Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Oct 2007
Posty: 147
F
member
member
F Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 147
No mi takich serii nie dalo i jakos sie udalo wyplacic. Szlo dlugo ale doszlo wink

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 73
I
journeyman
journeyman
I Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 73
a ja sie juz jakis czas temu zarejestrowalem i bonusu nadal nie widac :/

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Odgrzewam temat

Podczas tej ostatniej promocji nie załapałem się na free bonus.
Ostatnio gdzieś zobacyłem promo że dają 20euro dla nowych. wszedłem na strone i rzeczywiście jest taka promocja. Sciągnałem soft i okazało się że już mam tam konto... ale cóż... i tak napisałem maila
Quote
Once you have registered, email us at [email protected] with: "Riva £20 free" in the subject line.
Minęły 2 dni i dziś przyszło laugh

Quote
Hello,
We inform you that your casino account has been credited of 20 pounds
free as welcome bonus.
Have a and great time with Casino Rivauk !
Best regards,
Także jak ktoś nie ma konta albo ma a nie dostał nigdy żadnego bonusu to : https://casinoriva.com [referencemen.com]

Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
Ktoś wie jakie są warunki wypłaty ?? Na stronie nic nie pisze, na maila nie odp.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,423
Zanim znalazłem wtopiłem bonus.... smile

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Udało się komuś cokolwiek wypłacić, tudzież dowiedzieć jaki jest wymagany obrót tym bonusem ?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
Witam, udało się komuś stąd wypłacić ?? Bo właśnie wygrałem trochę i mam prawie 400funtów i niby jak wpłacę 30 depozytu to będę mógł wypłacić ale nie wiem czy to kasyno na pewno jest wypłacalne. Wie ktoś czy warto wpłacać ten depozyt ??

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Dowiedziałem się tyle samo: 30 funtów depozyt + scan ID + rachunek. Ale zastanawiam się czy warto ryzykować dla 140 funciaków.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
Więc ja wypłaciłem i niby już zlecili wypłatę i za 3-4 dni ma być na koncie, przed wypłatą dzwoniła do mnie jakaś babka i musiałem potwierdzać moje dane i tylko mowiłem yes i jakoś dało rade heh:P Wypłaciłem 300funtów. Jak dojdzie na konto dam znać.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Czyli jak, zrobiłeś depozyt, przesłałeś scany i potem do Ciebie dzwonili ?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
Tak zrobiłem depozyt, chwilę jeszcze pograłem, zrobiłem wypłate, wysłałem od razu scan dowodu i faktury. Po jednym dniu babka do mnie dzwoniła po rozmowie dostałem maila że wypłata zlecona i 3-4dni będzie na koncie.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Napisałem do supportu, żeby mi nie dawali żadnego bonusu od depozytu (żebym nie musiał obracać), odpisali: OK. Wpłaciłem te 30 funciaków i mam 93.05 funta na koncie smirk Cóż to kurde znowu jest za bonus ? smirk

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
No tak, 200 % bonusu od depozytu. Ech, no i znowu muszę do nich pisać smirk

Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
Ja też im napisałem że niechcę żadnego bonusa ale i tak mi go dopisali i jak potem pogadałem to babka na chacie powiedziała że mogę wypłacić a obracać nie muszę tylko ten bonus musi zostać na koncie.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Aha, czyli jeśli pogram za kilka funtów, zlecę wypłatę depozytu a na koncie pozostanie kwota bonusu, to powinno być ok ?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
No tak, przynajmniej ja nie miałem problemów. A ile funtów ugrałeś tam ?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
162 funty, czyli wypłaciłem 142 funty i ta wypłata mi wisi ze statusem "in progress".

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Btw. jest tutaj live chat ? Bo nie mogę znaleźć smirk

Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 463
Też miałem status "in progres" a po wysłaniu zdjęcia dowodu itp mam napisane że wypłata poszła i tam podana dokładana data i godzina. Czat jest, wejdź w DEPOSIT i tam w prawym rogu jest czat ale rzadko kiedy jest dostępny. Koło 15-16 gadałem i był dostepny.

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
No rzeczywiście jest tam live chat (aktualnie niedostępny) smile Pogadam sobie z nimi, wyślę skany i dane banku do wypłaty i zobaczymy co się stanie smile
Dzięki donas piwo

Strona 4 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (forty, ANZELMO, Lukasz111, latajaca_holenderka, betowiec, JelineK), 1,707 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,333
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1