Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16
Golffour #3001872 24/03/2009 03:54
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698

Bonus: Unibet
Golffour #3001891 24/03/2009 04:02
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Aha - i ciekawe co by zrobili jak kupon by wszedl...

Golffour #3002068 24/03/2009 05:08
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 698
Witam Pana ponownie!

Pragniemy Pana poinformować iż Pański zakład został anulowany,
ponieważ został zawarty gdy mecz już trwał.

Przepraszamy za nasz błąd oraz wszelkie niedogodności z tym związane.

Życzymy miłego wieczory i dużo szczęścia!

Pozdrawiam,

Justyna
Customer Support

Szkoda ze trzeba bylo pisac maila z odwolaniem i upubliczniac sprawe na forum... Ale efekt jest smile
Aha i radze zawsze robic screenshoty badz zapisywac rozmowy...
Zaszkodzic nie zaszkodzi a moze pomoc.
Pozdrawiam

cristov2 #3002154 24/03/2009 05:46
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 6,731
Originally Posted by cristov2
taaaaa wystawiam młodzieżową liegę hokeja meksykańskiego i grenlandzka II siatkówki plażowej. Czasami także rozgrywki polo w Etiopii,a takze livebetting z biegow krótkodystansowych(przeważnie 60m i 60m przez płotki)ligi atletycznej dla inwalidów III stopnia(głownie tych bez jednej z kończyn dolnych)a także rzutów oszczepem dla inwalidów nie posiadających obu kończyn górnych

to miało byc śmieszne mośku ... Ja tam bym się z inwalidów nie śmiał pacanie...trza było coś innego wymyśleć - ciesz się żeś zdrowy puke

Golffour #3002255 24/03/2009 06:15
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
co to za buk ze pisza Ci per Ty ???????

Sturmwind #3002298 24/03/2009 06:23
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
L
Pooh-Bah
Pooh-Bah
L Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 2,125
zwracalem im na to uwage, ale niestety sa malo reformowalni

Golffour #3002302 24/03/2009 06:23
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by Golffour
Hej
ja niedawno rozpoczalem przygode z tobet... dzisiejszego popoludnia zagralem mecz Vania King - Gail Brodsky (12) o 17:37, po czym odpalilem live. Ku mojemu zdziwieniu mecz juz trwal i dlatego od razu zglosilem na livechacie reklamacje - gdyz nie chcialem aby posadzono mnie o jakies machlojki i zlimitowano konto. Oto przebieg rozmowy:
Chat InformationPlease wait for a site operator to respond.

Chat InformationYou are now chatting with 'justyna'

justyna: Witam!

justyna: W czym moge Panu pomoc?

Pawel: witam

Pawel: zagralem mecz w tenisa gail Brodsky-Vania King

Pawel: mecz mial sie rozpoczac o 18

Pawel: przed chwilka wlaczylem live

Pawel: i sie okazalo ze te panie juz graja

justyna: jest to pierwszy set?

Pawel: tak

justyna: prosze dac mi chwile

justyna: musze skontaktowac sie z naszym Bookmakerem

justyna: prosze chwile poczekac

Pawel: ok

justyna: ten mecz zaczal sie wczesniej

justyna: o 17:30

justyna: na naszej stronie czas rozpoczecia zostal zmieniony o godzinie 17:45

Pawel: 23.03.2009 17:37 (zakończone: 0/1) Kupon postawiony 0,00 200,25 -200,25 0,00

Pawel: 23.03.2009 17:30 Vania King - Gail Brodsky (12) 2 3.35 +235 47/20 W trakcie

justyna: ten kupon prawdopodobnie zostanie anulowany

Pawel: halo

Pawel: o querwa

Pawel: a czemu zmieniliscie czas postawienia kuponu mi w systemie?

justyna: poniewaz zostal zarejestrowany gdy oficjalnie mecz juz sie trwal

Pawel: no ok

justyna: moge jeszcze w czyms Panu pomoc?

Pawel: to czekam na anluowanie zakladu??

justyna: tak prawdopodobnie zostanie on anulowany

Pawel: dzieki

Pawel: milego wieczoru

justyna: Milego wieczoru zycze!

po czym dla upewnienia zapytalem jeszcze raz

[Linked Image]


Jakie bylo moje zdziwienie gdy dostalem nastepujaca odp. z supportu po zakonczeniu meczu:
Witaj Paweł,

Uprzejmie informujemy, że nasz Bookmaker przeanalizował zaistaniałą
sytuację i niestety Twój kupon nie zostanie anulowany. Zgodnie bowiem
z naszymi zasadami nie upłynęło 36 godzin by można było anulować
jakiekolwiek zakłady.

W nawiązaniu do naszych zasad:

3.15 W przypadku przełożenia zdarzenia sportowego o ponad 36 godzin od
przewidzianego terminarzem czasu rozpoczęcia wszystkie dotyczące go
zakłady zostaną unieważnione, a stawki zostaną zwrócone na konto
użytkowników.

W razie pytań, proszę skontaktuj się z nami a my chętnie zaoferujemy
naszą pomoc.

Powodzenia!

Z poważaniem/Regards,

Dawid
Customer Support

Moze ktos z forum zainterweniuje albo przynajmniej uzasadni decyzje Tobet w sposob rozsadny!?
Grasz pomylki - zwrot!
Zgłaszasz pomylki - rozliczenie kuponu!


I prosze bez komentarzy, ze kupon przegrany to chce zwrot, gdyz zglosilem to zaraz na poczatku 1 seta. Pozdro

@Golffour, współczuję! Chciałeś być uczciwy wobec Tobet a zostałeś "wydymany" bez mydła frown blush stop

[Linked Image]

DJ SOSNA #3002363 24/03/2009 06:40
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
cos czuje ze oni jak szybko zaczeli kariere na polskim rynku tak szybka ja skoncze i zadne V ligi z limitami 50zl im w tym nie pomoga heh. zenada

Sturmwind #3002376 24/03/2009 06:43
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Originally Posted by Sturmwind
cos czuje ze oni jak szybko zaczeli kariere na polskim rynku tak szybka ja skoncze i zadne V ligi z limitami 50zl im w tym nie pomoga heh. zenada
Nie sądzę.

Pamiętam, jak kilka lat temu podobnie wypowiadano się o betgunie, a oni ciągle istnieją i mają się dobrze (chyba). Podobnie może być z tobet. Polski rynek jeszcze nie jest nasycony i nawet przeciętny buk może się tutaj spokojnie utrzymać.

Szewa #3002388 24/03/2009 06:48
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
w meczu Roddick - Nadal przy stanie 6-4 *5-4 30-00 komuś rozliczyli wtopę na +3,5 roddick laugh laugh laugh amatorzy dla dwuzłotowców. niestety, bwin 5 kategorii z nich będzie.

Szewa #3002420 24/03/2009 07:00
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by Szewa
Originally Posted by Sturmwind
cos czuje ze oni jak szybko zaczeli kariere na polskim rynku tak szybka ja skoncze i zadne V ligi z limitami 50zl im w tym nie pomoga heh. zenada
Nie sądzę.

Pamiętam, jak kilka lat temu podobnie wypowiadano się o betgunie, a oni ciągle istnieją i mają się dobrze (chyba). Podobnie może być z tobet. Polski rynek jeszcze nie jest nasycony i nawet przeciętny buk może się tutaj spokojnie utrzymać.


betgun nie walil faux pas co chwile ..a oni wala i sie do tego nie przyznaja

Llama #3002745 24/03/2009 17:00
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Originally Posted by Llama
w meczu Roddick - Nadal przy stanie 6-4 *5-4 30-00 komuś rozliczyli wtopę na +3,5 roddick laugh laugh laugh amatorzy dla dwuzłotowców. niestety, bwin 5 kategorii z nich będzie.
Ano bylo dokladnie jak piszesz

Originally Posted by Rosół
Rafael Nadal - Andy Roddick (Most games won) H(0.0 - 3.5) 1 Wynik 2 Zaklad 2.02 Przegrane


W tym Tobecie chyba jakies wrozki siedzą


Rosół #3002798 24/03/2009 17:47
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
Panowie przechodzicie ze skrajnosci w skrajnosc. Najpierw chwalicie buka, za duza oferte, sprawny support, szybkie wyplaty, a pozniej odsadzacie od czci i wiary, z powodu zle rozliczanych zakladow. Trzeba chyba miec umiar w tym co sie pisze. Nie ma firmy idealnej, szukasz gieldy - idz chcac nie chcac do betfair, szukasz livebettingow idz do bet365/bwin, szukasz IV ligi polskiej idz do tobetu. Mi ta firma sie podoba, scandic przyjal mi zaklad na III lige za max 267zl, a nie sadze bym juz dorobil sie tam limitu, a w tobet zagralem to samo zdarzenie za 500zl. Dla mnie nie jest to firma moich marzen, ale nie podoba mi sie, ze potraficie tylko krytykowac kazda firme, ktora pojawia sie w tym dziale.

AdrBet #3002823 24/03/2009 18:03
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
!
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
! Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 8,048
moim zdaniem takie bledy wynikaja z tego, ze to niedoswiadczony buk na rynku. u mnie jak narazie zadnych problemow nie bylo, ani z rozliczeniami, ani z wyplatami. narazie oceniam ich na 4+ w skali szkolnej

!zari #3003290 24/03/2009 22:47
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
wyplata na MB dlugo idzie zlecilem wczoraj ok 23 do chwili obecnej nie ma.

!zari #3004478 25/03/2009 03:02
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Originally Posted by !zari
moim zdaniem takie bledy wynikaja z tego, ze to niedoswiadczony buk na rynku. u mnie jak narazie zadnych problemow nie bylo, ani z rozliczeniami, ani z wyplatami. narazie oceniam ich na 4+ w skali szkolnej


co Ty dupczysz przeciez to jest nordicbet tylko w innej szacie

KAZIK WICHURA #3005740 25/03/2009 17:28
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by KAZIK WICHURA
wyplata na MB dlugo idzie zlecilem wczoraj ok 23 do chwili obecnej nie ma.


przesłałeś dokumenty? Ja zleciłem wypłatę w niedziele wieczorem w pon. koło południa kasa doszła.

Self-Confident #3005900 25/03/2009 19:08
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 439
nie wysylalem ale wszystko juz nastepnego kasa doszla

KAZIK WICHURA #3005981 25/03/2009 19:46
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Analitykow do nizszych lig polskich raczej tam nie ma smile

Z tego co zauwazylem histerycznie reagują zmianami kursow jesli tylko zauważa ze dane spotkanie cieszy sie nieprzecietnie duza popularnoscią.I tak mamy derby Elblaga, Concordia - Olimpia na stadionie Olimpii.Kurs na Olimpie zaraz po wystawieniu to 1.65,nastepnie 1,55,wczoraj juz 1,45 a dzis 1,40.Podobnie bylo juz z kilkoma innymi meczami ktore gralem.

Wniosek jest taki ze najlepiej obstawiac zaraz po wystawieniu kursow zanim nie zorientuja sie ze popelnili błąd

Rosół #3006393 25/03/2009 23:25
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Szkoda ze nie ma edita frown

Czy ktos wie jak Tobet i ogolnie buki rozliczaja over/under w carlingu?
Otoz gralem dzis mecz Pan Szkocja-Niemcy (under 12,5).Mecz w regulaminowym czasie skonczyl sie wynikiem 6:6 i kupon zostal mi zaliczony jako wygrany.Minelo 2 godziny i co sie staje?Kupon zostaje zmieniony na "przegrany".Prawdopodobnie do o/u wliczyli tez 11 end czyli curlingową dogrywke.

Dobre cyrki tam sie wyrabiają shocked

Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1