Panowie potrzebuje odpalic film w formacie rmvb i nie chce mi isc sciagnalem juz pare kodekow i nic moze macie cos godnego polecenia ( mam windows Vista)
Panowie potrzebuje odpalic film w formacie rmvb i nie chce mi isc sciagnalem juz pare kodekow i nic moze macie cos godnego polecenia ( mam windows Vista)
Witam Poszukuje filmu tylko nie znam tytułu Polegał on mniej wiecej na tym ze kilku skazanych wysadzono na bezludnej wyspie i mieli za zadanie sie pozabijać, ostatni który przezyje odzyskuje wolność, całość była puszczona w internecie Tyle pamiętam, będe wdzięczny za pomoc w odnalezeniu tytułu
Witam Poszukuje filmu tylko nie znam tytułu Polegał on mniej wiecej na tym ze kilku skazanych wysadzono na bezludnej wyspie i mieli za zadanie sie pozabijać, ostatni który przezyje odzyskuje wolność, całość była puszczona w internecie Tyle pamiętam, będe wdzięczny za pomoc w odnalezeniu tytułu
http://www.filmweb.pl/f256422/Pot%C4%99piony,2007 chyba o ten chodzi
Hmm moze ktos ma orange go i mi powie ile kosztuje jakis pakiet dzieki ktoremu moge zadzwonic rowniez do orange i placac malo dostaje duzo ?:P inaczej mowiac np za 5zl mam xx minut wewnatrz sieci, chodzi konkretnie o jeden numer na ktory chce zadzwonic i zeby dostac jak najwiecej minut. polaczenie jednorazowe pozdr