Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16
maxxey #2980112 16/03/2009 22:03
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
Originally Posted by maxxey
jak na razie same plusy. Wczoraj wieczorem zleciłem pierwszą wypłatę z tobet.com. Jakie było moje zdziwienie gdy dzisiaj o 9:30 zobaczyłem zaksięgowane pieniądze na koncie bankowym. Normalnie szok. Pierwsza wypłata, na konto bankowe i kasa po kilkunastu godzinach? Dla mnie rewela.

Ale kasa na koncie bankowym czy moneybookers? Ja zlecilem w sobote wieczorem wyplate i jeszcze nie ma na koncie bankowym,a w zatwierdzeniu wyplaty na moim koncie mam status:w trakcie

Bonus: Unibet
cristov2 #2980199 16/03/2009 23:28
Dołączył: May 2007
Posty: 100
member
member
Dołączył: May 2007
Posty: 100
Przed chwilą rozmawiałem z jakimś operatorem na liveczacie i dostałem informacje że żadnych bonusów ich dział marketingu jednak nie przewiduje. Druga sprawa to limity...nie chcieli mi udzielić informacji jak to z tym u nich jest - a Wy macie jakieś spostrzeżenia? Grał ktoś już na III-IV ligę i mógłby się podzielić czy są ograniczenia co do stawek?

dj600wojt #2980262 17/03/2009 00:44
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
gralem III i IV lige szybko sa wyniki jak narazie nie ma chyba ograniczen

kazik #2980340 17/03/2009 01:31
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Wszystkie osoby, które jeszcze nie mają założonego konta w Tobet, a mają zamiar je założyć i wziąć udział w konkursach Tobet Playoff Tennis Singiel i Debel, proszę o założenie konta z partnerskiego linku mecz.pl:
Code
http://www.tobet.com/?partner=44

To nie jest MÓJ link referencyjny !!! Jest to link, który jest wykładnią ilości osób, które zarejestrują się w Tobet z mecz.pl. Im większa liczba osób, które zarejestrują się z tego linku, tym większa szansa na utrzymanie sponsora !!!

Osoby, które chcą się zarejestrować, a nie będą brały udziału w konkursie (chociaż gorąco namawiam do wzięcia udziału !), oczywiście również proszone są o rejestracje z tego linku smile

I na koniec jeszcze bannerek Tobetu, który również podlinkowany jest linkiem partnerskim mecz.pl

[Linked Image] [tobet.com]

majner #2980353 17/03/2009 01:41
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449
Likes: 11
Szkoda,ze dopiero teraz dali to bo juz masa osob sobie konta pozakladala

rafal08 #2980363 17/03/2009 01:46
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Hm to tak wygląda jakby mecz.pl był narazie ich jedynym partnerem smile

Goget #2980366 17/03/2009 01:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449
Likes: 11
Myśle,ze 44 wink

rafal08 #2980374 17/03/2009 01:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Dokładnie, już prawie 100 osób konta założyło, ale myślę, że to sobie dopiszą do listy smile No chyba, że gdzieś w ustawieniach konta można dopisać swojego "polecającego".

majner #2980379 17/03/2009 01:52
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Jak zakładałem to w polu "skąd o nas wiesz" wpisałem "konkurs na mecz.pl" wink

A z tym partnerem to nie napiszę co mi się wydawało, bo mnie wyśmiejecie grin

Goget #2980394 17/03/2009 01:57
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
JuN Offline
ATP & WTA Tour
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
tobet sponsorem Polonii Warszawa wink grubo weszli, 10 dni na rynku a już szaleją smile

Goget #2980395 17/03/2009 01:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by Goget
Jak zakładałem to w polu "skąd o nas wiesz" wpisałem "konkurs na mecz.pl" wink
Bardzo ładnie piwo

Originally Posted by Goget
A z tym partnerem to nie napiszę co mi się wydawało, bo mnie wyśmiejecie grin
Dawaj, dawaj smile My lubimy się śmiać smile Szczególnie z kogoś laugh

dj600wojt #2982117 17/03/2009 15:10
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
Originally Posted by dj600wojt
Grał ktoś już na III-IV ligę i mógłby się podzielić czy są ograniczenia co do stawek?


w IV lidze pozwolili mi pograć tylko za 200 pln mecz kursem 4.0. mają poprostu ustalony limit wygranej na tą ligę ktory wynosi około 400. II wschodnią przyjęli na OKOcimski za 1850 kursem 1.8 . III nie wiem nie grałem

Legia #2982230 17/03/2009 18:27
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Chodzi Wam ich strona?

Rosół #2982235 17/03/2009 18:36
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
nie

pettersen #2982258 17/03/2009 18:58
Dołączył: May 2007
Posty: 100
member
member
Dołączył: May 2007
Posty: 100
Zabrali naszą kasę i się zawinęli, teraz na Malcie trzeba ich szukać gdzieś;)

dj600wojt #2982264 17/03/2009 19:07
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
nordicbet tez nie dziala,wiec to jakas wewnetrzna awaria

dj600wojt #2982266 17/03/2009 19:08
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 723
pisałem do ich supportu czy czy mają w planach przygotować jakiś bonus powitalny - niestety dostałem odpowiedź że nic takiego dział marketingu nie planuje.

neoximek #2982340 17/03/2009 20:45
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by neoximek
pisałem do ich supportu czy czy mają w planach przygotować jakiś bonus powitalny - niestety dostałem odpowiedź że nic takiego dział marketingu nie planuje.

Nie dziwię się. Dzięki ofercie na niższe ligi zapewnili sobie taki marketing szeptany, że po co teraz jeszcze wyrzucać kasę na bonusy?

DJ SOSNA #2983941 18/03/2009 05:41
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
Wam te poblokowali konta i przysłali emaila zeby im wyslac scan ?
Dopiero co wpłaciłem kase i chciałem zagrać a tu konto dezektywowane...

dostali konkretny opierdol na emaila zobaczymy co odpiszą

taktoonZS #2985165 18/03/2009 18:15
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Pierwsza wypłata zlecona dziś dnia 18 marca godzina 10.00

Ciekaw jestem jak szybko dojdzie. Ogólnie nie mam się do czego przyczepić w tej chwili.

Strona 4 z 16 1 2 3 4 5 6 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,902 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1