicznoscia. Kings na przelamanie pelny sklad i bez wygranej jak na razie w ostatnich meczach, czas to zmienic.


Pozdr.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Witam.

Jak z takim małym 'o/f można może gdzieś obejrzeć sobie mecz : SA-Miami ?

amkw-nie kasuj odrazu ;-)

pozdr

ps: Ja jednak dziś na SA @1.85

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Oczywiście chodzi o relację w necie, bo niestety nie posiadam...c+...

edytować już nie mogłem..grr

sorry za bałagan...

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
mi dzisiaj podobają sie 3 meczyki Seattle,Memphis i Sacramento,handi są bardzo skromnei i zdecydowanie do przeskoczenia.
Ten over w Minessocie również całkiem,całkeim
To tak wstępnie,pózniej postaram sie napisać coś więcej

Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Quote
Oczywiście chodzi o relację w necie, bo niestety nie posiadam...c+...

edytować już nie mogłem..grr

sorry za bałagan...

jeśli Ci chodzi o taką to tu http://www.sportsline.com/nba/scoreboard

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Witam.

Na wstepie jak to zawsze bywa c+ mnie poprostu kocha... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> znowu te miami co za cholera

W przeciwieństwie do Ciebie jestem jak najbardziej za wyborem C+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Misiek,zajrzyj do działu linki,tak masz wszystko co potrzeba.

BTW w ogóle nie mozecie edytowac postów,nawet chwile po ich wysłaniu???
Miało być 5 minut,nie wiem dlaczego jest inaczej.


A jeszcze jedno...ponoć Bryant ma dzis grać .

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Amkwish - ok,dzięks...właśnie miało być że 5 minut, a ja nie mogłem...dziwne...


Chodziło mi o relację jakoś żeby sobie obejrzeć meczyk w necie...

Bo linki to ja znam [bez_jaj] ;-) ale i tak wielkie dzięki.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
wlasnie co z LAL? Zagra Bryant? Kurs na LA spada, chyba zaryzykuje na Jeziorowcow 3,35 kuusi. Pozdrawiam.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
wlasnie co z LAL? Zagra Bryant? Kurs na LA spada, chyba zaryzykuje na Jeziorowcow 3,35 kuusi. Pozdrawiam.

Hmm...również się podpisuję do pytania...

Ale ja już chyba nie będę mógł spróbować LA, ponieważ expekt wycofał już ten mecz ze swojej oferty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Sacramento(-2,5)
Nie ma dwóch zdań,czas na przełamanie.4 porażki z rzędu,pytanie czy to kryzys czy po prostu pech?Wszystkie przegrane były minimalne i do tego z niebyle jakimi drużynami.Królowie to wciąz drużyna z czołówki,5 miejsce na zachodzie,Celtics 6 na wschodzie.Róznice między obiema konferencjami wszyscy znamy.Obie drużyny bez znaczących absencji,no z wyjątkiem B. Millera u Króli.Handi prawie jakby go nie było,więc nie powinien stanowić problemu

Seattle(-2,5)
Rywal dużo bardziej wymagający niż powyżej,ale Sonics są teraz w zupełnie innym miejscu.Koszykarze z Seattle są w dużym gazie,szczególnie po ostatnich zwycięstwach nad bezpośrednimi rywalami z zachodzu PHO i SAC.Zapewne mierzą wysoko,kto wie czy nie w mistrzostwo konferencji? Pierwszy mecz między obiema drużynami w Dallas wygrali 107-102.Bez znaczących absencji w obu drużynach.Handi tak jak powyżej prawie żaden,więc tutaj również kwestia wygranej

Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Bryant zagra

Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
I dlatego over w Cleveland...hmmm:-)

Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Cholera a tak bym popatrzyl na ten meczy.. nie pozostaje nic innego jak live na stronc e i zimne piwko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> LAL Go Go Go!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, betowiec, 11kera11, burbon, poozon, aker, JelineK), 1,762 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,794
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1