Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#302470 27/02/2005 09:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

1:00 pm 19.00 Cleveland @ New Jersey
1:00 pm 19.00 LA Lakers @ Toronto
3:00 pm 21.00 Seattle @ Milwaukee
4:00 pm 22.00 Utah @ Houston
6:00 pm 0.00 Sacramento @ Washington
7:00 pm 1.00 Denver @ New Orleans
7:30 pm 1.30 Miami @ Orlando
8:00 pm 2.00 Boston @ Phoenix
8:00 pm 2.00 Minnesota @ Portland
9:00 pm 3.00 Detroit @ Golden State
9:30 pm 3.30 Atlanta @ LA Clippers

[color:"blue"] [/color]

[color:"red"] prosze podawac polski czas. znaczek &(and) troszkę się różni od @(at) ;-) [/color]

Last edited by g00niek; 27/02/2005 13:22.
Bonus: Unibet
#302471 27/02/2005 11:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Wedlug mnie...

Dziś bardzo dobrym typem są Pistons po raz kolejny , ich imponująca seria jeszcze dziś nie powinna być przerwana , szczerze mówiąc niewiem jak GOldeny poradzą sobie z tą ostrą defensywą Detroit.Detroit wysoka forma , mogą co najwyżej stracić w najbliższych meczach na skutecznosci ale na obronie nie powinni bo mają to wyuczone i na GOldenach nie poprzestaną ich wygrane , tak sądze , kurs oscyluje około 1.50 na Pistons

#302472 27/02/2005 14:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
hmmm gdzie masz 1.50 na Pistons?
bo ja widze ok.1,3 max
czyżby aż tak kurs spadł w ciągu 3 godzin?

#302473 27/02/2005 17:46
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 5,934
Quote
hmmm gdzie masz 1.50 na Pistons?
bo ja widze ok.1,3 max
czyżby aż tak kurs spadł w ciągu 3 godzin?

pewnie Totomix...

#302474 28/02/2005 10:37
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Komentarz do wczorajszego dnia:
#@$$%#@&***&#
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />
Nigdy więcej takich nocy.


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (forty, Lukasz111, aker, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, $-man), 2,798 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,416
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1