Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
no no widze ze tutaj ladnie sie temacik kreci smile oby tak dalej smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Panowie jak najszybciej wpłacic tam kase z ing banku slaskiego ?

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
przelewy24.pl, po paru sekundach kasa na koncie buka, a co najciekawsze minimum wpłaty wynosi 1 zł.

Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,043
2 tygodnie temu wpłacałam ta kasę w ten sposób - złożyłam zlecenie w sobotę rano - pieniądze dotarły w poniedziałek

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
w jakim to buku gracie 4 ligę ???


Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Originally Posted by pawel Wafel
w jakim to buku gracie 4 ligę ???
Tobet wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011
Mistrz Playoff Zima 2011
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
na dzisiaj polecam Zielonych Zarki z 4 ligi slaskiej grupa 1! kurs niezbyt rewelacyjny(1,34) ale z tego co wiem (a troche wiem) druzyna walczy o awans (nowy sponsor przyszedl)! poza tym w przerwie grali z nimi sparing i wygrali 5:0 wink

Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
Ja gram w betsafe, mają lepszą ofertę na II i III ligę, IV of course też mają :>

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,125
rozmawiałem z arbitrem spotkania Zawisza Rzgów - Kolejarz Łódź. będzie 1:3 dla kolejarza, rzgów ponoć nie chciał płacić laugh laugh


Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
To 18. kolejka rozgrywek III ligi śląsko-opolskiej. Harmonogram gier oraz rezultaty przedstawiamy poniżej.

18. kolejka – 28.03.2009 r. (sobota)

BKS Stal Bielsko-Biała – Silesius Kotórz Mały 5:1 (2:1)

Rozwój Katowice – TOR Dobrzeń Wielki 1:0 (1:0)

Skalnik Gracze – Energetyk ROW Rybnik 3:1 (1:1)

Victoria Chróścice – Rajfel Krasiejów 3:2 (2:0)

Pniówek Pawłowice Śląskie – Orzeł Babienica/Psary 2:0 (1:0)

Ruch Radzionków – Walka Zabrze 4:0 (2:0)

LZS Leśnica – Ruch Zdzieszowice 1:1 (0:0)

Koszarawa Żywiec – Beskid Skoczów 0:3 (walkower)

Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 11,379
wyniki 4 ligi slaska 2

Grunwald Ruda Śląska – Zapora Porąbka 0:1 (0:1)

Górnik Pszów – Unia Racibórz 3:1 (-

GTS Bojszowy – Przyszłość Rogów 1:3 (0:2)

Gwarek Ornontowice – Polonia Łaziska Górne 0:3 (0:1)

LKS Czaniec – Rekord Bielsko-Biała 1:1 (0:1)

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Jeziorak Iława - Górnik Wieliczka typ 1 kurs: 2.40 Betsafe


2 liga wschodnia

ewentualnie można rozbić 1 po 2.40 i X po 3.30 bo nie maja 1X


Wieliczanie dotra do Iławy na 1.5 h przed meczem i to POCIĄGIEM!w klubie nie ma pieniedzy i przed ta runda rozwiazano zespół rezerw. A co bedzie jak sie pociag spozni 1h ? prosto z pociagu na boisko? roznica w tabeli nie jest duza i dla Jezioraka dla ktorego jest to bardzo wazny mecz stwarza sie duza szansa na wygrana. Wieliczka w tej rundzie przegrala obydwa mecze. Po takim kursie warto sprobowac tym bardziej ze w Gorniku wogole byly problemy z wystartowaniej do rundy wiosennej.

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Kraków Główny
Iława Główna


29.03.09
odj
przyj 06:00
12:20 6:20 0 IC 3500

to by sie zgadzalo, pojechali intersiti laugh

Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 754
Z tym pociągiem to bym nie przesadzał. W tak daleką podróż na pewno wygodniej pojechać Intercity niż tulić się do siebie przez x godzin w autokarze...

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Originally Posted by HoliX
rozmawiałem z arbitrem spotkania Zawisza Rzgów - Kolejarz Łódź. będzie 1:3 dla kolejarza, rzgów ponoć nie chciał płacić laugh laugh

niepotrzbnie mnie straszyłeś 7:1 tongue

Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Originally Posted by domi
Z tym pociągiem to bym nie przesadzał. W tak daleką podróż na pewno wygodniej pojechać Intercity niż tulić się do siebie przez x godzin w autokarze...

pewnie ze lepiej nawet mozna pobalować w przedziale
a pozatym 1,5 godz, przed meczem to bardzo duzo, ja nigdy nie lubilem czekac tylko 1h w zupełności wystarcza

Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 11,822
wieliczka 2:0 ..coz ..dedukowalem w zla strone

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Czarni Olecko - Sokół Sokółka 0:1 (0:0), kurs 3,6 pięknie wszedł. Polubiłem Tobeta.

Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,630
Originally Posted by kasparov
Stal Rzeszów - Spartakus Szarowola H(0.0 - 3.0)

polecam 2222222 po dobrym kursie 2.15 graja na prawde ladna pilke , slabo rozpoczeli sezon ale koncowke mieli znakomita , m.in. wygrana (niestety) 5-1 w Przeworsku z Orłem od tamtej pory śledze ich poczynania. Wyniki sparingow napawaja optymizmem , funkcje trenera objal ukrainiec , ktory sprowadzil kilku rodakow i od razu widac efekty: Od 24 listopada ubiegłego roku, Spartakus rozegrał 14 spotkań. Spartakus wygrał dziesięć meczow: z Chełmianką (5:2), Motorem Lublin dwukrotnie (3:2 i 3:1), Olendrem Sól (2:0), Hetmanem (2:1), Spartą Wożuczyn (5:0), Koroną Łaszczów (9:1) Golbaluxem (4:0), Ładą (2:1) i w ostatnią sobotę z JKS Jarosław (3:1). W czterech meczach padły remisy: z Górnikiem II Łęczna (0:0), Stalą Poniatowa (2:2), Chełmianką (1:1), Polonią Przemyśl (1:1).W meczach tych strzelono rywalom 42 bramki. Takze watpie zeby dostali az 4-0 smile

Stal 2-1 Szarowola +3 ooo izzzi to bedzie czarny kon rozgrywek zobaczycie , a kursy beda piekne smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 102
L
member
member
L Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 102
co do meczu to nie takie izi... przy 2-0 Stal miala pare dobrych okazji w koncówce moglo sie skonczyc 2-2

P.S. zapewniam ze ludzie z Tobetu czytaja ten temat wiec nie ulatwiajmy im pracy

Strona 3 z 15 1 2 3 4 5 14 15

Moderatorzy  Akhu, Biszop, Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, rafal08, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker, bukma), 2,013 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,398
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1