|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
San Antonio @ Miami 1:00pm L.A. Lakers @ Cleveland 3:30pm Chicago @ Minnesota 3:30pm Sacramento @ Boston 6:00pm L.A. Clippers @ Toronto 6:00pm Denver @ New Jersey 6:00pm Charlotte @ New York 6:00pm New Orleans @ Orlando 6:00pm Memphis @ Indiana 6:00pm Dallas @ Seattle 8:00pm Portland @ Houston 8:30pm Phoenix @ Golden State 9:00pm
Last edited by amkwish; 14/02/2005 08:19.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
tak na goraco to calkiem przyjemnie wyglada linia w minesocie - 191,5 (BAW) jest wedlug mnie do przeskoczenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Ja dziś stawiam na przeskoczenie linii w Orlando Over 192 jak najbardziej do przeskoczenia. Również w Bostonie obie ekipy powinny rzucić w sumie więcej niz 215 punktów. Z niespodzianek to mogą to być zwycięstwa na wyjazdach Clippersów na Toronto ,w którym źle się ostatnio dzieje.LA powinno w koncu wygrać mecz po tych wszystkich minimalnych przegranych i jest ku temu dobra okazja. Chicago ma duże szanse na wygraną z Minnesotą,w której właśnie do pracy zabiera się pan Kevin a kurs 2.73 nadaje się do rozpisu jak najbardziej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484 |
A co myslicie o underku w meczu Phonix z Golden State linia 227, ja bym tu stawial na under
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Handi na Sacramento i Houston to moje głóne typy na dziś. Over w Minnesocie też rozważam,chociaż z liniami w tych dniach trzeba byc ostroznym ,bo lekko underowa tendencja się zaznacza,im bliżej ASG.
Ale...to wszystko schodzi na dlaszy plan,bo za 2 godziny match of the day. Wiadomo na kogo stawiam:-) W razie czego kontrowanie na live pozostaje:P
PS.Zapomnialem napisać o meczu w New Jersey. To prawda,że Nuggets bardzo dobrze radza sobie z ekipami East,to prawda,że George Carl fajnie poukładał ten zespół,ale... Malutki Boykins dzis raczej nie poszaleje sobie,bo Kidd jest za dobrym i zbyt doświadczonym zawodnikiem,żeby pozwolic sie wozic krasnalowi. Nets maja nóż na gardle i może dotrze to wreszcie do świadomości Cartera,bo jak bedzie nadal się tak "profesjonalnie" zachowywał to zakończy się jego kariera w lidze(nie sadzę,by po tym jak pozbyłoby sie go NJ znajda się chetni) i predzej wyladuje w Prokomie:-) jak w innym zespole NBA. Poza tym Denver będzie oslabione brakiem Camby'ego ,więc na deskach handi dla Nets. Reasumując jedynka z handicapem dla gospodarzy,ewentualnie WM 1-12.
Last edited by amkwish; 13/02/2005 16:38.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Nie mam dziś czasu na nic (dlatego podam tylko suche typy - bez opisów - po prostu dziś duzo zdarzeń zaraz zaczynają lega A Basket - oby nie wypadlo tak jak w piątek!): 1) Miami Heat - San Antonio Spurs 1 - Amkwishe do boju! 2) Minnesota Timberwolves - Chicago Bulls 1 (-5,0) 3) Boston Celtics - Sacramento Kings 2(-3,0) i over 216,5? 4) Indiana Pacers - Memphis Grizzlies 1 5) New Jersey Nets - Denver Nuggets 1 (-2,5) 6) Orlando Magic - New Orleans Hornets 2(+8,5) 7) Seattle SuperSonics - Dallas Mavericks 1(-3,00 8) Houston Rockets - Portland Trail Blazers 1(-6,5) 9) Golden State Warriors - Phoenix Suns under 227 i jako niespodziankę (za drobne) - Golden State Warriors - Phoenix Suns 1 Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Miami to zagram ale Houston to chyba jak wygrywa to mala przewaga!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
Witam.
Na wstepie jak to zawsze bywa c+ mnie poprostu kocha... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> znowu te miami co za cholera, jedyna pociecha ze graja przeciwko SAS to moze zobaczymy meczyk na miare PO ale chociaz jak dochodzi do starcia rewelacyjnych druzyn to zazwyczaj jest to mecz 1 druzyny bez walkie drugiej druzyny.
Osobiscie gram dubelka SAC+HEAT +1,5. Miami bo graja u siebie jest to szlagier, chec wygrania w takim meczu przed wlasna publicznoscia. Kings na przelamanie pelny sklad i bez wygranej jak na razie w ostatnich meczach, czas to zmienic.
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Witam.
Jak z takim małym 'o/f można może gdzieś obejrzeć sobie mecz : SA-Miami ?
amkw-nie kasuj odrazu ;-)
pozdr
ps: Ja jednak dziś na SA @1.85
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Oczywiście chodzi o relację w necie, bo niestety nie posiadam...c+...
edytować już nie mogłem..grr
sorry za bałagan...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
mi dzisiaj podobają sie 3 meczyki Seattle,Memphis i Sacramento,handi są bardzo skromnei i zdecydowanie do przeskoczenia. Ten over w Minessocie również całkiem,całkeim To tak wstępnie,pózniej postaram sie napisać coś więcej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 17,144 |
Oczywiście chodzi o relację w necie, bo niestety nie posiadam...c+...
edytować już nie mogłem..grr
sorry za bałagan... jeśli Ci chodzi o taką to tu http://www.sportsline.com/nba/scoreboard
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Witam.
Na wstepie jak to zawsze bywa c+ mnie poprostu kocha... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> znowu te miami co za cholera W przeciwieństwie do Ciebie jestem jak najbardziej za wyborem C+ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Misiek,zajrzyj do działu linki,tak masz wszystko co potrzeba. BTW w ogóle nie mozecie edytowac postów,nawet chwile po ich wysłaniu??? Miało być 5 minut,nie wiem dlaczego jest inaczej. A jeszcze jedno...ponoć Bryant ma dzis grać .
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
Amkwish - ok,dzięks...właśnie miało być że 5 minut, a ja nie mogłem...dziwne...
Chodziło mi o relację jakoś żeby sobie obejrzeć meczyk w necie...
Bo linki to ja znam [bez_jaj] ;-) ale i tak wielkie dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
wlasnie co z LAL? Zagra Bryant? Kurs na LA spada, chyba zaryzykuje na Jeziorowcow 3,35 kuusi. Pozdrawiam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
wlasnie co z LAL? Zagra Bryant? Kurs na LA spada, chyba zaryzykuje na Jeziorowcow 3,35 kuusi. Pozdrawiam. Hmm...również się podpisuję do pytania... Ale ja już chyba nie będę mógł spróbować LA, ponieważ expekt wycofał już ten mecz ze swojej oferty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2
Fundator
|
|
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983 Likes: 2 |
Sacramento(-2,5) Nie ma dwóch zdań,czas na przełamanie.4 porażki z rzędu,pytanie czy to kryzys czy po prostu pech?Wszystkie przegrane były minimalne i do tego z niebyle jakimi drużynami.Królowie to wciąz drużyna z czołówki,5 miejsce na zachodzie,Celtics 6 na wschodzie.Róznice między obiema konferencjami wszyscy znamy.Obie drużyny bez znaczących absencji,no z wyjątkiem B. Millera u Króli.Handi prawie jakby go nie było,więc nie powinien stanowić problemu
Seattle(-2,5) Rywal dużo bardziej wymagający niż powyżej,ale Sonics są teraz w zupełnie innym miejscu.Koszykarze z Seattle są w dużym gazie,szczególnie po ostatnich zwycięstwach nad bezpośrednimi rywalami z zachodzu PHO i SAC.Zapewne mierzą wysoko,kto wie czy nie w mistrzostwo konferencji? Pierwszy mecz między obiema drużynami w Dallas wygrali 107-102.Bez znaczących absencji w obu drużynach.Handi tak jak powyżej prawie żaden,więc tutaj również kwestia wygranej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
I dlatego over w Cleveland...hmmm:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Cholera a tak bym popatrzyl na ten meczy.. nie pozostaje nic innego jak live na stronc e i zimne piwko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> LAL Go Go Go!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|