Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
dzieki micha$, obszedlem ich laugh

chodzilo mi o ten klip http://ctunnel.com/index.php/101011...24b54035c4d60fc901036108865109aabf816062

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Allplayer.. coraz barzdiej wkur)#*( mnie ten program.
Primo, jak ustawic, zeby nie pobieral mi napisow automatycznie ?
chce zaznaczyc, ze pobiera mimo, ze w opcjach ustawilem, zeby tego nie robil.. a jak juz ma pobierac, to niech w miare normalnych proporcjach beda te napisy a nie na 1/4 ekranu (to tez ustawilem ale on tego dalej nie rozumie)
druga sprawa, nowa wersja ma jakis smieszny niepotrzebny panel sterowania, tzn oprocz tego podstawowego paska z play/stop/pause/forward/rewind itp itd jest jeszcze jeden ktory sie pojawia jak sie najedzie kurosrem na wysokosc napisow.
jak to sie tego pozbyc ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
X
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
X Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
jak mnie zaczal wkur)#*( to zmienilem Allplayer na GOMplayer tongue i jestem bardzo zadowolony grin

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by lelu
Allplayer.. coraz barzdiej wkur)#*( mnie ten program.
Primo, jak ustawic, zeby nie pobieral mi napisow automatycznie ?
chce zaznaczyc, ze pobiera mimo, ze w opcjach ustawilem, zeby tego nie robil.. a jak juz ma pobierac, to niech w miare normalnych proporcjach beda te napisy a nie na 1/4 ekranu (to tez ustawilem ale on tego dalej nie rozumie)
druga sprawa, nowa wersja ma jakis smieszny niepotrzebny panel sterowania, tzn oprocz tego podstawowego paska z play/stop/pause/forward/rewind itp itd jest jeszcze jeden ktory sie pojawia jak sie najedzie kurosrem na wysokosc napisow.
jak to sie tego pozbyc ?

przerzuć sie na Dziobasa playera.uniwersalny.bez kodeków filmy idą i wszystko ma.nawet rmvb odtwarza. polecam tongue

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Hejo laugh

Chce kupic kamerke internetowa.
Co polecacie, i jakie firmy?

Nigdy wczesniej nie posiadalem takowej, wiec nie wiem na co zwrocic uwage, a co jest niepotrzebne.
Najlepiej jakby sie wypowiedzialy osoby, ktore w ostatnim roku dokonaly takiego zakupu.

Jesli o cene to mysle, ze koszt 80 zl (z Vatem)

Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
Odpalam jak zwykle livescora:

http://www.7m.cn:10008/default_en.aspx?view=&match=&line=&ordType=

a mój AVG akurat dzisiaj wywala następujący komunikat:

[Linked Image] [img204.imageshack.us]


Czy to realne zagrożenie?

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by mizeria
Odpalam jak zwykle livescora:

http://www.7m.cn:10008/default_en.aspx?view=&match=&line=&ordType=

a mój AVG akurat dzisiaj wywala następujący komunikat:

[Linked Image] [img204.imageshack.us]


Czy to realne zagrożenie?

po co Ci antywiry w kompie smirk

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by lupus
Hejo laugh

Chce kupic kamerke internetowa.
Co polecacie, i jakie firmy?

Nigdy wczesniej nie posiadalem takowej, wiec nie wiem na co zwrocic uwage, a co jest niepotrzebne.
Najlepiej jakby sie wypowiedzialy osoby, ktore w ostatnim roku dokonaly takiego zakupu.

Jesli o cene to mysle, ze koszt 80 zl (z Vatem)

Ja kupowałem i teraz wiem, że źle dobrałem.
Główny problem to brak oświetlenia. Teraz jest sporo kamerek z diodami i wg mnie jest to niezbędny element.
Po drugie - rozdzielczość. Jeżeli uda Ci się znaleźć 800x600 w tej cenie to bierz. Będzie więcej łącza zabierać (o ile nie zostanie obcięta przez program) ale przy obecnych transferach (2 czy 4 Mb) to nie ma zbyt dużej różnicy.
Po trzecie - uchwyt. Jeżeli masz płaski monitor to większość kamerek będzie pasować, ale mogą być takie, które nie będą chciały stać prosto.
Po czwarte - dodatki. Są kamerki z przyciskami np. do MSNa, ale jeśli nie korzystasz, to do niczego innego takich przycisków nie przypiszesz (w większości kamerek nie ma możliwości mapowania).

Trochę dużo szczegółów, ale w ten sposób będziesz zadowolony z zakupu. O ile znajdziesz kamerkę o wybranych parametrach za 80PLN. wink

PS. Ja kupowałem taką: http://www.ceneo.pl/340700

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by mizeria
Odpalam jak zwykle livescora:

Czy to realne zagrożenie?

Na Twoim miejscu bym nie ryzykował.

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Panowie, chcialbym założyć własną strone internetową, dla samego siebie, od czasu do czasu dziać się tam coś będzie :), głownie chodzi mi o wrzucanie plików, informacji(własnych rzeczy)coś w rodzaju FTP. Nie wiem czy można tak mówić, ale tak z 500MB na stornie przydałoby się, teraz jak to jest z tymi transferami i ograniczeniami, oraz jak to cenowo wygląda. Ktoś pomoże linkiem, poradami, sugestiami?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by micha$
Ja kupowałem i teraz wiem, że źle dobrałem.
Główny problem to brak oświetlenia. Teraz jest sporo kamerek z diodami i wg mnie jest to niezbędny element.
Po drugie - rozdzielczość. Jeżeli uda Ci się znaleźć 800x600 w tej cenie to bierz. Będzie więcej łącza zabierać (o ile nie zostanie obcięta przez program) ale przy obecnych transferach (2 czy 4 Mb) to nie ma zbyt dużej różnicy.
Po trzecie - uchwyt. Jeżeli masz płaski monitor to większość kamerek będzie pasować, ale mogą być takie, które nie będą chciały stać prosto.
Po czwarte - dodatki. Są kamerki z przyciskami np. do MSNa, ale jeśli nie korzystasz, to do niczego innego takich przycisków nie przypiszesz (w większości kamerek nie ma możliwości mapowania).

Trochę dużo szczegółów, ale w ten sposób będziesz zadowolony z zakupu. O ile znajdziesz kamerkę o wybranych parametrach za 80PLN. wink

PS. Ja kupowałem taką: http://www.ceneo.pl/340700

Mowie o kamerce do lapka.

Wybralem takie modele:

http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Creative_Live_Cam_Notebook/pelny,id,45533/

http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Kamera_internetowa_A4Tech_PK_835/pelny,id,27249/

http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Kamera_internetowa_A4Tech_PK_5/pelny,id,39672/

http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Logitech_Quickcam_E2500/pelny,id,56766/

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Skull
Panowie, chcialbym założyć własną strone internetową, dla samego siebie, od czasu do czasu dziać się tam coś będzie :), głownie chodzi mi o wrzucanie plików, informacji(własnych rzeczy)coś w rodzaju FTP. Nie wiem czy można tak mówić, ale tak z 500MB na stornie przydałoby się, teraz jak to jest z tymi transferami i ograniczeniami, oraz jak to cenowo wygląda. Ktoś pomoże linkiem, poradami, sugestiami?


http://rapidshare.com/files/198394396/Pajaczek_5.4.0_Pro_Full.zip tu masz program tongue


Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Jakis spec od skladania kompw sie znajdzie ?:)

Chcialbym wymienic kompa, glownie na potrzeby gier, milo zeby smigaly wszystkie ktore teraz sa dostepne.
Moglby ktos pordzic ? Oczywiscie najwazniejsza wydajnosc i zeby w miare cichy byl wink
Musze do tego kupic jeszcze jakiegos LCD wiec bez wojazu po najdrozszych sprzetach, im taniej tym lepiej smile

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by lelu
Jakis spec od skladania kompw sie znajdzie ?:)

Chcialbym wymienic kompa, glownie na potrzeby gier, milo zeby smigaly wszystkie ktore teraz sa dostepne.
Moglby ktos pordzic ? Oczywiscie najwazniejsza wydajnosc i zeby w miare cichy byl wink
Musze do tego kupic jeszcze jakiegos LCD wiec bez wojazu po najdrozszych sprzetach, im taniej tym lepiej smile

ile $$$ masz na kompa ? rozumiem ze chcesz cała budę od podstaw wiec ok 2 tys na całść amsz na bude .
Jesli chcesz kompa do gier ti nie ma sensu tereaz kupywać duzo lepszym wyborem będzie konsola Xbox360 koszt 900-1000zl i smiga ci wszsytko co chcesz ,nie marwisz się o żadną wydajność .
jesli jednak koniecznie chesz kompa to podaj cenę do jakiej ma być

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Za dwa tysie to i ja bym zlozyl cos super tongue bez urazy.
chodzi o to zeby wybrac cos dobrego.. bo niekiedy starsze modele albo inne modele sa porownywalne od tych drozszuych xxx zl;P
dlatego chce speca, jakies 1500zl.. musze i lcd do tego lyknac smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by lupus
Mowie o kamerce do lapka.

Wybralem takie modele:

http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Creative_Live_Cam_Notebook/pelny,id,45533/

http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Kamera_internetowa_A4Tech_PK_835/pelny,id,27249/

http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Kamera_internetowa_A4Tech_PK_5/pelny,id,39672/

http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Logitech_Quickcam_E2500/pelny,id,56766/

Michas up smile

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by lelu
Za dwa tysie to i ja bym zlozyl cos super tongue bez urazy.
chodzi o to zeby wybrac cos dobrego.. bo niekiedy starsze modele albo inne modele sa porownywalne od tych drozszuych xxx zl;P
dlatego chce speca, jakies 1500zl.. musze i lcd do tego lyknac smile

a to ma być do jakich celów to ci jakoś doradzę wink

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
rozrywkowe czyli gry smile

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by lupus
Michas up smile

Na Twoim miejscu wybrałbym tę kamerkę: http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Creative_Live_Cam_Notebook/pelny,id,45533/

Dobre parametry, co prawda brakuje lampki, ale widzę, że nie będziesz potrzebował.

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Originally Posted by lelu
rozrywkowe czyli gry smile

Najważniejsze: procek + grafika + pamięć
Grafika: http://forum.cdaction.pl/Karty-Graficzne-na-marzec-2009r-t20871.html

Zestawy: http://forum.cdaction.pl/Zestawy-Komputerowe-na-marzec-2009r-t20890.html

Spokojnie coś wybierzesz.

Strona 10 z 12 1 2 8 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka), 3,071 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,810
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1