Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#302811 27/02/2005 19:37
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
Witam.zamierzam kupić program który bedzie pomocny przy typowaniu.Prosze doradzcie mi jakis program i podajcie linka do niego dzięki.Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#302812 28/02/2005 19:30
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 696
Widze że temat nie wzbudził zbyt dużego zainteresowania dlatego moze zdradze swoje plany.Przymierzam się do kupna trefika i prosze o opinie na temat tego programu czy warto czy nie.Dzięki

#302813 02/03/2005 06:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 50
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 50
warto swietne statystyki

#302814 02/03/2005 11:21
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 328
Ja tez kupilem trefika ,ale mialem jakiegos pecha bo ciagle sie w nim cos psulo, jakies bledy wywalalo. Wiec przeslano mi nowego trefika no i znowu jakies zonki. Nie wiem co jest grane ,bo specjalnie sformatowalem pieknie wszystkie dyski ,zeby nie bylo ze cos mam na kompie kolidujacego z tym programem no i dalej zonk ,ale inny aczkolwiek nadal strasznie upierdliwy. No coz po raz enty bede musial pisac o pomoc do przedstawiciela trefika na Polske.

Jezeli chodzi o program to dla mnie rewelacja ,ale nie spodziewaj sie ,ze poda ci ten program gotowe typy (tzn poda ,ale nie rentowne). W pomocy przy typowaniu jest naprawde bardzo przydatny. Nie zaluje wydanych pieniedzy jesli chodzi o mozliwosci programu ,ale irytuja mnie ciagle bledy tego programu.

Najlepiej jak sciagnesz sobie demo tego programu to w sumie bedziesz wiedzial czy ci odpowiada taki program.

#302815 02/03/2005 15:37
Dołączył: Feb 2004
Posty: 50
C
journeyman
journeyman
C Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 50
byl temat tutaj
grali typami trefika weglug jego typow nie byli na + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
nie zawsze druzyna co statystycznie jest lepsza wygrywa

czaja

#302816 11/03/2005 06:42
Dołączył: Jan 2003
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 12
To, że temat nie wzbudził zainteresowania wynika - jak sądzę - z faktu, iż autorzy programu TREFIK niezbyt poważnie traktują polskiego użytkownika.
Wystarczy zajrzeć na stronę http://www.trefik.cz/aktualizace/update/verze.txt
i zrozumiesz dlaczego tak myśle !
Już kilkakrotnie na tym forum prosiłem ich aby w przypadku aktualizacji wersji nie zapominali o tych, którzy uzywają program w polskiej wersji. W tej sprawie ( m.in ) interweniowałem również telefonicznie ( a rozmowy na komórke nie są tanie ) i co ???
I NIC !!!
Czy nie jest to wystarczający ( innych jest też wiele ) powód aby odebrało to chęć tym - ktorzy mogliby na tym forum podzielić się swoimi uwagami - aby DAĆ SOBIE SPOKÓJ.
Kuriozalne jest to, że jak wyjaśniam z nimi ten problem, twierdzą, że to tylko takie ZABIEGI KOSMETYCZNE ( aktualizacja wersji )!
To przecież jawne kpiny - no bo gdyby nawet tak było TO CO ? Albo uznajemy ,że są zbyteczne, mało istotne i wtedy ich nie dajemy jako nowa wersję albo wprowadzamy i to we wszystkich wersjach .Przecież to żadna łaska - w końcu wszyscy płacimy za kupno i jego aktualizację tak samo.
Zacznijcie wreszcie to zauważać ( to do jego autorów )
Szkoda, że te moje słowa są w takim tonie bo sam program ( mimo swoich wad ) jest naprawdę bardzo, bardzo przydatny przy typowaniu.

Pozdrawiam
Marian

#302817 13/03/2005 15:16
Dołączył: Jan 2003
Posty: 12
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 12
Quote
To, że temat nie wzbudził zainteresowania wynika - jak sądzę - z faktu, iż autorzy programu TREFIK niezbyt poważnie traktują polskiego użytkownika.
Wystarczy zajrzeć na stronę http://www.trefik.cz/aktualizace/update/verze.txt
i zrozumiesz dlaczego tak myśle !
Już kilkakrotnie na tym forum prosiłem ich aby w przypadku aktualizacji wersji nie zapominali o tych, którzy uzywają program w polskiej wersji. W tej sprawie ( m.in ) interweniowałem również telefonicznie ( a rozmowy na komórke nie są tanie ) i co ???
I NIC !!!
Czy nie jest to wystarczający ( innych jest też wiele ) powód aby odebrało to chęć tym - ktorzy mogliby na tym forum podzielić się swoimi uwagami - aby DAĆ SOBIE SPOKÓJ.
Kuriozalne jest to, że jak wyjaśniam z nimi ten problem, twierdzą, że to tylko takie ZABIEGI KOSMETYCZNE ( aktualizacja wersji )!
To przecież jawne kpiny - no bo gdyby nawet tak było TO CO ? Albo uznajemy ,że są zbyteczne, mało istotne i wtedy ich nie dajemy jako nowa wersję albo wprowadzamy i to we wszystkich wersjach .Przecież to żadna łaska - w końcu wszyscy płacimy za kupno i jego aktualizację tak samo.
Zacznijcie wreszcie to zauważać ( to do jego autorów )
Szkoda, że te moje słowa są w takim tonie bo sam program ( mimo swoich wad ) jest naprawdę bardzo, bardzo przydatny przy typowaniu.

Pozdrawiam
Marian


Ani beee, ani meee, ani kukuryku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
" Milczenie jest złotem " - W tym poscie powiedzenie to traci na znaczeniu.
Nie chce mi się wierzyć, że Tym, którzy używają TREFIKA sprawa aktualizacji programu jest tak obojętna !? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Marian

Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 856
Post deleted by Set Fisher

#302819 22/03/2005 17:53
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 500
e tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />:D:D:D szkoda kasy, niech autor sam gra anie wyciaga kase od innych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Last edited by Set Fisher; 05/04/2005 12:04.
#302820 04/04/2005 22:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
E
journeyman
journeyman
E Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 80
kolejny NACIĄGACZ!!!!!! Conrad banuj takich naciągaczy!!!!


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, latajaca_holenderka, alfa, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,454 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,289
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1