Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3020114 30/03/2009 04:33
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
Witam.Nareszcie mam konto i będę mógł się podzielić z wami moimi typami.Nie jestem jakimś nowicjuszem,często odwiedzałem te forum.
Teraz zacznę tu pisać,mam nadzieję że z dodatnim skutkiem.

Interesuję się głównie piłką nożną, ale również będą tu umieszczane typy z różnych dyscyplin sportowych smile

Także chętnych i zainteresowanych moimi poczynaniami zapraszam do odwiedzania.

Pozdrawiam.lamps.

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
Siema.To może czas najwyższy podać swój 1 typ w temacie a mianowicie :

TYP :1

Bośnia i Hercegowina [Linked Image] -
[Linked Image] Belgia (1) Kurs 2,15

Bośniacy nabuzowani ostatnim wyjazdowym zwycięstwem z Belgami w środę podejmują ich u siebie.Wyjazdowy wynik może tak wielu nie dziwić bo Belgia nie jest już tą dawną Belgią, która potrafiła grać ładną piłkę.Teraz przyjeżdżają na ciężkie tereny bałkańskie, gdzie gra się szalenie ciężko.Bośniacy u siebie bardzo grozni i jakże skuteczni z Armenią 4:1 i z Estonią 7:0 budzą podziw.Bukmacherzy widać stawiają na Bośniaków i niezle płacą za ich zwycięstwo.Liczyłem na jakieś 1,7 ale to lepiej dla nas.

Ostanio Bośnia wystąpiła w składzie :

Nemanja Supic
Dżemal Berberovic
Emir Spahic (60-Adnan Mravac)
Samir Muratovic
Sanel Jahic
Zlatan Muslimovic (70-Zlatan Bajramovic)
Zvjezdan Misimovic
Edin Dżeko (89-Miralem Pjanic)
Safet Nadarevic
Boris Pandza
Senijad Ibricic

natomiast Belgia :

Stijn Stijnen
Filip Daems (80-Tom De Sutter)
Thomas Vermaelen
Timmy Simons
Gilles Swerts
Gaby Mudingayi
Steven Defour (60-Sebastien Pocognoli)
Marrouane Fellaini
Igor De Camargo (45-Eden Hazard)
Moussa Dembele
Wesley Sonck

Nie posiadam jeszcze żadnych informacji co do jakiś urazów,czy puaz ale patrząc na to okiem 1 meczu i optymalnym składzie i atutem własnego boiska biorą Bośniaków śmiało.



...ciężkie czasy przemóc wokół mnie...



Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
Originally Posted by lamps
Siema.To może czas najwyższy podać swój 1 typ w temacie a mianowicie :

TYP :1

Bośnia i Hercegowina [Linked Image] -
[Linked Image] Belgia (1) Kurs 2,15

Bośniacy nabuzowani ostatnim wyjazdowym zwycięstwem z Belgami w środę podejmują ich u siebie.Wyjazdowy wynik może tak wielu nie dziwić bo Belgia nie jest już tą dawną Belgią, która potrafiła grać ładną piłkę.Teraz przyjeżdżają na ciężkie tereny bałkańskie, gdzie gra się szalenie ciężko.Bośniacy u siebie bardzo grozni i jakże skuteczni z Armenią 4:1 i z Estonią 7:0 budzą podziw.Bukmacherzy widać stawiają na Bośniaków i niezle płacą za ich zwycięstwo.Liczyłem na jakieś 1,7 ale to lepiej dla nas.

Ostanio Bośnia wystąpiła w składzie :

Nemanja Supic
Dżemal Berberovic
Emir Spahic (60-Adnan Mravac)
Samir Muratovic
Sanel Jahic
Zlatan Muslimovic (70-Zlatan Bajramovic)
Zvjezdan Misimovic
Edin Dżeko (89-Miralem Pjanic)
Safet Nadarevic
Boris Pandza
Senijad Ibricic

natomiast Belgia :

Stijn Stijnen
Filip Daems (80-Tom De Sutter)
Thomas Vermaelen
Timmy Simons
Gilles Swerts
Gaby Mudingayi
Steven Defour (60-Sebastien Pocognoli)
Marrouane Fellaini
Igor De Camargo (45-Eden Hazard)
Moussa Dembele
Wesley Sonck

Nie posiadam jeszcze żadnych informacji co do jakiś urazów,czy puaz ale patrząc na to okiem 1 meczu i optymalnym składzie i atutem własnego boiska biorą Bośniaków śmiało.



...ciężkie czasy przemóc wokół mnie...

Bośnia Hercegowina 2:1 Belgia piwo wink


...ciężkie czasy, przemoc wokół mnie...

Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,540
Czas zarzucić kolejnego picka wink

TYP : 2 tenis

A.Murray - F.Verdasco (2) 2,46

-Gram tutaj na Hiszpana, który na AO mi zaimponował od tego czasu wiem że można na niego liczyć.Na przeciwko stanie charyzmatyczny jak dla mnie zawodnik Murray, którego jak widzę jak gra to nie wiem co myśleć, gra dobry tenis,potrafi dobrze grać przy siatce ma dobre serwy ale jak dla mnie jest zbyt taki dziwny, z twarzy mnie nie przekonuje nie widać na nim jakiegoś walczaka bardziej dziecinny i dlatego nie lubię na niego grać.Liczę dziś że Ronaldo w świecie tenisa pokaże pazurki i wywalczy awans do 1/2.Może pojedynek Hiszpański, całkiem możliwe.Gram na Hiszpana bo mnie bardziej przekonuje.Kurs warty gry jak na tym poziomie wszystko się może zdarzyć.


...ciężkie czasy, przemoc wokół mnie...


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (aker, Sensei, alfa, latajaca_holenderka, Lukasz111, burbon, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1