Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#301893 24/02/2005 11:08
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
1.00 Philadelphia 76-ers @ New York Knicks
3.30 Sacramento Kings @ Dallas Mavericks
4.30 Minnesota Timberwolves @ LA Clippers


Last edited by amkwish; 24/02/2005 13:05.
Bonus: Unibet
#301894 24/02/2005 11:16
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Jak dla mnie ciekawie bardzo wyglądają dziś Clippersi, nie sądze aby przegrali kolejny mecz, tymbardziej że u siebie już nie takie zespoły odprawiali i są bardzo mocni, minnesota ostatnio ciężko za nią trafić , ale ogólnie słaba dyspozycja ,determinacja Clippers powinna być duża , osłabień nie ma a kurs z pewnością będzie ładny.Co do pozostałych meczów to wiem że do phili pszedł Chriss Webber z Sacramento , więc ta ekipa będzie niezwykle mocna , co do meczu Dallas - Sacramento , lekko bym sie skłaniał jednak ku gospodarzom , są w wysokiej formie , a Kings ostatnio w dużo słabszej, zwycięstwa na wyjezdzie przychodzą im niezwykle ciężko a trzeba podkreślić że ostatnio nie wygrywają, więc jak najbardziej Mavs.

#301895 24/02/2005 13:12
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Mamy pierwsza bombe!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Chris Webber, Barnes, Michael Bradley <-> Skinner, Kenny Thomas, Corliss Williamson

The answer i C-web??? o cholera to mamy chyba kandydata do walki na wschodzie obok Detroit i Miami... Sacramento pozbylo sie obciazenia finansowego, ale czy poziom sportowy na tym nie ucierpi....

Pozdrawiam
Dominik

#301896 24/02/2005 13:13
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Zgadzam się co do 76ers,tym bardziej ,ze ustawieni sa jako underdog:-)
Co prawda zmiany w składzie to zawsze troche zamieszania,ale nie powinno to przeszkodzić w pokonaniu Knicks.
W pozostałych 2 meczach skłanialbym się również do zagrania plusowych handicapów,na LAC i SAC.
Poczekam jeszcze na informacje odnośnie składów.

#301897 24/02/2005 13:41
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Trochę ta informacja wywołałóa u mnie mały mętlik. mam już postawionych za drobne NY(-hp) i SAC(+10,0), ale nie wiem czy nie trzeba będzie wykonać małej konterki na 2 w NY. Jeszcze nad tym pomyślę!
Pozdrawiam
KRAJAN

#301898 24/02/2005 13:54
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Ja zagralem na 76ers, ale nie wiedzac o tej informacji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ale mnie to bardzo ucieszylo bo w NBA moja ulubiona druzyna jest Philadelphia, a to daje im jakies szanse w play-off,a zeby do nich dojsc powinni to dzisiejsze spotkanie wygrac.

#301899 24/02/2005 14:59
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Mam mieszane odczucia co do tego trade'u.
Kolana Webbera sa w gorszym stanie niz ruiny zamku Krzyżtopór,dojscie nowych zawodników nie wpłynie pozytywnie na morale takich graczy jak Dalembert i Iguodala.
Nie widze tu potentata na wschodzie,a jak kruche sa papierowe składy i kalkulacje najlepiej przekonuje casus Heat-Shaq - z murowanego faworyta do underdoga:-)

Zobaczymy jak teraz coaching Sixers zbilansuje ten nowy skład,ale to zawsze było ich słaba stroną,bo zespół zbudowano kompletnie bez planu - najnowszy trade tylko ten chaos poteguje.

Mimo wszystko fenomenem Phili jest to,że potrafi wygrac mecz "z niczego" i osiagnięte wyniki są,przynajmniej do tej pory,lepsze,niż by na to wskazywał potencjał zespołu,obliczony na papierze.

Także ostrożnie z ta Phila,bez hurraoptymizmu,ale chyba nie wycofujemy się z dzisiejszego typu?:-)

#301900 24/02/2005 15:27
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Jesli jestem w bledzie niech ktos mnie poprawi ale raczej niema co liczyc zeby w 76 zagral dzis webber ani tez zawodnicy oddani do sacramento wiec dallas i new york urastaja dzis do pewniakow

#301901 24/02/2005 19:57
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
jarko masz racje - z tego co pamietam to chlopaki NIE MOGA zagrac w dzisiejszych meczach. byl kiedys przepis o tym mowiacy, ale nie wiem czy nadal obowiazuje.
nie zgodze sie natomiast z toba odnosnie twoich "pewniakow".
wlasnie dlatego, ze ci ludzie nie zagraja to stawiam hc na sac i phi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
przeciez to nasza kochana nba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czuje, ze wydrukuja w nocy niezle wyniki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#301902 24/02/2005 20:40
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam.

Uff po weekendzi i po LM pora zaczerpnac swiezego powietrza w NBA.

Dzis malo meczy wiec nie ma z czego wybierac.

Knicks - Phila
Jak to zwykle bywa po meczyku gwiazda wymiany i wymiany.
Wkoncu pozbyli sie krolowie webbera i tym samy phila zainwestowala w inwesytcje o wysokim ryzyku, jakby nie bylo brac weebera z takim kontraktem odajac 2-3 zawodnikow (moze nie sa to jacys wysmienici zawodnicy ale zawsze bylo ich 3, Kenny i Williams calkiem calkiem) do tego webber staruszek nie ta dynamika co jakis czas cos go boli no nie wiem czy phili to sie oplaci na dluzsza mete(chyba ze mysla tylko o tym sezonie).

Co do meczu to sklanialbym sie zagrac na gospodarzy, po 1 nie wiem czy webber dzis zagra? jesli nawet to nie znaczy ze zrobia lanie NYK, po 2 czas na przebudzenie NYK i zaczac cos wygrywac, PO odjezdza.
Nie tak dawno philia grala z NY wygrywajac 106-105 dzis mysle ze bedzie udany rewanz.

Go NYK -3

Pozdr.

#301903 24/02/2005 20:41
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Po przeanalizowaniu za i przeciw. Podtrzymuję mój typ na NY i na -3,5hp i na over chociaż spadł z 202,5 na 200,5.
Oprócz opcji Sacramento(+10) dokładam jeszcze SAC(+7,0) to w EXP-ie i singielka na zwycięstwo Królów za 3/10 po kursie
inne moje typy na dzis to over w Dallas 211,5 i symbolicznie na zwyciesto LAC.
Podsumowując:
2 overy
zwyciestwa SAC i LAC oraz -3,5NY
oraz dodatni hp na SAC
Pozdrawiam
KRAJAN

#301904 24/02/2005 20:41
Dołączył: Feb 2005
Posty: 30
T
newbie
newbie
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 30
Mam jedno pytanie i prosze o szybka odpowiedz jesli to mozliwe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czy Weber definitywnie przeszedl juz do 76 i nie zagra dzis juz w Sacramento tak jak Ci dwaj inni co z nim przeszli ??? Z gory dziekuje za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> !!!!

#301905 24/02/2005 21:07
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Tak poza tematem, nie macie problemu od paru ladnych dni z wejsciem na strone www.nba.com [nba.com] ?
Mnie juz cholera bierze, nie wiem czy to cos u mnie czy ta strona jest zwalona.

Strasznie przyzwyczailem sie do nba.com i jakos nie moge wejsc na inna i sprawdzac wynikow nba.

Pozdr.

#301906 24/02/2005 21:49
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Oprocz Webbera i innych 5 zawodnikow wchodzacych w sklad deala, trzy inne trade'y zostaly sfinalizowane...

Glenn Robinson (Phila) <-> Jamal Mashburn, Rodney Rogers (N.O Hornets)

Jiri Welsch (Boston) <-> pick z pierwszej rundy draftu (Cleveland)

Mike James, Zendon Hamilton (Milwaukee) <-> 2 picki z drugiej rundy draftu, Reece Gaines (Houston)

A plotka dnia jest przejscie Raya Allena do Bostonu za kilku zawodnikow w tym Paula Pierce'a.........


Pozdrawiam
Dominik

#301907 24/02/2005 21:54
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
I jeszcze cos:

Baron Davis (N.O. Hornets) <-> Speedy Claxton, Dale Davis (Golden State Warriors)

Keith van Horn (Milwaukee Bucks) <-> Calvin Booth, Alan Henderson, gotówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (Dallas Mavericks)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#301908 24/02/2005 22:11
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Eduardo Najera, pick w pierwszej rundzie draftu (Golden State Warriors) <-> Nikoloz Tskitishvili, Rodney White (Denver Nuggets)

No i mamy wymiane miedzy Bostonem i... Atlanta chyba 2 co do wielkosci na razie... syn marnotrawny wraca do domu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Antoine Walker (Atlanta Hawks) <-> Gary Payton, Tom Gugliotta, Michael Stewart, pick w 1 rundzie draftu (Boston Celtics)

Przed chwila rozmawialem z kumplem z Michigan i mowi ze sporo sie wyrabia u nich teraz... Mozemy byc jeszcze swiadkami czegos duzego... Zobaczymy

Pozdrawiam
Dominik

#301909 24/02/2005 22:21
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Nev York oddal Nazra Mohammeda i Jamisona Brewera do San Antonio za Malika Rose'a
W kolejnym transferze Knicks oddali Vina Bakera i Moochie Norrisa za Maurice'a Taylora z Houston Rockets

#301910 24/02/2005 22:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
jarko wyręczyłeś mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Tak dla jasności to deadline byl ustalony na 3 p.m. ET czyli 21.00 naszego czasu, teraz splywaja tylko nowe wiadomosci. Nowojorskie transfery nie zostaly jeszcze potwierdzone przez lige...

Aha no i Shaq, rzeczywiscie spekulacje byly przesadzone, w tym momencie po badaniach Shaq jest okreslony jako day-to-day i zagra najpozniej za 2 tygodnie, ale prawdopodobnie duzo wczeniej. Kontuzja oceniona jako mild czyli lekka.

Amkwish cieszysz sie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />)))))))

Pozdrawiam
Dominik

#301911 24/02/2005 23:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Guniek,jutro mam wolne,więc gadkę z jedną kobitką mam umówioną na 1-2 w nocy i z niej dowiem sie raczej wszystkiego.
Z tego co do tej pory wiem,to jest po badaniu rezonansowym i artroskopia (lub/i inne zabiegi) nie wchodzi w grę.

W kontekście tego co piszesz o dealach - jest sporo zamieszania,ale co dziwne.....cicho o Wilkach,hmmm...czyżby się dogadali i obiecali poprawę?:-)
Jezeli tak to dziś wygrywają z Klipami.

Dallas chyba też udźwignie presję związaną z seria zwycięstw i powiezie Kingsuff,chociaż chyba nie bez trudu,a mam nadzieję,że overowo.

Mecz w NY zapowiada się smiesznie,nie wiadomo kto i gdzie zagra,hehe.
Uważam,że w tym całym cyrku najwiekszym clownem okaże się Marbury i Phila to wygra.
BTW nie mam nic do Stefka,wręcz przeciwnie, uważam,że to świetny gracz,ale wszelkie zmiany wokół Niego zazwyczaj owocowały słabą grą.

#301912 24/02/2005 23:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Dokladnie spodziewalem sie ze w Minneapolis dojdzie do malego trzesienia ziemi, spekulowano przeciez ze Spreewell na bank odchodzi a i Cassel byl w tych plotkach takze wysoko... Myslalem ze moze cos z KG... to by byl trade <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Szczerze to jednak spodziewalem sie troche wiecej, ze spektakularnych to chyba Webber do Phili i Walker do Celtow...

Odpuszczam dzisiejsza noc bo wszystko moze sie zdarzyc.. podobno Iverson jest 'ecstatic' <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ze bedzie gral z Webberem.. Dallas z van Hornem powinni byc jeszcze grozniejsi, ale Keith tez trapiony kontuzjami.. Nie wiem czy Boston nie oddal troche za duzo Atlancie..

To ze Redd nie odszedl z Milwaukee mimo ze chrapke mialo na niego wiele klubow jest logiczne, Redd kocha Milwaukee kocha Wisconsin i zapowiedzial ze chce tam zakonczyc kariere <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dziwie sie tez temu ze Allen pozostal w Seattle, najprawdopodbniej i tak nie przedluzy kontraktu ktory mu wygasa po tym sezonie, wiec sadzilem ze cos w plotkach jest jednak na rzeczyi ze Sonics beda chcieli kogos w zamian dostac...

Pozdrawiam
Dominik

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1