Jest to Giant Silva, byly zawodnik pride który walczyl w turnieju Heavyweight. Znany z braku techniki i Teddy Bear Punch Japonce lubia freakow i to taki kolejny Hong Choi. Nie walczyl on ani z Ramapgem, ani z Wanderleiem tym bardziej z Fiedorem. Mala obrobka fajna muzyka, jednak film raczej zeby pozartowac
Fedor przegral tylko 1 walke w karierze, i to przez kontuzje. Fedor obecnie walczy Affliction, czasy Pride juz minely, tam sie walczylo z olbrzymami, grubasami etc A Koreancowi Choi Fedor wyciagnal piekna dzwignie
Fedor przegral tylko 1 walke w karierze, i to przez kontuzje. Fedor obecnie walczy Affliction, czasy Pride juz minely, tam sie walczylo z olbrzymami, grubasami etc A Koreancowi Choi Fedor wyciagnal piekna dzwignie
hehe niekiedy japonczykom potrzebny był freak show, jednak przewaznie walki byly na najwyzszym poziomie. Teraz prym wiedzie UFC i długo sie to nie zmieni, i dobrze
Fedor przegral tylko 1 walke w karierze, i to przez kontuzje. Fedor obecnie walczy Affliction, czasy Pride juz minely, tam sie walczylo z olbrzymami, grubasami etc A Koreancowi Choi Fedor wyciagnal piekna dzwignie
hehe niekiedy japonczykom potrzebny był freak show, jednak przewaznie walki byly na najwyzszym poziomie. Teraz prym wiedzie UFC i długo sie to nie zmieni, i dobrze
Czy ja wiem, Affliction tez jest dobre, moze nie ma tylu zawodnikow, ale ma Fedora
Swoja droga chcialbym zobaczyc kilka walk miedzy Fedorem a zawodnikami UFC
Fedor jest bezapelacyjnie najlepszym Heavyweight na swiecie. Dana White nie ma go swoim rosterze dlatego tak promuje Lesnara, który jest bardzo szybki jak na swoja wage i niewyobrazalnie silny jednak fedor zmiotlby go tak jak poprzednich 2 mistrzow UFC , Silve i Arlovskiego. Jednak Afflication ciagle wystawia tych samych zawodnikow do gali , Barnett , Fedor, Belfort , Mlody Minotauro. Wg mnie nie ma szans na duze powodzenie, jezeli nie sciagnie wiekszej ilosci zawodnikow. Tak waski roster bedize dobry na 5-7 gal, potem juz nikt nie kupi PPV. Fedor vs Barnett tak naprawde to im zostalo. Do tego Baby Fedor polecial za sterydy
BTW. Arlovski dostal za walke z fedorem $1.5 MLN a fedor $300.000 hehe
trzeba duzo zaplacic aby wyjsc do ringu z fedorem.
Mysle, ze on dostal cos pod stolem. To mialo pokazac, ze ludzie, ktorzy staja z Fedorem to nie sa ludzie do oklepania, zeby sie ludzie cieszyli, ale za tym miala isc tez dobra kasa.
Ale mimi wszystko to zbyt duza dysproporcja.
Tym bardziej, ze ten KO z winy Arlovskiego, ale on sam wygladal calkiem dobrze, byl szybki, stojka dobra. W parterze nie zdazylem zobaczyc, bo padl
Lesnar maszyna do zabijania, z jakims gownem na klacie Troche smieszny koles, ale dobry, teraz ma miec rewanz z Mirem.
Jak sie Fedorowi skonczy kontrakt z Affliction, zobaczymy co sie stanie