Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7
#302008 28/02/2005 01:57
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,601
Mam pytanie do tych, którzy nie chcą iść głosować!
Czy to wpływ działań SLD, a może oddaliście głos na SLD poprzednio i stwierdziliście, że teraz nie pójdziecie, ponieważ chłam żeście wybrali?

Bonus: Unibet
#302009 28/02/2005 02:36
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Rimmer,na wyborach byłem tylko raz - 4 czerwca 1989 roku.
Bylem wtedy młodziakiem,otrzymałem prawo wyborcze i uwierzylem,że po latach znienawidzonej komuny wreszcie czeka nas,Polaków,lepsza przyszłość.

Jak dziś pomyślę,że oddałem wtedy głos na OKP,to do dnia dzisiejszego mam odruch wymiotny.
Konkretnie oddałem głos na ciecia,ktory miał fotkę z Bolkiem,głosowałem na niby-opozycjonistę,w gruncie rzeczy bydlaka i zlodzieja jak pozostali.

Ponieważ nie miałem zamiaru po raz drugi wdepnąć w gowno,do wyborów juz potem nie poszedlem ani razu.

Owszem,zawsze sie przymierzałem i szukalem na kogo by tu oddac głos,bo nie moglem uwierzyć,że kandyduje samo badziewie,ale to okazywalo się zawsze faktem.

Dzis również,jak napisał Guniek..."politycy nie daja mi szansy wybrać".

Chrzanię to ,kto zostanie wybrany,niech będzie nawet Lepper(Giertych),to przynajmniej daje szansę,że ta hołota weźmie się za łby(komisje,sledztwa,itp),a nie będzie sie tylko zmieniac co 4 lata w tym samym składzie.

Jezeli na osiedlu grasuje dwóch bandytów,to dla normalnych mieszkańców darem opatrzności bedzie jak sie wyrżna nawzajem - trzeba tylko trafu,by na siebie wpadli,na przykład chcąc okraść jedna staruszkę w tym samej chwili:-)

GoGoGo Staruszka:-))))

#302010 28/02/2005 08:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
Quote
Quote
Quote
tylko, że przed eurowyborami często na internecie UPR miała po 10% a w wyborach niecałe 2% o ile dobrze pamiętam.

Tak więc, różne internetowe sondaże są dla mnie niezbyt wiarygodne jeśli chodzi o tę partię
no niestety to prawda.

Właśnie się zastanawiam czym jest to spowodowane, moim zdaniem tym, że:
- nie ma tej partii w mediach (totalna blokada informacyjna)
- głoszenie poglądów, że nie ma szans na wejście do parlamentu,

czyli ogólnie ludziom, którzy chcą głosować na UPR wmawia się, że nie warto, bo i tak nie wejdzie do sejmu.

Ja tam jestem wierny tej partii i offline <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> też na nią głosuje i namawiam do tego innych, którzy chcą ale się boją.
Nie powiem ci że ja też na nich zagłosuje ale to że nie wchodzą jest spowodowane tym że media nie traktują ich poważnie i niewielu ludzi zna kogokolwiek z tej parti.

#302011 28/02/2005 08:31
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
Quote
Mam pytanie do tych, którzy nie chcą iść głosować!
Czy to wpływ działań SLD, a może oddaliście głos na SLD poprzednio i stwierdziliście, że teraz nie pójdziecie, ponieważ chłam żeście wybrali?
Ja pójdę głosowac ale bez większej wiary że to coś da.Prawda jest taka ze powinni wprowadzić wybory jednomandatowe co prawda burdel by sie na wiejskiej zrobił ale tam i tak już jest burdel ale chociaz głosowalibyśmy na konkretnego zaufanego człowieka a nie na partie.No bo jeśli głoujemy na przykładowego Jana Kowalskiego z SLD to później nie wstydzimy sie za całą partię tylko za niego jeśli coś przeskrobie...

#302012 28/02/2005 08:47
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
A tak wogóle Conrad ty jesteś bananem czy nie.Bo jak tak to mam kilka pytań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :
1.Bananowcy piją piwo lub cokolwiek co kosztuje mniej niż 30zł z litra?
2.Czy żółty kolor bloków dobrze wpływa na psychikę?
3.Czy ludzi z moich bloków uważacie za degeneratów,łobuzów,kradziei,wandlali bo jeśli tak to macie rację:D
4.Czy to prawda że chcecie Nas przesiedlić do Kambodży?
ps.Zero złośliwości czysta ciekawość.

#302013 28/02/2005 11:23
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Quote
W obecnych realiach koalicja UW,PO,PiS wydaje się idealna jeśli UW zdoła wejść do parlamentu. Nowa partia Centrum też może być dobrym i przydatnym wyborem jako koalicjant.
Tak się składa, że wczoraj jak co tydzień słuchałem "7 dzień tygodnia" w radiu Zet. Po tym co ten Frasyniuk tam gadał, to ja nie wierzę, żeby te partie byłyby skłonne ze sobą współpracować. (o ile w ogóle Uw wejdzie do sejmu).

Frasyniuk co chwile rzucał jakieś wyssane z palca brednie w strone Kaczyńskiego, a zwłaszcza Rokity, które wyśmiewali prawie wszyscy siedzący przy stole (oprócz Józia Oleksego, który jak zawsze był za, a nawet przeciw, a tak naprawde sam nie wie za czym jest). Oprócz tego zwrot typu "zamknij się" w stronę Giertycha - to też nie najlepiej świadczy o tym, który usilnie stara się przekonać ludzi, że diametralnie różni się od pyskaczy z LPR i Samoobrony.

#302014 28/02/2005 14:37
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Jeśli ktoś nie głosuje w wyborach to może też nie powienien uczestniczyć w oglądaniu meczów naszej reprezentacji piłkarskiej. Tam też mamy podobny procent patałachów, ale w końcu wybieramy najlepszych z możliwych i to oni reprezentują nasze barwy narodowe. Jeśli wyłączasz się z jednego to może warto też wyłączyć się z drugiego.

Dojście do władzy takich elementów jak Lepper czy Giertych byłoby katastrofą dla naszego państwa, dlatego z niedowierzaniem czytam wypowiedzi, że miałoby to mieć jakikolwiek pozytywny wpływ.

Co do "wszyscy to złodzieje, 100% z nich tylko kradnie" to jest to niepoważne myślenie i nie ma nawet zastosowania w realiach. Podejrzewam nawet, że jest to paranoja czy pewnien rodzaj przekonania, który jest celowo wprowadzany do opinii społecznej przez pewne siły. Zapomnijcie o "złodziejach", ponieważ oni są NAJMNIEJ tutaj ważni - to co ktoś może wziąć na boku jest i tak pestką. PRAWDIZWYM zagrożeniam są straty oraz niewykorzystywane szanse przez Polskę. Nie będę rozliczał żadnej partii (dawnej czy przyszłej) z tego czy w sumie kilkanaście milionów Euro poszło gdzies na prywatne konta. To jest małe piwo, o którym w ogóle nie warto dyskutować - tak się dzieje prawie WSZĘDZIE i tego się nie uniknie (nawet w USA taki Halliburton na wojnie zarobił już ponad 2 MILIARDY dolarów, i co z tego?).

Ważne jest to, ile pieniędzy zaprzepaściliśmy. Co jest gorsze: partia, która zrobiła wspaniałą robotę dla Polski, ale podobnie jak partie na zachodzie wzięła też "bokiem" wynagrodzenie za kilkanaście milionów Euro... czy partia, która wzięła kilka milionów Euro mniej, ale która np. co jakiś czas przez własną indolencję traci np. 300 milionów Euro z tego tytułu??? A za miesiąc 50 milionów Euro przepadło gdzieś indziej, itd. Wystarczy jeden głupi ruch (czy raczej brak działania) by przegrać dla Polski więcej niż jakikolwiek rząd byłby w stanie dla siebie wziąc podczas 4 lat sprawowania władzy.

Dlatego skończmy z tym "oni biorą, oni też" bo to jest w ogóle mało istotne na tle setek milionów, które nam co rusz przepadają przez pseudo-polityków.

#302015 28/02/2005 14:56
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
A tak wogóle Conrad ty jesteś bananem czy nie.Bo jak tak to mam kilka pytań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> :
1.Bananowcy piją piwo lub cokolwiek co kosztuje mniej niż 30zł z litra?
2.Czy żółty kolor bloków dobrze wpływa na psychikę?
3.Czy ludzi z moich bloków uważacie za degeneratów,łobuzów,kradziei,wandlali bo jeśli tak to macie rację:D
4.Czy to prawda że chcecie Nas przesiedlić do Kambodży?
ps.Zero złośliwości czysta ciekawość.

Omen, Ty bardzo banany musisz lubić. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Na Ursynowie/Kabatach jest wiele pięknych, nowych budynków mieszkalnych i to jest właśnie przyszłość jeśli chodzi o nieruchomości. Stare, obskurne relikty komunizmu są mało ciekawe. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

1. Tak. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
2. Jak dla mnie kolor nie ma znaczenia. Zielony, żółty, najważniejsze by apartamentowiec był ładny i funkcjonalny.
3. Ogólnie nie. Ale elementy o których mówisz pochodzą głównie z takich miejsc. Jak u siebie ma się syf czy brak porządku to przez zazdrość czy coś w tym stylu chce się to przerzucić na innych, mieszkających w lepszym standardzie.
4. A po co?

Osobiście nie mam nic przeciwko jakiemukolwiek budownictwu, ale wiadomo w jakim kierynku idziemy tak więc trzymanie się haseł stare to dobre a nowe to nie... jest jak popieranie starego betonu... ale partyjnego. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#302016 28/02/2005 15:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 2,351
To ze Nasi pilkarze sa slabi to fakt, ale w to ze niezalezy im na dobrym wystepie w koszulce z orlem watpie. Kazdy z nich stara sie chyba zagrac najlepiej jak potrafi
Podczas gdy politycy mysla przede wszytskim o sobie i o tym jak zapchac kieszenie, a nie o milionach Polakow ktorzy ich wybrali.
Takze dla mnie porownanie jest kompletnie nie trafne

#302017 28/02/2005 15:20
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2575882.html

Widzę, że PiS szuka poparcia w Radiu Maryja........

#302018 28/02/2005 15:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
O
addict
addict
O Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 533
heh Conrado ty to masz normalnie dystans pozazdrościć <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />.Ja tam do bananów nic nie mam po prostu wkurza mnie że głównie to że grodza się jakby nie wiem jakie niebezpieczeństwo im z zewnatrz grodziło.Kabaty tonajbezpieczniejsze miejsce jakie znam a ochrona na osiedlach i bramy budzi mój śmiech bo wiesz kto za to płaci i pewnie wiesz że mnie też chcą ogrodzić a ja żydem nie jestem i mi getta budowac nie trzeba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />A tak wogóle to na browar w każdej chwili moge iść chociaż aktualnie na kacu jestem.
ps.hakunamatata i do przodu

#302019 28/02/2005 18:42
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Najpierw krótko, jak coś z tego wyniknie to rozwine wypowiedzi:
LPR, Samoobrona - głosowanie na te partie, które skupiają największych idiotów bardzo źle świadczy o poziomie intelektualnym.
SLD - kompromitacja, złodziejstwo, stare układy, kto mógł to uciekł, chociaż zdażają się wyjątki jak np Cimoszewicz, którego cenię jako fachowca, no ale niestety nadal w SLD co nie najlepiej świadczy o jego moralności.
SDPL - lepsza strona polskiej lewicy, aczkolwiek nie widzę potencjału i charyzmy, Borowski, Banach, Nałęcz, Celiński ludzie sprawiający wrażenie uczciwych, ale zbyt lewicowi (szczególnie Banach), poza tym nie lubię socjalistów, chociaż nie wykluczam swojego poparcia dla Borowskiego w wyborach prezydenckich, lepszy on od uczciwego Religi, ale zupełnie nie radzącego sobie w polityce.
PSL - najlepiej gdyby ta chorągiewka znikła z polskiej polityki, jedynie co w niej dobre to nazwa, strasznie marketingowa.
UPR - Unia Polityki Nierealnej...
POPiS - wygląda na to, że jest przyszły rząd, a więc prawica znowuż u władzy, dla mnie zbyt radykalni i prawicowi (Ziobro ponoć w Radiu Maryja już działa i został namaszczony przez samego Rydzyka, czyli największego złodzieja w Polsce) Po za tym dwa różne spojrzenia na gospodarke, będą kłótnie i pewnie znowu zafundują nam kolejne lata nieszczęśliwego socjalizmu...Martwi mnie też mocno populizm obu partii, łatwy do odczytania, co gorsza Janek Rokita przyznaje, że umiarkowany populizm to nic złego... Początkowo gdy nie było alternatywy, chciałem na nich głosować, bo niegłosowanie to poparcie LPR i Samoobrony (nie wiem jak takie partie mogą istnieć...) no ale PO za mocno skręciło w prawo i za dużo populizmu się pojawiło w wypowiedziach ich przedstawicieli, poza tym mam wrażenie, że strasznie dużo karierowiczów tam się pojawiło (PO prowadzi w sondażach od parunastu miesięcy)
Partia Demokratyczna - od wyborów europejskich wzrosło poparcie dla UW, 4 letnia przerwa od pensji poselskich sprawiła, że odeszli wszelkiego rodzaju karierowicze, złodzieje itp. Na czele partii stoi Frasyniuk, człowiek uczciwy, zweryfikowany przez fakt nie pobierania pensji poselskiej, charyzmatyczny (czasami aż za bardzo - spoliczkował jakiegoś gnojka z LPR) za plecami ma legendy Geremka i Mazowieckiego, dołączył do niego Hausner świetny fachowiec, działający dla idei, liberał, jeden z niewielu których ceniłem w SLD. Do dołączenia do tej partii szykuje się ponoć Rosati, ostatnio Frasyniuk zaprosił także Belke. Jak dla mnie partia ta wykazuje zero populizmu, fachowość, inteligencję. Najbardziej Liberalna i demokratyczna partia na naszej scenie politycznej, typowo inteligencka, myślę że dostaną się do sejmu w przyszłej kadencji, póki co mają mój głos, chcę mieć czyste sumienie.

#302020 28/02/2005 19:43
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Jerome, bardzo ciekawy post. Interesująco wszystkich podsumowałeś. Musżę przyznać, że mamy podobne poglądy.

Chciałby jeszcze napisać coś co nasunęło mi się po Twoim poście. Nie można generalnie oceniać całej partii... Musimy pamiętać o jednostkach. To że SLD zaprezentowało się w ciągu 4 ostatnich lat fatalnie nie znaczy że są tam sami słodzieje i nieudacznicy.. To że poprzednio AWS-UW zaprezentowali się tragicznie też nie znaczyło o wszystkich...

Tylko czy my dożyjemy czasów że ci co powinni być u sterów władzy, ci inteligentni ideowcy, próbujący cos zrobić dla kraju, fachowcy znajdą sie na czele państwa...

Co do wyborów prezydenckich to na tą chwilę moim faworytem jest właśnie Marek Borowski... i raczej zagłosuję <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#302021 28/02/2005 20:15
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
To i ja zrobię takie małe podsumowanie jak ja to widzę:


UPR-No cóż popieram ich ale nie oszukujmy sie kara chłosty dla złodziei nawet na Białorusi mało prawdopodba i ludzie na to nie pójdą.

SLD-również uważam że to złodzieje,cfaniaki,łobuzy no i przedewszystkim czerwone sku*****

SdPL-patrz wyżej

UW-żydki i tyle.Gdyby nie Frasyniuk to bym ich wogóle nie bra.ł pod uwagę

PO-niewątpliwie partia,która postawiła się ustawić po rozbiciu AWS i teraz wygra wybory.Dla mnie za dużo karierowiczów i burakó.chociaż Tuska szanuję bo się nie wywyższa.

LPR-ojciec Roman zrobił by karierę na Kubie jako dyktator.Dla mnie banda nawiedzonych ludzi z którymi zgadzam sie w niktórych kwestiach ale gdyby objeli władze to ładny cyrk by sie zrobił (chociaż już jest)

Pis-No kaczorki to też takie kombinatorki.Owszem Lechu jako min.Sprawiedliwości był dobry.Partia na którą zagłosuję jak nie będzie na kogo a na razie nie ma.

ps.A zresztą ja za młody na polityke jestem i pewnie sie nie znam narazie moje główne zainteresowania to zimna wódka i gorące panienki.

#302022 01/03/2005 20:09
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
A Kaczory to jedni z nielicznych, którzy w pierwszej kolejności kojarzą mi się z uczciwością.

a afera FOZZ coś ci mówi,jeden z największych przekrętów III RP,w którym twoi uczciwi Jacek i Placek byli głównymi bohaterami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#302023 01/03/2005 20:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Quote
Quote
A Kaczory to jedni z nielicznych, którzy w pierwszej kolejności kojarzą mi się z uczciwością.

a afera FOZZ coś ci mówi,jeden z największych przekrętów III RP,w którym twoi uczciwi Jacek i Placek byli głównymi bohaterami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
nooo a kto ukradł księżyc no pytam ja sie kto?może ja co może znowu na mnie?Nie drodzy wyborcy otóż oświadczam że to Leszek i Jarek K. (vel.bracia xero) podpierniczyli księżyc z mojej obory.

#302024 01/03/2005 20:48
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 3,453
Quote
Quote
A Kaczory to jedni z nielicznych, którzy w pierwszej kolejności kojarzą mi się z uczciwością.

a afera FOZZ coś ci mówi,jeden z największych przekrętów III RP,w którym twoi uczciwi Jacek i Placek byli głównymi bohaterami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Hmmmm...udzial w aferze FOZZ Kaczyńskich to niestety wymysł komuchów jako odwet, więc zanim kogoś osądzisz podaj dowody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />,czy kiedykolwiek sąd wskazał ich jako winnych w tej aferze, nie słyszałem.

#302025 01/03/2005 22:34
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 250
Quote
Quote
Quote
Quote
tylko, że przed eurowyborami często na internecie UPR miała po 10% a w wyborach niecałe 2% o ile dobrze pamiętam.

Tak więc, różne internetowe sondaże są dla mnie niezbyt wiarygodne jeśli chodzi o tę partię
no niestety to prawda.

Właśnie się zastanawiam czym jest to spowodowane, moim zdaniem tym, że:
- nie ma tej partii w mediach (totalna blokada informacyjna)
- głoszenie poglądów, że nie ma szans na wejście do parlamentu,

czyli ogólnie ludziom, którzy chcą głosować na UPR wmawia się, że nie warto, bo i tak nie wejdzie do sejmu.

Ja tam jestem wierny tej partii i offline <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> też na nią głosuje i namawiam do tego innych, którzy chcą ale się boją.
Nie powiem ci że ja też na nich zagłosuje ale to że nie wchodzą jest spowodowane tym że media nie traktują ich poważnie i niewielu ludzi zna kogokolwiek z tej parti.

Masz rację, i przez takie postępowanie sprawia się wrażenie, że ta partia nie ma szans. Nigdy nie byłem wyznawcą spiskowej teorii dziejów ale w tym coś jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />, że partia ta pokazywana jest tylko przy okazji kontrowersyjnych wypowiedzi JKM i to bardzo często zmanipulowanych.

#302026 03/03/2005 00:01
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Quote
Quote
A Kaczory to jedni z nielicznych, którzy w pierwszej kolejności kojarzą mi się z uczciwością.

a afera FOZZ coś ci mówi,jeden z największych przekrętów III RP,w którym twoi uczciwi Jacek i Placek byli głównymi bohaterami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />
Hmmmm...udzial w aferze FOZZ Kaczyńskich to niestety wymysł komuchów jako odwet, więc zanim kogoś osądzisz podaj dowody <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />,czy kiedykolwiek sąd wskazał ich jako winnych w tej aferze, nie słyszałem.

a słyszałeś , aby kogokolwiek z naszej sceny politycznej w sądzie uznano winnym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> ?

#302027 03/03/2005 00:16
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
No, Sobotka, Dlugosz i Jagiello dostali nawet wiecej niz zadal prokurator ;-) Oby wiecej takich precedensow...

Strona 5 z 7 1 2 3 4 5 6 7

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (alfa, $-man, Sensei, betowiec, rafal08, ANZELMO, latajaca_holenderka, Lukasz111), 919 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,151
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1