|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 253
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Mar 2004
Posty: 253 |
Witam mam pytanie do was moze ktos bedzie wiedzial czym zmyc farbe z auta bo dzis wstaje rano ide do auta a tam jakis dowcipnis pochlapal stojace na parkingu auta  Mojemu dostalo sie po masce i na drzwiach bocznych i troche na szybe  Mieliscie kiedys doczynienia z czyms takim ? podjechac na myjnie ze szczotkami czy na cisnieniowa i sprobowac to zmyc czy macie inne jakies pomysly ? bede wdzieczny za kazda pomoc pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680
pokakulka
|
|
pokakulka
Dołączył: Oct 2002
Posty: 4,680 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka