Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16
Piostar #2990931 20/03/2009 07:19
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Kasa doszła 19 marca godzina 15.00.

Wypłata na konto trwała 1 dzień i kilka godzin. Słowem bardzo szybko i bez problemów.

Duży plus.

Bonus: Unibet
Piostar #2991157 20/03/2009 08:26
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
dla mnie choc teraz mieszkam w uk. to mozliwosc gry mojej IV ligi lubelskiej to jak wygrana na loterii laugh

mkplus #2991159 20/03/2009 08:27
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
juz wiem ze beda dodatkowe premie dla chlopcow za wygrywanmie spotkan laugh od prywatnych sponsorow... poziom ligi wzrosnie laugh

mkplus #2999858 23/03/2009 04:05
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
The Famous McD
The Famous McD
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,790
wpłacał ktoś poprzez P24 ??? jaka jest prowizja ???

Legia #3000502 23/03/2009 06:46
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 3,789
Oferta buka jest nie zwykle ciekawa. Niestety jeśli chodzi o wyższe ligi to mają bardzo dobrego nosa i to mnie boli, ale czekam na błąd smile . Jedyne co mnie mierzi do nazwa. Mi samemu udało się wymyślić lepszą i była wolna, ale to tylko detal. Na pewno tobet ma dużą przyszłość na polskim rynku.

.::Ze sportowym pozdrowieniem Ignorator::.

Legia #3000543 23/03/2009 07:05
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
B
old hand
old hand
B Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,038
Originally Posted by McDziarz
wpłacał ktoś poprzez P24 ??? jaka jest prowizja ???

Ja wpłacałem i nic nie pobierają, z tego co kojarzę.

bachus69 #3000860 23/03/2009 16:50
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
to moze ja tez cos napisze:
przelewy z p24 bez prowizji.
super oferta.
fajne handicapy.
krecz=zwrot
szybkie rozliczanie kuponow

maly minus, minimalna kwota wyplaty z moneybookers to 50pln

wiecej minusow nie widzialem smile

!zari #3000895 23/03/2009 18:18
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
A jak wyglada sprawa z livebettingiem? ils spotkan dziennie, ile koszykowki i recznej?

Logan #3000904 23/03/2009 18:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
nie jest z tym najlepiej...wogóle osobiście mi ten buk podpadł...limitami na pewne zdarzenia /kwoty dla dzieci blee/

sebkos #3000918 23/03/2009 19:09
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
plusy tego buka to bez watpienia:
- szybkie wyplaty
- szeroka innowacyjna oferta

minus jest jeden ale za to powazny: limity po 240 zl albo i mniejsze jak sie okaze, ze jest sie lepszym od nich w jakiejs dyscyplinie

a jak sie im podpadnie- na przyklad grajac na live ich pomylke lub innego babola z oferty to limty nagle spadaja do 5 zl wink


tak wiec firma to zrobila najpierw krok do przodu, a potem dwa do tylu

lleyton #3000944 23/03/2009 19:37
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
W polskich warunkach i mentalności rodaków wyższe limity byłyby szaleństwem. IV liga za 10000zł? okręgówka by lepiej zarabiała niż Wisła.

lleyton #3000945 23/03/2009 19:38
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
wlasnie balem sie grac na live... te zonki co kilka dni temu wystapily podczas meczu czestochowy w siate.... np. wynik na live byl 4-7 i kursy adekwatne do tego wyniku...a faktycznie bylo 7 - 4 laugh laugh laugh na boisku.... wystepowaly takze opoznienia mozna bylo grac wysokie oddsy choc wynik byl zupelnie inny.... ale nie chce sie narazie spalic u nich wiec nie gralem ...ale jak sie jakas b. konkretna okazja przytrafi to nie wiem czy sie powstrzymam laugh

lleyton #3001036 23/03/2009 22:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
Originally Posted by lleyton
plusy tego buka to bez watpienia:
- szybkie wyplaty
- szeroka innowacyjna oferta

minus jest jeden ale za to powazny: limity po 240 zl albo i mniejsze jak sie okaze, ze jest sie lepszym od nich w jakiejs dyscyplinie

a jak sie im podpadnie- na przyklad grajac na live ich pomylke lub innego babola z oferty to limty nagle spadaja do 5 zl wink


tak wiec firma to zrobila najpierw krok do przodu, a potem dwa do tylu

Ja grasz ile pudeł bedzie miala Helena Jonsson pare minut po tym jak juz zrobila swoje na strzelnicy to co sie dziwisz? Cwaniakom grajacym po czasie odrazu robia limicik,zeby ich nie wyrolowal kolejnym razem,gdy sie nie zorientuja smile

cristov2 #3001051 23/03/2009 22:22
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
6h szedł przelew na mb, sredni czas

!zari #3001059 23/03/2009 22:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,449
Likes: 11
średni tongue

To jaki jest dobry,bardzo dobry ,rewelacyjny,bardzo bardzo rewelacyjny

Bo fakt dla mnie ten ostatni to 2-3 minuty .No,ale sa tez firmy co wyplacaja po 3-5 dniach o misiacach nie wspomne . Ja 6 godzin uznalbym za co najmniej dobry z + jak nie bardzo dobry

rafal08 #3001075 23/03/2009 22:51
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
Originally Posted by rafal08
średni tongue

To jaki jest dobry,bardzo dobry ,rewelacyjny,bardzo bardzo rewelacyjny

Bo fakt dla mnie ten ostatni to 2-3 minuty .No,ale sa tez firmy co wyplacaja po 3-5 dniach o misiacach nie wspomne . Ja 6 godzin uznalbym za co najmniej dobry z + jak nie bardzo dobry
ja sie nie spotkalem, zeby 3-5 dni szedl przelew. ale tez znam buki, ktore szybciej robia przelewy. np. doxxbet czy gb

!zari #3001351 24/03/2009 00:32
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
[Linked Image] [img255.imageshack.us]
[Linked Image] [g.imageshack.us]


3 błędy buka w 15 min to troche duzo jak na powazna firme

cristov2 #3001357 24/03/2009 00:34
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
Originally Posted by cristov2
Originally Posted by lleyton
plusy tego buka to bez watpienia:
- szybkie wyplaty
- szeroka innowacyjna oferta

minus jest jeden ale za to powazny: limity po 240 zl albo i mniejsze jak sie okaze, ze jest sie lepszym od nich w jakiejs dyscyplinie

a jak sie im podpadnie- na przyklad grajac na live ich pomylke lub innego babola z oferty to limty nagle spadaja do 5 zl wink


tak wiec firma to zrobila najpierw krok do przodu, a potem dwa do tylu

Ja grasz ile pudeł bedzie miala Helena Jonsson pare minut po tym jak juz zrobila swoje na strzelnicy to co sie dziwisz? Cwaniakom grajacym po czasie odrazu robia limicik,zeby ich nie wyrolowal kolejnym razem,gdy sie nie zorientuja smile

wszystko fajnie napisales chlopoku - ale naucz sie odmieniac poprawnie czasowniki przez osoby:

napisales "robia" zamiast "robimy"
"gdy sie nie zorientuja" zamiast "gdy sie nie zorientujemy"


a poza tym to przedstaw sie wszystkim uzytkownikom i powiedz , ze jestes przedstawicielem firmy tobet i sluzysz pomoca wink



lleyton #3001660 24/03/2009 02:26
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
taaaaa wystawiam młodzieżową liegę hokeja meksykańskiego i grenlandzka II siatkówki plażowej. Czasami także rozgrywki polo w Etiopii,a takze livebetting z biegow krótkodystansowych(przeważnie 60m i 60m przez płotki)ligi atletycznej dla inwalidów III stopnia(głownie tych bez jednej z kończyn dolnych)a także rzutów oszczepem dla inwalidów nie posiadających obu kończyn górnych

cristov2 #3001868 24/03/2009 03:53
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Hej
ja niedawno rozpoczalem przygode z tobet... dzisiejszego popoludnia zagralem mecz Vania King - Gail Brodsky (12) o 17:37, po czym odpalilem live. Ku mojemu zdziwieniu mecz juz trwal i dlatego od razu zglosilem na livechacie reklamacje - gdyz nie chcialem aby posadzono mnie o jakies machlojki i zlimitowano konto. Oto przebieg rozmowy:
Chat InformationPlease wait for a site operator to respond.

Chat InformationYou are now chatting with 'justyna'

justyna: Witam!

justyna: W czym moge Panu pomoc?

Pawel: witam

Pawel: zagralem mecz w tenisa gail Brodsky-Vania King

Pawel: mecz mial sie rozpoczac o 18

Pawel: przed chwilka wlaczylem live

Pawel: i sie okazalo ze te panie juz graja

justyna: jest to pierwszy set?

Pawel: tak

justyna: prosze dac mi chwile

justyna: musze skontaktowac sie z naszym Bookmakerem

justyna: prosze chwile poczekac

Pawel: ok

justyna: ten mecz zaczal sie wczesniej

justyna: o 17:30

justyna: na naszej stronie czas rozpoczecia zostal zmieniony o godzinie 17:45

Pawel: 23.03.2009 17:37 (zakończone: 0/1) Kupon postawiony 0,00 200,25 -200,25 0,00

Pawel: 23.03.2009 17:30 Vania King - Gail Brodsky (12) 2 3.35 +235 47/20 W trakcie

justyna: ten kupon prawdopodobnie zostanie anulowany

Pawel: halo

Pawel: o querwa

Pawel: a czemu zmieniliscie czas postawienia kuponu mi w systemie?

justyna: poniewaz zostal zarejestrowany gdy oficjalnie mecz juz sie trwal

Pawel: no ok

justyna: moge jeszcze w czyms Panu pomoc?

Pawel: to czekam na anluowanie zakladu??

justyna: tak prawdopodobnie zostanie on anulowany

Pawel: dzieki

Pawel: milego wieczoru

justyna: Milego wieczoru zycze!

po czym dla upewnienia zapytalem jeszcze raz

[Linked Image]


Jakie bylo moje zdziwienie gdy dostalem nastepujaca odp. z supportu po zakonczeniu meczu:
Witaj Paweł,

Uprzejmie informujemy, że nasz Bookmaker przeanalizował zaistaniałą
sytuację i niestety Twój kupon nie zostanie anulowany. Zgodnie bowiem
z naszymi zasadami nie upłynęło 36 godzin by można było anulować
jakiekolwiek zakłady.

W nawiązaniu do naszych zasad:

3.15 W przypadku przełożenia zdarzenia sportowego o ponad 36 godzin od
przewidzianego terminarzem czasu rozpoczęcia wszystkie dotyczące go
zakłady zostaną unieważnione, a stawki zostaną zwrócone na konto
użytkowników.

W razie pytań, proszę skontaktuj się z nami a my chętnie zaoferujemy
naszą pomoc.

Powodzenia!

Z poważaniem/Regards,

Dawid
Customer Support

Moze ktos z forum zainterweniuje albo przynajmniej uzasadni decyzje Tobet w sposob rozsadny!?
Grasz pomylki - zwrot!
Zgłaszasz pomylki - rozliczenie kuponu!

I prosze bez komentarzy, ze kupon przegrany to chce zwrot, gdyz zglosilem to zaraz na poczatku 1 seta. Pozdro

Strona 5 z 16 1 2 3 4 5 6 7 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, Sensei, rafal08, alfa, burbon, Lukasz111, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11), 2,902 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,727
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1