Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 20 1 2 3 4 19 20
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
priv smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Pierwszy raz wpłaciłem pieniądze do kasyna i pierwszy raz zostałem okradziony... smirk

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Originally Posted by *Mili*
Pierwszy raz wpłaciłem pieniądze do kasyna i pierwszy raz zostałem okradziony... smirk
ja nigdy w zyciu nie wplace swojej kasy do kasyna dlatego tak jak pisalem temat rowna sie granie ze sponsoringu smile

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
Originally Posted by *Mili*
Pierwszy raz wpłaciłem pieniądze do kasyna i pierwszy raz zostałem okradziony... smirk

Tak jak pisałem to jest kasyno RTG ,dla mnie nie wypłacaja Polakom i tego sie trzymam.To jest dosc nowe ,wiec szansa ze wypłaca byla jednak jakas .

Napisałem Ci PW

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
Originally Posted by P!T3R
Originally Posted by *Mili*
Pierwszy raz wpłaciłem pieniądze do kasyna i pierwszy raz zostałem okradziony... smirk
ja nigdy w zyciu nie wplace swojej kasy do kasyna dlatego tak jak pisalem temat rowna sie granie ze sponsoringu smile

Prosze Cie P!T3R nie siej zametu smirk grałem w 400 kasynach i nigdy zadne mnie nie okradlo ,wpłacałem tez do kilkunastu i tez mnie nie okradły ..

Jesli kasyna nie toleruja Polakow to sie tam nie gra i tyle .Gdyby kazdy trzymal sie regulaminow kasyn to nigdzie nikt nie byłby "okradziony"

Wiecie co to jest dla kasyna 500$ to tak jak splunac nic wiecej grin Zadne kasyno nie pozwoli sobie na psucie sobie opinii o marne grosze

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Ale mi nie chodzi o to ze "okradli" tylko o to ze nigdy nie zagram za swoja kase w jakims kasynie gdzie wygrana zalezy wylacznie od losu. Dobranoc

Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Bo umiejetnosci maja tu sie nijak ehh brak editu

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
No trzeba miec farta grin to sie zgadza .Dobranoc

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Begawin [ads.mrgreen.com]

Today, 6th of March between 19:00 and 20:00 CET you will be able to enjoy 5 free spins in the exciting video-slot Devil's Delight and 3 more free spins on Sunday in the Hot City.

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Nie wiedzieć czemu, unibet daje mi 100% bonus od każdego depozytu w ich kasynie NetEnt. (no download) - może ktoś sprawdzić, czy dostaje to samo i to jakaś awaria, czy poprostu docenili to co im ostatnio zostawiłem smile ?

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
Chyba doceenili ,ja z reguły dostaje aż blush 3 euro grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Mi wczoraj dali cale 3E ale go nie chcialem, poszedl @ i czekalem na reakcje prawie 5 godz. Nie za szybko.

Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
ja wczraj i dzisiaj tez doatalem 100%... smierdzi mi to cos :d/// choc wczraj elegancko oddalem bonus + depozyt laugh... po 2 tygodniach grania stwierdzam ze sofm ma b. mały % wygrywania... moje doswiadczenie z setki kasyn online jak i prawdziwych naziemny wsakazuje by dac sobie na wstrzymanie z kasynem unibetu.... online pozostane na libe bj w bet365, ladbroksie i casino.com.... nawet te bonusy mnie nie krecą laugh

Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
jedynie w dzien po zarejestrowaniu dane mi było wygrac sporo kasy na unibetowym bj...a pozniej juz zenada//// na wiele sposobow probowalem u nich grac ... i zazwyczaj plecy były

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Originally Posted by Virapl
javapl - a dopisuje Ci jakąkolwiek wygraną?
sprawdź playcheck (u góry taki zielony ptaszek) i dojdź do numeru tego spinu (tak jak do numeru rozdania w pokerze); skontaktuj się z supportem technicznym.
Automaty typu AoNW(takie jak w barach) mają określony współczynnik wypłat i tego współczynnika nie mogą przekroczyć. Jeżeli automat ma spory zapas na wypłaty(tu nie chodzi o to co jest w hopperach(tubach z których wyrzucane są pieniądze na wypłaty), ale o stan liczników) to gra jest (powiedzmy) losowa i gracz ma optymalną szansę na wygraną. Jeżeli automat stoi odpowiednio długo bez resetowania programu, to praktycznie to czy ktoś przed Tobą wygrał/przegrał nie ma już znaczenia. [mówie tu o automatach wstawianych przez jedną firmę, korzystają oni z produkowanych przez siebie automatów, oraz automatów Novomatic i Barcest; w przypadku wszystkich tych firm działanie jest podobne, więc śmiem przypuszczać, że to standard w branży, gdyż wszystkie te marki są wiodące na rynku]
Originally Posted by Bebok
A mnie bawią gadki o podkręcaniu kasyn.
Co innego z automatami w rożnych podejrzanych miejscach, to nie wiem, może... Ale wirtualne kasyna, przynajmniej te duże muszą być czyste jak łza. One mają różne certyfikaty potwierdzające wiarygodność. Gdyby na któreś z nich padł cień oskarżenia że oszukują to byłyby ich koniec. Konkurencja zadbala by o nagłośnienie sprawy. Takie coś odstraszyło by i klientów i partnerów, takich jakim jest np: moneybookers.

Wiec zanim ktoś zacznie psioczyć na jakieś kasyno
Quote
A czarna lista to zdecydowanie betsson
To proponuje dobrze przeanalizować zasady gier proponowanych w kasynach. To jest jasne i oczywiste, że są one skonstruowane tak, że prawdopodobieństwo tego że kasyno wygrywa jest większe. W zależności od gry ta różnica szans jest większa lub mniejsza. Ale w długim okresie nie można wygrywać. Dobrym przykładem jest ruletka i bardzo typowy system gry czarne/czerwone, gdzie jest to 3,5% pojawienia się zera.
Kiedyś gdzieś czytałem artykuł na jakiejś amerykańskiej stronce z którego wynikało że kasyno średnio wypłaca 98% postawionych środków. Co przy takim obrocie jaki większość kasyn ma daje i tak ogromne zyski.
Oczywiście są ludzie którzy wygrywają, ale tak naprawdę to tylko potwierdza regułę...

święte słowa - zgadzam się w 100%
...tylko od czego mamy bonusy smile
Te automaty o których piszesz a stoją w prawie każdym polskim barze to czyste złodziejstowo po ochroną państwa nie mające związku z jakąkolwiek losowością gry. Zabronione są w połowie Europy. Działają na takiej zasadzie: biorę po 100złotych od 10 osób a potem ostatniemu wypłacam 250zł. Licznik się resetuje i znowu cykl trwa. Na dodatek każda próba podwojenia swoich punktów czy na czarne czerwone czy yes no gdzie teoretycznie masz 50/50 to jest 100% na twoją porażkę bo automat odbojętnie co naciśniesz i tak wybierze przeciwność.

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,653
Likes: 12
Jak ktos ma konto w Gold Vegas Casino to powinien miec free bonus na koncie 5,10,15 lub 25$ .Nie dla nowych

Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
Originally Posted by ultra1978
Originally Posted by Virapl
javapl - a dopisuje Ci jakąkolwiek wygraną?
sprawdź playcheck (u góry taki zielony ptaszek) i dojdź do numeru tego spinu (tak jak do numeru rozdania w pokerze); skontaktuj się z supportem technicznym.
Automaty typu AoNW(takie jak w barach) mają określony współczynnik wypłat i tego współczynnika nie mogą przekroczyć. Jeżeli automat ma spory zapas na wypłaty(tu nie chodzi o to co jest w hopperach(tubach z których wyrzucane są pieniądze na wypłaty), ale o stan liczników) to gra jest (powiedzmy) losowa i gracz ma optymalną szansę na wygraną. Jeżeli automat stoi odpowiednio długo bez resetowania programu, to praktycznie to czy ktoś przed Tobą wygrał/przegrał nie ma już znaczenia. [mówie tu o automatach wstawianych przez jedną firmę, korzystają oni z produkowanych przez siebie automatów, oraz automatów Novomatic i Barcest; w przypadku wszystkich tych firm działanie jest podobne, więc śmiem przypuszczać, że to standard w branży, gdyż wszystkie te marki są wiodące na rynku]
Originally Posted by Bebok
A mnie bawią gadki o podkręcaniu kasyn.
Co innego z automatami w rożnych podejrzanych miejscach, to nie wiem, może... Ale wirtualne kasyna, przynajmniej te duże muszą być czyste jak łza. One mają różne certyfikaty potwierdzające wiarygodność. Gdyby na któreś z nich padł cień oskarżenia że oszukują to byłyby ich koniec. Konkurencja zadbala by o nagłośnienie sprawy. Takie coś odstraszyło by i klientów i partnerów, takich jakim jest np: moneybookers.

Wiec zanim ktoś zacznie psioczyć na jakieś kasyno
Quote
A czarna lista to zdecydowanie betsson
To proponuje dobrze przeanalizować zasady gier proponowanych w kasynach. To jest jasne i oczywiste, że są one skonstruowane tak, że prawdopodobieństwo tego że kasyno wygrywa jest większe. W zależności od gry ta różnica szans jest większa lub mniejsza. Ale w długim okresie nie można wygrywać. Dobrym przykładem jest ruletka i bardzo typowy system gry czarne/czerwone, gdzie jest to 3,5% pojawienia się zera.
Kiedyś gdzieś czytałem artykuł na jakiejś amerykańskiej stronce z którego wynikało że kasyno średnio wypłaca 98% postawionych środków. Co przy takim obrocie jaki większość kasyn ma daje i tak ogromne zyski.
Oczywiście są ludzie którzy wygrywają, ale tak naprawdę to tylko potwierdza regułę...

święte słowa - zgadzam się w 100%
...tylko od czego mamy bonusy smile
Te automaty o których piszesz a stoją w prawie każdym polskim barze to czyste złodziejstowo po ochroną państwa nie mające związku z jakąkolwiek losowością gry. Zabronione są w połowie Europy. Działają na takiej zasadzie: biorę po 100złotych od 10 osób a potem ostatniemu wypłacam 250zł. Licznik się resetuje i znowu cykl trwa. Na dodatek każda próba podwojenia swoich punktów czy na czarne czerwone czy yes no gdzie teoretycznie masz 50/50 to jest 100% na twoją porażkę bo automat odbojętnie co naciśniesz i tak wybierze przeciwność.

Masz bardzo szczątkową wiedze w temacie i opierasz się na stereotypach. Gra jest nastawiona na zysk - automat zawsze musi być zarobiony - to prawda, reszta to czyste (błędne zresztą) spekulanctwo z Twojej strony. Automaty tego typu na różne sposoby i regulacje są dozwolone w ZNAKOMITEJ WIĘKSZOŚCI państw Europy. Te automaty MUSZĄ ZARABIAĆ, ale pewne warunki muszą być spełnione aby zostały dopuszczone do użytku i pewien element losowości (zupełnie nie wynikający z tego, jak piszesz, ile ktoś przed Tobą przegrał) w tej grze obowiązuje.
Mniej więcej wiem co chciałeś przekazać, ale obrałeś to w słowa tak, jakby to było jedno wielkie oszustwo - a nie jest, każdy grający jest świadom tego, iż automaty te nie stoja po to aby rozdawać pieniądze i przewaga stoi po stronie automatu. Jest to rozrywka, która kosztuje i może przynieść czasem satysfakcje w postaci niewielkiej wygranej.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Na ruletce z 25$ zrobiłem 145$ grając progresją na kolory i w 60 sekund również grając progresją straciłem wszystko, czarna seria - 8x kolor czarny, to jest cała progresja

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Ugrałem sobie w Blackjack Ballroom Casino przez 1 godzinę. 100$, dają 500$ a przez godzinę wszystko co ugrasz jest twoje (max.200$), za pewne wiecie o co chodzi, no i teraz tak, czy wiecie coś o tym kasynie, jak chyba we wszystkich kasynach najpierw trzeba coś wpłacić, żeby wypłacili bonusa, czy to kasyno jest pewne, ktoś u nich może grał?

Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
sloty tylko sie wliczają w ta promo BJ i ruletki raczej nie...

Strona 2 z 20 1 2 3 4 19 20

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, JelineK, latajaca_holenderka, Sensei), 2,738 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,538
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1