|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Heh, ciekawe, bo zawsze jest notka, że market będzie suspended o danym czasie. Trzeba wczytać się w fine print regulaminu. Tak przy okazji: na P2P Gamebookers często pojawiają się oferty na np. half time odds, gdy pierwsza połowa dobiegła właśnie końca -- na każdy prawie wynik oprócz tego jaki był faktycznie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ale tam jest jasno napisane: za oferty P2P w całości odpowiadają wystawiający, tak więc i przyjmujący pewnie też.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
I jeszcze jedno - był jeszcze zakład na dokładny wynik 2:0 niestety tylko dla Martina po kursie 4.0 - szkoda, że nie było takiego wyniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor: [qb](...) Był kiedyś taki serial "Zdarzyło się jutro" -koleś otrzymywał codziennie rano gazetę z dnia wczorajszego... Dziś ja otrzymałem taką gazetę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> [/qb] Naprawdę dziwne to -- czyżby taki mały ruch na Betdaq, że nikt tego od wczorajszego wieczora nie zauważył i nie skorzystał z okazji? :rolleyes:
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Wiem jednak dotychczas wszystko było blokowane, bo często czatowałem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> , jednak teraz zakład został przyjęty, po około 15 minutach zdjęli to, po nastepnych 15 minutach moje konto wzrosło o tyle o ile...Sugerujesz qwerty, że moze być taka sytuacja, że odejmą mi tą wygraną? To oni to bedą jeszcze sprawdzać, w przypadku gdy koleś napisze do nich maila reklamacyjnego? Chyba, że nic o tym nie wie...Gdzie tam jest regulamin, gdzie o tym jest napisane kto bierze odpowiedzialnosć za zakłady?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Tam często ruch jest słaby, jednak nie wiadomo co sie działo w nocy, bo wyniku tego meczu jak i innych nie ma np. na oficjalnej stronce turnieju, jednak wysłałem to o godz. 10-11 wiec to dziwne, że nikt tego nie widział (też w to nie mogłem uwierzyć dlatego sprawdzałem wynik i czy mecz się odbył wszędzie gdzie się dało - dziwne że w tym czasie mnie nikt nie ubiegł), czesto jest tak, że nie można postawić na pospolite zdarzenie, bo nikt nie wystawia ofert - to nie betfair, ale mi sie podoba, bo często ma wyźsze kursy od niego i najmniejszy w sieci podatek 2%. Na zwycięstwo Martina było wystawione na parę tysiecy, więc co byłoby gdyby to on wygrał, a wcześniej zauważyłby to jakiś kolo o zasobnym koncie? :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Betdaq jest zabezpieczony: "We reserve the right to recover from Members any stakes paid out in error or which become the subject of a disputed contract. Any stakes that become subject of a disputed contract will be placed in a holding account pending resolution of the dispute in accordance with paragraph 14 below.". Tak więc jak tylko wystawiający napisze complaint zakład zostanie unieważniony.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553
|
|
Dołączył: Mar 2002
Posty: 1,553 |
Możesz spróbować szybko wypłacić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Fuck! Mam tylko nadzieję, że jeszcze śpi na przykład i pomyśli, że ktoś to zagrał w nocy przed meczem i po prostu przegrał. A co będzie jeżeli zagrałbym zaraz za nadwyżkę mojego poprzedniego stanu konta albo nawet za wszystko? Też mi anulują zakład?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor: [qb]Fuck! Mam tylko nadzieję, że jeszcze śpi na przykład i pomyśli, że ktoś to zagrał w nocy przed meczem i po prostu przegrał. A co będzie jeżeli zagrałbym zaraz za nadwyżkę mojego poprzedniego stanu konta albo nawet za wszystko? Też mi anulują zakład?[/qb] Możliwe; w wiekszości firm jest tak, że wszystko co było grane po jakims błędzie może zostać unieważnione, a nawet przepadnąć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711 |
Zostawię to dla siebie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Prowizja przy wpłacie Netellerem i moneybookers jest najboleśniejsza. Osobiście dużo więcej rzeczy nadających się do grania znajduję w Betsson czy Betonbet. BQ ma często azjany lepsze niż betfair, czasami też oferuje rynki, których w betfair nie ma. Od wielkiego dzwonu u nich gram.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975 |
Po jakim czasie dopisuja free beta od postawienia ostatniego zakładu oraz jak długo trwa wypłata na netellera lub moneybookers?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 96
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 96 |
Wpłaciłem do nich przez moneybookers około godziny 14.00, myślałem, że środki pojawią się od razu na koncie tak jak to jest w innych bukach. Jest godzina 21.20 i jeszcze nie zostały zaksięgowane na moim koncie. Czy to jest u nich normalne?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2004
Posty: 910 |
Zawsze maja opoznienia we wplatach. Raz dluzsze raz krotsze. Ja zawsze pisze maila, nie wiem czy to pomaga, ale raz jak nie napisalem to czekalem ponad 24h 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689 |
Czy ta ich opcja multizakładu, która nazywa się MULTIPLEBET umożliwia również wystawienie multizakładu? U mnie wyświetla się tylko BACK, ale może mam coś nie tak ustawione?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689 |
Osobiście dużo więcej rzeczy nadających się do grania znajduję w Betsson czy Betonbet. Co znalazłeś w betsson, czego nie ma w betdaq? Betonbet nie ma już chyba giełdy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812 |
Osobiście dużo więcej rzeczy nadających się do grania znajduję w Betsson czy Betonbet. Co znalazłeś w betsson, czego nie ma w betdaq? Betonbet nie ma już chyba giełdy? Wtedy miałem na myśli raczej płynność. Od czasu kiedy pisałem te słowa obie giełdy zrobiły postęp. Wiekszy Betdaq. Popatrzmy na obroty w meczu Inter-MU w Betdaq już zaledwie 6 razy mniejsze niż w betfair. A jeszcze niedawno stosunek obrotów w Betfair do wicelidera był rzędu 20 do 1. Czyżby zaczał się exodus? Sam dziś ich chyba wypróbuję. Wpłacę coś pierwszy raz od 2 lat. P.S. Betonbet niestety zlikwidował giełdę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689 |
Ja właśnie też zauważyłem, że przybyło im sporo rynków  i też skuszę się na niewielki depozyt. A czy wg Ciebie da się u nich wystawić (a nie zagrać) multizakład?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|