Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by micha$
Originally Posted by lelu
rozrywkowe czyli gry smile

Najważniejsze: procek + grafika + pamięć
Grafika: http://forum.cdaction.pl/Karty-Graficzne-na-marzec-2009r-t20871.html

Zestawy: http://forum.cdaction.pl/Zestawy-Komputerowe-na-marzec-2009r-t20890.html

Spokojnie coś wybierzesz.

co do procka to amd bo intel drogi i aż taki dobry nie jest
a grafika to radeona
i 2gb ramu cool

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
AMD raczej bym odradzal... Obecnie firma raczej sklada sie w strone upadlosci, wiec nie jest to najlepsze wyjscie smile Taka tylko sugestia

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by szymonez
AMD raczej bym odradzal... Obecnie firma raczej sklada sie w strone upadlosci, wiec nie jest to najlepsze wyjscie smile Taka tylko sugestia

ale i tak gwarancja na procek jest na rok wink
liczą się koszty rozum cool
ja mam w PL jednego pc co sam go złożyłem i już 4 lata śmiga tongue

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Ok dzieki wielkie :>
A jeszcze takie pytanie jaka jest roznica miedzy PCI-E a AGP, mowa o kartach graf. I ktore bardziej oplacalne ?
Wiem ze automatycznie idzie do tego inna plyta glowna.
pozdro

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by lelu
Ok dzieki wielkie :>
A jeszcze takie pytanie jaka jest roznica miedzy PCI-E a AGP, mowa o kartach graf. I ktore bardziej oplacalne ?
Wiem ze automatycznie idzie do tego inna plyta glowna.
pozdro

PCI-Express
są szybsze
i poczytaj sobie ten artykuł :
http://www.pcworld.pl/artykuly/44621/PCI.Express.do.kart.graficznych.html

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Panowie, brat przyjechał teraz z Holondii i przywiozł ze sobą lapka... chodzi mi o to żeby nie mogł się połaczyc z internetem, czy spod swego stacjonarnego dam rade zablokowac go? Lapek łączy się za pomoca wi-fi...

Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Nie dawaj mu hasła do sieci i po sprawie.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
Nie działa mi drag&drop, wie ktoś jak to naprawić? Dla przykładu: nie mogę "włożyć" ikony z pulpitu do kosza, ale jak zrobie prawym klawiszem myszy usuń to wtedy działa, podobnie z kopiuj/wklej.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by kolbi
Nie działa mi drag&drop, wie ktoś jak to naprawić? Dla przykładu: nie mogę "włożyć" ikony z pulpitu do kosza, ale jak zrobie prawym klawiszem myszy usuń to wtedy działa, podobnie z kopiuj/wklej.

Trzeba Toolsy doinstalowac.
http://www.vmware.com/support/ws55/doc/ws_newguest_tools_windows...

Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
JEszcze podaj całego linka i będzie ok smile

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by kolbi
JEszcze podaj całego linka i będzie ok smile

http://www.vmware.com/support/ws55/doc/ws_newguest_tools_windows.html

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Jakiego hasła? Mam stałe łącze i szczerze to nie wiem gdzie i w jaki sposób wstawić hasło... ewentualnie jakiś limit dla lapla, specyfikacji komkretnej lapka nie znam... troche nie ogarniam tego tematu, przybliży ktoś albo na kieruje, sam poczytam tylko co mam wpisać w google?

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Skull
Jakiego hasła? Mam stałe łącze i szczerze to nie wiem gdzie i w jaki sposób wstawić hasło... ewentualnie jakiś limit dla lapla, specyfikacji komkretnej lapka nie znam... troche nie ogarniam tego tematu, przybliży ktoś albo na kieruje, sam poczytam tylko co mam wpisać w google?

a ty masz neostradę??
jak tak to masz na modemie od neo taki długi klucz smile

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Nie mam żadnej neostrady, mam stałe IP ...da się cos zrobić?

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Skull
Nie mam żadnej neostrady, mam stałe IP ...da się cos zrobić?

ale masz do tego hasło WEP i nie podawaj mu hasła
i powinieneś jakąś karteczkę do tego mieć jak zakładałeś neta
większość sieci internetowych w PL ma hasła WEP

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
pierwszo słysze, nic takiego nie mam i nie było, nawet jak zakladali mi neta to nic takiego nie wpisywali... poprostu wcisneli wtyczke do sieciówki i mam internecik, nic nie musze wpisywać...

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by Skull
pierwszo słysze, nic takiego nie mam i nie było, nawet jak zakladali mi neta to nic takiego nie wpisywali... poprostu wcisneli wtyczke do sieciówki i mam internecik, nic nie musze wpisywać...

chyba że nie masz blokowanej sieci

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Szukam dobrej, szybkiej drukarki laserowej,
monochromatyczna, i relatywnie tani toner.

Najważniejsze żeby była szybka i toner zapewnieł jak najwięcej stron, będzie robiła duże przebiegi więc musi byc wytrzymała.

Może ktoś polecić coś ciekawego?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Biszop
będzie robiła duże przebiegi więc musi byc wytrzymała.

Drukarnie w USA nie wyrabiają i Obama poprosił o pomoc z zagranicy ? grin

Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
potrzebuje kogoś dobrego z programowania w Javie tongue kto używa NetBeansa!
ja dopiero zaczynam a mam pewne zadanko treści:
"Utworzyć tablicę dwuwymiarową (musi być kwadratowa), wypełnić ją kolejnymi liczbami naturalnymi (wierszami od lewej do prawej strony) i zliczyć sumę liczb leżących na głównej przekątnej backslash(\). Zadanie wykonać w dwóch wariantach:
1.
Rozmiar tablicy podawany jest jako argument z linii wywołania programu i wynik drukowany jest na standardowe we/wy (System.out.prntln()).
2.
Rozmiar tablicy podawany jest z okienka JOptionPane i wynik jest również wyprowadzany jako komunikat JOptionPane"

plus mam napisane kroki jakie trzeba wykonać.

jakby komuś sie nudziło i umie to zrobić to niech sie zgłosi na priva tongue

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Sensei), 2,486 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,888
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1