Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#295739 15/02/2005 19:30
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Frend,najlepsze linie sa w pinie około 4 rano:-)


Dwa słowa o dość ryzykownej predykcji,ale myslę,że po kursie 2,60 (wm w hillu) warto postawic na Byki.
Kings graja ostatnio bardzo nieprzekonująco,mecze kończa na styku,a jak wygrywają to dzięki ofensywie.
Ich obrona(jezeli kiedykolwiek ja mieli)pozostawia wiele do życzenia.
Mysle,że konsekwentna i bardzo zespołowa gra Bulls przeważy dziś w nocy szalę na ich korzyść.
Zresztą...mnie nie wypada nie stawiać na Byki,w końcu do awansu do PO przyda się kazda wygrana:-)

Last edited by amkwish; 15/02/2005 19:33.
Bonus: Unibet
#295740 15/02/2005 19:41
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
@ Amkwish
wiem i szkoda, że spałem bo otwarcie na LA Lakers było -6,5
Przyznam że na pewno kupiłbym 1,5 pkt i ze spreadem -5 postawiłbym bez wahania 500$.

Pozdrawiam

#295741 15/02/2005 20:30
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ja mam złą tendencję, jako coś napiszę na forum, albo podam tyby konkursowe w dziale to mogiła... Wczoraj przedwczoraj piekne dni, Krajan ma archiwum gg mozna sprawdzic... w niedziele 4/4... Ale ja tam w zabobony nie wierze wiec..

Jednak Orlando -3,5 Magic maja szanse na zwyciestwo a jak ladnie im sie gra ulozy to nawet wysokie. Nie przewiduje przelamania bessy Clipów, nie dzisiaj.

Licze dzis na "młode wilki" z Denver.. Atlanta slabiutka, szansa dla brylek... chociaz czy grac handi, które oscyluje w granicach 4,5-5?

Ciekawie wyglada tez dodatnie handi na Wasyngton, 8 punktow z Houston, chyba za duzo...

Pozdrawiam
Dominik

#295742 15/02/2005 21:14
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
T
addict
addict
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 484
linia na o/u w meczy lakersow jest teraz 193.5 w BAW

#295743 15/02/2005 21:30
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Dla mnie najpiękniejszy na dziś wydaje się typ Washington (1-12 inc) po kursie 5.5 w William Hillu.

#295744 15/02/2005 21:42
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Miało już nie być typu z NBA ale jeszcze zagrałem jeden

Minnesota Timberwolves -2 kurs 1.847 w pinnacle za 10/10

Linia otwarcia -3 i nadal prawie wszędzie jest -3
Brak ruchów linii przez cały dzień więc wnioskuję że w Vegas dobrze ją ustawili i kupiłem 1 pkt dla pewności <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
frend30

#295745 15/02/2005 23:08
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Dzisiaj zagrałem dosyć sporo meczy jak na mnie i zobaczymy co z tego wyjdzie,z tego względu bardzo krótkie komentarze

Dallas(-6,5) - prezent od buków,Mavericks grają ostatnio naprawde dobrze i skoro potrafili sobie poradzić na wyjeżdzie z takimi zespołami jak Sonics czy Kings,to nie widze innej możliwości dwucyfrówka nad słabiutkimi Warriors

Nets ML - tutaj już kompletnie nie wiem o co chodzi,co grają wilki w tym sezonie każdy widzi,dodatkowo nie wiadomo co z Casselem i Szczerbiakiem,po takim kursie biore w ciemno

Denver(-5,5) - Atlant,jeden z outsiderów ligi,ostatnia porażka z niezbyt mocnymi Bucks aż 30 pkt,nie daje im większych szans,podoba mi sie też under,aczkolwiek linia troszke spadła

Z underdogów podobają mi sie WAS(+8) i Jazz(+10,5),po prostu jak dla mnie handi są mocno przesadzone,a w obu meczach myśle że będzie sie toczyć wyrównana walka

Wszystko co napisałem,zagrałem jako single,zobaczymy co będzie jutro rano:/

#295746 15/02/2005 23:29
Dołączył: Dec 2004
Posty: 95
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 95
co sie dzieje w koncu z gwiazdkami utah?

#295747 16/02/2005 08:26
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 19
no i prosze:Kobe Bryant 42 min 12/19(zawyzona skutecznosc)15/19f co w sumie 40pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
5/5 skutecznosc propozycji total w ciagu tyg <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, forty), 1,807 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,812
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1