Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Oto-nastepca-Zidanea,wid,10863467,wiadomosc.html?ticaid=17870


Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Pytanie za 100 pkt panowie tongue

Czy możliwe jest żeby drużyna strzeliła dwie bramki (mówię o piłce nożnej) podczas gdy druga drużyna nie dotknie nawet piłki między dwoma golami ???

Mam nadzieje że wiadomo o co kaman wink

Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
W teorii tak - w praktyce - nie widzialem aby doszlo do czegos takiego.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
podać przykład cool

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Hm czy aby na pewno, bo przecież drużyna, która bramkę traci zaczyna od środka i chcąc nie chcąc piłkę dotknąć musi.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Chyba, że mówimy o dwóch bramkach samobójczych grin

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
jesli nie o samobojczych to na pewno jest to niemozliwe wink

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
jest możliwe smile wysilić mózgownice !

Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
strzelaja brmke na koniec polowy, sedzia konczy polowe a druga zaczyna druzyna ktora strzelila i odrazu strzela smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
właśnie smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
no faktycznie tongue vert 100 pkt leci do ciebie laugh wink

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
No nie wiem, czy sędzia może zakończyć połowę zaraz po zdobyciu bramki? Chyba raczej nie tongue

Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
Ależ oczywiście, że może.

Jako ciekawostke dodam, iż sędzia może zakończyć mecz i nie dać wznowić gry:

1. z rzutu rożnego
2. z rzutu wolnego nawet z 16,5 metra od bramki

Jedynie rzut karny sędzia musi dać wykonać, ale już np. przed dobitką może gwizdnąć koniec.

I naprawde śmieszy mnie jak wielcy eksperci - komentatorzy czasem mówią o błędzie sędziego i nieznajomości przepisów, gdy arbiter kończy mecz przed wykonaniem rzutu rożnego. Ma prawo tak zrobić.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
a to w takim razie jeszcze pytanko do ekspertów wink

Jest 90 min meczu pomiędzy Barcą i Milanem, wynik 1:0, sedzia dolicza 3 min i w 93 minucie Milan ma rzut rożny. Cała drużyna włoska, wlącznie z bramkarzem idzie na pole bramkowe Bracy w nadziei, że jakimś fuksem wepchną piłkę do bramki. Plan się nie udaje i piłkę w środku pola dostaje Messi czy inny Iniesta i strzela z połowy. Pilka leci w stronę pustej bramki i niechybnie z ok. 2-3 sekundy padnie druga bramka dla Barcy, kiedy nagle sędzia kończy mecz nie uznając gola.

I teraz pytanie: czy ma do tego prawo?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Jeżeli skończy mecz prze tym jak piłka wpadnie o bramki to oczywiście bramki nie ma i ma o tego prawo. Nie ma tak jak w NBA, że musi przed końcem czasu wypuścić piłkę z rąk i jeżeli wpadnie po czasie to uznają punkty.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374

Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Jeżeli skończy mecz prze tym jak piłka wpadnie o bramki to oczywiście bramki nie ma i ma o tego prawo. Nie ma tak jak w NBA, że musi przed końcem czasu wypuścić piłkę z rąk i jeżeli wpadnie po czasie to uznają punkty.

Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Poniżej lista zdobywców Oscarów, która wyciekła do sieci (o ile to nie jest fotomontaż). To jak? Stawiamy grubo w bukach ?

[Linked Image] [imageshack.us]
[Linked Image] [g.imageshack.us]

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Fantastyczny projekt: oczko dla żółwi:
http://lipa13.wordpress.com/diy-oczko-wodne-dla-zolwi/

Geniusz Karola Darwina:
http://lipa13.wordpress.com/

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Originally Posted by dr@nk
http://video.google.com/videoplay?docid=-1179089901019022839

Reportaż dotyczący Pozytywnego Myślenia, Doskonalenia Umysłu i NLP. Zachęcam do obejrzenia w całości. Ktoś z Was korzystał z takich technik?

Oglądnąłem film, właśnie czytam felieton o NLP - programowaniu neurolingwistycznym (koleżnka z pracy mnie strasznie namawia, ale ona raczej nie jest dobrą reklamą NLP)... w felietonie tym http://newage.info.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17&Itemid=17 jest napisane: W programie telewizyjnym „fenomen“ poświęconym różnym zadziwiającym przejawom współczesnej kultury, którego pilotażowe odcinki emitowane będą 26 oraz 27 grudnia o godzinie 16.00 w 1 Programie TVP, rozmawialiśmy z jednym z trenerów NLP. Janusz Gołyński wygłaszał samoprogramujące formułki o swoim geniuszu. Chętnie bym zobaczył ten program, jak ktoś namierzy niech ta znać...

Strona 4 z 15 1 2 3 4 5 6 14 15

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, forty, aker, rafal08, burbon, Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, $-man, betowiec, kamel, bukma, 11kera11), 2,780 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,646
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1