|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
co do procka to amd bo intel drogi i aż taki dobry nie jest a grafika to radeona i 2gb ramu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 2,764 |
AMD raczej bym odradzal... Obecnie firma raczej sklada sie w strone upadlosci, wiec nie jest to najlepsze wyjscie  Taka tylko sugestia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
AMD raczej bym odradzal... Obecnie firma raczej sklada sie w strone upadlosci, wiec nie jest to najlepsze wyjscie  Taka tylko sugestia ale i tak gwarancja na procek jest na rok  liczą się koszty rozum  ja mam w PL jednego pc co sam go złożyłem i już 4 lata śmiga 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990 |
Ok dzieki wielkie :> A jeszcze takie pytanie jaka jest roznica miedzy PCI-E a AGP, mowa o kartach graf. I ktore bardziej oplacalne ? Wiem ze automatycznie idzie do tego inna plyta glowna. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Ok dzieki wielkie :> A jeszcze takie pytanie jaka jest roznica miedzy PCI-E a AGP, mowa o kartach graf. I ktore bardziej oplacalne ? Wiem ze automatycznie idzie do tego inna plyta glowna. pozdro PCI-Express są szybsze i poczytaj sobie ten artykuł : http://www.pcworld.pl/artykuly/44621/PCI.Express.do.kart.graficznych.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Panowie, brat przyjechał teraz z Holondii i przywiozł ze sobą lapka... chodzi mi o to żeby nie mogł się połaczyc z internetem, czy spod swego stacjonarnego dam rade zablokowac go? Lapek łączy się za pomoca wi-fi...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 6,311 |
Nie dawaj mu hasła do sieci i po sprawie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445 |
Nie działa mi drag&drop, wie ktoś jak to naprawić? Dla przykładu: nie mogę "włożyć" ikony z pulpitu do kosza, ale jak zrobie prawym klawiszem myszy usuń to wtedy działa, podobnie z kopiuj/wklej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Nie działa mi drag&drop, wie ktoś jak to naprawić? Dla przykładu: nie mogę "włożyć" ikony z pulpitu do kosza, ale jak zrobie prawym klawiszem myszy usuń to wtedy działa, podobnie z kopiuj/wklej. Trzeba Toolsy doinstalowac. http://www.vmware.com/support/ws55/doc/ws_newguest_tools_windows...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 445 |
JEszcze podaj całego linka i będzie ok 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Jakiego hasła? Mam stałe łącze i szczerze to nie wiem gdzie i w jaki sposób wstawić hasło... ewentualnie jakiś limit dla lapla, specyfikacji komkretnej lapka nie znam... troche nie ogarniam tego tematu, przybliży ktoś albo na kieruje, sam poczytam tylko co mam wpisać w google?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Jakiego hasła? Mam stałe łącze i szczerze to nie wiem gdzie i w jaki sposób wstawić hasło... ewentualnie jakiś limit dla lapla, specyfikacji komkretnej lapka nie znam... troche nie ogarniam tego tematu, przybliży ktoś albo na kieruje, sam poczytam tylko co mam wpisać w google? a ty masz neostradę?? jak tak to masz na modemie od neo taki długi klucz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Nie mam żadnej neostrady, mam stałe IP ...da się cos zrobić?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
Nie mam żadnej neostrady, mam stałe IP ...da się cos zrobić? ale masz do tego hasło WEP i nie podawaj mu hasła i powinieneś jakąś karteczkę do tego mieć jak zakładałeś neta większość sieci internetowych w PL ma hasła WEP
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
pierwszo słysze, nic takiego nie mam i nie było, nawet jak zakladali mi neta to nic takiego nie wpisywali... poprostu wcisneli wtyczke do sieciówki i mam internecik, nic nie musze wpisywać...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
|
|
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516 |
pierwszo słysze, nic takiego nie mam i nie było, nawet jak zakladali mi neta to nic takiego nie wpisywali... poprostu wcisneli wtyczke do sieciówki i mam internecik, nic nie musze wpisywać... chyba że nie masz blokowanej sieci
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
|
|
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405 |
Szukam dobrej, szybkiej drukarki laserowej, monochromatyczna, i relatywnie tani toner.
Najważniejsze żeby była szybka i toner zapewnieł jak najwięcej stron, będzie robiła duże przebiegi więc musi byc wytrzymała.
Może ktoś polecić coś ciekawego?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
będzie robiła duże przebiegi więc musi byc wytrzymała. Drukarnie w USA nie wyrabiają i Obama poprosił o pomoc z zagranicy ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
potrzebuje kogoś dobrego z programowania w Javie  kto używa NetBeansa! ja dopiero zaczynam a mam pewne zadanko treści: "Utworzyć tablicę dwuwymiarową (musi być kwadratowa), wypełnić ją kolejnymi liczbami naturalnymi (wierszami od lewej do prawej strony) i zliczyć sumę liczb leżących na głównej przekątnej backslash(\). Zadanie wykonać w dwóch wariantach: 1. Rozmiar tablicy podawany jest jako argument z linii wywołania programu i wynik drukowany jest na standardowe we/wy (System.out.prntln()). 2. Rozmiar tablicy podawany jest z okienka JOptionPane i wynik jest również wyprowadzany jako komunikat JOptionPane" plus mam napisane kroki jakie trzeba wykonać. jakby komuś sie nudziło i umie to zrobić to niech sie zgłosi na priva 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|