|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
nie wściekaj sie, ale jesli podałes typ niezgodny z regulaminem to co sie dziwisz jedni graja dla zabawy a inni dla kasy  ta nie wsciekaj sie  wiesz cojest najsmieszniejsze? ze obaj jestescie przede mna ( az mi trudno w to uwierzyc, i jako drugo wraz z dominixem robie 10-0 w tej edycji ) i Tylko Wy cos piszecie  no ale rozumiem, "pelne gacie", poczekam tylko az bedziecie " ogladac moje plecy " o co ci chodzi? szukasz zaczepki? smieszne to jest dla Ciebie? to typuj lepiej wtedy nie bedzie to dla Ciebie smieszne, narazie grzejesz tyły, a że raz czy dwa udało ci sie zaliczyc 10 i dalej jestes z tyłu to utwierdza mnie w przekonaniu że poprostu dopisało Ci szczeście? a co niby nie moge sie wypowiadać? został wysłany post wiec sobie na niego odpowiedziałem i tobie do tego g... jesli niepotrafisz czytac regulaminu ze zrozumieniem to jesli chcesz to ci go postaram sie przedstawić w jeszcze łatwiejszej formie do przyswojenia każdy potrafi podać kurs i typ ale Ty oczywiscie musisz byc inny i jeszcze wielkie oburzenie bedziesz udawał żal mi ciebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
Dla tych co mają problem ze zrozumieniem regulaminu: 9. (...) Jeżeli typ zawiera jakiś błąd (brak kursu, zły zawodnik, brak znaku stopu itp.) to uczestnik w ciągu 10 minut po wysłaniu typu powinien w kolejnym poście zacytować swój typ i poprawić błąd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
i wszystko na ten temat każdego obwiązuje regulamin i każdy go akceptował BEZ WYJĄTKÓW
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
hehehehe  dobre az za..... G... tak ?:) rozumiem ze grasz co edycje i siejesz popoloch na podium ? jakos Cie Tu nie widzialem w ostatnich edycjach  wiec co to za tekst czy mi sie udalo czy nie? i mnie nie obrazaj czy jestem inny czy mnie "gowno" cos obchodzi, koniec tematu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
ale ja nie twierdze Lukiwa ze regulamin jest zly, czy ja gdzies pisze, ze nie popelnilem bledu ? chyba nie.... czepiacie sie, szukacie bledu, no bo przeciez Nas dogania a tak bedzie mial ze dwa punkty mniej  to tak zartem  w kazdym badz razie nie czujcie urazy do mnie z Boomberem, ja do Was nie czuje, pozartowac mozna i dyskutowac ale Bomm " nieobrazamy innych"  Pozdrawiam i zycze samych trafnych typow a co za tym idzie, oczywiscie bilansow 10-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
hehehehe  dobre az za..... G... tak ?:) rozumiem ze grasz co edycje i siejesz popoloch na podium ? jakos Cie Tu nie widzialem w ostatnich edycjach  wiec co to za tekst czy mi sie udalo czy nie? i mnie nie obrazaj czy jestem inny czy mnie "gowno" cos obchodzi, koniec tematu pierwsze to ty mnie obraziłes, po drugie gram pierwszy raz i? i co z tego? myślisz ze jak w poprzednich edycjach ci sie udawało to jestes lepszy tym bardziej to źle o tobie świadczy że nie podałeś typu zgodnie z regulamin a teraz stroisz oburzonego że ktoś zwrócił na to uwage
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
Czym Cie drogi kolego obrazilem ? ze moze obejzysz moje plecy ?  tak sie w swiatku konkursow zartuje i ze ma ktos pelne gacie  w koncu to rywalizacja, wiec nie peniaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
koniec juz wszystko ok  ale jeśli bym sie nie poczuł obrażony twoim postem to nawet bym sie nie odezwał bo drugi moj post był przychylny Twojemu typowi
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 4,989 |
nie peniam bo nie mam powodów, tych 50 zł mi napewno nie szkoda bo przednia tutaj zabawa, a wygrana? jeśli ktoś tu dobrze tupuje to przecież sam może wyciągnąc 3 razy tyle po za konkursem wiec luz
koniec dyskusji
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
Gut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
niektorym żal dupe sciska sorry ale takie sranie boktos trafil a Wy nie to wiecie... Świetne żarty masz  Pozdrawiam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
Proste 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
Dziekuje serdecznie za poprawienie bilansu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Odpowiedź z Milenium
Witam, w przypadku kreczu zawodnika zakłady z handicapem gemowym są rozliczane jako zwrot stawki (kurs 1,0). Pozdrawiam
Także Emporio masz zwrot za Robredo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Nie mam czasu i muszę zrezygnować z konkursu. Z resztą i tak ostatnie 3 tygodnie na siłę typowałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
moj bilans to 7-2, a nie 8-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Niech Wam będzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 3,042 |
gratulacje aguero 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 521
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2008
Posty: 521 |
dzieki za fajna zabawe i walke do konca 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2003
Posty: 1,740 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|