Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2963434 09/03/2009 17:01
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
Co to za gość, on chyba już nie walczy, przez przypadek trafiłem na Youtube, budzi respekt.


Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
przecież to fake.cieć jakiś.tylko duży jest

Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Jest to Giant Silva, byly zawodnik pride który walczyl w turnieju Heavyweight. Znany z braku techniki smile i Teddy Bear Punch laugh Japonce lubia freakow i to taki kolejny Hong Choi. Nie walczyl on ani z Ramapgem, ani z Wanderleiem tym bardziej z Fiedorem. Mala obrobka fajna muzyka, jednak film raczej zeby pozartowac

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Fedor przegral tylko 1 walke w karierze, i to przez kontuzje.
Fedor obecnie walczy Affliction, czasy Pride juz minely, tam sie walczylo z olbrzymami, grubasami etc
A Koreancowi Choi Fedor wyciagnal piekna dzwignie smile

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,228
właśnie czytałem o tym Giancie, no rzeczywiście, on chyba praktycznie wszystkie walki przegrał

Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Originally Posted by lupus
Fedor przegral tylko 1 walke w karierze, i to przez kontuzje.
Fedor obecnie walczy Affliction, czasy Pride juz minely, tam sie walczylo z olbrzymami, grubasami etc
A Koreancowi Choi Fedor wyciagnal piekna dzwignie smile


hehe niekiedy japonczykom potrzebny był freak show, jednak przewaznie walki byly na najwyzszym poziomie. Teraz prym wiedzie UFC i długo sie to nie zmieni, i dobrze smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
A jego to w lodowcu znalezli jak mamuta bo zabłąkał się w jaskini w czasie zlodowacenia ;p?
Diament to był wojownik ;p


Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Walka tego gościa z Akebono była bardzo zabawna smile

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Originally Posted by Damian_bet
Originally Posted by lupus
Fedor przegral tylko 1 walke w karierze, i to przez kontuzje.
Fedor obecnie walczy Affliction, czasy Pride juz minely, tam sie walczylo z olbrzymami, grubasami etc
A Koreancowi Choi Fedor wyciagnal piekna dzwignie smile


hehe niekiedy japonczykom potrzebny był freak show, jednak przewaznie walki byly na najwyzszym poziomie. Teraz prym wiedzie UFC i długo sie to nie zmieni, i dobrze smile

Czy ja wiem, Affliction tez jest dobre, moze nie ma tylu zawodnikow, ale ma Fedora wink

Swoja droga chcialbym zobaczyc kilka walk miedzy Fedorem a zawodnikami UFC smile

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778

Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
Fedor jest bezapelacyjnie najlepszym Heavyweight na swiecie. Dana White nie ma go swoim rosterze dlatego tak promuje Lesnara, który jest bardzo szybki jak na swoja wage i niewyobrazalnie silny jednak fedor zmiotlby go tak jak poprzednich 2 mistrzow UFC , Silve i Arlovskiego. Jednak Afflication ciagle wystawia tych samych zawodnikow do gali , Barnett , Fedor, Belfort , Mlody Minotauro. Wg mnie nie ma szans na duze powodzenie, jezeli nie sciagnie wiekszej ilosci zawodnikow. Tak waski roster bedize dobry na 5-7 gal, potem juz nikt nie kupi PPV. Fedor vs Barnett tak naprawde to im zostalo. Do tego Baby Fedor polecial za sterydy smile

BTW. Arlovski dostal za walke z fedorem $1.5 MLN a fedor $300.000 hehe

trzeba duzo zaplacic aby wyjsc do ringu z fedorem.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Mysle, ze on dostal cos pod stolem. To mialo pokazac, ze ludzie, ktorzy staja z Fedorem to nie sa ludzie do oklepania, zeby sie ludzie cieszyli, ale za tym miala isc tez dobra kasa.

Ale mimi wszystko to zbyt duza dysproporcja.

Tym bardziej, ze ten KO z winy Arlovskiego, ale on sam wygladal calkiem dobrze, byl szybki, stojka dobra.
W parterze nie zdazylem zobaczyc, bo padl wink

Lesnar maszyna do zabijania, z jakims gownem na klacie laugh
Troche smieszny koles, ale dobry, teraz ma miec rewanz z Mirem.

Jak sie Fedorowi skonczy kontrakt z Affliction, zobaczymy co sie stanie smile

Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 495
mecz z mirem przelozony na UFC 100 z powodu kontuzji franka.

Za to na UFC 98 bedzie Evans vs Jackson .

pewnie wg buków Rashad bedzie faworytem , chetnie skorzystam na tym + money on ramapge wink


Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1