Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3042 31/05/2001 16:25
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
NIe wiecie jakie padają wyniki w WNBA, chodzi mi o sumę punktów. Pytam ponieważ znalazłem ciekawy kurs w totomixie
1,8 za powyżej 135 punktów
I to dla wszystkich dzisiejszych meczy.

Bonus: Unibet
#3043 02/06/2001 23:01
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
U Hilla pojawiły się kursy na Spreads i Money Lines na WNBA.

Salival

[This message has been edited by Salival (edited 02-06-2001).]

#3044 02/06/2001 23:45
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Dec 2000
Posty: 932
Nie tylko u Hilla, Itops też już gra WNBA.

#3045 03/06/2001 00:08
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
No cudowna informacja, w końcu sie nie będę nudzić [Linked Image]
WNBA typuję na podstawie NBA [Linked Image] zobaczymy jak będzie [Linked Image]

#3046 03/06/2001 01:38
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
Wiem ze sie na tym znasz SebaS wiec moze podasz mi jakis typ na niedziele byle jak najmniejsz moze byc nawet 1.01 stawka

#3047 03/06/2001 01:43
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
S
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,731
O WNBA nic nie wiem

#3048 03/06/2001 01:59
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
szkoda a moze ktos cos wie?

#3049 03/06/2001 02:27
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
ja się trochę orientuję ale typowanie zaczniemy jak ktoś podeśle jakiś typ. Ja jak coś będę miał to podeślę do tego tematu. Napisz czy chodzi Ci o typ na niedzielę (tzn jutrzejszą noc - grają w nocy) czy już na dziś.
Jeżeli dziś to myślę że NY Liberty wygrają na 95%, ale nie analizowałem meczy, po prostu patrzyłem na zestaw meczy które dziś grają.

Saliva

#3050 03/06/2001 03:57
Dołączył: May 2001
Posty: 615
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 615
dzięki Salival bede czekał na twój typ a chodzi mi o jutrzejszą noc

#3051 05/06/2001 05:26
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
Szukam strony z listą kontuzjowanych zawodniczek - na wnba.com nie mogę za cholerę tego znaleźć. Może ktoś mi pomóc?

Salival

#3052 07/06/2001 15:15
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
W Totomixie na 07.06 sa ciekawe typy na lepsza zawodniczke w meczu (ilosc zdobytych punktow) WNBA
ja obstawiam osobiscie jak ponizej:
28. Dydek-McWiliams - 2 (kurs 1.9)
30. Jackson-Brondello -1 (kurs 1.8)
34. Campbell-Stinson -1 (kurs 1.85)

AKO = 6,33

#3053 08/06/2001 04:50
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
Macwozn z jakich stron korzystasz obstawiając WNBA? Ciężko coś znaleźć. Mógłbyś coś podesłać?

#3054 08/06/2001 04:53
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
i jeszcze jedno - DJ Bronek czy w totomixie dalej można obstawiać te totale w WNBA? Zawsze "linia" jest na poziomie 135 punktów?

#3055 08/06/2001 17:31
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
na razie nie można obstawiać sumy punktów tylko zawodniczki ale jak coś się zmieni to dam znać

#3056 12/06/2001 01:20
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
Info i prośba.

Info: Jak ktos dziś postawił na mecz Houston - LA to ten mecz jest odwołany ze względu na fatalną pogodę w Houston.


Prośba: DJ Bronek jakbyś był jutro z rana w totomixie i byłyby kursy na zawodniczki to mółbyś je podesłać? Oczywiście tylko jak będziesz w toto.

Salival

#3057 12/06/2001 16:01
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 203
Salival
Informacje o wnba
polecam strony: www.wnba.com [wnba.com] www.rivals.com [rivals.com] www.foxsports.com [foxsports.com] www.usatoday.com/sports [usatoday.com]
i inne z amerykanskich serwerow
(swoje strony maja gazety, telewizja).

#3058 12/06/2001 16:11
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 628
czy ktoś może mi wyjaśnić o co chodzi Totomixowi z zakładem:

NY-Charlotte
34 T. Phillips (NY) - R.Willia 1,90 8,00 1,70

szukałem na wnba.com i za cholerę nie moge znaleźć żeby ktoś taki jak R.Willia grał w charlotte a nawet w całej WNBA. Nawet nie ma nikogo z podobnym nazwiskiem bo możnaby pomyśleć że to po prostu literówka.

Nie wiem co o tym myśleć. A może to zaj... okazja na wzbogacenie się?

#3059 12/06/2001 16:15
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Byłem rano w totomixie ale zapisałem tylko dwie pary zawodniczek resztę znajdziesz na stronie totomixa
32 S.Sam E.Tornikidou 1,7 1,9
34 T Philpips A.Stinson 1,9 1,7
Druga para nie zgadza się z tą podaną na necie ktoś się pomylił-Ja lub Oni
remisu nie podaję ponieważ nie zapisałem
Jak byś znalazł coś ciekawego to napisz (może być na podstawie tego co podal;i na swojej stronie)


Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, aker, rafal08, betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, alfa, rymoholik, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11, bukma), 844 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,081
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1