|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
tylko, że przed eurowyborami często na internecie UPR miała po 10% a w wyborach niecałe 2% o ile dobrze pamiętam.
Tak więc, różne internetowe sondaże są dla mnie niezbyt wiarygodne jeśli chodzi o tę partię no niestety to prawda.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Amkwish, szczerze mówiąc kiedyś już Cię pytałem o poglądy polityczne i jesteś chyba w jednej linii z Omenem - najwięcej narzekać a jednocześnie nie posiadać żadnych własnych opinii.
Jeśli nie przedstawisz opcji na która będziesz głosował to raczej niewiele wnisiesz do dyskuzji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
Najchętniej na pozycji przyszłego Premiera widziałbym Rokitę - wydaje mi się to być najlepszy kandydat. Myslałem ,że dziś nic bardziej kosmicznego od porażki Bilbao się nie zdarzy,a jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Conrad,z calym szacunkiem dla Ciebie,ale rozwaliłes mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mnie też.No kurde Jasiu na premiera o Boże uchroń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przecież ja na widok tego buraka dostaję wysypki,kur** jak już sie przy tym PO upierasz (sorry ale dla mnie to są odrzutki AWS I UW) to chociaż Tuska na premiera dadzą ale nie małego Jasia.heh Nie lubie AWS I SLD ale nawet Leszek M. i Jerek B. są dla mnie lepszymi kandydatami oni przynajmniej nie zmieniają parti i potrafią sie wyluzowac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie lubie AWS I SLD ale nawet Leszek M. i Jerek B. są dla mnie lepszymi kandydatami Omen, ja też nie lubię AWS i SLD, ale jeśli sądzisz że Leszek Miller był (czy jest...) lepszym kandydatem na premiera niż Rokita to kompromitujesz się. Leszek M. ma poziom IQ mniejszy/równy małpy. Możesz porównywać PO do UW i bardo dobrze, że tak robisz. Według mnie są to obecnie razem z PiS'em najlepsze opcje. Ale wrzucając tu AWS chyba nie wiesz co robisz, gdzie ten beton lewicowy związany ze związkami zawodowymi (czyli prawdziwa komuna) ma się do PO, najbardziej liberalną partią w kraju?????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Aha, wspomniałeś, że masz 18 lat. Może więc piwko? Wybierz jakiś fajny lokal mieszczący się w "bananowym" bloku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Amkwish, szczerze mówiąc kiedyś już Cię pytałem o poglądy polityczne i jesteś chyba w jednej linii z Omenem - najwięcej narzekać a jednocześnie nie posiadać żadnych własnych opinii.
Jeśli nie przedstawisz opcji na która będziesz głosował to raczej niewiele wnisiesz do dyskuzji. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Opcja,za która głosuję to wysłanie tej calej politycznej hałastry do Korei Poludniowej lub na Kubę(bez wzgledu na to jakie każdy z tych smieci deklaruje poglady) i przyznac na utrzymanie średnią pensje pielegniarki lub srednia emeryturę. Niech sobie tam zyją,aby z dala od Polski. Mój wybór:głosuję za tym,aby kazdy kto umoczył łapy w polityce mial zakaz kandydowania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Jak spuscimy gówno do latryny,to wtedy mozemy myslec nad nowymi kandydatami i systemem dwupartyjnym. Utopia? Może,ale wcale nie większa,jak proponować obleśnego bufona na premiera. Własnie dziś powstało kolejne szambo pn."Demokraci". Polityczne trupy w sosie czosnkowym. Smacznego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ja wybieram...post <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Opcja,za która głosuję to wysłanie tej calej politycznej hałastry do Korei Poludniowej... Czyli żadna opcja - po prostu uchylenie się od sensownej decyzji. Dla Ciebie mam duży szacunek, ale ogólnie dla takich poglądów niestety nie mam jakiegokolwiek poszanowania. Jeśli ktoś nie potrafi nikogo poprzeć to jedynie szkodzi własnemu krajowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Amkwish chyba do Korei Północnej miałeś na myśli. W Południowej byłoby im za dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Ja rozumiem oba Wasze punkty widzenia, tak szczerze naprawdę nie widzę na kogo mogę głosować w tegorocznych wyborach, ale czy to jest uchylenie się od sensownej decyzji?? Czy naprawdę mam wybierać mniejsze zło niż nie wybierać w ogóle. Przeżyłem już prawie ćwieć wieku i od uzyskania możliwości głosowania, jeśli tylko mogłem głosowałem. Po prostu czułem że jak nie pójdę do urn wyborczych będę się po prostu źle czuł. 2005 rok może się okazać przełomowy...
Ktoś już tu napisał o tym że na listach wyborczych są te same osoby a ludzie którzy naprawdę chcą coś zrobić dla Polski są zmarginalizowani, czasami dołożeni na ostatnich miejscach jako "zapchajdziury", takie alibi, żeby nie było.. I tak w sejmie znajdą się ci sami, jeśli nie wybrani z listy okręgowej to przez krajową się prześlizną i będą trzymać dalej łapy na wszystkim.. To mnie wk***
Najgorsze jest to że obserwując to co się dzieje można stracić własne ideały. Moim marzeniem było zostać sędzią, jestem już tego marzenia spełnienia dość blisko, jednak niedawno coś mnie przeraziło. Zadałem sam sobie pytanie jak bym się zachował gdy osiągając już coś w życiu ktoś zaoferowałby mi łapówkę. Przeraziłem się gdyz nie wiedziałem co bym zrobił. Nie wyczułem w sobie jednoznacznej odmownej odpowiedzi. I zrzuciłem to na karb właśnie tego co dzieje się teraz w naszym kraju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
W ostatnim sondażu o jakim słyszałem podobno 53% osób definitywnie podjęło decyzję że nie będą głosować w kolejnych wyborach. To o czymś świadczy.
Ja naprawdę bardzo chciałbym pójśc i z czystym sumieniem zagłosować, tylko wątpię czy sami politycy mi na to pozwolą...
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
A propos szacunku to nie pozostaję dłuzny:-)
Natomiast bardzo róznimy w podejściu do zasadniczej kwestii,mianowicie ...wyboru.
Ty wybierasz tzw."mniejsze zło"(tak odbieram twoje wypowiedzi),dla mnie natomiast zło zawsze jest złem,bez wzgledu na rozmiar.
Naprawde byłbym usatysfakcjonowany,gdyby pojawil sie kandydat(partia),na którego z czystym sumieniem móglbym oddac głos. Może jestem zbyt wymagający,ale na dziś takiego(takiej partii) dla mnie nie ma.
Powstaja za to nowe ugrupowania,sciślej biorac mutacje(reanimacje trupów),bezczelne typy mysla,że zmiana nazwy zapewni im te sakramentalne 5% i znowu 4 lata sielanki.
Dziś wypowiada się zatroskany Tadek,cytuję: "Połozymy kres aferom".
No i jak człowieka ma szlag nie trafić,skoro te slowa wypowiada bydlak,za ktorego premierostwa mialy miejsce największe afery w tym kraju(juz o "grubej kresce" nie wspomnę).
Nie wiem Conrad kto bardziej szkodzi krajowi. Czy ja nie przykładając ręki do wyboru ludzi,którzy ten kraj zrujnowali czy Ty,dając im kolejną szansę do destrukcyjnego rządzenia?
Z pozoru zabrzmi to "ksiezycowo",ale powtarzam po raz wtóry swoja myśl: "Aby rynek polityczny w Polsce wynormalniał konieczny jest wstrząs w postaci dojścia do wladzy leppero-giertychów"
Sam się wzdragam na taka myśl,ale inaczej ciągle będzie trwała karuzela i co 4 lata,na zmiane,Polska będzie rzadzona przez tych,ktorzy wsiedli na stołki przy okraglym stole,a naped rozbujali w Magdalence.
Trzesienie ziemi w polityce może w końcu obudzi ludzi,którzy powiedza Rokitom,Buzkom,Bormanom,Kwachom,Zychom i innym "panowie wyp.ierdalać,wasz czas się skończył,przegraliście wybory z Lepperem(Giertychem),więc juz wam wszystkim dziękujemy".
Pytanie tylko,czy my,zwykli obywatele,przetrwamy przejściowe rządy pojebuff? Jestem optymistą,Polacy nie z takim chłamem sobie radzili:-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Mam takie nastawienie. Ide głosować, ponieważ nie będę dawał innym, żeby decydowali za mnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533 |
Aha, wspomniałeś, że masz 18 lat. Może więc piwko? Wybierz jakiś fajny lokal mieszczący się w "bananowym" bloku. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Ja tam bananowcem nie jestem a pozatym bananowi mają swoój bananowy cennik przekraczający kieszeń normalnego człowieka z szarych bloków. Ps.heh pisałeś że ja nie mam własnej opinji tylko dlatego ze nie napisałem że jestem za SLD,PO lub inną partią.Ale ja jestem za UPR partią,która i tak nie wejdzie do sejmu więc nie ma sie co o tym rozpisywać.Aha dla mnie kompromitacją jest popieranie małego wkurzonego na cały świat,upierdliwego i zbucowiałego Jaśka,Mari,Władysława,Piotra Rokity
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453 |
Ja zgadzam się z Conradem w 100% odnośnie wyborów, głosowac trzeba pomimo tego że nikt nam sie nie podoba, wybór mniejszego zła jest chyba lepszy niz żaden wybór.Padło juz w tej dyskusji zdanie mowiące o tym że gdyby nikt nie poszedł głosować i frekwencja wyniosłaby 5-10% to może by coś ruszyło, ja myslę ,że to nie jest sposób.Po drugie zawsze glosowac będzie komunistyczne zaplecze(którego nienawidzę i nie dam im wybrac złodzieji z SLD i ich poplecznikow), które tworzą ludzie ze stalym tekstem na ustach "za komuny było lepiej" czy "za komuny chociaż praca była"(zresztą to był za przeproszeniem chuj nie praca tylko to zatrudnienie bylo trzech tam gdzie potrzebny był jeden).Kończąc moją wypowiedz dodam ,że wolę wykształconego i inteligentnego człowieka z PiS czy PO niz bibliotekarza z zawodowym wykształceniem(bo i tacy sa aktualnie posłami) z Leperoobrony a niestety gdy my mlodzi odpuścimy wybory to ci sfrustrowani i starzy(czyt. popezetperowskie łajno) wybiorą za nas Samoobronę LPR i komuchów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,880 |
Mam takie nastawienie. Ide głosować, ponieważ nie będę dawał innym, żeby decydowali za mnie. bardzo słuszne postanowienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453 |
I niestety nie zgodzę się z Amkwishem, ja nie przetrwam rządów Giertycha czy Leppera, wybiorę wtedy orientacje na zachód Europy, bo patrzeć i sluchać o ich rządach nie zdzierżę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2004
Posty: 738 |
u mnie w Gorzowie Wlkp bylo referndum czy odwołac Jendrzejczaka, który siedzial w szczecinie za przekręty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> (czyt. za ustawianie przetargów ) ja poszedłem z kolesiami dla jaj zagłosować zeby nie odwoływac prezydenta <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> jak juz kradnie to niech kradnie do konca kadencji swojej po co ma kto inny kraść <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nie wiem Conrad kto bardziej szkodzi krajowi. Czy ja nie przykładając ręki do wyboru ludzi,którzy ten kraj zrujnowali czy Ty,dając im kolejną szansę do destrukcyjnego rządzenia?
Z pozoru zabrzmi to "ksiezycowo",ale powtarzam po raz wtóry swoja myśl: "Aby rynek polityczny w Polsce wynormalniał konieczny jest wstrząs w postaci dojścia do wladzy leppero-giertychów" Szczerze mówiąc w ogóle nie podzilam tego sposobu myślenia. Uważam, że należy wybrać najlepszych z możliwych i tyle. My na szczęście możemy dokonać rozsądnego wyboru, jak np. PO i Rokitę. Uważam, że jest to polityk z najwyższej półki - idealny kandydat na premiera. Nigdy bym mu nie przypisał nic złego, wręcz przeciwnie... jest to dla mnie wybitna postać o wysokim intelekcie i prawdziwym poczuciu obowiązku publicznego. A co do koniecznego dojścia do władzy leppero-giertychów to pozwolę sobie tego nie komentować. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> Oby Twoje słowa nigdy się nie spełniły. Dla dobra Polski...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250 |
tylko, że przed eurowyborami często na internecie UPR miała po 10% a w wyborach niecałe 2% o ile dobrze pamiętam.
Tak więc, różne internetowe sondaże są dla mnie niezbyt wiarygodne jeśli chodzi o tę partię no niestety to prawda. Właśnie się zastanawiam czym jest to spowodowane, moim zdaniem tym, że: - nie ma tej partii w mediach (totalna blokada informacyjna) - głoszenie poglądów, że nie ma szans na wejście do parlamentu, czyli ogólnie ludziom, którzy chcą głosować na UPR wmawia się, że nie warto, bo i tak nie wejdzie do sejmu. Ja tam jestem wierny tej partii i offline <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> też na nią głosuje i namawiam do tego innych, którzy chcą ale się boją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
UPR? Wszedzie ich pelno przed wyborami, na kazdym forum, najwiecej na onecie, a pozniej 2% nie przekraczaja, czyz to nie dziwne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ogólnie do UPR nic nie mam, ale czasami wyskakują z pomysłem tak absurdalnym, że aż płakać się chce (np. "NAFTA zamiast UE"). Najgorsze jest to, że ludzie się nawet na to nabrali...
Ta partia potrzebuje więcej realizmu, otwartości, raźnego spojrzenia na świat i większą dawkę zdrowego rozsądku... a mniej zaściankowości i złudnego spojrzenia na świat. Jeśli chodzi o stosunki międzynarodowe to ta partia oblewa każdy egzamin.
Czy ja dobrze pamiętam, że UPR był nawet przeciwny wstąpieniu Polski do NATO???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351 |
Najchętniej na pozycji przyszłego Premiera widziałbym Rokitę - wydaje mi się to być najlepszy kandydat. Myslałem ,że dziś nic bardziej kosmicznego od porażki Bilbao się nie zdarzy,a jednak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Conrad,z calym szacunkiem dla Ciebie,ale rozwaliłes mnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Mnie też.No kurde Jasiu na premiera o Boże uchroń <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Przecież ja na widok tego buraka dostaję wysypki,kur** jak już sie przy tym PO upierasz (sorry ale dla mnie to są odrzutki AWS I UW) to chociaż Tuska na premiera dadzą ale nie małego Jasia.heh Nie lubie AWS I SLD ale nawet Leszek M. i Jerek B. są dla mnie lepszymi kandydatami oni przynajmniej nie zmieniają parti i potrafią sie wyluzowac. No ja tez bym sie zalamal gdyby Rokicie przyszlo reprezentowac nasz Rzad... gorszy bylby juz chyba tylko Andrew Moja wypowiedz krotka bo szkoda mi nawet czasu na pisanie o tych zlodziejach... dla mnie 99% politykow to zlodzieje, nie bez przyczyny po kazdych kolejnych wyborach zmienia sie elita rzadzaca, a starzy zostawiaja za soba tylko setki jesli nie tysiace afer... za 4 lata to Miller i Kaczmarek bede w Komisji Sledczej przesluchiwac Rokite, Tuska, Kaczynskich i Plazynskiego... Rowniez nie pojde na wybory bo nie zamierzam przylozyc reki do wyboru kogos kto chce sie tylko nachapac bo taki jest cel kandydowania przynajmniej 98-99% politykow, a tego procenta uczciwych nie potrafie niestety wylapac... Niektorzy tutaj uwazaja ze potrafia, ja nie... Nie zamierzam przylozyc reki do wyboru kogos komu nie zalezy na dobrze Naszego kraju, niech inni maja nieczyste sumienie, ja nie bede sie do tego przykladal... Widze ze do Parlamentu jednoczy sie srodowisko Unii Wolnosci, mam nadzieje ze ponownie tym Zydo-sprzedawczykom sie to nie uda, bo tym to na pewno nigdy nie zaufam. Natura tych ludzi sie nie zmienii Aha, nowe partie, te same ryje, po prostu "przejebali" to co pokradli pare lat temu i znowu chca nakrasc sie na pare lat godnego zycia
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|