|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 159 |
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,Oto-nastepca-Zidanea,wid,10863467,wiadomosc.html?ticaid=17870
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Pytanie za 100 pkt panowie  Czy możliwe jest żeby drużyna strzeliła dwie bramki (mówię o piłce nożnej) podczas gdy druga drużyna nie dotknie nawet piłki między dwoma golami ??? Mam nadzieje że wiadomo o co kaman 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2007
Posty: 5,696 |
W teorii tak - w praktyce - nie widzialem aby doszlo do czegos takiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
podać przykład 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Hm czy aby na pewno, bo przecież drużyna, która bramkę traci zaczyna od środka i chcąc nie chcąc piłkę dotknąć musi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Chyba, że mówimy o dwóch bramkach samobójczych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
jesli nie o samobojczych to na pewno jest to niemozliwe 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
jest możliwe  wysilić mózgownice !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2005
Posty: 311 |
strzelaja brmke na koniec polowy, sedzia konczy polowe a druga zaczyna druzyna ktora strzelila i odrazu strzela 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
właśnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
no faktycznie  vert 100 pkt leci do ciebie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
No nie wiem, czy sędzia może zakończyć połowę zaraz po zdobyciu bramki? Chyba raczej nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2006
Posty: 279 |
Ależ oczywiście, że może.
Jako ciekawostke dodam, iż sędzia może zakończyć mecz i nie dać wznowić gry:
1. z rzutu rożnego 2. z rzutu wolnego nawet z 16,5 metra od bramki
Jedynie rzut karny sędzia musi dać wykonać, ale już np. przed dobitką może gwizdnąć koniec.
I naprawde śmieszy mnie jak wielcy eksperci - komentatorzy czasem mówią o błędzie sędziego i nieznajomości przepisów, gdy arbiter kończy mecz przed wykonaniem rzutu rożnego. Ma prawo tak zrobić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 7,056 |
a to w takim razie jeszcze pytanko do ekspertów  Jest 90 min meczu pomiędzy Barcą i Milanem, wynik 1:0, sedzia dolicza 3 min i w 93 minucie Milan ma rzut rożny. Cała drużyna włoska, wlącznie z bramkarzem idzie na pole bramkowe Bracy w nadziei, że jakimś fuksem wepchną piłkę do bramki. Plan się nie udaje i piłkę w środku pola dostaje Messi czy inny Iniesta i strzela z połowy. Pilka leci w stronę pustej bramki i niechybnie z ok. 2-3 sekundy padnie druga bramka dla Barcy, kiedy nagle sędzia kończy mecz nie uznając gola. I teraz pytanie: czy ma do tego prawo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Jeżeli skończy mecz prze tym jak piłka wpadnie o bramki to oczywiście bramki nie ma i ma o tego prawo. Nie ma tak jak w NBA, że musi przed końcem czasu wypuścić piłkę z rąk i jeżeli wpadnie po czasie to uznają punkty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
Jeżeli skończy mecz prze tym jak piłka wpadnie o bramki to oczywiście bramki nie ma i ma o tego prawo. Nie ma tak jak w NBA, że musi przed końcem czasu wypuścić piłkę z rąk i jeżeli wpadnie po czasie to uznają punkty.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Poniżej lista zdobywców Oscarów, która wyciekła do sieci (o ile to nie jest fotomontaż). To jak? Stawiamy grubo w bukach ? [Linked Image] [ imageshack.us] [Linked Image] [ g.imageshack.us]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
Oglądnąłem film, właśnie czytam felieton o NLP - programowaniu neurolingwistycznym (koleżnka z pracy mnie strasznie namawia, ale ona raczej nie jest dobrą reklamą NLP)... w felietonie tym http://newage.info.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17&Itemid=17 jest napisane: W programie telewizyjnym „fenomen“ poświęconym różnym zadziwiającym przejawom współczesnej kultury, którego pilotażowe odcinki emitowane będą 26 oraz 27 grudnia o godzinie 16.00 w 1 Programie TVP, rozmawialiśmy z jednym z trenerów NLP. Janusz Gołyński wygłaszał samoprogramujące formułki o swoim geniuszu. Chętnie bym zobaczył ten program, jak ktoś namierzy niech ta znać...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|