|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,047 |
Skan (wystarczą obie strony dowodu - żadnego rachunku nie trzeba wysyłać) najlepiej wysłać wcześniej jeśli zamierza się zrobić wypłatę. Do tego tak jak wspomniał Verbatimek dadzą 10 PLN freebeta za zweryfikowanie konta.  V, w jaki sposób dokonałeś pierwszą wpłatę No i nie ma po nocy, Conrad, wpłata przelewem bankowym, póki co napisałem maila, zobaczymy co odpiszą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Z tego co się dowiedziałem to przelewy bankowe jako jedyna forma płatności nie powodują automatycznego dopisania bonusy w ciągu 48 godz. (ponieważ jest to manualna operacja). Jeśli napisałeś do supportu to sprawa zostanie przekazana do działu promocji, który ręcznie dopisze bonus. Ogólnie to najlepiej korzystać z wpłat przez Przelewy24. Wtedy wpłata przelewem jest od razu księgowana na koncie i bonus zostaje automatycznie dopisany w ciągu 48 godz. ============ Bonus 100zł od pierwszej wpłatyKod promocji: BONUS100Link: http://promos.centrebet.com/europe/bonus100/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
PROMOCJA w Centrebet, Polska jest w sobotę na handi DNB (czyli "draw no bet" albo 0, jak kto woli) po kursie 1.60.  Kto nie zagra szybko niech nie narzeka jak kurs mu ucieknie...  ============ Bonus 100zł od pierwszej wpłatyKod promocji: BONUS100Link: http://promos.centrebet.com/europe/bonus100/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 6,297 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737 |
Panowie ile się czeka na wypłąte na MB z Centrebet?  Wypłate zleciłem ok 0:45, dojdzie dzisiaj?  Dzieki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972 |
a wplacales ew wyplacales cos ta metoda jak tak to powinno dojsc dzis
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737 |
Najpierw wpłaciłem przez MB i tym sposobem odblokowałem sobie metobe wypłat  Ale żadnych skanów nie wysyłałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 4,430 |
Raczej nie, oni mają tam taki zapis, że wypłaty zlecone do godziny 23:30 wysyłają ok. godz. 5:00-6:00. a pozostałe w następnym dniu w podobnych godzinach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
PROMOCJA w Centrebet, Polska jest w sobotę na handi DNB (czyli "draw no bet" albo 0, jak kto woli) po kursie 1.60.  Kto nie zagra szybko niech nie narzeka jak kurs mu ucieknie...  Nadal jest handi DNB na Polskę po kursie 1.60 ( najwyższy kurs na świecie). W drużynie Irlanii brakuje wielu podstawowych i doświadczonych graczy, tak więc radzę brać dopóki jest tak wysoki kurs (chyba że ktoś woli po prostu na "2" walnąć po 2.20).  ============ Bonus 100zł od pierwszej wpłatyKod promocji: BONUS100Link: http://promos.centrebet.com/europe/bonus100/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
byla juz jedna promocja jakis czas temu teraz druga, wtedy wyslalem maila i teraz tez a kaski nie ma ani odzewu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
PROMOCJA w Centrebet, Polska jest w sobotę na handi DNB (czyli "draw no bet" albo 0, jak kto woli) po kursie 1.60.  Kto nie zagra szybko niech nie narzeka jak kurs mu ucieknie...  kto zagral to musi teraz ostro narzekac  w pinnacle po 1.75 mozna to zagrac, a w Centrebecie po 1.65
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Aż tak dobry to on chyba nie jest... D.Healy: Strzeli 2.50 / Nie strzeli 1.47 W Anglii typerzy polecają by grać że Polska zachowa czyste konto. Nie wiem czy tak się stanie czy nie, ale 1.47 na to że Healy nie strzeli (a gościu jedynie potrafi się przełamać po długiej "suszy" z jakimś San Marino) jest chyba warte postawienia.  ============ Bonus 100zł od pierwszej wpłatyKod promocji: BONUS100Link: http://promos.centrebet.com/europe/bonus100/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737 |
PROMOCJA w Centrebet, Polska jest w sobotę na handi DNB (czyli "draw no bet" albo 0, jak kto woli) po kursie 1.60.  Kto nie zagra szybko niech nie narzeka jak kurs mu ucieknie...  kto zagral to musi teraz ostro narzekac  w pinnacle po 1.75 mozna to zagrac, a w Centrebecie po 1.65 I tak tu i tu stracilibyśmy kaske  A teraz w temacie: Panowie Centrebet wypłaca kaske na MB w weekendy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
@Conrad - wpłaciłem przedwczoraj prez przelewy24 - a mimo to nie dostałem bonusa? Napisać do nich jakieś ponaglenie?
I drugie pytanie, zaczynam dopiero tam grać, a z tego co wyczytałem trzeba wysłać skan dowodu nawet jeżeli nic nie wyplacam?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342
Łódzki Klub Sportowy
|
|
Łódzki Klub Sportowy
Dołączył: Jun 2005
Posty: 25,342 |
@Conrad - wpłaciłem przedwczoraj prez przelewy24 - a mimo to nie dostałem bonusa? Napisać do nich jakieś ponaglenie?
I drugie pytanie, zaczynam dopiero tam grać, a z tego co wyczytałem trzeba wysłać skan dowodu nawet jeżeli nic nie wyplacam? Jak nie wypłacasz to nie musisz ale po co wpłacasz jak nie chcesz wypłacić nic? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Dwie strony wczesniej : Witam chce założyć sobie u tego buka konto.Jak wygląda u nich sprawa ze skanami?Mam im wysłać od razu po rejestracji czy dopiero jak zlece wypłate a może wcale nie trzeba?  Sam sie pytales , wiec sie ogarnij troche. I czytaj ze zrozumieniem jeżeli potrafisz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
@*Mili* , w weekendy nie, ale ponieważ pracują na (prawie) odwrotnych godzinach to jak wstaniesz w poniedziałek rano to wszystko powinno już być załatwione. @Blackman , w regulaminie promocji podają, że bonusy są dopisywane w ciągu 48 godzin nie licząc weekendów i świąt. Jeśli chodzi o skan to jest on potrzebny tylko w przypadku wypłat. Tak więc jeśli planujesz swój pierwszy "withdrawal" to zawsze lepiej kilka dni wcześniej wysłać skan (obie strony dowodu wystarczą - żadnych rachunków NIE trzeba wysyłać) aby konto było już zweryfikowane. ============ Bonus 100zł od pierwszej wpłatyKod promocji: BONUS100Link: http://promos.centrebet.com/europe/bonus100/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 3,737 |
A jednak przysłali e-mail, ze proszą mnie o skan dowodu  Więc szybko odesłałem skany  Długo trzeba czekac na potwierdzenie tych skanów? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Tak, w jeden dzień konto będzie już potwierdzone, a w ciągu kilku dni pojawi się 10 PLN freebet na koncie tylko za to, że zweryfikowałeś swoje konto.  ============ Bonus 100zł od pierwszej wpłatyKod promocji: BONUS100Link: http://promos.centrebet.com/europe/bonus100/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Dzwine, wpłaciłem stówę dostałem drugą gratis - wg. regulaminu promocji powinno być to tylko 50% . Pomyłka?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|