|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Dzisiaj o 23.10 na TVP 1 The Lost Room bardzo fajny mini-serial, warto obejrzeć. Tak, serial zaje..., szkoda że powstały tylko 3 odcinki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737 |
Skąd sciągacie panowie 24?? Oglądałem tylko 2 sezony i ciężko jest znaleźć odcinki z trzeciego sezonu... No szkoda, a najnowszy sezon z jakiś dobrych torrentów czy jak? Będe bardzo wdzięczny za pomoc, pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Na torrentach znajdziesz cale sezony. Najnowsze odcinki oczywiscie tez. (je pewnie znajdziesz tez na rapidshare).
Z tego co patrze na torrentgigs sa cale sezony, jak poszukasz to znajdziesz zaproszenie na tracker. Demonoid chwilowo nie dziala, ale zapewne tam tez beda - o zaproszenie bardzo latwo. (chyba sam mam jakies jeszcze). Najlepiej to mialbys na typowo telewizyjnym trackerze, ale o takie juz trudniej. Za to znajdziesz tam baaardzo wiele rzeczy ktore w tv byly.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Trochę mnie rozczarowało zakończenie 2 sezonu Burn Notice, trudno, trzeba poczekać na 3ci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Koncowka Burn Notice zrobiona pod kolejny sezon, nowy sezon juz niedlugo. Supernatural  Ostatni odcinek niezla komedia, bede ogladal z przyzwyczajenia, tekst ktory mnie rozlozyl na lopatki to; I'm infected with demon blood. You've been to hell. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
A: Chyba masz wstrząśnienie mózgu, chcesz aspirynę? Nie, dzięki House.  Naprawdę dobrze się to ogląda, mają pomysły i dobrze je realizują. Bujda, ale wesolutka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
no z Housem tez bylo dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 4,406 |
Mi za to bardzo podobają się ostatnie odcinki Terminatora SCC.
Obejrzełem co było do obejrzenia jeżeli chodzi o Dollhouse. I do końca nie wiem co napisać. Serial zrobiny poprawnie, widać że pieniędzy nie żałowali ale czegoś mu brakuje, przynajmniej na razie. I tak będę już oglądał, a może się trochę rozkręci.
Reaper powrócił i dalej pozostaje na liście moich ulubionych seriali
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Mi ostatnio w Terminatorze sie nie podobaja te watki psychologiczne, mam nadzieje ze dali sobie juz z tym spokoj. Cenilem ten serial wlasnie za akcje, polowanie terminatorow na johna, poscigi, walki. Ten Reaper to o czym? aaa i Heroes dostali kolejny sezon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Heroes dostali kolejny sezon 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Logan a podoba Ci sie ze kazdy moze w Heroes zmartwychwstac?  Jedynie pierwszy sezon trzymal poziom, teraz ogladam to z musu i nawet Prison Break bije na glowe obecny sezon Heroes, co wydawalo sie niemozliwe aby ktos potrafil spieprzyc serial bardziej od tworcow PB, jednak pojawili sie Herosi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,742 |
kiedy rusza 4 sezon Dextera?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2003
Posty: 21,969 |
kiedy rusza 4 sezon Dextera? We wrześniu. Nie wiem czy wiecie, a ja wiem  Dexter i Debra są małżeństwem...znaczy tak normalnie są  Dobra jazda musi być przy kręceniu serialu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,849 |
ja teraz dopiero zaczalem ogladac Dextera, 10 odcinek 1 serii, czeka mnie dluga noc i nastepna i nastepna  swietny serial :Grin:
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
wyszedl dzis nowy heroes??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Dexter?  Padaka na miarę PB  Sory, ale do "dobrego" serialu to mu jeszcze trochę brakuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 34,895 |
napisał wychowany na Dallas czy tam Dynastii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Eee ... Dexter, tak jak PB - zajebisty pomysł całkowicie skopany w realizacji. Bardzo słaba gra aktorów, drewniany Dexter to sama mimika co Scofield - a właściwie jej brak  Postaci tak proste, żenująca gra aktorska, masa wpadek ... generalnie film dla niewymagającej młodzieży  A dobre seriale? Deadwood, Rome, Tudors, 24 godziny, X Files, Rodzina Soprano .... Przyjaciele  pzdr)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
sa juz napisy do lostow ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|