|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,677 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,677 Likes: 12 |
priv 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737 |
Pierwszy raz wpłaciłem pieniądze do kasyna i pierwszy raz zostałem okradziony... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Pierwszy raz wpłaciłem pieniądze do kasyna i pierwszy raz zostałem okradziony...  ja nigdy w zyciu nie wplace swojej kasy do kasyna dlatego tak jak pisalem temat rowna sie granie ze sponsoringu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,677 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,677 Likes: 12 |
Pierwszy raz wpłaciłem pieniądze do kasyna i pierwszy raz zostałem okradziony...  Tak jak pisałem to jest kasyno RTG ,dla mnie nie wypłacaja Polakom i tego sie trzymam.To jest dosc nowe ,wiec szansa ze wypłaca byla jednak jakas . Napisałem Ci PW
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,677 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,677 Likes: 12 |
Pierwszy raz wpłaciłem pieniądze do kasyna i pierwszy raz zostałem okradziony...  ja nigdy w zyciu nie wplace swojej kasy do kasyna dlatego tak jak pisalem temat rowna sie granie ze sponsoringu  Prosze Cie P!T3R nie siej zametu  grałem w 400 kasynach i nigdy zadne mnie nie okradlo ,wpłacałem tez do kilkunastu i tez mnie nie okradły .. Jesli kasyna nie toleruja Polakow to sie tam nie gra i tyle .Gdyby kazdy trzymal sie regulaminow kasyn to nigdzie nikt nie byłby "okradziony" Wiecie co to jest dla kasyna 500$ to tak jak splunac nic wiecej  Zadne kasyno nie pozwoli sobie na psucie sobie opinii o marne grosze
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Ale mi nie chodzi o to ze "okradli" tylko o to ze nigdy nie zagram za swoja kase w jakims kasynie gdzie wygrana zalezy wylacznie od losu. Dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213 |
Bo umiejetnosci maja tu sie nijak ehh brak editu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,677 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,677 Likes: 12 |
No trzeba miec farta  to sie zgadza .Dobranoc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402 |
Begawin [ ads.mrgreen.com] Today, 6th of March between 19:00 and 20:00 CET you will be able to enjoy 5 free spins in the exciting video-slot Devil's Delight and 3 more free spins on Sunday in the Hot City.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
Nie wiedzieć czemu, unibet daje mi 100% bonus od każdego depozytu w ich kasynie NetEnt. (no download) - może ktoś sprawdzić, czy dostaje to samo i to jakaś awaria, czy poprostu docenili to co im ostatnio zostawiłem  ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,677 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,677 Likes: 12 |
Chyba doceenili ,ja z reguły dostaje aż  3 euro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971 |
Mi wczoraj dali cale 3E ale go nie chcialem, poszedl @ i czekalem na reakcje prawie 5 godz. Nie za szybko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425 |
ja wczraj i dzisiaj tez doatalem 100%... smierdzi mi to cos :d/// choc wczraj elegancko oddalem bonus + depozyt  ... po 2 tygodniach grania stwierdzam ze sofm ma b. mały % wygrywania... moje doswiadczenie z setki kasyn online jak i prawdziwych naziemny wsakazuje by dac sobie na wstrzymanie z kasynem unibetu.... online pozostane na libe bj w bet365, ladbroksie i casino.com.... nawet te bonusy mnie nie krecą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425 |
jedynie w dzien po zarejestrowaniu dane mi było wygrac sporo kasy na unibetowym bj...a pozniej juz zenada//// na wiele sposobow probowalem u nich grac ... i zazwyczaj plecy były
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
javapl - a dopisuje Ci jakąkolwiek wygraną? sprawdź playcheck (u góry taki zielony ptaszek) i dojdź do numeru tego spinu (tak jak do numeru rozdania w pokerze); skontaktuj się z supportem technicznym. Automaty typu AoNW(takie jak w barach) mają określony współczynnik wypłat i tego współczynnika nie mogą przekroczyć. Jeżeli automat ma spory zapas na wypłaty(tu nie chodzi o to co jest w hopperach(tubach z których wyrzucane są pieniądze na wypłaty), ale o stan liczników) to gra jest (powiedzmy) losowa i gracz ma optymalną szansę na wygraną. Jeżeli automat stoi odpowiednio długo bez resetowania programu, to praktycznie to czy ktoś przed Tobą wygrał/przegrał nie ma już znaczenia. [mówie tu o automatach wstawianych przez jedną firmę, korzystają oni z produkowanych przez siebie automatów, oraz automatów Novomatic i Barcest; w przypadku wszystkich tych firm działanie jest podobne, więc śmiem przypuszczać, że to standard w branży, gdyż wszystkie te marki są wiodące na rynku] A mnie bawią gadki o podkręcaniu kasyn. Co innego z automatami w rożnych podejrzanych miejscach, to nie wiem, może... Ale wirtualne kasyna, przynajmniej te duże muszą być czyste jak łza. One mają różne certyfikaty potwierdzające wiarygodność. Gdyby na któreś z nich padł cień oskarżenia że oszukują to byłyby ich koniec. Konkurencja zadbala by o nagłośnienie sprawy. Takie coś odstraszyło by i klientów i partnerów, takich jakim jest np: moneybookers. Wiec zanim ktoś zacznie psioczyć na jakieś kasyno A czarna lista to zdecydowanie betsson To proponuje dobrze przeanalizować zasady gier proponowanych w kasynach. To jest jasne i oczywiste, że są one skonstruowane tak, że prawdopodobieństwo tego że kasyno wygrywa jest większe. W zależności od gry ta różnica szans jest większa lub mniejsza. Ale w długim okresie nie można wygrywać. Dobrym przykładem jest ruletka i bardzo typowy system gry czarne/czerwone, gdzie jest to 3,5% pojawienia się zera. Kiedyś gdzieś czytałem artykuł na jakiejś amerykańskiej stronce z którego wynikało że kasyno średnio wypłaca 98% postawionych środków. Co przy takim obrocie jaki większość kasyn ma daje i tak ogromne zyski. Oczywiście są ludzie którzy wygrywają, ale tak naprawdę to tylko potwierdza regułę... święte słowa - zgadzam się w 100% ...tylko od czego mamy bonusy  Te automaty o których piszesz a stoją w prawie każdym polskim barze to czyste złodziejstowo po ochroną państwa nie mające związku z jakąkolwiek losowością gry. Zabronione są w połowie Europy. Działają na takiej zasadzie: biorę po 100złotych od 10 osób a potem ostatniemu wypłacam 250zł. Licznik się resetuje i znowu cykl trwa. Na dodatek każda próba podwojenia swoich punktów czy na czarne czerwone czy yes no gdzie teoretycznie masz 50/50 to jest 100% na twoją porażkę bo automat odbojętnie co naciśniesz i tak wybierze przeciwność.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,677 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,677 Likes: 12 |
Jak ktos ma konto w Gold Vegas Casino to powinien miec free bonus na koncie 5,10,15 lub 25$ .Nie dla nowych
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404
veteran
|
|
veteran
Dołączył: May 2006
Posty: 1,404 |
javapl - a dopisuje Ci jakąkolwiek wygraną? sprawdź playcheck (u góry taki zielony ptaszek) i dojdź do numeru tego spinu (tak jak do numeru rozdania w pokerze); skontaktuj się z supportem technicznym. Automaty typu AoNW(takie jak w barach) mają określony współczynnik wypłat i tego współczynnika nie mogą przekroczyć. Jeżeli automat ma spory zapas na wypłaty(tu nie chodzi o to co jest w hopperach(tubach z których wyrzucane są pieniądze na wypłaty), ale o stan liczników) to gra jest (powiedzmy) losowa i gracz ma optymalną szansę na wygraną. Jeżeli automat stoi odpowiednio długo bez resetowania programu, to praktycznie to czy ktoś przed Tobą wygrał/przegrał nie ma już znaczenia. [mówie tu o automatach wstawianych przez jedną firmę, korzystają oni z produkowanych przez siebie automatów, oraz automatów Novomatic i Barcest; w przypadku wszystkich tych firm działanie jest podobne, więc śmiem przypuszczać, że to standard w branży, gdyż wszystkie te marki są wiodące na rynku] A mnie bawią gadki o podkręcaniu kasyn. Co innego z automatami w rożnych podejrzanych miejscach, to nie wiem, może... Ale wirtualne kasyna, przynajmniej te duże muszą być czyste jak łza. One mają różne certyfikaty potwierdzające wiarygodność. Gdyby na któreś z nich padł cień oskarżenia że oszukują to byłyby ich koniec. Konkurencja zadbala by o nagłośnienie sprawy. Takie coś odstraszyło by i klientów i partnerów, takich jakim jest np: moneybookers. Wiec zanim ktoś zacznie psioczyć na jakieś kasyno A czarna lista to zdecydowanie betsson To proponuje dobrze przeanalizować zasady gier proponowanych w kasynach. To jest jasne i oczywiste, że są one skonstruowane tak, że prawdopodobieństwo tego że kasyno wygrywa jest większe. W zależności od gry ta różnica szans jest większa lub mniejsza. Ale w długim okresie nie można wygrywać. Dobrym przykładem jest ruletka i bardzo typowy system gry czarne/czerwone, gdzie jest to 3,5% pojawienia się zera. Kiedyś gdzieś czytałem artykuł na jakiejś amerykańskiej stronce z którego wynikało że kasyno średnio wypłaca 98% postawionych środków. Co przy takim obrocie jaki większość kasyn ma daje i tak ogromne zyski. Oczywiście są ludzie którzy wygrywają, ale tak naprawdę to tylko potwierdza regułę... święte słowa - zgadzam się w 100% ...tylko od czego mamy bonusy  Te automaty o których piszesz a stoją w prawie każdym polskim barze to czyste złodziejstowo po ochroną państwa nie mające związku z jakąkolwiek losowością gry. Zabronione są w połowie Europy. Działają na takiej zasadzie: biorę po 100złotych od 10 osób a potem ostatniemu wypłacam 250zł. Licznik się resetuje i znowu cykl trwa. Na dodatek każda próba podwojenia swoich punktów czy na czarne czerwone czy yes no gdzie teoretycznie masz 50/50 to jest 100% na twoją porażkę bo automat odbojętnie co naciśniesz i tak wybierze przeciwność. Masz bardzo szczątkową wiedze w temacie i opierasz się na stereotypach. Gra jest nastawiona na zysk - automat zawsze musi być zarobiony - to prawda, reszta to czyste (błędne zresztą) spekulanctwo z Twojej strony. Automaty tego typu na różne sposoby i regulacje są dozwolone w ZNAKOMITEJ WIĘKSZOŚCI państw Europy. Te automaty MUSZĄ ZARABIAĆ, ale pewne warunki muszą być spełnione aby zostały dopuszczone do użytku i pewien element losowości (zupełnie nie wynikający z tego, jak piszesz, ile ktoś przed Tobą przegrał) w tej grze obowiązuje. Mniej więcej wiem co chciałeś przekazać, ale obrałeś to w słowa tak, jakby to było jedno wielkie oszustwo - a nie jest, każdy grający jest świadom tego, iż automaty te nie stoja po to aby rozdawać pieniądze i przewaga stoi po stronie automatu. Jest to rozrywka, która kosztuje i może przynieść czasem satysfakcje w postaci niewielkiej wygranej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Na ruletce z 25$ zrobiłem 145$ grając progresją na kolory i w 60 sekund również grając progresją straciłem wszystko, czarna seria - 8x kolor czarny, to jest cała progresja
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,049 |
Ugrałem sobie w Blackjack Ballroom Casino przez 1 godzinę. 100$, dają 500$ a przez godzinę wszystko co ugrasz jest twoje (max.200$), za pewne wiecie o co chodzi, no i teraz tak, czy wiecie coś o tym kasynie, jak chyba we wszystkich kasynach najpierw trzeba coś wpłacić, żeby wypłacili bonusa, czy to kasyno jest pewne, ktoś u nich może grał?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723 |
sloty tylko sie wliczają w ta promo BJ i ruletki raczej nie...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|