Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#301183 21/02/2005 19:40
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
1:00 Milwaukee @ Charlotte
1:00 Indiana @ Orlando
1:30 New York @ Detroit
1:30 Toronto @ New Jersey
2:30 Miami @ Chicago
2:30 Seattle @ Houston
4:00 Atlanta @ Sacramento
4:30 Boston @ LA Lakers

[color:"red"]Zapraszam do dyskusji... Aha i jeszcze jedno wojbest na przyszłość zobacz jak wyglądają poprzednie tematy i jak juz zakladasz nowy to sie dostosuj... prosze... [/color]

Last edited by g00niek; 21/02/2005 22:54.
Bonus: Unibet
#301184 21/02/2005 20:09
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
moje skromne zdanie w meczu

Chcago vs Miami = 1

Chicago gra u siebie
nie wiem nawet czy ktokolwiek z tego zespolu gral w ALL starze... a jak nawet to tylko w Rooke ... lub gdzies tam gdzie sie nie wysilali...

z Miami Shaq ... Wade ... musieli sie natrudzic zeby pokonac ZACHOD... sa zmeczeni moze nie gra ale tym ze wygrali:D hehe obstawiam ze po meczu pozwolili sobie wypic za wygrana meczu gwiazd i teraz beda tego skutki...- joke

tak czy siak Miami nie przegrywa zbyt czesto ... teraz moga byc zmeczeni i Chicago to wykorzysta... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

w skorcie 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro Yooo

#301185 22/02/2005 17:58
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Panowie wakacje sie skończyły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Czas pomysleć nad dzisiejszymi meczykami! Co prawda trudno sie typuje po takiej przerwie. zestaw też do tego nie zachęca. Ale za jakieś small stake trzeba sie "przetrzeć".
Dzis 8 meczyków (sporo ale nie za dużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />). Moje typy na dziś.
Co do spreadów i wyników:
1) LA Lakers - Boston 1(-3,0)
LA po powrocie Kobena niczego specjalnego nie pokazują, ale taki zawodnik zawsze musi mieć czas na ponowne wprowadzenie się w trybiki drużyny. Atut własnej hali zdecydowanie często jest wykorzystywany. Nie widzę przeciwskazań aby dzis mieli nie pokonać solidnych Celtów i to w zdecydowanie wiekszych rozmiarch. 8/10
2) Orlando - Indiana 2
Od ostatnich kilku tygodni magicy grają beznadziejnie, ale zarazem nieobliczalnie. Indianka tak jakby dostała troszke wiatru w plecy. Typ troszke subiektywny - nie cierpie Orlando, a kibicuje Indianie.
3) Charlotte - Milwaukee 1 5/10
Bobki - cienizna, ale u siebie od czasu do czasu coś ugrywają - nie mają ku temu za dużo okazji, ale ze słabo grającymi na wyjazdach koziołkami napewno powalczą. 5/10
4) Świerzbi mnie jeszcze miami 2(-3,5), ale zobaczymy co na to reszta, a w szczególności zagorzaly fan! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Linnie (tu albo buki daly promocje, albo mo0je rozumowanie nie jest do końca logiczne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />:
1) ORL - IND - un. 191,5 (Uni) prawie wszedzie jest 190 (ale też un.)
Jak przekroczą 180pkt. to i tak będzie duzo jak na mozliwosci ofensywy Magików przy poprawnej grze Indiany w obronie! 8/10
2) DET - NY - ov. 184,5
Patrząc na statystyki z ostatnich meczyków obu zespołów nie zdziwiłbym się gdyby pękło 200pkt! 8/10
3) HOU - SEA - over 199
Tej linii to juz wogóle nie rozumiem, szacowałem prog na ok. 206/208pkt.
Rakiety u siebie z ofensywnie grajacymi zespołami spokojnie przekraczają 100pkt, a Sonic (poza wpadka pkt. z Dallas) standardowo tracą i ugrywaja w granicach 210pkt.
Jestem niemal pewien że granica zostanie spokojnie przekroczona, a jeżeli bedzie spotkanie na styku to wcale się nie zdziwie jak padnie ok. 215pkt.
Narazie tyle. Trza cos wybrac do konkursu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Pozdrawiam
KRAJAN

#301186 22/02/2005 18:16
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
jesli chodzi o over w meczu detroit - new york to bylbym ostrozny bo ostatnio detroit jednak zaczelo bronic w swoim stylu a co to oznacza to kazdy wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
jakbym mial grac ten mecz to chyba zagralbym jednak under 185 wedlug BAW
apropo statystyk to ostatni mecz tych zespolow to 91-61 dla detroit wiec daje do myslenia

#301187 23/02/2005 11:37
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
i kurka zas wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, i znow jeden mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Teraz pobawilem sie w zwyciestwa i saidlo wszystko to co dalem tylko nie NJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

Musze pomyslec nad reorganizacja gry bo dalej tak byc nie moze....od dzis przez okres tyg puszcza wasze typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08, kamel, forty, burbon), 2,515 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,346
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1