|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
01:00 New York at Philadelphia 01:00 Portland at Charlotte 01:30 Milwaukee at Detroit 02:00 Washington at New Orleans 03:00 Utah at Phoenix
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63 |
jak dla mnie 1. washhington-new orleans 1 2. utah-phonex under 220 1 Jak dla mnie wash to najpewniejszy mecz dzisiaj, wczoraj przegrało z z kiddem i spólką ale dla new orleans powinninawrzucać. 2 ostatnio phoenix under mysle ze i tak bedzie dziś
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
hm washington wczoraj nie gral dibo76 tylko 2 noce temu z detroit i przegral ponad 20 pkt na dodatek ten mecz jest na wyjezdzie a do tego dochodzi uraz łokcia ARENASA więc nie wiem czy tak łatwo washington poradzi sobie z new orleans u ktorych kostke dzis w nocy skrecil PJ Brown wiec obie epipy moga dzis grac pomimo duzych brakow w skladzie oslabione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
Witam
Mysle ze Detroit upora sie z Milwaukee, hp nie ma jeszcze u bukow wiec trzeba z tym jeszcze poczekac. Phoenix z Utah under 219 ladnie wyglada i duza szansa ze bedzie. Phoenix ostatnio mniej rzucaja i zaczynaja sie meczyc ze slabszymi, wiec i Utah +12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />jest calkiem mozliwe. Wiec dubelek na dzis jest z czego zlozyc.
pozdrawiam
Whip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
Chlopaki a co sadzicie o tym? Philadelphia 76ers - New York Knicks under 204.5 Phoenix Suns - Utah Jazz under 218.5
kursy okolo 1.9, to daloby niezle AKO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Postawienie przy ostatniej tendencji overowej na 2 undery , drużyn overowych jest dużym ryzykiem , ale może wejść , jak wszystko inne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19 |
po 60 listow send poprzez Iversona ,licze na X2 mniej pkt ze strony Jamisona ,linija wystawila -22+ ,biorac pod uwage kontuzje kolesia z Washington Arenasa -machiny zdobywajacej 25%pnk druzyny ,,oraz zelaznego obroncy Orleanu Browna daje liczyc na przekroczenie 22pnk. Jamison 22+ 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Rzeczywiscie.. 22 punkty nie wydaja sie byc nie do przeskoczenia przez Jamisona.. Przy nieobecnosci Arenasa i P.J. Browna wydaje sie byc to ciekawy zaklad...
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737 |
po 60 listow send poprzez Iversona ,licze na X2 mniej pkt ze strony Jamisona ,linija wystawila -22+ ,biorac pod uwage kontuzje kolesia z Washington Arenasa -machiny zdobywajacej 25%pnk druzyny ,,oraz zelaznego obroncy Orleanu Browna daje liczyc na przekroczenie 22pnk. Jamison 22+ 8/10 u jakiego buka ten zaklad?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19 |
litewskie buki www.topsport.lt [ topsport.lt] (krepsinis) www.omnibet.lt [ omnibet.lt] (niestety nie macie takiej mozliwosci,gdyz naziemne) kurs wyciagamy od zachodnich bukmeikow ,i pewnie da sie odnalezc Antawn Jamisonsorry jesli tym kogos urazilem,,powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204 |
Witam, to moj pierwszy post w NBA. Chcialbym zaznaczyc ze moje typy opieram jedynie na danych statystycznych wiec bylbym widzieczny za ustosunkowanie sie osob "siedzacych" w NBA. Oferta Expekta dzis mizerna wiec... Philadelphia 76ers - New York Knicks (o. 203,5) Ostatni mecz tych dwoch druzyn 107:113 Philadelphia w ostatnich pieciu meczach u siebie rzucila 112, 95, 106, 103, 95 New York ostatnie piec meczy na wyjezdzie - 94, 102, 106, 115, 76
Phoenix Suns - Utah Jazz Tutaj linia dosc wysoka (215) ale mysle ze tez do przeskoczenia. W ostatnim meczu w styczniu padly 223 punkty. Pozostale dwa spotkania tych dwoch zespolow w tym sezonie to w sumie 194 i 217 punktow. Phoenix w 10 ostatnich spotkaniach w 7 zdobylo ponad 120 punktow. Tylko w jednym zdobyli mniej niz 100. A i Utah to zespol rzucajacy (przynajmniej ostatnio w okolicach 100 punktow).
Reasumujac, jesli nie ma zadnych absencji czolowych zawodnikow to postawie dzis dwa overy. (z typow konkursowych wynika ze nie tylko ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
dyrma ja też w dużej mierze zwracam uwage na dane statystyczne ponieważ odgrywają dużą rolę , ale trzeba sie również ustosunkować do tego że Phoenix powoli czuje zmęczenie w tym sezonie , ponieważ dla Nasha , Mariona , Stoudamire'a nie ma zmienników więc jak dało sie ostatnio zaobserwować ciężko im sie rzuca grube overy , już coraz rzadziej w ich meczach pada 200-kilkadziesiąt punktów , dorzucają do tego fakt że Utah na wyjezdzie 100 punktów przekracza niezwykle rzadko wychodzi tutaj nam under.Co do linii to podałeś dosyć niską , toto mix wystawił 220 , a w necie linia dochodziła nawet do 221.5 więc przy niej zostanmy.Ostatnie spotkanie Słońc z Goldenami gdzie uwzględniając dogrywkę padło tylko 206 punktów świadczy o tym, że na dużo punktów się nie zanosi i 221.5 linia nie powinna zostać przekroczona.
Phoenix Suns - Utah Jazz UNDER [color:"blue"] 221.5[/color]
Drugim spotkaniem na którym bym chciał sie skupić jest spotkanie Detroit z Milwaukee , tutaj sądze bez problemu powinna paść [color:"blue"] [/color] , kurs nie jest wysoki ale dla tych którzy grają za większą kaskę sądze dosyć łatwe money.Detroit w ostatnich 5 meczach u siebie same pogromy , po prostu zmiatali ekipy w każdym spotkaniu grubo przekraczając z handicap ich forma jest ostatnio fenomenalna i bardzo wysoka, a Milwauke na wyjezdzie słabo , żadnej zwyżki formy nie widać na dodatek jak czytałem w necie mają zagrać osłabieni bez swojego najlepszego strzela więc:
Detroit Pistons - Milwaukee Bucks 1 [color:"blue"] 1.25 [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Zagrają oczywiście bez najlepszego strzelca Redda więc Detroit raczej bez problemów!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Rzeczywiscie.. 22 punkty nie wydaja sie byc nie do przeskoczenia przez Jamisona.. Przy nieobecnosci Arenasa i P.J. Browna wydaje sie byc to ciekawy zaklad...
Pozdrawiam Dominik Wg moich informacji absencje Arenasa,jak równiez Redda sa NIE potwierdzone.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272 |
Zagrają oczywiście bez najlepszego strzelca Redda więc Detroit raczej bez problemów! no pewnie to gramy 1,14 za grubo co nie?? hahahahha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
1.14 chyba nisko 1.25 widziałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009 |
amkwish - a jakie masz informacje odnosnie Brevin Knight,Emeka Okafor i Primoz Brezec ? Wesprzesz mnie na bobki ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
w meczu charlotte - portland BAW wystawil 2.90 na wygrana charlotte - dlaczego az taki wysoki kurs ? ktos moze mi powiedziec ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Lajkonik,ja podałem do naszej zabawy typ na Bobki. Szczerze mówiąc to nawet nie dociekałem w jakim składzie wyjdzie dzis Charlotte,maja wygrac i tyle,takie jest zapotrzebowanie:))))
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
po tym kursie to jestem sklonny zaryzykowac - poza tym licze na to ze portland pokaze sie bardzo zle poza domem niech moc bedzie z bobami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|