Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#301928 24/02/2005 17:21
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
Gdyby¶ teraz g³osowa³(a) to jak± by¶ wybra³(a)?
single choice
Votes accepted starting: 24/02/2005 17:20
You must vote before you can view the results of this poll.

Bonus: Unibet
#301929 24/02/2005 17:30
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,158
Hmmm... A czemu tutaj nie ma "Nic z podanych" ???:> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#301930 24/02/2005 17:31
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
Sorry, mój błąd.

#301931 24/02/2005 18:11
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 40
Ja głosowałem na Socjal-Demokrację Polską

#301932 24/02/2005 19:48
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
a ja na Kaczorów (PiS)


W SDP-Lu jest Borowski, którego lubię, ale reszta... odszczepieńcy z SLD - niewiele lepsi od nich, choć tak trąbią o tym że są "inni" od SLD. A jak widze Nałęcza to aż mnie skręca

W PSL lubiłem Wojciechowskiego, ale teraz szefem jest Pawlak, co oznacza powrót na lewo PSL-u. Pozatym ta partia jest jak chjorągiewka na wietrze, gdzie powieje, tam oni są. Z samym diabłem by chyba weszli w koalicje, byleby mieć udział w rządzie.

LPR jak dla mnie zbyt radykalna, choć z częścią ich poglądów się zgadzam (częściowo w/s UE, Aborcja, Homosie itp.) - ale jest też dużo spraw z którymi się nie zgadzam. Poza tym kultura polityczna w tej partii wciąż jest dość niska, a tacy ludzie jak Pęk, Wrzodak czy Strąk to zakały tej partii.

SLD i Samoobrona to bez komentarza. Nawet mój pies nie jest tak głupi, by na nich głosować.

A PO dla mnie ma za dużo elementów z lewicy (głównie sprawy społeczne) żebym na nich głosował. Poza tym już zaczynają się do tej partii przyklejać przyszli aferzyści, krętacze i aparatczykowie. PO zaczyna popełniać błąd SLD pozwalając, by w jej szeregi weszły teraz setki ludzi - którzy liczą tylko na jakiś stołek i układzik.

A w PiS-ie podoba mi sie względna hermetyczność tej partii - nikt raczej nie ma szans się teraz podłączyć pod ewentualny sukces partii. W sprawach społecznych myślą podobnie jak LPR, ale mniej radykalnie co mi pasuje. A Kaczory to jedni z nielicznych, którzy w pierwszej kolejności kojarzą mi się z uczciwością.

Co do UW, z takimi ludźmi jak Frasyniuk to na pewno daleko nie zajadą.

UPR to partia jednak zbyt marginalna, a Korwin Mikke, choć często logicznie rozumuje, to w wielu sprawach plecie takie bzdury, że aż głowa boli.

Co do Centrum, to jeśli powstanie powinni zmienić nazwę na "Ratuj się kto może" - czyli tratwa ratunkowa dla przebierańców z SLD, marzących o powrocie aparatczyków z UW i innych zapomnianych już indywiduów. Przyszłości temu nie wróżę

A zresztą po co ja to pisze... i tak w rok po wyborach nic sie nie zmieni, z tym że ludzie (w tym ja) pewnie zdążą znienawidzić POPiS- ujących się polityków...

#301933 24/02/2005 20:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
Komuchy z lewicy już sie narządziły.Ja nie ogarniam dlaczego byli agenci z SLD I SDPL mają jeszcze czelność pchać sie do polityki.Oni powinni sie cieszyć że są na wolności.Buraki z platformy też mnie wkurzają.A co do Frasyniuka to niec do niego nie mam bo w końcu nie brał pensji poselskiej i siedział za poglądy ale na UW też nie zagłosuję.
Nie ma na co głosować.

#301934 24/02/2005 20:15
Dołączył: May 2004
Posty: 56
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 56
A propos Kaczorów to mimo iż Lechu K. był najlepszym w ostatnich latach ministrem sprawiedliwości bo po nim to <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> to i tak uważam ich za karierowiczów.No kurde tak z polityków to ja chociaż troche lubie tylko:
-Frasyniuk
-Sawicki ,bo jest śmieszny wygląda na wieśniaka
-Filipek ,jedyny z Samoobrony co sie wysłowić umie
-Wałęsa

#301935 24/02/2005 20:18
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
a co to za różnica kogo sie wybierze w wyborach i tak bedzie burdello-bumbum w polsce bo tu juz sie nie zmieni co to za róznca czy SLD czy inne pajace bedą mieli władze dla mnie głosowanie nie ma sensu a po drugie po co w Polsce głosowac jak i tak sami fałszują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
mi akurat polityka koło hu..a lata

P.S. Polska to piękny kraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tylko spierd..alac jak najdalej

nara pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#301936 24/02/2005 22:32
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
E
old hand
old hand
E Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 834
a jak dla mnie to będą pierwsze wybory parlamentarne i prezydenckie i za chuja niewiem na jaką partie oddać głos bo mimo mojego młodego wieku to wqrwiają mnie jush te same mordy zmienijące tylko co wybory swój szyld, jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby powstanie jednej lub więcej nowych parti złożonych z młodych, ambitnych i mądrze myślących ludzi chcących coś zmienić w kraju na lepsze, a nie wkoło te same złodziejskie mordy (sobie ostatnio z qmplem przy piwku nawet jakieś plany snuliśmy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> )

p.s. a najbardziej mnie wqrwiają takie partie jak chociażby niby nic złego nie robiąca Krajowa Partia Emerytów i Rencistów, no bo za chuja oni do władzy się pchają :/ , a jeśli chodzi o głosowanie to napewno będe głosował bo jako patriota dla mnie to jest obowiązek

pozdrawiam

#301937 24/02/2005 22:58
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ta sonda to jakas pomylka, wystarczy spojrzec na wyniki, oczywiscie moze sie wydawac niektorym zabawne glosowanie na SLD lub Krajowa Partie Emerytow i Rencistów, ale 'jajcarze' lepiej niech nie glosuja.

#301938 24/02/2005 23:33
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Balcerowicz musi odejsc !!!

#301939 25/02/2005 00:15
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Ja juz od malenkosci mialem inklinacje lewicowe.. moze nawet nie chodzi o lewice, po prostu bardziej podobaja mi sie ich liberalne pogladay, prawica kojarzy mi sie zdecydowanie z konserwatyzmem, zacofaniem, obawa przed wprowadzaniem zmian.

Akrat przebywalem za wielka woda podczas slawnej ostatniej kampanii wyborczej Bush-Kerry i musze powiedziec ze to co oni tam wyprawiaja czasami mnie przerazalo.. Jazda bez trzymanki, gdyby przelac wzorce amerykanskie to nasi politycy kompletnie by zglupieli a w kraju mielibysmy taka anarchie ze trzeba by uciekac gdzie pieprz rosnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> (jakby juz tak nie bylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )

Nie wiem jak ktos przy zdrowych zmyslach moze glosowac na LPR lub Samoobrone, byc moze chca oni dobra kraju, ale samym chceniem nic sie nie osiagnie, a poza tym jak slucham niektorych bzdur... Jesli LPR doszlaby do wladzy to Polska stanie sie ciemnogrodem, bedziemy mieli kosciol zwiazany z panstwem najmocniej jak tylko mozna, zakazy beda sie mnozyly jak króliki... A juz np. koalicyjny rzad LPR i Samoobrony to bylb cyrk nad cyrki, nie byloby smieszniejszego kraju od Polski, cieszyliby sie pewnie satyrycy, felietonisci, i Jurek Urban ze swoim NIE ktorego objetosc wzroslaby pewnie dwukrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

I jeszcze do kaczorow o ktorych pisaliscie juz co nieco a raczej do bardzuej slawnego Lecha... To co "prezydent" Warszawy zrobil to granda... Mieszkam w Wawie, dokladniej na Sadybie, mam to szczescie mieszkac w domu ( segmencie), wyobrazcie sobie ze pan Lech po objeciu fotela prezydenta juz 2 razy chcial... jak to napisac, niech bedzie wprost, OKRASC mieszkancow podwyzszajac oplate za uzytkowanie gruntow o 600% (!!) + trzeba jeszcze placic za droge ktora sami mieszkancy zrobili i teraz prezydent rzada za to pieniedzy.... Mnie, mojego ojca krew zalała... stracilem resztki szacunku dla pana prezydenta. Zreszta przegral sprawe w Samorzdowym Kolegium Odwolawczym i w Sądzie Cywilnym i poszedl na ugode...

Klasa polityczna w Polsce jest fatalna, w tym roku nie wiem czy pojde do urn, nie wiem czy w ogole bede w tym kraju, ktory mimo wszystko kocham... ale to co sie u nas dzieje nie jest dobre i nie wychodzi na to aby w najblizszej przyszlosci mialo byc lepiej...

Pozdrawiam
Dominik

#301940 25/02/2005 00:49
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Ja juz od malenkosci mialem inklinacje lewicowe.. moze nawet nie chodzi o lewice, po prostu bardziej podobaja mi sie ich liberalne pogladay

Lewactwa i bolszewizmu nie trawię,co nie zmienia faktu,ze Guńka lubie i jest On moim dobrym Kumplem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Może to własnie jest tolerancja ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#301941 25/02/2005 09:06
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
No to może i ja coś napiszę, miałem nadzieję ,że SLD wreszcie sie samo rozwiąże i będę mial okazję zagłosować wiosną w wyborach a tak pewnie mnie nie będzie w kraju.Ale jeśli idzie o wybory i partie to myslę, że najlepszą partią jest UPR i PiS, szczegolnie szkoda mi że ta pierwsza ma tak male poparcie bo to właśnie JKM ma konkretny plan jak cokolwiek tu naprawić. Heh trochę mnie zdziwiła wypowiedź Goońka o konserwatyźmie prawicy i ich obawą przed wprowadzeniem zmian, czy aby nie zadużo przeczytałeś powieści o czasach szlacheckich i sarmatach bo to oni nie wprowadzali zmian a nie politycy, ktorzy miejmy nadzieję ,że wiedzą iż zmiany trzeba wprowadzić.Uslyszalem ostatnio wypowiedż L.Dorna o tym że SLD ma sie czego bać po dojściu do wladzy PiS i to mnie przekonuje może ktoś się wreszcie weźmie za tych wszystkich skorumpowanych UBekow,SBeków i po PZPRowskich obrośniętych w tłuszcz oszustów.Jak to jest wogóle możliwe, że ludzie którzy donośili na innych, teraz nimi rządzą, no jak??

#301942 25/02/2005 10:37
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Quote
a co to za różnica kogo sie wybierze w wyborach i tak bedzie burdello-bumbum w polsce bo tu juz sie nie zmieni co to za róznca czy SLD czy inne pajace bedą mieli władze dla mnie głosowanie nie ma sensu a po drugie po co w Polsce głosowac jak i tak sami fałszują <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
mi akurat polityka koło hu..a lata

P.S. Polska to piękny kraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tylko spierd..alac jak najdalej

nara pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Sory ale jest róznica na kogo sie odda głos. Bo chyba nie sadzisz że rządy Samoobrony z jednej strony a np Platformy z drugiej beda wygladały tak samo i bedzie taki sam burdel?? Każda partia prezentuje swój punkt widzenia na gospodarkę i różne rozwiązania sysytemowe w kraju i jest rożnica która partia bezie je wprowadzała. To że bedą sie zdarzac karierowicze i ludzie chcący tylko zachapnąć coś dla siebie to nie mam wątpliwości ale na pewno takich ludzi w PO bedzie mniej niż w Samoobronie.

Może faktycznie spier... z tego kraju bedzie jednego narzekającego kołka mniej.

#301943 25/02/2005 10:41
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2002
Posty: 4,641
Quote
A PO dla mnie ma za dużo elementów z lewicy (głównie sprawy społeczne) żebym na nich głosował. Poza tym już zaczynają się do tej partii przyklejać przyszli aferzyści, krętacze i aparatczykowie. PO zaczyna popełniać błąd SLD pozwalając, by w jej szeregi weszły teraz setki ludzi - którzy liczą tylko na jakiś stołek i układzik.

Hmm a jakie to elementy z lewicy widzisz?? PO jest najbardziej liberalną partią na scenie politycznej(nie biore pod uwage UPR bo poparcie maja marginalne) jeśli chodzi o podejscie do gospodarki. A w sprawach społecznych to nie są lewicowi tylko konserwatywni jak cała prawica. Aborcja, eutanazja, związki homoseksualne jakos niezauważyłem zby mówili jednym głosem z SLD.

#301944 25/02/2005 11:14
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
może niezbyt fortunnie sie wyraziłem - nie chodzi mi o to, że partia ta jest lewicowa, bo jeśli chodzi o gospodarkę przecież nie jest. Raczej myślałem o tym, że były przypadki (dot. zwłaszcza spraw europejskich) kiedy to głosowali tak jak SLD. A nie wiem, może mam jakiś osobisty uraz, ale jak ktoś robi tak samo jak SLD, to jakoś nie zyskuje tym u mnie punktów.
Ale tak było chyba wcześniej, bo ostatnio jednak PO przynajmniej pokazuje, że odrobinę jeszcze przechyla się na prawą stronę.

Jeszcze przypomniała mi się debata między Lepperem a Rokitą, która swego czasu odbyła się na antenie radia zet. Wtedy to Rokita chamstwem, arogancją, butą i bezczelnością przebił po kilkakroć czerwonego buraka (a ten starał się jak mógł). Wtedy tak naprawde usłyszałem, że Rokita niekoniecznie musi być taki na jakiego się kreuje (mądry, zrównoważony polityk itp.) - i PO bezpowrotnie straciło mój ewentualny głos.

#301945 25/02/2005 12:24
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,297
Quote
Ta sonda to jakas pomylka, wystarczy spojrzec na wyniki, oczywiscie moze sie wydawac niektorym zabawne glosowanie na SLD lub Krajowa Partie Emerytow i Rencistów, ale 'jajcarze' lepiej niech nie glosuja.

skad wiesz ze na forum nie ma emerytow tudziez rencistow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

patrzac po czolowce sondy to nie jajcarze glosuja - chyba ze takie zabawne jest odgrzebywanie trupa AWS-u, swoista ekshumacja zwłok <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#301946 25/02/2005 13:04
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Quote
Heh trochę mnie zdziwiła wypowiedź Goońka o konserwatyźmie prawicy i ich obawą przed wprowadzeniem zmian, czy aby nie zadużo przeczytałeś powieści o czasach szlacheckich i sarmatach bo to oni nie wprowadzali zmian a nie politycy, ktorzy miejmy nadzieję ,że wiedzą iż zmiany trzeba wprowadzić.Uslyszalem ostatnio wypowiedż L.Dorna o tym że SLD ma sie czego bać po dojściu do wladzy PiS i to mnie przekonuje może ktoś się wreszcie weźmie za tych wszystkich skorumpowanych UBekow,SBeków i po PZPRowskich obrośniętych w tłuszcz oszustów.Jak to jest wogóle możliwe, że ludzie którzy donośili na innych, teraz nimi rządzą, no jak??

Może rzeczywiście trochę źle się wyraziłem... Chodzi mi o to że ja sam reprezentuje poglądy bardzo liberalne, Polska drugą Holandią? Szalenie mi się w kraju tulipanów podoba. Jednak od poglądów liberalnych, skrajnie liberalnych od anarchii dzieli nas cienka nić i właśnie trzeba opanować to jak ej nie naruszyć. Wydaje mi się że w Holandii ludzie wiedzą jak to robić.

Polsa pod rządmi PiS-u jeśli takie nastąpią: bardzo chciałbym aby rozliczyli wszystkich ze wszystkiego i jeśli by się to udało to chwała, ale możemy być pewni że o wszystkich zmianach poszerzających wolności obywateli możemy zapomnieć. Czasami z wypowiedzi polityków tej partii wnioskuję że najlepiej zamknąć połowę obywateli do paki, powrót do państwa policyjnego? 22.00 i godzina policyjna? Nie dziękuję ja wysiadam...

Jeszcze co do UPR, bo widzę że ma sporo zwolenników.. Korwin jest szalenie barwną postacią, dużo mówi, bardzo często mądrze, ale ta partia to dla mnie folklor polityczny, z góry skazana na zaściankowośc i z całym szacunkiem oni nie poradzili by sobie przy władzy. Czasami się zastanawiam czy im nie jest dobrze tam gdzie są...

Ale to tylko moje subiektywne odczucia. Najchętniej to bym wymienił całą klasę polityczną od lewa do prawa, zostawił tylko kilka osób które się do czegoś nadają, a reszta won! Do łopaty...

Pozdrawiam
Dominik

#301947 25/02/2005 13:09
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
cóż...wybór niewielki

z jednej strony byli aparatczykowie komuny
a z drugiej uciekający z byłego AWS-u

no jest jeszcze... LPR i Szamboobrona - ale to nieciekawa alternatywa

Gdybym taki wybór miał w sklepie z żarciem, to wolałbym chyba zdechnąć z głodu, niż coś kupić, ale jeść przecież trzeba...

Strona 1 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, $-man, JelineK, Sensei), 1,885 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,594
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1