Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#2997 26/05/2001 23:33
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 253
Z góry przepraszam, że otwieram nowy temat ale bardzo chciałbym aby poniższe uwagi zostały rozpatrzone przez prowadzących.

Wiem, że to nie czas i miejsce na rewolucję bowiem konkurs rusza już w przyszłym tygodniu, ale mam pewne propozycje, które możnaby było wprowadzić od następnej rundy.
1) Typy grający wysyłają nie na forum, ale na maila do prowadzącego. Obowiązuje przy tym nieprzekraczalny termin np. czwartek 24:00 albo piątek 24:00. Typy są utajnione, tzn znane tylko prowadzącemu aż do momentu gdy obaj grający je prześlą. Wtedy są one razem w parze zamieszczane na forum. Istnieje dla oglądających możliwość śledzenia przebiegu rywalizacji. Nie ma problemu, kto ma wysyłać pierwszy.
2) Według mnie należałoby zestandaryzować przesyłane typy i ustalić w tym celu, że dopuszczalne jest stosowanie kursów tylko jednego buka np. STS, a także że nie można obstawiać ze zbyt dużym wyprzedzeniem np. w poniedziałek na weekend. Unika się w ten sposób sytuacji gdy ktoś obstawia mecze, których kursy są wyraźnie zawyżone a potem je sporo obniżono, a także wyeliminowałoby to grających na łatwiznę np. korzystających z kursów z Totomixa, które są tam jedynie na podpuchę aby grający odwiedził punkt kolektorski a na miejscu są dwa razy niższe.
3) Od półfinału niezłym pomysłem byłoby wprowadzenie formy rozgrywek znanej z rozgrywek NBA 'best of seven'. Polegałoby to na tym, że gracze rozgrywają codziennie 7 oddzielnych pojedynków obstawiając mecze odbywające się w danym dniu od poniedziałku do niedzieli. Wzrośnie dramaturgia i emocje.


[Linked Image]Jeszcze raz przepraszam za zaśmiecanie forum.

Bonus: Unibet
#2998 27/05/2001 00:55
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał mwiac:

Wiem, że to nie czas i miejsce na rewolucję bowiem konkurs rusza już w przyszłym tygodniu, ale mam pewne propozycje, które możnaby było wprowadzić od następnej rundy.
1) Typy grający wysyłają nie na forum, ale na maila do prowadzącego. Obowiązuje przy tym nieprzekraczalny termin np. czwartek 24:00 albo piątek 24:00. Typy są utajnione, tzn znane tylko prowadzącemu aż do momentu gdy obaj grający je prześlą. Wtedy są one razem w parze zamieszczane na forum. Istnieje dla oglądających możliwość śledzenia przebiegu rywalizacji. Nie ma problemu, kto ma wysyłać pierwszy.

2) Według mnie należałoby zestandaryzować przesyłane typy i ustalić w tym celu, że dopuszczalne jest stosowanie kursów tylko jednego buka np. STS, a także że nie można obstawiać ze zbyt dużym wyprzedzeniem np. w poniedziałek na weekend. Unika się w ten sposób sytuacji gdy ktoś obstawia mecze, których kursy są wyraźnie zawyżone a potem je sporo obniżono, a także wyeliminowałoby to grających na łatwiznę np. korzystających z kursów z Totomixa, które są tam jedynie na podpuchę aby grający odwiedził punkt kolektorski a na miejscu są dwa razy niższe.
3) Od półfinału niezłym pomysłem byłoby wprowadzenie formy rozgrywek znanej z rozgrywek NBA 'best of seven'. Polegałoby to na tym, że gracze rozgrywają codziennie 7 oddzielnych pojedynków obstawiając mecze odbywające się w danym dniu od poniedziałku do niedzieli. Wzrośnie dramaturgia i emocje.

Ad1. Było już parę takich głosów (m.in mój). To dobry pomysł, ale obarcza niepotrzebną pracą prowadzących.

Ad2. IMHO rezygnacja z TOTOMIXA to dobry pomysł. Ale to co napisałeś, żeby obstawiać jak najpóźniej to nieporozumienie. Przecież na tym rzecz polega, aby obstawić to co najlepsze daje buk. Jak płacą "za dużo" to przecież nic złego w tym, że skorzystasz.

Ad3. Nie mam zdania


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, burbon, forty, rymoholik, rafal08, Lukasz111, alfa, cigar), 1,702 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,300
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1