|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
[Linked Image] [ tobet.com] Wszelkie pytania, uwagi, wątpliwości itd. należy wpisywać w tym temacie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
trzeba osobno wysylac login do singla i debla?  w singlu herrena i ja jestesmy wsrod "zapisanych", a w deblu nas nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Nie trzeba  Jeśli Was nie ma na liście w deblu, to albo Was przeoczyłem, albo moje lenistwo nie pozwoliło mi na uaktualnienie listy zapisanych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816
Lucio Fulci Forever
|
|
Lucio Fulci Forever
Dołączył: Aug 2006
Posty: 17,816 |
mogę zmienić teraz zawodnika? mój partner vindom nie może zagrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,206
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,206 |
szukam partnera 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Zapisz się do debla i tam napisz, że jesteś bez pary.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Startujemy  Powodzenia panowie (i panie) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Osoby, które zostaną wymienione na liście poniżej, mają czas do niedzieli do np. 20:00 na podanie loginów z Tobetu. W przeciwnym razie zostaną wyeliminowane z konkursu:
delfiedor amRO djmuskla TeRMiNaL bartoss99 dominix maryanek Experto carlos lupus mat2000 włodar zludna
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Podesle, next time, bo nawet typow nie zdazylem podac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
|
|
Nick Kyrgios, Jerzyk i Del Potro
Dołączył: Aug 2004
Posty: 8,539 |
CO do meczu: Stich/W8inG4DeatH vs Ojro/Noob
Ostatni typ naszych przeciwnikow podany przez uzytkownika Noob: #6 05.04 18:30 Andy Murray - Novak Djokovic 1 1.42 jest niezgodny z pkt. 14. Regulaminu: "Nie można obstawiać tego samego spotkania, które zostało zagrane wcześniej przez naszych przeciwników ..."
Wczesniej moj partner deblowy Stich podal typ: #6 05.04 18:30 Andy Murray - Novak Djokovic (Games hc 0:3) 2 1,8
Tak wiec my awansowalismy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Spokojnie, bez nerwów W8 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
CO do meczu: Stich/W8inG4DeatH vs Ojro/Noob
Ostatni typ naszych przeciwnikow podany przez uzytkownika Noob: #6 05.04 18:30 Andy Murray - Novak Djokovic 1 1.42 jest niezgodny z pkt. 14. Regulaminu: "Nie można obstawiać tego samego spotkania, które zostało zagrane wcześniej przez naszych przeciwników ..."
Wczesniej moj partner deblowy Stich podal typ: #6 05.04 18:30 Andy Murray - Novak Djokovic (Games hc 0:3) 2 1,8
Tak wiec my awansowalismy. oczywiscie ze Wy awansowaliscie. noobowi nawet nie chcialo sie podac pary przy typach a wiec jego typy sa niewazne.zreszta oficjalnie napisal ze leje na konkurs cieplym moczem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Nie trzeba podawać pary przy typach  Nie czytamy uważnie regulaminu Sturmwind  Ale zgodzę się z Tobą, że awansowała para Stich/W8 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
ja nie czytam regulaminu. mam od tego swoich radcow prawnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
To zmień ich, bo jak widać są cieniutcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
CO do meczu: Stich/W8inG4DeatH vs Ojro/Noob
Ostatni typ naszych przeciwnikow podany przez uzytkownika Noob: #6 05.04 18:30 Andy Murray - Novak Djokovic 1 1.42 jest niezgodny z pkt. 14. Regulaminu: "Nie można obstawiać tego samego spotkania, które zostało zagrane wcześniej przez naszych przeciwników ..."
Wczesniej moj partner deblowy Stich podal typ: #6 05.04 18:30 Andy Murray - Novak Djokovic (Games hc 0:3) 2 1,8
Tak wiec my awansowalismy. oczywiscie ze Wy awansowaliscie. noobowi nawet nie chcialo sie podac pary przy typach a wiec jego typy sa niewazne.zreszta oficjalnie napisal ze leje na konkurs cieplym moczem. Wiem że nie awansowaliśmy bo podałem typ z meczu który grała para przeciwna. Tak jak już napisał majner nie trzeba podawać pary przy typach.
Last edited by majner; 07/04/2009 06:56. Reason: Bardzo brzydkie s³owa u¿ytkownika Noob.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
majner daj maila podam login bo nie moge wyslac pw 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Mail jest podany w temacie z zapisami. Na loginy czekam do północy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,191 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Osoby, które nie przysłały loginu z Tobet, automatycznie zostały usunięte z konkursu. Nie przysyłajcie mi już loginu, mieliście wystarczająco dużo czasu, żeby to zrobić.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|