Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3033 28/05/2001 15:16
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
J
J Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
Dzisiaj rozpoczyna sie sezon WNBA. Na poczatek spotykaja sie dwie najlepsze druzyny - Houston z LA.
Comets to czterokrotne mistrzynie ligi (po 4 sezonach dzialanosci wnba [Linked Image] )Jednak w tym sezonie to
juz nie ten sam zespol. Przede wszystkim z wielkiej trojki nie graja dwie zawodniczki. Cynthia Cooper
zakonczyla juz kariere zawodnicza, natomiast Sheryl Swoops z powodu kontuzji najprawdopodobniej nie
wystapi w tym sezonie (sa to dwie najsuteczniejsze zawodniczki ligi w zeszlym sezonie). Pozostala
jedynie Thompson, na ktorej spoczywac bedzie ciezar gry.
W Los Angeles Sharks graja natomiast Lisa Leslie, DeLisha Milton i Mwadi Mabika. W zeszlym sezonie
zasadniczym mieli najlepszy bilans - tylko 4 porazki. Sa dla mnie glownym kandydatem do wygrania
w tym sezonie mistrzostwa (mistrzostwo NBA i WNBA dla LA). W dzisiejszym meczu beda mialy na pewno ogromna motywacje pokonac Comets.
W glosowaniu kibicow na zwyciezce tego meczu - za Sharks opowiedzialo sie 62 %, za Comets 38%.
STS placi:
2 Houston - Los Angeles 1.55 11.00 2.30 1.40 2.05
Mysle ze taki kurs jest oplacalny aby postawic na LA. Dlatego moj typ to:

Houston-Los Angeles 2,30

Bonus: Unibet
#3034 28/05/2001 16:56
Dołączył: Apr 2001
Posty: 17
R
stranger
stranger
R Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 17
W wnba nie ma czegoś takiego jak L.A. Sharks. Jest zato Los Angeles Sparks.

#3035 28/05/2001 17:08
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Czy mógłby ktoś mi podac jakies stony dotyczace WNBA i NBA chodzi mi o statystyki,składy itp.

#3036 28/05/2001 17:21
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
J
J Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 936
Quote
Oryginalnie wysłał ramirez:
W wnba nie ma czegoś takiego jak L.A. Sharks. Jest zato Los Angeles Sparks.

dokladnie, moja literowka - sorry

Quote
Oryginalnie wysłał hanna:
Czy mógłby ktoś mi podac jakies stony dotyczace WNBA i NBA chodzi mi o statystyki,składy itp.

warto zajrzec na www.wnba.com [wnba.com] oraz na http://www.usatoday.com/sports/basketba/wnba/wnba.htm
jezeli znajde cos ciekawszego dam znac...

#3037 28/05/2001 17:26
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
dzięki

#3038 28/05/2001 22:02
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Hill nie ma zakładów na WNBA. Pozostają tylko DirecBet i MegaSports. Ta dyscyplina jest chyba olewana, nie ma jej nawet na covers i sportsline. A te strony co są nie mają takich danych jak te poprzednie. Życzę powodzenia Wszystkim typerom w tym dziale.

#3039 29/05/2001 03:06
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
No i LA wygrały 66-63. Dobry typ. Miejmy nadzieje że STS będzie robił więcej takich błędów. Sam tego nie puściłem w rzeczywistości, bo nie zdążyłem, ale przydał mi się ten typ w playoffach TT.

Salival


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, ANZELMO, aker, Sensei, bukma, wHiTe_StAr, latajaca_holenderka), 2,010 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,386
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1