|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 147
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2007
Posty: 147 |
No mi takich serii nie dalo i jakos sie udalo wyplacic. Szlo dlugo ale doszlo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2007
Posty: 73 |
a ja sie juz jakis czas temu zarejestrowalem i bonusu nadal nie widac :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Odgrzewam temat Podczas tej ostatniej promocji nie załapałem się na free bonus. Ostatnio gdzieś zobacyłem promo że dają 20euro dla nowych. wszedłem na strone i rzeczywiście jest taka promocja. Sciągnałem soft i okazało się że już mam tam konto... ale cóż... i tak napisałem maila Once you have registered, email us at [email protected] with: "Riva £20 free" in the subject line. Minęły 2 dni i dziś przyszło  Hello, We inform you that your casino account has been credited of 20 pounds free as welcome bonus. Have a and great time with Casino Rivauk ! Best regards, Także jak ktoś nie ma konta albo ma a nie dostał nigdy żadnego bonusu to : https://casinoriva.com [ referencemen.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463 |
Ktoś wie jakie są warunki wypłaty ?? Na stronie nic nie pisze, na maila nie odp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423 |
Zanim znalazłem wtopiłem bonus.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Udało się komuś cokolwiek wypłacić, tudzież dowiedzieć jaki jest wymagany obrót tym bonusem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463 |
Witam, udało się komuś stąd wypłacić ?? Bo właśnie wygrałem trochę i mam prawie 400funtów i niby jak wpłacę 30 depozytu to będę mógł wypłacić ale nie wiem czy to kasyno na pewno jest wypłacalne. Wie ktoś czy warto wpłacać ten depozyt ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Dowiedziałem się tyle samo: 30 funtów depozyt + scan ID + rachunek. Ale zastanawiam się czy warto ryzykować dla 140 funciaków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463 |
Więc ja wypłaciłem i niby już zlecili wypłatę i za 3-4 dni ma być na koncie, przed wypłatą dzwoniła do mnie jakaś babka i musiałem potwierdzać moje dane i tylko mowiłem yes i jakoś dało rade heh:P Wypłaciłem 300funtów. Jak dojdzie na konto dam znać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Czyli jak, zrobiłeś depozyt, przesłałeś scany i potem do Ciebie dzwonili ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463 |
Tak zrobiłem depozyt, chwilę jeszcze pograłem, zrobiłem wypłate, wysłałem od razu scan dowodu i faktury. Po jednym dniu babka do mnie dzwoniła po rozmowie dostałem maila że wypłata zlecona i 3-4dni będzie na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Napisałem do supportu, żeby mi nie dawali żadnego bonusu od depozytu (żebym nie musiał obracać), odpisali: OK. Wpłaciłem te 30 funciaków i mam 93.05 funta na koncie  Cóż to kurde znowu jest za bonus ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
No tak, 200 % bonusu od depozytu. Ech, no i znowu muszę do nich pisać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463 |
Ja też im napisałem że niechcę żadnego bonusa ale i tak mi go dopisali i jak potem pogadałem to babka na chacie powiedziała że mogę wypłacić a obracać nie muszę tylko ten bonus musi zostać na koncie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Aha, czyli jeśli pogram za kilka funtów, zlecę wypłatę depozytu a na koncie pozostanie kwota bonusu, to powinno być ok ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463 |
No tak, przynajmniej ja nie miałem problemów. A ile funtów ugrałeś tam ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
162 funty, czyli wypłaciłem 142 funty i ta wypłata mi wisi ze statusem "in progress".
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Btw. jest tutaj live chat ? Bo nie mogę znaleźć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463 |
Też miałem status "in progres" a po wysłaniu zdjęcia dowodu itp mam napisane że wypłata poszła i tam podana dokładana data i godzina. Czat jest, wejdź w DEPOSIT i tam w prawym rogu jest czat ale rzadko kiedy jest dostępny. Koło 15-16 gadałem i był dostepny.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
No rzeczywiście jest tam live chat (aktualnie niedostępny)  Pogadam sobie z nimi, wyślę skany i dane banku do wypłaty i zobaczymy co się stanie  Dzięki donas 
|
|
|
Link skopiowany do schowka