|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 183
member
|
|
member
Dołączył: May 2006
Posty: 183 |
widze, ze podobnie jak rok temu znowu sa kursy na mistrzostwa dziennikarzy na bwin. pewnie duzo wygrac sie nie da, ale jest kilka pewniakow. Zycie Warszawy nie przegralo meczu chyba od 5 lat. Szczecin nie wygrał meczu nigdy. Miłego obstawiania. Swoją drogą szkoda, że nie ma video-live - chętnie bym zobaczył, jak dziennikarze grają w to, o czym piszą ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858 |
Dzisiaj buki już popłynęły - tj bwin. Głośno było o spotkaniu, gdzie kursy od rana oscylowały w granicach 1.05 - do 8.00... oczywiście, nie mogło być inaczej niż zwycięstwo drużyny po kursie wyższym  limit na singiel wynosił o godzinie 14 --> około 15zł, jednak w dublu np. z Łotwą nie było już mowy o limicie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
Dzisiaj buki już popłynęły - tj bwin. Głośno było o spotkaniu, gdzie kursy od rana oscylowały w granicach 1.05 - do 8.00... oczywiście, nie mogło być inaczej niż zwycięstwo drużyny po kursie wyższym  limit na singiel wynosił o godzinie 14 --> około 15zł, jednak w dublu np. z Łotwą nie było już mowy o limicie  masz wyniki z pozniejszych meczy niz 11.20?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,858 |
wiem tylko o zwycięstwie +2 Wrocławia II nad Dolnym Ślaskiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
wiem tylko o zwycięstwie +2 Wrocławia II nad Dolnym Ślaskiem mnie interesuje mecz Polskikosz-Wloclawek
|
|
|
Link skopiowany do schowka