|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 66
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Dec 2004
Posty: 66 |
W jakiej walucie warto wg.was zakładać teraz konta u buków?
Czy nie sądzicie, że teraz dolar jednak zacznie odrabiać w stosunku do złotówki i za kilka miesięcy oprócz wygranych także na wzroście kursu można zarobić?
A może bardziej opłaca się wybrać teraz dolar australijski, lub frank szwajcarski.
Która waluta(związana z jaką gospodarką)do koćca roku powinna się wzmocnić wobec naszej?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
szczerze mówiąc to ja sie bym nie przejmowal takimi sprawami. ja mam konta w euro juz od kilku lat a kurs w tym czasie troche wzrósl troche zmalal. ale nie po to sie bawie w bukmacherstwo żeby sie przejmować kursami (no chyba ze coś na prawde spadnie na leb, na szyje).
jeśli chcesz sie bawić w spekulacje walutami to lepiej zajrzyj do Forexu. [to nie ma być zlośliwość]
pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,483 |
Ja bym bral Euro niema co byc moze za pare lat wejdzie do nas Euro, ale to jeszcze nic pewnego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2004
Posty: 446 |
dolary najpopularniejsze sa niewatpliwie wiec mysle ze to najlepsza opcja mimo wszystko
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2002
Posty: 2,020 |
polemizowal bym czy dolary są najpopularniejsze
|
|
|
Link skopiowany do schowka