Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7
mizeria #2938596 25/02/2009 03:11
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Z multizakładami Ci nie pomogę bo nie siedzę w temacie.

Zrobiłem depozyt za pomocą moneybookers. Niestety to 2% jeszcze ciągle jest. Powinni to wreszcie zlikwidować. No i nie dopisało mi na razie do konta. Trochę pracy jeszcze przed nimi, ale naprawdę pierwszy raz zawitałem dziś na ich stronę od długiego czasu i zaskoczył mnie postęp, który zrobili.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
Gdyby chcieć znaleźć pozytyw w porównaniu do monopolisty, to np. można u nich zagrać over 0,5 HT (LM) tongue - a w betfair nie wink

Wiem, wiem - zaraz Andre "mi nie grozi premium charge" AGASSI wyliczy rynki, które są "wyjątkowe" dla betfair, ale mimo tego proponuję powiadamiać się o korzystnych dla nas zmianach w betdaq.

mizeria #2938743 25/02/2009 03:55
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by mizeria
Gdyby chcieć znaleźć pozytyw w porównaniu do monopolisty, to np. można u nich zagrać over 0,5 HT (LM) tongue - a w betfair nie wink

Wiem, wiem - zaraz Andre "mi nie grozi premium charge" AGASSI wyliczy rynki, które są "wyjątkowe" dla betfair, ale mimo tego proponuję powiadamiać się o korzystnych dla nas zmianach w betdaq.
jak sobie życzysz to proszę bardzo : przykład 1: tenis in-runnigzero wystawianych kursów przez graczy ;przykład 2: koszykówka eurocup: nawet sie nie wysilili by dać livebet grin ps. nie ośmieszaj się człowieku laugh BTW ten zakład zwie się halftime score i u monopolisty jest dostępny w około 70% piłki nożnej grin

AGASSI #2938756 25/02/2009 03:59
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
Originally Posted by AGASSI
ps. nie ośmieszaj się człowieku laugh BTW ten zakład zwie się halftime score i u monopolisty jest dostępny w około 70% piłki nożnej grin

Ty już nie masz szans się ośmieszyć - Ty już jesteś śmieszny ...

Gdzie moje kochanie masz u monopolisty over 0,5 HT? Podaj choć jeden meczyk Słodziutki ...

A później bądź tak dobry i zachowaj energię na temat o betfair ... - ciumaski Skarbie ...

mizeria #2938765 25/02/2009 04:03
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by mizeria
Originally Posted by AGASSI
ps. nie ośmieszaj się człowieku laugh BTW ten zakład zwie się halftime score i u monopolisty jest dostępny w około 70% piłki nożnej grin

Ty już nie masz szans się ośmieszyć - Ty już jesteś śmieszny ...

Gdzie moje kochanie masz u monopolisty over 0,5 HT? Podaj choć jeden meczyk Słodziutki ...

A później bądź tak dobry i zachowaj energię na temat o betfair ... - ciumaski Skarbie ...
lyon-barcelona HALFTIME SCORE LAY 0-0 KURS 3.05 .......głąbie

AGASSI #2938768 25/02/2009 04:03
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Uderz w stół a... Agassi się odezwie smile

Całkiem dobrze wygląda to Betdaq. Ale jeśli będą się dalej w takim tempie rozwijać to podejrzewam, że sukinkoty z Betfair zrobią wszystko żeby ich przejąć. Już pewnie jakaś część z 1200 darmozjadów została oddelegowana do intensywnego knucia w tym kierunku.

AGASSI #2938773 25/02/2009 04:04
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
ARSENAL-ROMA LAY 0-0 HT 2.66 INTER 2.46 PORTO 2.76 ... papa laugh

mizeria #2938775 25/02/2009 04:05
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
Masz rację Kochanie jeśli chodzi o over 0,5 - ale znalazłem również over (0,5;1) ...

Widzę poza tym, że w piłce pokrywają już 95% moich oczekiwań, myślę, że płynność przyjdzie z czasem, zresztą w ważniejszych rozgrywkach już jest nieźle.


AGASSI #2938778 25/02/2009 04:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Agassi, a można u Twojego ulubionego monopolisty grać handicapy azjatyckie z prowizją 2%? ooo

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by z o R r o
Uderz w stół a... Agassi się odezwie smile

Całkiem dobrze wygląda to Betdaq. Ale jeśli będą się dalej w takim tempie rozwijać to podejrzewam, że sukinkoty z Betfair zrobią wszystko żeby ich przejąć. Już pewnie jakaś część z 1200 darmozjadów została oddelegowana do intensywnego knucia w tym kierunku.
czemu cały czas jesteś po prostu złośliwy ? Nie rozmiesz prostego przekazu,że dla Mnie nie ma tam nic co mógłbym grać czytaj livebetting jest tam gorzej niż kulawy. Jak chcę się bawić w typera to gram w gamebookers i tyle a nie na giełdzie. BTW aż tak Cie boli strata tych euraczy na PC ............nie wierze.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
Agassi - napisz coś o prowizjach na róznych rynkach, o premium charge nie napiszesz nic mądrego, bo Ciebie to nigdy nie będzie dotyczyć, ale na rabaty w prowizjach masz szansę, bo można je mieć nawet regularnie topiąc ...

No jak z tymi prowizjami? Pamiętasz coś czy zakazali Ci o tym pisać?

mizeria #2938792 25/02/2009 04:11
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by mizeria
Agassi - napisz coś o prowizjach na róznych rynkach, o premium charge nie napiszesz nic mądrego, bo Ciebie to nigdy nie będzie dotyczyć, ale na rabaty w prowizjach masz szansę, bo można je mieć nawet regularnie topiąc ...

No jak z tymi prowizjami? Pamiętasz coś czy zakazali Ci o tym pisać?
wyzej już zrobiłeś z Siebie debila wiec nie brnij w to gówno dalej laugh papa

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by z o R r o
Agassi, a można u Twojego ulubionego monopolisty grać handicapy azjatyckie z prowizją 2%? ooo
nie wierzę,że jako profesjonalista jesteś tak zachłanny frown

mizeria #2938798 25/02/2009 04:12
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
Różnimy się tym od Ciebie AGASSI, że Ty opisujesz stan teraźniejszy, a my piszemy o zmianach i realnie oceniamy i zaklinamy przyszłość by płacić konkurencyjną prowizję, na dodatek na jasnych zasadach - naprawdę nie wierzę, że tego nie kapujesz ...

AGASSI #2938805 25/02/2009 04:15
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by z o R r o
Agassi, a można u Twojego ulubionego monopolisty grać handicapy azjatyckie z prowizją 2%? ooo
nie wierzę,że jako profesjonalista jesteś tak zachłanny frown
Agassi, ani ze mnie profesjonalista, ani nie jestem zachłanny. Co w tym złego, że jestem zainteresowany likwidacją monopolu? I w tym, że zamiast 22.5% wolę zapłacić po prostu 5% prowizji czy nawet mniej. To zachłanność?

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Ja jestem zachłanny, a Betfair, które ściąga ogromne pieniądze od najlepszych graczy (średnio od 600 graczy tygodniowo podobno), którzy - jak każdy inny - ryzykują swoje pieniądze, żeby wygrać nie jest zachłanne, tak?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by z o R r o
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by z o R r o
Agassi, a można u Twojego ulubionego monopolisty grać handicapy azjatyckie z prowizją 2%? ooo
nie wierzę,że jako profesjonalista jesteś tak zachłanny frown
Agassi, ani ze mnie profesjonalista, ani nie jestem zachłanny. Co w tym złego, że jestem zainteresowany likwidacją monopolu? I w tym, że zamiast 22.5% wolę zapłacić po prostu 5% prowizji czy nawet mniej. To zachłanność?
oczywiście,że nic złego i walcz o to jak sie da ale nie miej pretensji do Tych,którym musi pasować na razie Betfair bo konkurencji nie ma.

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Zagraża Ci to w jakiś sposób, że ktoś będzie grał w Betdaq a nie w Befair? Więc nie rozumiem o co tak walczysz. Graj sobie gdzie chcesz, koś pieniądz a takie komentarze olewaj po prostu.

AGASSI #2938820 25/02/2009 04:19
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 689
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by mizeria
Agassi - napisz coś o prowizjach na róznych rynkach, o premium charge nie napiszesz nic mądrego, bo Ciebie to nigdy nie będzie dotyczyć, ale na rabaty w prowizjach masz szansę, bo można je mieć nawet regularnie topiąc ...

No jak z tymi prowizjami? Pamiętasz coś czy zakazali Ci o tym pisać?
wyzej już zrobiłeś z Siebie debila wiec nie brnij w to gówno dalej laugh papa

Stać Cię tylko na inwektywy - "głąb" "debil" - chyba ktoś w dzieciństwie dał Ci niezły wycisk - to przykre

Gdzie ja brnę, to moja sprawa i ten temat może pomóc osobom, które zapłacą kilka, kilkanaście, kilkset euro mniej lichwiaskich opłat, na dodatek wprowadzanych złodziejskimi metodami.

Swoimi tekstami wystawiasz sobie i Twoim oprawcom z dzieciństwa przykre świadectwo i dlatego proszę Cię o zamilknięcie.

P.S. Jeżeli jednak lubisz "ostrą jazdę" to proszę o dane na priva - załatwię Ci kogoś kto zapakuje Ci w dupala co tylko będziesz chciał. papa

AGASSI #2938822 25/02/2009 04:20
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
W Betdag na tym co gram nie zaplaciłbym żadnej prowizji ..bo tam nie ma takich zakładów.

Strona 3 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, aker, betowiec, kamel, 11kera11, Sensei), 2,646 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,911
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1