Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Originally Posted by Pawciu
Originally Posted by Boomber
nie wściekaj sie, ale jesli podałes typ niezgodny z regulaminem to co sie dziwisz
jedni graja dla zabawy a inni dla kasy smile

ta nie wsciekaj sie laugh wiesz cojest najsmieszniejsze? ze obaj jestescie przede mna ( az mi trudno w to uwierzyc, i jako drugo wraz z dominixem robie 10-0 w tej edycji ) i Tylko Wy cos piszecie smile no ale rozumiem, "pelne gacie", poczekam tylko az bedziecie " ogladac moje plecy "
o co ci chodzi? szukasz zaczepki?

smieszne to jest dla Ciebie? to typuj lepiej wtedy nie bedzie to dla Ciebie smieszne, narazie grzejesz tyły, a że raz czy dwa udało ci sie zaliczyc 10 i dalej jestes z tyłu to utwierdza mnie w przekonaniu że poprostu dopisało Ci szczeście?

a co niby nie moge sie wypowiadać? został wysłany post wiec sobie na niego odpowiedziałem i tobie do tego g...

jesli niepotrafisz czytac regulaminu ze zrozumieniem to jesli chcesz to ci go postaram sie przedstawić w jeszcze łatwiejszej formie do przyswojenia

każdy potrafi podać kurs i typ ale Ty oczywiscie musisz byc inny i jeszcze wielkie oburzenie bedziesz udawał
żal mi ciebie

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Dla tych co mają problem ze zrozumieniem regulaminu:
9. (...) Jeżeli typ zawiera jakiś błąd (brak kursu, zły zawodnik, brak znaku stopu itp.) to uczestnik w ciągu 10 minut po wysłaniu typu powinien w kolejnym poście zacytować swój typ i poprawić błąd.

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
i wszystko na ten temat
każdego obwiązuje regulamin i każdy go akceptował BEZ WYJĄTKÓW

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
hehehehe laugh

dobre az za..... G... tak ?:)

rozumiem ze grasz co edycje i siejesz popoloch na podium ? jakos Cie Tu nie widzialem w ostatnich edycjach smile wiec co to za tekst czy mi sie udalo czy nie? i mnie nie obrazaj czy jestem inny czy mnie "gowno" cos obchodzi, koniec tematu

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
ale ja nie twierdze Lukiwa ze regulamin jest zly, czy ja gdzies pisze, ze nie popelnilem bledu ? chyba nie.... czepiacie sie, szukacie bledu, no bo przeciez Nas dogania a tak bedzie mial ze dwa punkty mniej laugh to tak zartem wink w kazdym badz razie nie czujcie urazy do mnie z Boomberem, ja do Was nie czuje, pozartowac mozna i dyskutowac ale Bomm " nieobrazamy innych" smile

Pozdrawiam i zycze samych trafnych typow a co za tym idzie, oczywiscie bilansow 10-0

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Originally Posted by Pawciu
hehehehe laugh

dobre az za..... G... tak ?:)

rozumiem ze grasz co edycje i siejesz popoloch na podium ? jakos Cie Tu nie widzialem w ostatnich edycjach smile wiec co to za tekst czy mi sie udalo czy nie? i mnie nie obrazaj czy jestem inny czy mnie "gowno" cos obchodzi, koniec tematu
pierwsze to ty mnie obraziłes, po drugie gram pierwszy raz i? i co z tego?
myślisz ze jak w poprzednich edycjach ci sie udawało to jestes lepszy

tym bardziej to źle o tobie świadczy że nie podałeś typu zgodnie z regulamin a teraz stroisz oburzonego że ktoś zwrócił na to uwage

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Czym Cie drogi kolego obrazilem ? ze moze obejzysz moje plecy ? wink tak sie w swiatku konkursow zartuje i ze ma ktos pelne gacie smile w koncu to rywalizacja, wiec nie peniaj

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
koniec
juz wszystko ok smile
ale jeśli bym sie nie poczuł obrażony twoim postem to nawet bym sie nie odezwał bo drugi moj post był przychylny Twojemu typowi

Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
nie peniam bo nie mam powodów, tych 50 zł mi napewno nie szkoda bo przednia tutaj zabawa, a wygrana? jeśli ktoś tu dobrze tupuje to przecież sam może wyciągnąc 3 razy tyle po za konkursem wiec luz

koniec dyskusji

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Gut wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Originally Posted by Pawciu
niektorym żal dupe sciska
Originally Posted by Pawciu
sorry ale takie sranie boktos trafil a Wy nie to wiecie...
Świetne żarty masz laugh
Pozdrawiam piwo

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Proste smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Dziekuje serdecznie za poprawienie bilansu ooo

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Odpowiedź z Milenium

Witam,
w przypadku kreczu zawodnika zakłady z handicapem gemowym są rozliczane jako zwrot stawki (kurs 1,0).
Pozdrawiam

Także Emporio masz zwrot za Robredo.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Nie mam czasu i muszę zrezygnować z konkursu. Z resztą i tak ostatnie 3 tygodnie na siłę typowałem frown

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
moj bilans to 7-2, a nie 8-1 smile

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Niech Wam będzie wink

Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
gratulacje aguero piwo

Dołączył: Apr 2008
Posty: 521
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 521
dzieki za fajna zabawe i walke do konca smile

Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
gratuluje

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu, Kretol), 795 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,124
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1