|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,520 |
1:00 Milwaukee @ Charlotte 1:00 Indiana @ Orlando 1:30 New York @ Detroit 1:30 Toronto @ New Jersey 2:30 Miami @ Chicago 2:30 Seattle @ Houston 4:00 Atlanta @ Sacramento 4:30 Boston @ LA Lakers
[color:"red"]Zapraszam do dyskusji... Aha i jeszcze jedno wojbest na przyszłość zobacz jak wyglądają poprzednie tematy i jak juz zakladasz nowy to sie dostosuj... prosze... [/color]
Last edited by g00niek; 21/02/2005 22:54.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274 |
moje skromne zdanie w meczu
Chcago vs Miami = 1
Chicago gra u siebie nie wiem nawet czy ktokolwiek z tego zespolu gral w ALL starze... a jak nawet to tylko w Rooke ... lub gdzies tam gdzie sie nie wysilali...
z Miami Shaq ... Wade ... musieli sie natrudzic zeby pokonac ZACHOD... sa zmeczeni moze nie gra ale tym ze wygrali:D hehe obstawiam ze po meczu pozwolili sobie wypic za wygrana meczu gwiazd i teraz beda tego skutki...- joke
tak czy siak Miami nie przegrywa zbyt czesto ... teraz moga byc zmeczeni i Chicago to wykorzysta... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
w skorcie 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> pozdro Yooo
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Panowie wakacje sie skończyły <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Czas pomysleć nad dzisiejszymi meczykami! Co prawda trudno sie typuje po takiej przerwie. zestaw też do tego nie zachęca. Ale za jakieś small stake trzeba sie "przetrzeć". Dzis 8 meczyków (sporo ale nie za dużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />). Moje typy na dziś. Co do spreadów i wyników: 1) LA Lakers - Boston 1(-3,0) LA po powrocie Kobena niczego specjalnego nie pokazują, ale taki zawodnik zawsze musi mieć czas na ponowne wprowadzenie się w trybiki drużyny. Atut własnej hali zdecydowanie często jest wykorzystywany. Nie widzę przeciwskazań aby dzis mieli nie pokonać solidnych Celtów i to w zdecydowanie wiekszych rozmiarch. 8/10 2) Orlando - Indiana 2 Od ostatnich kilku tygodni magicy grają beznadziejnie, ale zarazem nieobliczalnie. Indianka tak jakby dostała troszke wiatru w plecy. Typ troszke subiektywny - nie cierpie Orlando, a kibicuje Indianie. 3) Charlotte - Milwaukee 1 5/10 Bobki - cienizna, ale u siebie od czasu do czasu coś ugrywają - nie mają ku temu za dużo okazji, ale ze słabo grającymi na wyjazdach koziołkami napewno powalczą. 5/10 4) Świerzbi mnie jeszcze miami 2(-3,5), ale zobaczymy co na to reszta, a w szczególności zagorzaly fan! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Linnie (tu albo buki daly promocje, albo mo0je rozumowanie nie jest do końca logiczne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />: 1) ORL - IND - un. 191,5 (Uni) prawie wszedzie jest 190 (ale też un.) Jak przekroczą 180pkt. to i tak będzie duzo jak na mozliwosci ofensywy Magików przy poprawnej grze Indiany w obronie! 8/10 2) DET - NY - ov. 184,5 Patrząc na statystyki z ostatnich meczyków obu zespołów nie zdziwiłbym się gdyby pękło 200pkt! 8/10 3) HOU - SEA - over 199 Tej linii to juz wogóle nie rozumiem, szacowałem prog na ok. 206/208pkt. Rakiety u siebie z ofensywnie grajacymi zespołami spokojnie przekraczają 100pkt, a Sonic (poza wpadka pkt. z Dallas) standardowo tracą i ugrywaja w granicach 210pkt. Jestem niemal pewien że granica zostanie spokojnie przekroczona, a jeżeli bedzie spotkanie na styku to wcale się nie zdziwie jak padnie ok. 215pkt. Narazie tyle. Trza cos wybrac do konkursu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162
wredota
|
|
wredota
Dołączył: Apr 2004
Posty: 17,162 |
jesli chodzi o over w meczu detroit - new york to bylbym ostrozny bo ostatnio detroit jednak zaczelo bronic w swoim stylu a co to oznacza to kazdy wie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jakbym mial grac ten mecz to chyba zagralbym jednak under 185 wedlug BAW apropo statystyk to ostatni mecz tych zespolow to 91-61 dla detroit wiec daje do myslenia
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
i kurka zas wtopa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />, i znow jeden mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Teraz pobawilem sie w zwyciestwa i saidlo wszystko to co dalem tylko nie NJ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Musze pomyslec nad reorganizacja gry bo dalej tak byc nie moze....od dzis przez okres tyg puszcza wasze typy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka