Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
#302341 10/07/2005 11:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
powinno siąść ale daj lepiej Alonso badz Buttona jak dla mnie pzdr.

Bonus: Unibet
#302342 10/07/2005 13:08
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
[color:"red"]Jakiś opis...czy coś... 'dlaczego forum schodzi na psy ? .......[/color]

Last edited by Misiek; 31/07/2005 10:30.
#302343 21/07/2005 15:17
Dołączył: May 2005
Posty: 3
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 3
German GP - Qualifying (Pole Position)

Winner:

J.P. Montoya @6,2 Betfair

W ostarnim wyścigu Kolumbijczyk pokazał, ze ma bardzo szybki bolid, ktorem nie sprostal nawet Alonso. Jedyne zagroenie dla Montoyi to rakieta Raikonena, jednak Fin bedzie oszczedzal swoj bolid w kwalach i nie sądze, zeby chcial ponownie narazac sie na awarie silnika, tak jak to mialo miejsce w British GP i French GP. Jak sam przyznal ma dosyc karnego startowania z ostatnich rzędów, wiec bardzo prawdopodobny jest scenariusz jego spokojnej jazdy w kwalach. W Globet spadek kursu 6 --> 4,5. DO wzięcia jeszcze w Betfair po przyzwoitym kursie.

#302344 22/07/2005 08:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
Jenson Button - Michael Schumacher
Najszybsze okrazenie in Qualifying for German GP
co myslicie o tym pojedynku... ?

#302345 24/07/2005 08:24
Dołączył: Jul 2004
Posty: 21
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 21
Na poczatek proponuje:

Fernando Alonso - Kimi Räikkönen Typ2 1.4- McLareny sa w tej chwili poprostu najszybsze, a tak doswiadczony kierowca jak Kimi nie powinien zmarnowac szansy tym bardziej ze statuje z pierwszego pola.

Giancarlo Fisichella - Jenson Button Typ2 2.2- moim zdaniem 2.2 to zdecydowanie prezent. Pojedynek bedzie bardzo wyrownany ale zwyciesko powinien z niego wyjsc Button poniewaz lepiej spisal sie w kwalifikacjach i wyraznie ten tor mu odpowiada (rok temu stal tu na podium)

Mysle ze dobrze powinien zaprezentowac sie tesh Schumi, bo jakby nie bylo jedzie przed wlasna publicznascia ale w parze z nieobliczalnym Montoya ktory w koncu dysponuje McLarenem trudno ryzykwac po tak marnym kursie(1.4)

No i jeszcze jedno.. w stsie 1 to zwyciestwo kierowcy, X-miejsca 1-3, a 2- 1-8? Nigdzie nie moglem znalezc oznaczen.. z gory thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#302346 24/07/2005 08:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382
A co myslicie o tym??
MC LAREN-RENAULT KLT 1,50 8,00 2,25 1 ??

#302347 24/07/2005 08:41
Dołączył: Jul 2004
Posty: 21
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 21
Hmm wszystko zalezy od tego jak wysoko zdola sie przedrzec Montoya, bo startuje z ostatniego pola...mysle ze Raikkonen bedize 1, a Alonso 2... Fisichella startuje z 2 lini a wiec moze byc ciezko

#302348 24/07/2005 09:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3
mejor-pl

w sts jest tak bo tez wczoraj szukalem tongue
1 - 1 miejsce
x - 1-2
2 - 1-3
1x - 1-6

z tego co ja wyczytałem na tej stronie stsu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#302349 24/07/2005 09:12
Dołączył: Jan 2005
Posty: 338
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 338
raczej tak
1 - miejsce 1
X - 1-3
2- 1-6

#302350 24/07/2005 09:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
A co myslicie o tym??
MC LAREN-RENAULT KLT 1,50 8,00 2,25 1 ??
no ja pozwolilem sobie zagrac 2 mysle ze montoya nie przedze sie az tak daleko!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#302351 24/07/2005 14:06
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
no to juz teraz rozumie dlaczego tej dyscypliny juz nikt nie gra!!! od 11.30 ani jedego posta !!!! i maja ludzie racje chuj w dupe RAIKONNENOM ALONSO I INNYM SZUMACHEROM
POPROSTU TEGO NIE WOLNI GRAC JAK SIE CHCE WYGRYWAC PIENIADZE!!!! szkoda ze dopiero do tego doszedlem dzis!!!

#302352 24/07/2005 14:23
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Formuła 1 to piękny sport do oglądania ale rzeczywiście bardzo trudny do typowania ze względu na bardzo duży czynnik przypadkowości.
Ja F1 typuję już hohoho albo i jeszcze dłuzej, gram praktycznie każdy wyścig ale właśnie ze względu na dużą przypadkowośc gram to za zdecydowanie niższe stawki niż pozostałe swe typy.

#302353 27/07/2005 21:36
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
jak ktos mi wyjasni dlaczego sa takie wysokie stawki w kwali na raikonena to bede wdzieczny. pozdr

#302354 27/07/2005 22:11
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
B
member
member
B Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
Dlatego sa takie duze stawki bo Raikkonen w kwalifikacji bedzie jechal jako pierwszy a jako ze tor Hungaroring polozony jest w srod pol to na nawierzchnie nawiewana jest duza ilosc kurzu co powoduje ze pierwsi kierowcy ktorzy wyjezdzaja na tor maja znacznie gorsze warunki niz ci startujacy pod koniec.Ocenia sie ze ostatni kierowca powinien przejechac okrazenie toru o okolo 0.4 sekundy szybciej ale na tym torze ta roznica moze sie nawet podwoic takze teoretycznie Raikkonen ma 0.7, 0.8 sekundy handicapu.

#302355 31/07/2005 07:26
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
gdzie moge sprawdzic kto zajol ktore miejsce w kwalfikacjach jest jakas strona albo podajcie jakis link

dzisiejsze zawody beda strasznie ciekawe schumi jedzie z pol position ale wudaje mi sie ze alonso i raikonen powalcza ciekawe jakie kursy na nich w trojce choc osobiscie nie daje fina bo pewnie bedzie mial jakas awarie bolidu i po zabawie

podajcie ta stronke bo chce zobaczyc kto z ktorego pola

#302356 31/07/2005 07:34
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Quote
gdzie moge sprawdzic kto zajol ktore miejsce w kwalfikacjach jest jakas strona albo podajcie jakis link

dzisiejsze zawody beda strasznie ciekawe schumi jedzie z pol position ale wudaje mi sie ze alonso i raikonen powalcza ciekawe jakie kursy na nich w trojce choc osobiscie nie daje fina bo pewnie bedzie mial jakas awarie bolidu i po zabawie

podajcie ta stronke bo chce zobaczyc kto z ktorego pola
web page [formula1.com]

#302357 31/07/2005 08:00
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
z dzisieszych propozycji z toto
schumi-raikkonen 1 kurs 1.7 w koncu michael powalczy dzis o zwyciestwo w pelnej stawce

#302358 31/07/2005 08:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Quote
z dzisieszych propozycji z toto
schumi-raikkonen 1 kurs 1.7 w koncu michael powalczy dzis o zwyciestwo w pelnej stawce
a mnie nie wydaje sie ze to jest dobry typ!!!po cholere sobie wybrales tak trudna pare!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#302359 31/07/2005 09:17
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
Taki tripel

Heitfeld-Massa 1 1.60
Ralf Sch.-Klien 1 1.32
Raikonen-Button 1 1.22

Hungaroring jedyne okazja do poprawienia swoich pozycji to Start i boksy ,ostatnio doszła jeszcze przedłużona prosta(start/meta).
Jesli nie edzie awarii to widze duze szanse.Jak myslicie eksperci???

Pozdro

#302360 31/07/2005 09:25
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Quote
z dzisieszych propozycji z toto
schumi-raikkonen 1 kurs 1.7 w koncu michael powalczy dzis o zwyciestwo w pelnej stawce
Kompletnie się z Toba nie zgadzam.
Jeżeli tylko Kimiemu nie przeszkodzi bolid to łyknie Schumiego lekką ręką...

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Moderatorzy  Green Arrow, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, betowiec, rafal08, rymoholik, alfa), 1,933 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,408
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1