|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518 |
no no widze ze tutaj ladnie sie temacik kreci  oby tak dalej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
Panowie jak najszybciej wpłacic tam kase z ing banku slaskiego ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
przelewy24.pl, po paru sekundach kasa na koncie buka, a co najciekawsze minimum wpłaty wynosi 1 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043 |
2 tygodnie temu wpłacałam ta kasę w ten sposób - złożyłam zlecenie w sobotę rano - pieniądze dotarły w poniedziałek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
w jakim to buku gracie 4 ligę ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
w jakim to buku gracie 4 ligę ??? Tobet 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
na dzisiaj polecam Zielonych Zarki z 4 ligi slaskiej grupa 1! kurs niezbyt rewelacyjny(1,34) ale z tego co wiem (a troche wiem) druzyna walczy o awans (nowy sponsor przyszedl)! poza tym w przerwie grali z nimi sparing i wygrali 5:0 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374 |
Ja gram w betsafe, mają lepszą ofertę na II i III ligę, IV of course też mają :>
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125 |
rozmawiałem z arbitrem spotkania Zawisza Rzgów - Kolejarz Łódź. będzie 1:3 dla kolejarza, rzgów ponoć nie chciał płacić 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
To 18. kolejka rozgrywek III ligi śląsko-opolskiej. Harmonogram gier oraz rezultaty przedstawiamy poniżej.
18. kolejka – 28.03.2009 r. (sobota)
BKS Stal Bielsko-Biała – Silesius Kotórz Mały 5:1 (2:1)
Rozwój Katowice – TOR Dobrzeń Wielki 1:0 (1:0)
Skalnik Gracze – Energetyk ROW Rybnik 3:1 (1:1)
Victoria Chróścice – Rajfel Krasiejów 3:2 (2:0)
Pniówek Pawłowice Śląskie – Orzeł Babienica/Psary 2:0 (1:0)
Ruch Radzionków – Walka Zabrze 4:0 (2:0)
LZS Leśnica – Ruch Zdzieszowice 1:1 (0:0)
Koszarawa Żywiec – Beskid Skoczów 0:3 (walkower)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379 |
wyniki 4 ligi slaska 2
Grunwald Ruda Śląska – Zapora Porąbka 0:1 (0:1)
Górnik Pszów – Unia Racibórz 3:1 (-
GTS Bojszowy – Przyszłość Rogów 1:3 (0:2)
Gwarek Ornontowice – Polonia Łaziska Górne 0:3 (0:1)
LKS Czaniec – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
Jeziorak Iława - Górnik Wieliczka typ 1 kurs: 2.40 Betsafe
2 liga wschodnia
ewentualnie można rozbić 1 po 2.40 i X po 3.30 bo nie maja 1X
Wieliczanie dotra do Iławy na 1.5 h przed meczem i to POCIĄGIEM!w klubie nie ma pieniedzy i przed ta runda rozwiazano zespół rezerw. A co bedzie jak sie pociag spozni 1h ? prosto z pociagu na boisko? roznica w tabeli nie jest duza i dla Jezioraka dla ktorego jest to bardzo wazny mecz stwarza sie duza szansa na wygrana. Wieliczka w tej rundzie przegrala obydwa mecze. Po takim kursie warto sprobowac tym bardziej ze w Gorniku wogole byly problemy z wystartowaniej do rundy wiosennej.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
Kraków Główny Iława Główna 29.03.09 odj przyj 06:00 12:20 6:20 0 IC 3500 to by sie zgadzalo, pojechali intersiti 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754 |
Z tym pociągiem to bym nie przesadzał. W tak daleką podróż na pewno wygodniej pojechać Intercity niż tulić się do siebie przez x godzin w autokarze...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
rozmawiałem z arbitrem spotkania Zawisza Rzgów - Kolejarz Łódź. będzie 1:3 dla kolejarza, rzgów ponoć nie chciał płacić  niepotrzbnie mnie straszyłeś 7:1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
Z tym pociągiem to bym nie przesadzał. W tak daleką podróż na pewno wygodniej pojechać Intercity niż tulić się do siebie przez x godzin w autokarze... pewnie ze lepiej nawet mozna pobalować w przedziale a pozatym 1,5 godz, przed meczem to bardzo duzo, ja nigdy nie lubilem czekac tylko 1h w zupełności wystarcza
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822 |
wieliczka 2:0 ..coz ..dedukowalem w zla strone
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Czarni Olecko - Sokół Sokółka 0:1 (0:0), kurs 3,6 pięknie wszedł. Polubiłem Tobeta.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630 |
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola H(0.0 - 3.0)polecam 2222222 po dobrym kursie 2.15 graja na prawde ladna pilke , slabo rozpoczeli sezon ale koncowke mieli znakomita , m.in. wygrana (niestety) 5-1 w Przeworsku z Orłem od tamtej pory śledze ich poczynania. Wyniki sparingow napawaja optymizmem , funkcje trenera objal ukrainiec , ktory sprowadzil kilku rodakow i od razu widac efekty: Od 24 listopada ubiegłego roku, Spartakus rozegrał 14 spotkań. Spartakus wygrał dziesięć meczow: z Chełmianką (5:2), Motorem Lublin dwukrotnie (3:2 i 3:1), Olendrem Sól (2:0), Hetmanem (2:1), Spartą Wożuczyn (5:0), Koroną Łaszczów (9:1) Golbaluxem (4:0), Ładą (2:1) i w ostatnią sobotę z JKS Jarosław (3:1). W czterech meczach padły remisy: z Górnikiem II Łęczna (0:0), Stalą Poniatowa (2:2), Chełmianką (1:1), Polonią Przemyśl (1:1).W meczach tych strzelono rywalom 42 bramki. Takze watpie zeby dostali az 4-0  Stal 2-1 Szarowola +3  izzzi to bedzie czarny kon rozgrywek zobaczycie , a kursy beda piekne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 102
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2009
Posty: 102 |
co do meczu to nie takie izi... przy 2-0 Stal miala pare dobrych okazji w koncówce moglo sie skonczyc 2-2
P.S. zapewniam ze ludzie z Tobetu czytaja ten temat wiec nie ulatwiajmy im pracy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|