|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,033 |
powinno siąść ale daj lepiej Alonso badz Buttona jak dla mnie pzdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2004
Posty: 9,577 |
[color:"red"]Jakiś opis...czy coś... 'dlaczego forum schodzi na psy ? .......[/color]
Last edited by Misiek; 31/07/2005 10:30.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 3 |
German GP - Qualifying (Pole Position)
Winner:
J.P. Montoya @6,2 Betfair
W ostarnim wyścigu Kolumbijczyk pokazał, ze ma bardzo szybki bolid, ktorem nie sprostal nawet Alonso. Jedyne zagroenie dla Montoyi to rakieta Raikonena, jednak Fin bedzie oszczedzal swoj bolid w kwalach i nie sądze, zeby chcial ponownie narazac sie na awarie silnika, tak jak to mialo miejsce w British GP i French GP. Jak sam przyznal ma dosyc karnego startowania z ostatnich rzędów, wiec bardzo prawdopodobny jest scenariusz jego spokojnej jazdy w kwalach. W Globet spadek kursu 6 --> 4,5. DO wzięcia jeszcze w Betfair po przyzwoitym kursie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274 |
Jenson Button - Michael Schumacher Najszybsze okrazenie in Qualifying for German GP co myslicie o tym pojedynku... ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2004
Posty: 21 |
Na poczatek proponuje:
Fernando Alonso - Kimi Räikkönen Typ2 1.4- McLareny sa w tej chwili poprostu najszybsze, a tak doswiadczony kierowca jak Kimi nie powinien zmarnowac szansy tym bardziej ze statuje z pierwszego pola.
Giancarlo Fisichella - Jenson Button Typ2 2.2- moim zdaniem 2.2 to zdecydowanie prezent. Pojedynek bedzie bardzo wyrownany ale zwyciesko powinien z niego wyjsc Button poniewaz lepiej spisal sie w kwalifikacjach i wyraznie ten tor mu odpowiada (rok temu stal tu na podium)
Mysle ze dobrze powinien zaprezentowac sie tesh Schumi, bo jakby nie bylo jedzie przed wlasna publicznascia ale w parze z nieobliczalnym Montoya ktory w koncu dysponuje McLarenem trudno ryzykwac po tak marnym kursie(1.4)
No i jeszcze jedno.. w stsie 1 to zwyciestwo kierowcy, X-miejsca 1-3, a 2- 1-8? Nigdzie nie moglem znalezc oznaczen.. z gory thx <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 382 |
A co myslicie o tym?? MC LAREN-RENAULT KLT 1,50 8,00 2,25 1 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 21
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2004
Posty: 21 |
Hmm wszystko zalezy od tego jak wysoko zdola sie przedrzec Montoya, bo startuje z ostatniego pola...mysle ze Raikkonen bedize 1, a Alonso 2... Fisichella startuje z 2 lini a wiec moze byc ciezko
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3 |
mejor-pl w sts jest tak bo tez wczoraj szukalem 1 - 1 miejsce x - 1-2 2 - 1-3 1x - 1-6 z tego co ja wyczytałem na tej stronie stsu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 338
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2005
Posty: 338 |
raczej tak 1 - miejsce 1 X - 1-3 2- 1-6
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
A co myslicie o tym?? MC LAREN-RENAULT KLT 1,50 8,00 2,25 1 ?? no ja pozwolilem sobie zagrac 2 mysle ze montoya nie przedze sie az tak daleko!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
no to juz teraz rozumie dlaczego tej dyscypliny juz nikt nie gra!!! od 11.30 ani jedego posta !!!! i maja ludzie racje chuj w dupe RAIKONNENOM ALONSO I INNYM SZUMACHEROM POPROSTU TEGO NIE WOLNI GRAC JAK SIE CHCE WYGRYWAC PIENIADZE!!!! szkoda ze dopiero do tego doszedlem dzis!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Formuła 1 to piękny sport do oglądania ale rzeczywiście bardzo trudny do typowania ze względu na bardzo duży czynnik przypadkowości. Ja F1 typuję już hohoho albo i jeszcze dłuzej, gram praktycznie każdy wyścig ale właśnie ze względu na dużą przypadkowośc gram to za zdecydowanie niższe stawki niż pozostałe swe typy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2003
Posty: 174 |
jak ktos mi wyjasni dlaczego sa takie wysokie stawki w kwali na raikonena to bede wdzieczny. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2005
Posty: 121 |
Dlatego sa takie duze stawki bo Raikkonen w kwalifikacji bedzie jechal jako pierwszy a jako ze tor Hungaroring polozony jest w srod pol to na nawierzchnie nawiewana jest duza ilosc kurzu co powoduje ze pierwsi kierowcy ktorzy wyjezdzaja na tor maja znacznie gorsze warunki niz ci startujacy pod koniec.Ocenia sie ze ostatni kierowca powinien przejechac okrazenie toru o okolo 0.4 sekundy szybciej ale na tym torze ta roznica moze sie nawet podwoic takze teoretycznie Raikkonen ma 0.7, 0.8 sekundy handicapu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
gdzie moge sprawdzic kto zajol ktore miejsce w kwalfikacjach jest jakas strona albo podajcie jakis link
dzisiejsze zawody beda strasznie ciekawe schumi jedzie z pol position ale wudaje mi sie ze alonso i raikonen powalcza ciekawe jakie kursy na nich w trojce choc osobiscie nie daje fina bo pewnie bedzie mial jakas awarie bolidu i po zabawie
podajcie ta stronke bo chce zobaczyc kto z ktorego pola
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,885 |
gdzie moge sprawdzic kto zajol ktore miejsce w kwalfikacjach jest jakas strona albo podajcie jakis link
dzisiejsze zawody beda strasznie ciekawe schumi jedzie z pol position ale wudaje mi sie ze alonso i raikonen powalcza ciekawe jakie kursy na nich w trojce choc osobiscie nie daje fina bo pewnie bedzie mial jakas awarie bolidu i po zabawie
podajcie ta stronke bo chce zobaczyc kto z ktorego pola web page [ formula1.com]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2005
Posty: 2,176 |
z dzisieszych propozycji z toto schumi-raikkonen 1 kurs 1.7 w koncu michael powalczy dzis o zwyciestwo w pelnej stawce
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
z dzisieszych propozycji z toto schumi-raikkonen 1 kurs 1.7 w koncu michael powalczy dzis o zwyciestwo w pelnej stawce a mnie nie wydaje sie ze to jest dobry typ!!!po cholere sobie wybrales tak trudna pare!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,651 |
Taki tripel
Heitfeld-Massa 1 1.60 Ralf Sch.-Klien 1 1.32 Raikonen-Button 1 1.22
Hungaroring jedyne okazja do poprawienia swoich pozycji to Start i boksy ,ostatnio doszła jeszcze przedłużona prosta(start/meta). Jesli nie edzie awarii to widze duze szanse.Jak myslicie eksperci???
Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
z dzisieszych propozycji z toto schumi-raikkonen 1 kurs 1.7 w koncu michael powalczy dzis o zwyciestwo w pelnej stawce Kompletnie się z Toba nie zgadzam. Jeżeli tylko Kimiemu nie przeszkodzi bolid to łyknie Schumiego lekką ręką...
|
|
|
Link skopiowany do schowka