|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2007
Posty: 1,365 |
temat umarł???!!!???? ode mnie krótko dziś gram na przerwanie serii porażek Orek z Vancouver. najwyższy czas żeby wygrali, gdyż nie są tak słabą ekipą na jaką wyglądają ich ostatnie wyniki  stać ich na pewno na pokonanie Caroliny. także dziś (a właściwie jutro) GO CANUCKS GO!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2007
Posty: 7,186 |
Dawno mnie tu nie było, eh fajna zabawa z progresjami ale trochę umoczyłem. Czasami coś tam zagram ale delikatnie. Dziś zagram Capitals, którzy u siebie grają z Kings. Dla zasady nie powinno się grać meczy z nimi po małych kursach bo lubią wywijać numery najlepszym. Oprzeć jednak się nie mogę bo Wash w gazie jest i na własnych śmieciach. LA wygrało 1:0 z Ottawą ale wszyscy wiedzą jaki shit prezentują w tym sezonie więc tym się nie sugerujmy 3 mecz wyjazdowy i powinna być porażka w granicach 2 bramek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
temat umarl <olaboga>
Dzisiaj stawiam na Calgary. Brakuje im 3 zawodnikow ktorzy zagrali od 20 do 24 meczy. Dwoch obroncow, skrzydlowego i srodkowego. Duzego wkladu w brameczki nie mieli. Co innego montreal- 4 nieobecnych 34, 43, 44 i 50 spotkan i juz calkiem przyzwoity o ile nie duzy wklad w ilosc bramek/asyst. Calgary gra u siebie, 4 mecze pod rzad przegrane a wiec moze czas sie przelamac, a w dodatku Montreal moze czuc sie zmeczony - 3 dzien 3 mecz.
Moze ktos ma jakies propozycje co do kolejnego meczu dzisiejszej nocy ? pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 65
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 65 |
a co myslisz rangers powyzej 5,5?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Rangersi ostatnio 2-10...o tym, ze te 2 ekipy sie niezbyt kochaja to wiadomo, ta sama dywizja, chyba najsilniejsza w lidze, do tego rywalizacja Brody z Henka...Devs swietnie z tylu, to samo Rangersi i do tego kapitalny Henka miedzy slupkami, choc dzis jest probable...
under 5,5 na luzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2008
Posty: 105 |
Rywalizacja Henki z Brodą... ale Brody nie ma. A Henka to jak dla mnie przeceniają go ludzie. Nic ponad przeciętną nie jest. W tym sezonie średniawo. Ciagle sie zastanawiam jak to sie stalo ze ten bramkarz byl nominowany do Veziny w zeszlym roku. Na szczescie glosy pokazaly ze odstawal od Brody i Nabiego.
Ten under to dla mnie wcale nie na luzie. Pozdro gnomie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
i Heniek gra dzisaj? gdzie sprawdzacie? bo mi betinf.com chya niezaktualiowal, albo nie gra
dla mnie drugie spotkanie no bet
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
No i Pingwiny bez trenera. No nie wiem, czy to dobra decyzja. Mają 5 pkt straty do 8 miejsca dającego playoff,co nie jest tak tragicznie, bo do końca jeszcze z 25 meczy.
W dodatku po dzisiejszym meczu z Islanders, mają trudne mecze z MTL, PHI czy WSH. IMO, mogli się wstrzymać jeszcze kilka meczy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
 Dallas @ Columbus CLM Blue Jackets1.84 Columbus są ostro zmotywowani, możliwością osiągnięcia po raz pierwszy awansu do playoff. Co ciekawe, obie te drużyny zajmują tą samą pozycję w tabeli WC, więc mówimy tu o meczu bardzo dużej wagi. Biorę, Columbus którzy po wygraniu z San Jose kilka dni temu grają bardzo konsekwentnie w obronie jak i w ataku, no i przyzwoity bilans u siebie 18-9. Dallas gra, właściwie nie wiem co, oni grają...wyniki mają jak z kapelusza. Columbus są obecnie dwa razy mocniejsi.  Edmonton @ Phoenix Over (+5.5) 1.909 Żadna z tych drużyn, nie będzie za bardzo przejmowała się obroną. Walczą prawdopodobnie o to samo miejsce w tabeli dające awans do playoff. Zresztą taka faza sezonu, że undery to gatunek wymierający. Phoenix, jak i Edmonton ostatnio pokazali, że potrafią i strzelić i stracić dużo goli, w jednym meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 238 |
I moze to bardzo dobre ze zmienili trenera bo teraz jest jeszcze czas aby wszystko nowa miotla poukladala dzis pingwiny graja u siebie z Montrealem ktory wczraj przegral po karnych z Waszyngtonem Pingwiny maja 2 kolejne porazki nastepne mecze to 2 ciezkie wyjazdy lotnicy i stoleczni wiec dzis jest szansa na przelamanie albo obudza sie z seria 5 porazek kanadyjczycy tez obecnie nie prezentuja najwyzszej formy otatnich 10 spotkan to 3-6-1 Tak wiec krotko i na temat 1 spotkanie pod wodza nowego trenera we wlasnej hali plus majac w pamieci arcytrudne mecze wyjazdowe w ktorych o punkty bedzie naprawde nielatwo dzis zawierze moje oszczednosci na druzyne pingwinkow czuje ze to pewniak dzisiejszej nocy wiec gram tak  PIT 1 1,90 PIT -1.5 2.65 pozdrAVIAm
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 238 |
dzisiaj niezbyt wielki wybor ale co sie nasuwa do grania to jedynie Carolina dlaczego? a i odpowiedz jest bardzo prosta bo brakuje tylko 3 punktow do 8 miejsca a 5pkt do 5 miejsca przed nimi jest Montreal ale po tych rewelacjach oni chyba wypadna poza strefe PO dzisiejszy przeciwnik to Tampa ktora miala byc rewelacja sezonu na wschodzie tymczasem chociaz zostalo jeszcze im niewiele ponad 20 spotkan to sezon zakonczy sie dla nich po ostatnim meczu sezonu zasadniczego Carolina wczoraj lekko latwo i przyjemnie wygrala z NYI i dzis powinna spokojnie podtrzymac passe zwyciestw a co ciekawe to ostatnie zwyciestwo u siebie odniesli 31 stycznia z Atlanta a dwa dni wczesniej pokonali TBL 3:2 Staal jest w formie wiec dzis widze tak
CAR 1 1.71
CAR -1.5 2.30 wszystko bet365
stawki jak zawsze u mnie srednie dziekuje i pozdrAVIAm
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 238 |
widze ze tutaj cisza jak makiem zasial ale nie trzeba sie poddawac tylko swoje przemyslenia pisac tutaj samemu
a wiec tak na dzis Ottawa i Dallas a dlaczego?
Montreal jest absolutnie bez formy a jeszcze dziwne ruchy kadrowe menadzera tym bardziej utwierdzaja mnie w przekonaniu ze Habsi zostana pokonani jedynie co mnie troszke boli to brak kapitana senatorow ale mysle ze bez niego poradza sobie z pozbawionymi kompletnie gospodarzami
Dallas po 2 zwyciestwach podejmuje Chicago ktore ma 3 wygrane ale oni sa w komfortowej sytuacji maja 12 pkt straty do Detroit a przewagi nad Vancouver 8 pkt wiec nie musza sie zbytnio spinac a to wlasnie Dallas jest w okolicach ostatniego miejsca gwarantujacego gre w PO wiec zaangazowanie i determinacja bedzie bardziej po stronie gospodarzy chociaz wcale nie twierdze ze Chicago odpusci ten mecz to jeszcze nie ten czas rozgrywek a tak nawiasem rozmawialem z bratem ktory mieszka w Chicago i powiedzial mi ze ten sezon jest dla nich wazny ale pod wzgledem budowy druzyny na przyszly sezon ten ma byc tylko przygrywka do sukcesow w przyszlym sezonie dzis w Chicago nie zagra najlepszy strzelec wiec szanse Dallas rosna
OTT+DAL To na dzisiaj widze oczywiscie single i oczywiscie staweczki skromne bo to jest NHL dziekuje i pozdrAVIAm
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 4,447 |
No i Rangers też bez trenera  Renney
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
to juz wiadomo skad takie reakcje po wczorajszej bramce Toronto w OT spiety byl niesamowicie a po bramce na 2-3 wylecial jak z procy z lawki NYR 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
hmm temat umiera NHL zawsze była ciezką do zarobienia na dlugi okres czasu, a w tym sezonie jest z przewidywalnością szczególnie ciezko. Poziom moim zdaniem sie wyrównal i chyba tez obnizył, wielu niezlych graczy pozostalo w Europie, wielu Rosjan w KHL-u, dodatkowo sporo ekip NHL postawilo otwarcie na odmlodzenie skladu, w kilku to mlodziez juz teraz decyduje o wyniku, a co za tym idzie nie rzadko kapryśne mecze sie zdarzają im. 3/4 Regular Season za nami, moze warto o małe resume: EAST: Malo kto chyba spodziewał się ze w tym roku tak szalal bedzie Boston, przypominam w ostatnich 3 sezonach 74, 76, 94 pkt a teraz juz mają 93 i suwerennie prowadzą na Wschodzie. Kilku graczy nie wiedziec skad ma niesamowitą forme i po prostu fruwa po lodzie  do tego rewelacyjny Thomas na bramce i poki co Bruins rządzą. NJ i WSH zgodnie z oczekiwaniami w czołówce, napewno in plus zaskakuje tez Florida. Panthers regularnie nie łapiący sie do play-off tym razem na najlepszej drodze do PO, osiągają czasem niesamowite wyniki jak ostatnie 6-2 w Waszyngtonie. in minus: chyba nikt nie przypuszczał ze Pingwiny grac beda tak mizernie. Czy załapią sie do PO? oto pytanie na dzis. Targana problemami Ottawa równiez zawodzi cały sezon. Moga już powoli myslec o nastepnym sezonie. WEST: SJ i DET dominują, natomiast bardzo zawodzi ANA. Poczatek sezonu tragiczny, potem załapali wiatr w zagle az w koncu popadli w przecietnosc. Raz wygraja raz przegraja, totalna gra w kratke. Chicago chyba podziwiają wszyscy,druzyna przyszłości, swietnie młodzież sie spisuje. Zachod sie zrobil bardzo wyrownany, dość powiedzieć że 6 obecnie Columbus dzieli od 13-ego LA zaledwie 7 pkt a od ostatniego Colorado tylko 11 punktów. strasznie wyrównany galimatias sie zrobił. a oto obecna sytuacja w Konferencjach oraz najlepsi strzelcy ktorzy maja conajmniej 20 goli oraz GAA pierwszego GK 1. Boston 93 Kessel 26, Ryder 22, Savard 21, Krejci 20 - Thomas 2,06 2. New Jersey 85 Parise 38, Elias 24, Langenbrunner 20 - Clemmensen 2,39 3. Washington 85 Ovechkin 46, Semin 25, Green 23 - Theodore 2,90 4. Philadelphia 76 Carter 36, Richards 24, Gagne 24, Hartnell 22 - Biron 2,86 5. Montreal 75 A.Kostitsyn 22 - Price 2,78 6. Florida 72 Booth 21 - Vokoun 2,41 7. NY Rangers 72 Naslund 20 - Lundqvist 2,50 8. Pittsburgh 70 Malkin 29, Crosby 23, Sykora 23 - Fleury 2,86 .................................................... 9. Buffalo 69 Vanek 32, Roy 22 - Miller 2,50 10. Carolina 69 Staal 27 - Ward 2,58 11. Toronto 62 Blake 22, Antropov 21 - Toskala 3,27 12. Ottawa 56 Heatley 30, Spezza 22- Auld 2,44 13. Tampa Bay 54 Lecavallier 27, St.Louis 22, Malone 22 - Smith 2,62 14. Atlanta 52 Kovalchuk 34, Little 25 - Lehtonen 3,17 15. NY Islanders 45 / - MacDonald 3,30 1. San Jose 93 Marleau 34, Setoguchi 25, Clowe 21 - Nabokov 2,48 2. Detroit 90 Hossa 34, Datsyuk 25, Franzen 25, Zetterberg 24, Hudler 20 - Conklin 2,39 3. Calgary 80 Cammalleri 33, Iginla 26, Bourque 21 - Kiprusoff 2,75 4. Chicago 79 Toews 26, Sharp 23, Havlat 20, Kane 20 - Khabibulin 2,37 5. Vancouver 72 D.Sedin 25 - Luongo 2,46 6. Columbus 68 Nash 27, Umberger 21 - Mason 2,16 7. Edmonton 67 Hemsky 20 - Roloson 2,68 8. Anaheim 67 Perry 22, Ryan 21, Getzlaf 20, Selanne 20 - Giguere 3,13 .......................................................... 9. Nashville 66 Arnott 26 - Rinne 2,15 10. Minnesota 65 / - Backstrom 2,24 11. Dallas 65 Eriksson 28 - Turco 2,80 12. St. Louis 64 Boyes 25 - Mason 2,33 13. Los Angeles 61 Frolov 26, Brown 23, Kopitar 20 - Quick 2,55 14. Phoenix 59 Doan 23, Jokinen 21 - Bryzgalov 2,95 15. Colorado 57 Hejduk 23, Smyth 21 - Budaj 3,03 udanej koncówki sezonu zazadniczego oraz wielu emocji w kolejnych spotkaniach NHL 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 238
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 238 |
Niezle podsumowanie Ryan jedynie z czym sie nie zgadzam to opinia i pingwinach wiem moze 3/4 sezonu obylo sie bez jakis fajerwerkow ale jak powiedzial slynny polski polityk prawdziwych gwiazdy poznaje sie po tym jak koncza wiec wszystko przed nimi wlasnie zakonczyl sie trades i za niedlugo okaze sie kto zrobil najlepszy interes na wymianach co mi sie widzi na dzis a to chyba nie bedzie wielkie zaskoczenie zagram dzisiaj na dwie potegi czyli BOS i WAS a dlaczego? BOS dwie kolejne porazki na wlasnym lodowisku kolejno z WAS i PHI jeszcze sa do zrozumienia bo to druzyny prezentujace wysoki poziom ale czy PHX stac na zwyciestwo na lodowisku w bostonie? raczej male szanse sa na to a dzisiejsza porazka bylaby 3 z rzedu a jeszcze w calym sezonie im sie to nie przytrafilo natomiast stoleczni takze sa po 2 kolejnych porazkach tyle ze ekipy ktore ich pokonaly nie naleza do scislej czolowki ligi mianowicie FLA i CAR ktore odpowiednio wygraly 6:2 i 5:2 tak wiec mysle ze dzis WAS przelamie zla passe na wlasnym lodowisku a w ciagu calego sezonu nie mieli 3 kolejnych porazek w swojej hali wiec na szybko BOS+WAS 1.60x1.55=2.48 i to bedzie moj glowny kupon na dzisiejszy wieczor
mam na oku jeszcze 2 spotkania mianowicie derby NY i wyjazdowe kolejne zwyciestwo pingwinow na pierwszy ogien derby wyspiarze maja juz dwa kolejne zwyciestwa i to chyba najwyzsza pora na zakonczenie tego pieknego snu straznicy z nowym nabytkiem Antrpowem musza wygrywac takie spotkania bo walka o PO bedzie sie wazyc do ostatnich spotkan a porazki z druzynami ktore sa juz na wakacjach moga sie okazac straszliwe w skutkach pingwiny seria 3 kolejnych wyjazdowych wygranych + powrot Crosbego + debiut Guerina(tak nawiasem to po co im ten oldboy?)= zwyciestwo
NYR 1.85
PIT 2.40
pozdrAVIAm
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,399 |
W ostatnich dniach sporo roszad kadrowych gorący okres deadline trade’ow oto ważniejsze nabytki klubow: Boston: Mark Recchi (F) 13-32 z TB, Steve Montador (D) 4-16 z ANA, New Jersey: Niclas Havelid (D) 2-13 z ATL Philadelphia: Daniel Carcillo (F) 3-7 z PHO, Florida: Steve Eminger (D) 4-19 z TB Pittsburgh: Bill Guerin (F) 16-20 z NYI, Chris Kunitz (F) 16-19 z ANA, Mathieu Garon (G) 17 z EDM, NY Rangers: Nik Antropov (F) 21-25 z TOR, Derek Morris (D) 5-7 z PHO, Sean Avery (F) 3-7 z DAL, Toronto: Martin Gerber (G) 14 z OTT, Olaf Kolzig (G) 8 z TB Buffalo: Dominic Moore (F) 12-29 z TOR, Mikael Tellqvist (G) 15 z PHO, Montreal: Mathieu Schneider (D) 7-14 z ATL, Glen Metropolit (F) 4-10 z PHI, Carolina: Erik Cole (F) 16-11 z EDM, Jussi Jokinen (F) 7-14 z TB, Ottawa: Mike Comrie (F) 9-16 z NYI, Pascal Leclaire (G) 12 z COL, Chris Campoli (D) 6-15 z NYI, NY Islanders: Dean McAmmond (F) 5-4 z OTT, San Jose: Travis Moen (F) 4-7 z ANA, Kent Huskins 2-4 z ANA, Chicago: Samuel Pahlsson (F) 5-10 z ANA, Calgary: Jordan Leopold (D) 6-14 z AVA, Olli Jokinen (F) 21-21 z PHO, Dallas: Brendan Morrison (F) 10-12 z ANA, Steve Begin (F) 6-4 z MON, Vancouver: Jason LaBarbera (G) 26 z LA, Ossi Vaananen (D) 1-9 z PHI, Anaheim: Erik Christensen (F) 5-14 z ATL, James Wisniewski (D) 2-11 z CHI, Ryan Whitney (D) 2-11 z PIT, LA: Justin Williams (F) 3-7 z CAR, Edmonton: Patrick O'Sullivan (F) 14-23 z LA, Ales Kotalik (F) 13-19 z BUF, Dany Sabourin (G) 19 z PIT, Phoenix: Scottie Upshall (F) 7-14 z PHI, Petr Prucha (F) 4-5 z NYR, Nigel Dawes (F) 10-9 z NYR, Dmitri Kalinin (D) 1-12 z NYR, Matthew Lombardi (F) 9-21 z CAL, Columbus: Antoine Vermette (F) 9-19 z OTT najbardziej skorzystały na tych trade'ach chyba PITTSBURGH i EDMONTON i CALGARY. Zobaczymy jak to przelozy sie na wyniki tych druzyn na koncowce Regular. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Ryan, moglbys podac linki z ktorych korzystales opracowujac te dane powyzej ? I ktore wykorzystujesz przy typowaniu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931 |
24 mar 09 02:35 CET Detroit (48-15-6-3) at Calgary (41-24-4-2) [covers.com]typ: U6 (OT) kurs: 2.08 buk: pinnacle bilans (płaska stawka 100j.): 54/54 -189j.mecz "na szczycie" - lider Northwest Division podejmuje lidera Central Division... wiem, że są to jedne z najbardziej bramkostrzelnych drużyn w lidze, aczkolwiek w Calgary często pomiędzy tymi ekipami padał U5.5. ( tym bardziej, że w ostatnim spotkaniu tych drużyn w Calgary padł over ). Under is 7-1-3 in the last 11 meetings in Calgary. dzisiaj linia "podniesiona" do 6 i to mnie kusi, ponadto obie drużyny w miarę wypoczęte ( dwa dni wolnego ) więc powinny gryźć lodowicho aż trzeszczy 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|