|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Allplayer.. coraz barzdiej wkur)#*( mnie ten program. Primo, jak ustawic, zeby nie pobieral mi napisow automatycznie ? chce zaznaczyc, ze pobiera mimo, ze w opcjach ustawilem, zeby tego nie robil.. a jak juz ma pobierac, to niech w miare normalnych proporcjach beda te napisy a nie na 1/4 ekranu (to tez ustawilem ale on tego dalej nie rozumie) druga sprawa, nowa wersja ma jakis smieszny niepotrzebny panel sterowania, tzn oprocz tego podstawowego paska z play/stop/pause/forward/rewind itp itd jest jeszcze jeden ktory sie pojawia jak sie najedzie kurosrem na wysokosc napisow. jak to sie tego pozbyc ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 6,529 |
jak mnie zaczal wkur)#*( to zmienilem Allplayer na GOMplayer  i jestem bardzo zadowolony 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Allplayer.. coraz barzdiej wkur)#*( mnie ten program. Primo, jak ustawic, zeby nie pobieral mi napisow automatycznie ? chce zaznaczyc, ze pobiera mimo, ze w opcjach ustawilem, zeby tego nie robil.. a jak juz ma pobierac, to niech w miare normalnych proporcjach beda te napisy a nie na 1/4 ekranu (to tez ustawilem ale on tego dalej nie rozumie) druga sprawa, nowa wersja ma jakis smieszny niepotrzebny panel sterowania, tzn oprocz tego podstawowego paska z play/stop/pause/forward/rewind itp itd jest jeszcze jeden ktory sie pojawia jak sie najedzie kurosrem na wysokosc napisow. jak to sie tego pozbyc ? przerzuć sie na Dziobasa playera.uniwersalny.bez kodeków filmy idą i wszystko ma.nawet rmvb odtwarza. polecam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Hejo Chce kupic kamerke internetowa. Co polecacie, i jakie firmy? Nigdy wczesniej nie posiadalem takowej, wiec nie wiem na co zwrocic uwage, a co jest niepotrzebne. Najlepiej jakby sie wypowiedzialy osoby, ktore w ostatnim roku dokonaly takiego zakupu. Jesli o cene to mysle, ze koszt 80 zl (z Vatem)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689 |
Odpalam jak zwykle livescora: http://www.7m.cn:10008/default_en.aspx?view=&match=&line=&ordType= a mój AVG akurat dzisiaj wywala następujący komunikat: [Linked Image] [ img204.imageshack.us] Czy to realne zagrożenie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Odpalam jak zwykle livescora: http://www.7m.cn:10008/default_en.aspx?view=&match=&line=&ordType= a mój AVG akurat dzisiaj wywala następujący komunikat: [Linked Image] [ img204.imageshack.us] Czy to realne zagrożenie? po co Ci antywiry w kompie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Hejo Chce kupic kamerke internetowa. Co polecacie, i jakie firmy? Nigdy wczesniej nie posiadalem takowej, wiec nie wiem na co zwrocic uwage, a co jest niepotrzebne. Najlepiej jakby sie wypowiedzialy osoby, ktore w ostatnim roku dokonaly takiego zakupu. Jesli o cene to mysle, ze koszt 80 zl (z Vatem) Ja kupowałem i teraz wiem, że źle dobrałem. Główny problem to brak oświetlenia. Teraz jest sporo kamerek z diodami i wg mnie jest to niezbędny element. Po drugie - rozdzielczość. Jeżeli uda Ci się znaleźć 800x600 w tej cenie to bierz. Będzie więcej łącza zabierać (o ile nie zostanie obcięta przez program) ale przy obecnych transferach (2 czy 4 Mb) to nie ma zbyt dużej różnicy. Po trzecie - uchwyt. Jeżeli masz płaski monitor to większość kamerek będzie pasować, ale mogą być takie, które nie będą chciały stać prosto. Po czwarte - dodatki. Są kamerki z przyciskami np. do MSNa, ale jeśli nie korzystasz, to do niczego innego takich przycisków nie przypiszesz (w większości kamerek nie ma możliwości mapowania). Trochę dużo szczegółów, ale w ten sposób będziesz zadowolony z zakupu. O ile znajdziesz kamerkę o wybranych parametrach za 80PLN.  PS. Ja kupowałem taką: http://www.ceneo.pl/340700
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Odpalam jak zwykle livescora:
Czy to realne zagrożenie? Na Twoim miejscu bym nie ryzykował.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Panowie, chcialbym założyć własną strone internetową, dla samego siebie, od czasu do czasu dziać się tam coś będzie :), głownie chodzi mi o wrzucanie plików, informacji(własnych rzeczy)coś w rodzaju FTP. Nie wiem czy można tak mówić, ale tak z 500MB na stornie przydałoby się, teraz jak to jest z tymi transferami i ograniczeniami, oraz jak to cenowo wygląda. Ktoś pomoże linkiem, poradami, sugestiami?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja kupowałem i teraz wiem, że źle dobrałem. Główny problem to brak oświetlenia. Teraz jest sporo kamerek z diodami i wg mnie jest to niezbędny element. Po drugie - rozdzielczość. Jeżeli uda Ci się znaleźć 800x600 w tej cenie to bierz. Będzie więcej łącza zabierać (o ile nie zostanie obcięta przez program) ale przy obecnych transferach (2 czy 4 Mb) to nie ma zbyt dużej różnicy. Po trzecie - uchwyt. Jeżeli masz płaski monitor to większość kamerek będzie pasować, ale mogą być takie, które nie będą chciały stać prosto. Po czwarte - dodatki. Są kamerki z przyciskami np. do MSNa, ale jeśli nie korzystasz, to do niczego innego takich przycisków nie przypiszesz (w większości kamerek nie ma możliwości mapowania). Trochę dużo szczegółów, ale w ten sposób będziesz zadowolony z zakupu. O ile znajdziesz kamerkę o wybranych parametrach za 80PLN.  PS. Ja kupowałem taką: http://www.ceneo.pl/340700Mowie o kamerce do lapka. Wybralem takie modele: http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Creative_Live_Cam_Notebook/pelny,id,45533/ http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Kamera_internetowa_A4Tech_PK_835/pelny,id,27249/ http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Kamera_internetowa_A4Tech_PK_5/pelny,id,39672/ http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Logitech_Quickcam_E2500/pelny,id,56766/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Panowie, chcialbym założyć własną strone internetową, dla samego siebie, od czasu do czasu dziać się tam coś będzie :), głownie chodzi mi o wrzucanie plików, informacji(własnych rzeczy)coś w rodzaju FTP. Nie wiem czy można tak mówić, ale tak z 500MB na stornie przydałoby się, teraz jak to jest z tymi transferami i ograniczeniami, oraz jak to cenowo wygląda. Ktoś pomoże linkiem, poradami, sugestiami? http://rapidshare.com/files/198394396/Pajaczek_5.4.0_Pro_Full.zip tu masz program 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Jakis spec od skladania kompw sie znajdzie ?:) Chcialbym wymienic kompa, glownie na potrzeby gier, milo zeby smigaly wszystkie ktore teraz sa dostepne. Moglby ktos pordzic ? Oczywiscie najwazniejsza wydajnosc i zeby w miare cichy byl  Musze do tego kupic jeszcze jakiegos LCD wiec bez wojazu po najdrozszych sprzetach, im taniej tym lepiej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Jakis spec od skladania kompw sie znajdzie ?:) Chcialbym wymienic kompa, glownie na potrzeby gier, milo zeby smigaly wszystkie ktore teraz sa dostepne. Moglby ktos pordzic ? Oczywiscie najwazniejsza wydajnosc i zeby w miare cichy byl  Musze do tego kupic jeszcze jakiegos LCD wiec bez wojazu po najdrozszych sprzetach, im taniej tym lepiej  ile $$$ masz na kompa ? rozumiem ze chcesz cała budę od podstaw wiec ok 2 tys na całść amsz na bude . Jesli chcesz kompa do gier ti nie ma sensu tereaz kupywać duzo lepszym wyborem będzie konsola Xbox360 koszt 900-1000zl i smiga ci wszsytko co chcesz ,nie marwisz się o żadną wydajność . jesli jednak koniecznie chesz kompa to podaj cenę do jakiej ma być
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Za dwa tysie to i ja bym zlozyl cos super  bez urazy. chodzi o to zeby wybrac cos dobrego.. bo niekiedy starsze modele albo inne modele sa porownywalne od tych drozszuych xxx zl;P dlatego chce speca, jakies 1500zl.. musze i lcd do tego lyknac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Mowie o kamerce do lapka.
Wybralem takie modele:
http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Creative_Live_Cam_Notebook/pelny,id,45533/
http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Kamera_internetowa_A4Tech_PK_835/pelny,id,27249/
http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Kamera_internetowa_A4Tech_PK_5/pelny,id,39672/
http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Logitech_Quickcam_E2500/pelny,id,56766/ Michas up 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Za dwa tysie to i ja bym zlozyl cos super  bez urazy. chodzi o to zeby wybrac cos dobrego.. bo niekiedy starsze modele albo inne modele sa porownywalne od tych drozszuych xxx zl;P dlatego chce speca, jakies 1500zl.. musze i lcd do tego lyknac  a to ma być do jakich celów to ci jakoś doradzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
rozrywkowe czyli gry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Michas up  Na Twoim miejscu wybrałbym tę kamerkę: http://www.komputronik.pl/Kamery_internetowe/Creative_Live_Cam_Notebook/pelny,id,45533/ Dobre parametry, co prawda brakuje lampki, ale widzę, że nie będziesz potrzebował.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|