|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
1) LA Clippers - Orlando 7:00pm (1:00) 2) Denver - Atlanta 7:30pm 3) New Jersey - Minnesota 8:00pm 4) Washington - Houston 8:30pm 5) Sacramento - Chicago 8:30pm 6) Utah - LA Lakers 10:30pm 7) Dallas - Golden State 10:30pm Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Jak widać na pierwszy rzut oka sporo meczy , kursy też powinny być ciekawe!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Oprócz typów podanych w konkursie gram jeszcze Golden State Warriors +7 po kursie 1.808 stawka 10/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Ciekawie wygląda też under 196 LA Lakers ; LA Lakers -7 ; over 199 LA Clippers
Wszystkie te mecze zagrałem w teaserach (oczywiście z powiększonymi liniami) i jako single za stawkę 5/10
Powodzenia dla Wszystkich frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Wszystkie te mecze zagrałem w teaserach (oczywiście z powiększonymi liniami) Chodziło mi o linie "skierowane bardziej w moją stronę" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oczywiście
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
frend30 ja jeszcze nie analizowałem ale sądze ze że raczej dallas wygra dziś z goldenami , orlando też powinno sobie poradzić , i za drobne Chicago +2 może być ciekawie!Lakers mogą wygrać Kobe ostatnio 26 pkt aż bedzie dobrze im szło teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
@ helmudinho
THX za opinię. Powiem tak.. raczej nie myślę żeby wszystko mi "weszło jak w masło", po prostu to są moje typy. Być może jeśli chodzi o mecz Wojowników to Ty będziesz miał rację. W każdym razie życzę Ci powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Dorzucam jeszcze jeden "typek" za light stake 4/10
Houston -6
Z NBA na dziś to wszystko.
Pozdrawiam frend30
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19 |
w meczu z Phoenix odniesli kontuzje dwaj liderzy team Jazz:Kirilenko ,Boozer ,pod znakiem zapytania ich dzisiejszy mecz z Lakers Kobe Bryant 26+pnk 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
7 spotkań - spróbujemy coś zapodać (gospodarze na 1 pozycji - po prostu wygodniej): 1) ORL - LAC 2 Orlando wg mnie zespół bez ikry, na dodatek ostanio cienka forma (i mocno niestabilna). Wymęczone zwycięstwa z ATL i NO, porażki z PHI, CLE, BOS - nie wystawiają najlepszego świadectwa. A Klippy w trakcie sesji wyjazdowej - ostatnio 5 pechowych porażek (2-5pkt) i jeżeli chcą coś jeszcze ugrać na wycieczce to tylko dziś bo kończą meczami z Miami i Phoenix. Co do linii - zdecydowanie dobrze ustawiona wynik powinien oscylować właśnie koło tej granicy - dlatego no bet. 2) Denver-Atlanta - no bet 3) MIN - NJ - no bet, ew. można przymierzyć się do 2. Wilki osiągnęły "dno", a Nets całkiem śmiało sobie poczynają, forma ustabilizowała się na średnio-wysokim poziomie, ale na wyjazdach grają trochę pod górkę. 4) HOU - WAS - no bet, ew. 2(+7,0) Houston już dawno nie sprawiło psikusa, ale grają obecnie zdecydowanie równiej. W lutym jeszcze nie przegrali (7win), ale często wygrywają w niezbyt przekonywujący sposób - stąd ew. +7,0 dla Washingtonu. 5) CHI-SAC 2(-2,5) Byki po ostatnich wygranych z DAL i MIN tak jakby łapały drugi oddech, ale dziś przeciwnik bardzo wymagający. Tym bardziej, że po powrocie "kuracjuszy" przegrali 4 spotkania i dopiero w ostatnim pokonali Boston (wszystkie te spotkania odbywały się na styku). Myślę że dziś pójdą za ciosem i w bardzo przekonywujący sposób rozprawią się z gospodarzami 6) GS-DAL - no bet - coś mi w tym meczu "zajeżdża padlinką" Opieram to tylko na przeczuciu. 7) LAL-UTH - over 196 Przyznam się, że tu spotkała mnie miła niespodzianka (liczyłem na linię 200/202 - też grałbym over). Z analizy ostatnich meczy wynika że Mormońcy ostatnio ostro rzucają i prawie zawsze przekraczją 100pkt (nie sugeruję się wczorajszą zdobyczą). potrafią grać szybko i często próbują za 3pkt (oby przy dobrej skuteczności). Sądzę że i dziś 100 pęknie bo LAL do potentatów gry defensywnej nie należą. Po powrocie Kobena troszkę starcili ze swojego ofensywnego stylu gry, ale ten mecz można było traktować jako przetarcie dla gwiazdora. Dziś powinno być lepiej. Bajorka u siebie z rzadka przegrywają, ajeżeli Utah rzucą 100 to LAL parę oczek więcej. Trzy wykreowane przezemnie typy idą jako konkursowe po stawkach 5-10/10 Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Errata: 2) Atlanta - Denver - oczywiście!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
Witam
Ciekawie jak na ta godzine wyglada Dallas -6.Texanczycy ostatnio powracaja do formy, zwyciestwa nad Sacramento i Seattle, wiec i z przecietnie slabym Golden State powinni sobie poradzic. Drugim meczem godnym uwagi jest Sacramento -2,5. Szpital sie w druzynie skonczyl, choc nie wiem jak do konca ze Stojakovicem jest, ostatnio zagral tylko pierwsze 5 minut meczu, no i z Byczkami trzeba sie liczyc. To tyle na teraz. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
pozdrawiam
Whip <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
wlasnie przyszla mi do glowy jeszcze jedna rzecz: Houston-Washington+7 2. Washigton cos ostatnio slabawo, ale mysle, ze nie przegra wiecej niz 7 punktami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940 |
Gdzie dzisiaj nie popatrze to chce grac przeciw temu co sobie wyobrażają bukmacherzy. Np. w meczu Golden State - Dallas wszystko wskazuje niby na gości ,wygrali przecież z Sacramento i Seattle ale czy te zwycięstwa są naprawdę takie wartościowe. W 1 meczu do szeregów Kings dopiero co powróciły gwiazdy (i jak widać sa nadal nie do końca sprawne),a porażki Sonics można się było spodziewać bo po dwóch imponujących zwycięstwach,które kosztowały mnustwo sił,przyszedł kryzys (co ponaddzwiękowcom często się zdarza w takich sytuacjach). Dobrze by sięstało jakby Mavs dziś przegrali bo głowy by mieli ciut chłodniejsze na mecz z Phoenix i może tam pokuszą się o niespodziankę O wiele bardziej wole zagrać w rozpisie GS po wysokim kursie niż martwić się o to czy Dallas nie przepłaci ,dwóch ciężkich meczy,kryzysem. Golden State - Dallas 3.15 Następny mecz Houston - Washington. Gospodarze w cugu zwycięstw ,forma wysoka a czrodzieje wręcz przeciwnie w dodatku wczoraj przegrali z NO,którzy męczyli ich doskonałą obroną(tak przynajmniej twierdzi ich trener), więc wszystko wskazuje na 8 wygraną z rzędu rakiet ,jest jednak małe ale ... będzie to trzeci i ostatni mecz, krótkiej aczkolwiek serii wyjazdowej , a jak każdy wie z takiej podróży trzeba przywieźć choć jedno zwycięstwo. Tak więc mam do kolekcji drugi typ powyżej 3. Houston - Washington 3.1 No i żeby było co rozpisywać do tej zupy wrzucam Clippy, o których meczu Krajan napisał co trzeba, i dostajemy bardzo łądną wiązankę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Zgadzam sie z Krajanem i Stypą,dziś z powodzeniem mozna chyba grać sporo plus handi na underdogi,a kto wie czy nie "czyste" 1 lub 2. Tak w ogóle to progres na wygrana Klipuff wydaje sie równiez niezłym rozwiązaniem.
Poczekam na info od Roxy i jak bedzie cos istotnego to przekażę wiadomości około 23.
Mam ochotę dzis zrobić wyjątek w graniu NBA i zaangażować wieksze pieniadze niż dotychczas:-) Jak to jest w zwyczaju Ligi,im bliżej ASG tym więcej zaskakujących rozstrzygnięć.
PS. Tak na pierwszy rzut oka,bez zadnych analiz widziałbym 3 overy w :Orlando,Chicago i Minnesocie oraz under w Golden State.
Last edited by amkwish; 15/02/2005 17:27.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
New Jersey Nets v Minnesota Timberwolves 1 (+3.5)
Minesota słabo sobie ostatnio radzi i dziwie się że wg bukmacherów to oni są faworytem tego meczu, zwłaszcza że u siebie wilki grają szczególnie słabo.
Washington Wizards v Houston Rockets under 198,5
Utah Jazz v Los Angeles Lakers 1 (+9.5)
Mysle że mecz bedzie wyrównany, a koncowy wynik bedzie oscylował wokół remisu. W obecnej chwili(formie) wątpie żeby jeziorowcy rozjechali utah.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153
member
|
|
member
Dołączył: Aug 2003
Posty: 153 |
Witam ,polecam na dzisiejszą noc
LA Clippers v ORL Magic over 200.0 @ 1.91 DEN Nuggets v ATL Hawks over 191.5 @ 1.91
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
Ja sie strasznie napaliłem na typ na Utah + hcp ale nie wiadomo czy Boozer i Kirilienko dzisiaj zagrają bo jeżeli oni by nie grali to mogłoby być różnie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,322
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,322 |
Codo meczu LA Lakers z Utah to nawet bez boozera ki kirilenki wejdzie ovet toto-mix linie wyznaczylo na 193 ptk. trzeba pamietac ze takie oslabienia pozwola tylko zawodnikom LA poszalec przy czy odpuscic defensywe. polecam rowniez meczyk bykow z krolami typ 2 mysle ze to za wysokie progi dla bykow dodatkowo kings w pelnym skladzie. Trzeci typ moj to atlanta denver under linia 195 atlanta slabiutka nawet u siebie z wespole nie ma chemii nie ma szans na play off a denver prawdopodobnie bez cambiego 100 punkto raczej nie przekroczy. Bardziej odwznym proponuje golden state dallas over linia 206 gdyz sa to dwa ofensywnie nastawione zespoly Pozdrawiam i powodzenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
Ja tez tak jak kiedys pisalem sklaniam sie +7 Washington
Ponadto postawilem na UTAH kurs ponad 5 EXPEKT moze bedzie niespodzianka! Gdzies zawsze sa niespodzianki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
W pinnacle linia na Jeziorowców wynosi już -10,5 natomiast w B&W -9 (dobrze że zagrałem -7 rano). Zastanawiam się czy pinnacle wystawiłą tą linię ot tak sobie..myślę że nie i wynik będzie oscylował wokół tej granicy.
BTW Ciekawy jestem jutrzejszej linii w meczu Cleveland vs Atlanta i mam nadzieję że buki ustawią ją po mojej myśli.
Pozdrawiam frend30
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|