Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#293611 14/02/2005 08:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
01:00 New York at Philadelphia
01:00 Portland at Charlotte
01:30 Milwaukee at Detroit
02:00 Washington at New Orleans
03:00 Utah at Phoenix

Bonus: Unibet
#293612 14/02/2005 10:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 63
jak dla mnie
1. washhington-new orleans 1
2. utah-phonex under 220
1 Jak dla mnie wash to najpewniejszy mecz dzisiaj, wczoraj przegrało z z kiddem i spólką ale dla new orleans powinninawrzucać.
2 ostatnio phoenix under mysle ze i tak bedzie dziś

#293613 14/02/2005 12:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
hm washington wczoraj nie gral dibo76 tylko 2 noce temu z detroit i przegral ponad 20 pkt na dodatek ten mecz jest na wyjezdzie a do tego dochodzi uraz łokcia ARENASA więc nie wiem czy tak łatwo washington poradzi sobie z new orleans u ktorych kostke dzis w nocy skrecil PJ Brown wiec obie epipy moga dzis grac pomimo duzych brakow w skladzie oslabione <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#293614 14/02/2005 13:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
Witam

Mysle ze Detroit upora sie z Milwaukee, hp nie ma jeszcze u bukow wiec trzeba z tym jeszcze poczekac. Phoenix z Utah under 219 ladnie wyglada i duza szansa ze bedzie. Phoenix ostatnio mniej rzucaja i zaczynaja sie meczyc ze slabszymi, wiec i Utah +12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />jest calkiem mozliwe. Wiec dubelek na dzis jest z czego zlozyc.


pozdrawiam

Whip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

#293615 14/02/2005 15:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
Chlopaki a co sadzicie o tym?
Philadelphia 76ers - New York Knicks under 204.5
Phoenix Suns - Utah Jazz under 218.5

kursy okolo 1.9, to daloby niezle AKO <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam

#293616 14/02/2005 18:05
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Postawienie przy ostatniej tendencji overowej na 2 undery , drużyn overowych jest dużym ryzykiem , ale może wejść , jak wszystko inne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#293617 14/02/2005 19:02
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
po 60 listow send poprzez Iversona ,licze na X2 mniej pkt ze strony Jamisona ,linija wystawila -22+ ,biorac pod uwage kontuzje kolesia z Washington Arenasa -machiny zdobywajacej 25%pnk druzyny ,,oraz zelaznego obroncy Orleanu Browna daje liczyc na przekroczenie 22pnk.
Jamison 22+ 8/10

#293618 14/02/2005 19:23
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Rzeczywiscie.. 22 punkty nie wydaja sie byc nie do przeskoczenia przez Jamisona.. Przy nieobecnosci Arenasa i P.J. Browna wydaje sie byc to ciekawy zaklad...

Pozdrawiam
Dominik

#293619 14/02/2005 19:25
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Quote
po 60 listow send poprzez Iversona ,licze na X2 mniej pkt ze strony Jamisona ,linija wystawila -22+ ,biorac pod uwage kontuzje kolesia z Washington Arenasa -machiny zdobywajacej 25%pnk druzyny ,,oraz zelaznego obroncy Orleanu Browna daje liczyc na przekroczenie 22pnk.
Jamison 22+ 8/10

u jakiego buka ten zaklad?

#293620 14/02/2005 20:20
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
litewskie buki www.topsport.lt [topsport.lt] (krepsinis)
www.omnibet.lt [omnibet.lt] (niestety nie macie takiej mozliwosci,gdyz naziemne)
kurs wyciagamy od zachodnich bukmeikow ,i pewnie da sie odnalezc Antawn Jamisonsorry jesli tym kogos urazilem,,powodzenia

#293621 14/02/2005 20:37
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 204
Witam, to moj pierwszy post w NBA. Chcialbym zaznaczyc ze moje typy opieram jedynie na danych statystycznych wiec bylbym widzieczny za ustosunkowanie sie osob "siedzacych" w NBA.
Oferta Expekta dzis mizerna wiec...
Philadelphia 76ers - New York Knicks (o. 203,5)
Ostatni mecz tych dwoch druzyn 107:113
Philadelphia w ostatnich pieciu meczach u siebie rzucila 112, 95, 106, 103, 95
New York ostatnie piec meczy na wyjezdzie - 94, 102, 106, 115, 76

Phoenix Suns - Utah Jazz
Tutaj linia dosc wysoka (215) ale mysle ze tez do przeskoczenia. W ostatnim meczu w styczniu padly 223 punkty. Pozostale dwa spotkania tych dwoch zespolow w tym sezonie to w sumie 194 i 217 punktow.
Phoenix w 10 ostatnich spotkaniach w 7 zdobylo ponad 120 punktow. Tylko w jednym zdobyli mniej niz 100. A i Utah to zespol rzucajacy (przynajmniej ostatnio w okolicach 100 punktow).

Reasumujac, jesli nie ma zadnych absencji czolowych zawodnikow to postawie dzis dwa overy. (z typow konkursowych wynika ze nie tylko ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> )

#293622 14/02/2005 20:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
dyrma ja też w dużej mierze zwracam uwage na dane statystyczne ponieważ odgrywają dużą rolę , ale trzeba sie również ustosunkować do tego że Phoenix powoli czuje zmęczenie w tym sezonie , ponieważ dla Nasha , Mariona , Stoudamire'a nie ma zmienników więc jak dało sie ostatnio zaobserwować ciężko im sie rzuca grube overy , już coraz rzadziej w ich meczach pada 200-kilkadziesiąt punktów , dorzucają do tego fakt że Utah na wyjezdzie 100 punktów przekracza niezwykle rzadko wychodzi tutaj nam under.Co do linii to podałeś dosyć niską , toto mix wystawił 220 , a w necie linia dochodziła nawet do 221.5 więc przy niej zostanmy.Ostatnie spotkanie Słońc z Goldenami gdzie uwzględniając dogrywkę padło tylko 206 punktów świadczy o tym, że na dużo punktów się nie zanosi i 221.5 linia nie powinna zostać przekroczona.

Phoenix Suns - Utah Jazz UNDER [color:"blue"] 221.5[/color]

Drugim spotkaniem na którym bym chciał sie skupić jest spotkanie Detroit z Milwaukee , tutaj sądze bez problemu powinna paść [color:"blue"] [/color] , kurs nie jest wysoki ale dla tych którzy grają za większą kaskę sądze
dosyć łatwe money.Detroit w ostatnich 5 meczach u siebie same pogromy , po prostu zmiatali ekipy w każdym spotkaniu grubo przekraczając z handicap ich forma jest ostatnio fenomenalna i bardzo wysoka, a Milwauke na wyjezdzie słabo , żadnej zwyżki formy nie widać na dodatek jak czytałem w necie mają zagrać osłabieni bez swojego najlepszego strzela więc:

Detroit Pistons - Milwaukee Bucks 1 [color:"blue"] 1.25 [/color]

#293623 14/02/2005 20:58
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Zagrają oczywiście bez najlepszego strzelca Redda więc Detroit raczej bez problemów!

#293624 14/02/2005 21:34
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Rzeczywiscie.. 22 punkty nie wydaja sie byc nie do przeskoczenia przez Jamisona.. Przy nieobecnosci Arenasa i P.J. Browna wydaje sie byc to ciekawy zaklad...

Pozdrawiam
Dominik

Wg moich informacji absencje Arenasa,jak równiez Redda sa NIE potwierdzone.

#293625 14/02/2005 21:42
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
W
wyz Offline
veteran
veteran
W Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 1,272
Quote
Zagrają oczywiście bez najlepszego strzelca Redda więc Detroit raczej bez problemów!

no pewnie to gramy 1,14 za grubo co nie?? hahahahha <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#293626 14/02/2005 22:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
1.14 chyba nisko 1.25 widziałem

#293627 14/02/2005 22:46
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 5,009
amkwish - a jakie masz informacje odnosnie Brevin Knight,Emeka Okafor i Primoz Brezec ? Wesprzesz mnie na bobki ?

#293628 14/02/2005 22:51
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
w meczu charlotte - portland BAW wystawil 2.90 na wygrana charlotte - dlaczego az taki wysoki kurs ? ktos moze mi powiedziec ?

#293629 14/02/2005 22:53
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Lajkonik,ja podałem do naszej zabawy typ na Bobki.
Szczerze mówiąc to nawet nie dociekałem w jakim składzie wyjdzie dzis Charlotte,maja wygrac i tyle,takie jest zapotrzebowanie:))))

#293630 14/02/2005 23:00
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
po tym kursie to jestem sklonny zaryzykowac - poza tym licze na to ze portland pokaze sie bardzo zle poza domem
niech moc bedzie z bobami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, $-man, JelineK, Sensei, alfa, forty), 1,524 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,716
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1