Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 4 1 2 3 4
#3041634 07/04/2009 06:33
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Jak na razie cisza i sobie pozwolę założyć temat i zacząć dyskusję na temat ćwierćfinałów ligi mistrzów.O to zestaw par :

Manchester Utd - Porto
Villarreal - Arsenal

Barcelona - Bayern
Liverpool - Chelsea

----------------------------------------------------------------

Ja biorę mecz :

Liverpool - Chelsea (1)

Los bywa okrutny i po raz kolejny te dwie wielkie drużyny spotkają ze sobą już w 1/4.Jak każdy zorientowany wie i widział że te mecze są bardzo i to bardzo ciężkie i ciężko wybrać faworyta 1 planowego.
Chodz idąc moim tropem myślenia wydaję mi się że ten mecz powinni wygrać gospodarze, jak wiemy fantastyczne wyniki w ostatnich meczach ligowych jak i te z Realem M w LM stawiają w roli faworyta zespół The Red's.
Nie idę już na sentymenty że Chelsea to mój ulubiony klub ale na obecną formę.Chelsea dalej potrafi zagrać słabiej ale pomimo tego wygrywa co może taka postawa na Anfield nie dać pozytywnego efektu i wyjadą na tarczy.Ciężki mecz ale myślę że na Liverpoolu będzie można zarobić jakiś grosz.Jakoś jestem dziwnie spokojny o to że wygrają co z reguły nigdy nie jestem przeciwko Chelsea.
Według mnie warto inwestować czerwonych w środę.


pozdr.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by pawel Wafel
Jak każdy zorientowany wie i widział że te mecze są bardzo i to bardzo ciężkie i ciężko wybrać faworyta 1 planowego.

Pawel, ja jestem tylko troche zorientowany, dlatego wybralem faworyta drugoplanowego smile

W innym meczu bedzie latwiej.

Barca - Bayern 1 (-1,5)

Jezeli buki daja na te opcje powyzej 2 to polecam brac i nie wybrzydzac grin

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by pawel Wafel
Jak każdy zorientowany wie i widział że te mecze są bardzo i to bardzo ciężkie i ciężko wybrać faworyta 1 planowego.

Pawel, ja jestem tylko troche zorientowany, dlatego wybralem faworyta drugoplanowego smile

W innym meczu bedzie latwiej.

Barca - Bayern 1 (-1,5)

Jezeli buki daja na te opcje powyzej 2 to polecam brac i nie wybrzydzac grin

Też mi się taka myśl od razu nasunęła w sobotę o 17:07 jak zobaczyłem co robiły wilki z Wolfsburga z Bayernem smile a z reguły 1 myśli są najlepsze dlatego pewnie to zagram.

ps.nie mam na imie Paweł, pisz Wafel smile

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
To tylko była taka zasłona dymna przed LM w meczu Bayernu.Niezwykle ciężko będzie wygrać 2 lub 3 bramkami Barcelonie.Zespół Bayernu jest drużyną turniejową.Należy pamiętać,że NIEMCY grają do końca.
Z pewnością obejrzymy kilka żółtych kartoników.Mark Van Bommel z pewnością jest jednym z tych co lubią ostrą grę.Ale warto pamiętać,że pomiędzy słupkami stoi Victor Valdes.Nie raz zdarzyły się mu wpadki i tym razem znów może jakiś głupi błąd w meczu popełnić.Defensywa Barcy będzie miała spory problemy z zatrzymaniem Ribery'ego.Na dodatek Toni jest w pełni sił i stać go na strzelenie jednej bramki.Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem w tym spotkaniu jest gospodarze stracą bramkę(1.83).

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Bezdomny
To tylko była taka zasłona dymna przed LM w meczu Bayernu.
Quote
Acha...dosc mocno sie zaslonili przegrywajac 1:5 ,szkoda ,ze nie pomysleli o kamuflazu 0-7 ,byliby niewidoczni.
Niezwykle ciężko będzie wygrać 2 lub 3 bramkami Barcelonie.[quote]

Uwierz mi ,zaden problem dwoma ,przy odrobinie wysilku trzema smile
Zespół Bayernu jest drużyną turniejową.
Quote
Dwumecz w trakcie rozgrywek ligowych to nie jest turniej, mgliste zdaje sie masz pojecie o przygotowaniu druzyn do turnieju, ale to nie moje zmartwienie

Quote
Należy pamiętać,że NIEMCY grają do końca.

Mam rozumiec ,ze inni przestaja grac przed koncem ?

Wytarty i mocno zdezaktualizowany slogan ,aby Bayern gral "do konca" musialby najpierw zatrudnic...Smude grin

Piszesz ,ze Barca bedzie miec problemy z Riberym.
Moze miec ,tylko co poczna te monachijskie kolki jak wezma ich w obroty Messi, Xavi i Iniesta.
O Eto, Alvesu i Henku nie wspomne smile

Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Originally Posted by Bezdomny
To tylko była taka zasłona dymna przed LM w meczu Bayernu.Niezwykle ciężko będzie wygrać 2 lub 3 bramkami Barcelonie.Zespół Bayernu jest drużyną turniejową.Należy pamiętać,że NIEMCY grają do końca.
Z pewnością obejrzymy kilka żółtych kartoników.Mark Van Bommel z pewnością jest jednym z tych co lubią ostrą grę.Ale warto pamiętać,że pomiędzy słupkami stoi Victor Valdes.Nie raz zdarzyły się mu wpadki i tym razem znów może jakiś głupi błąd w meczu popełnić.Defensywa Barcy będzie miała spory problemy z zatrzymaniem Ribery'ego.Na dodatek Toni jest w pełni sił i stać go na strzelenie jednej bramki.Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem w tym spotkaniu jest gospodarze stracą bramkę(1.83).

zasłona dymna?
Ja to pojęcie definiuje jako świadome działanie mające na celu zmylenie przeciwnika.Pod to można podpisać puszczanie plotek o kontuzjach,złej atmosferze w drużynie,braku wiary w zwycięstwo itp.Sugestia że pogrom w Wolfsburgu był zasłoną dymną nie wymaga komentarza.
drużyna turniejowa?
Niektóre kluby rozgrywają turnieje podczas wakacji,są to turnieje towarzyskie.No i jeszcze dodałbym klubowe mistrzostwa świata

Mecz z Portugalczykami moim zdaniem troche przesłonił obecną wartość Bayernu,i osobiście nie widze możliwości nawiązania walki o awans do półfinału

Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,809
Originally Posted by Bezdomny
.Należy pamiętać,że NIEMCY grają do końca.

ja pamiętam jak zagrali do końca z MU w pamiętnym meczu LM, który przegrali 1-2, po wspaniałej końcówce MU.
Pamiętam, też minę Lotara Matheusa jak schodził w ok 80min pewny siebie, że już po meczu.....
tak, tak Niemcy grają do końca papa

Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jan 2007
Posty: 3,040
Arsenal OVER 3,5 i Barca OVER 3,5 - ako około 15 smile

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Nie wiem jak (czy?) ugryść MU-Porto.

Portugalczycy zaimponowali mi w dwumeczu z A.Madryt, gdzie w obu spotkaniach byli zdecydowanie lepsi.
MU na lekkiej zadyszce (w 5 kolejnych meczach Premier traciła co najmniej 1 gola, z czego w trzech ostatnich aż 8 !). Stąd 1 myśl, Porto strzeli gola po niezłym kursie.

Do składu MU wraca Rooney (pauzował w lidze), Scholes i Vidic. Nie zagra Rio.

Z drugiej strony, MU wygląda ładnie w dublu z Barceloną.. grin

Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
*ugryŹć smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
Originally Posted by gembol
Originally Posted by Bezdomny
.Należy pamiętać,że NIEMCY grają do końca.

ja pamiętam jak zagrali do końca z MU w pamiętnym meczu LM, który przegrali 1-2, po wspaniałej końcówce MU.
Pamiętam, też minę Lotara Matheusa jak schodził w ok 80min pewny siebie, że już po meczu.....
tak, tak Niemcy grają do końca papa

Niestety w pólfinale grali do końca. mad

Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
O
Na pełnejjj kurrr...
Na pełnejjj kurrr...
O Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Ciekawie wyglada over 3,5 @ 2,5 w meczu Barcelony z Bayernem...

Amkwish, polecal aziana na Barcelone i trudno sie z tym nie zgodzic. W ostatniej kolejce niemeckim zespol zostal osmiesozny przez 'wilki' z Wolfsburga. Ale z drugiej strony, to zespol ten walczy o mistrzostwo, majac spory budzet i niezly zespol.
Bayern powinien teraz zastanowic sie czy walcza na maksa w LM czy walcza o tytul w lidze.
Barca powinna zagrac u siebie ofensywnie, a Bayern slabiutko w obronie. Ale w ataku ma przeciez Toniego i Podldiego, poza tym niezla linia pomocy. Ja tu widze wynik Barca 2-1 lub 3-1. Wierze, ze Bayern nie podda sie i to on strzeli pierwszy bramke.

over 3,5 @ 2,5 UB 3/10

w pozostalych meczach LM:

ManU - Porto --> under 2,5 lub X [jakos nie moge przekonac sie o wysokim i latwym zwyciestwie anglikow]
Villarreal - Arsenal --> over 2,5 [wszystko wskazuje na under, ale ja widze wymiane ciosow i FT 2:2]
Liverpool - Chelsea --> Liverpool [londynczycy za slabi na Beniteza, krola taktyki]

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by kfjatek
Nie wiem jak (czy?) ugryść MU-Porto.

Jak ugryzłem X2 i awans Porto do półfinału.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,206
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,206
CF Villarreal - Arsenal FC
typ 1
kurs 2.75
bukmacher: Bet-at-home

Oba zespoły w historii Ligi Mistrzów spotkały się tylko raz. W sezonie 2005/06 w półfinale tych rozgrywek na Highburry Kanonierzy wygrali 1:0 i ta zaliczka pozwoliła awansować im do finału ponieważ w rewanżu padł bezbramkowy remis a Riquelme nie wykorzystał w ostatnich minutach rzutu karnego dla gospodarzy.
Również przed tegoroczną batalią w ćwierćfinale Ligi Mistrzów to Arsenal jest faworytem. Do zespołu wracają kontuzjowani zawodnicy a forma z meczu na mecz jest coraz lepsza. Villarreal natomiast zawodzi na krajowym podwórku jednak podobnie było przed spotkaniami z Panathinaikosem Ateny w 1/8 a mimo to "Żółta Łódź Podwodna" awansowała.
Zapowiada się ciekawe spotkanie w którym stawiam jednak na gospodarzy którzy grają przed własną publicznością i na pewno będą chcieli uzyskać jak najkorzystniejszy rezultat prze rewanżem w Londynie. Warto dodać, że mimo polepszającej się sytuacji kadrowej w Arsenalu (powrót Emmanuela Adebayora i Ceska Fabregasa) to jednak Arsene Wenger nadal ma spore problemy kadrowe. W dzisiejszym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z usług Robina van Persie, Thomasa Rosickyego, Abou Diaby i Eduardo oraz nieuprawnionego do gry Andrieja Arszawina. Trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać jedynie z usług Santi Cazorly. Myślę, że gospodarzy wygrają skromnie 1:0.

Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,206
K
veteran
veteran
K Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 1,206
Manchester United - FC Porto
typ X
kurs 4.30
bukmacher: Bet-at-home

Wszyscy za faworyta tego dwumeczu uważają "Czerwone Diabły" przemawiają za nimi statystyki: nie pokonaniu w Lidze Mistrzów od 21 spotkań oraz fakt, że Porto na 11 spotkań w Anglii przegrało 10 i raz zremisowali. Ten remis w Manchesterze pamiętają do dzisiaj ponieważ 5 lat temu pozbawił ich walki o Ligę Mistrzów.
Według mnie ostatnio MU gra nieco słabiej i nie warto grać dzisiaj na nich po kursie 1.35. Szczęśliwe zwycięstwo z Aston Villa u siebie pokazuje, że "Czerwone Diabły" dostały lekką zadyszkę. Spowodowane jest to zapewne kontuzjami czołowych zawodników. Dzisiaj Sir Alex Ferguson nie będzie mógł skorzystać z usług: Rio Ferdinanda, Dimitara Berbatowa, Wesa Browna i Owena Hargreavsa, natomiast niepewni występu są Anderson, Ryan Giggs i Gary Neville. Problemy kadrowe ma również Porto dzisiaj nie zagrają Pedro Emanuel, Nelson Benitez, Jorge Fucile a niepewni występu są Christian Sapunaru i Rabioli.
Faworytem meczu są gospodarze (podobnie jak całych rozgrywek) jednak warto pamiętać, że jest to ćwierćfinał Ligi Mistrzów a na tym etapie nie ma łatwych rywali i łatwych spotkań. Według mnie wynik tego spotkania jest otwarty ja stawiam na remis.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by krz1910
Trener gospodarzy nie będzie mógł skorzystać jedynie z usług Santi Cazorly. Myślę, że gospodarzy wygrają skromnie 1:0.

Pozwole sobie odnieść sie do tego "jedynie".

Brak tego zawodnika to jest ogromne osłabienie Villarealu, którego gra opiera sie głownie na odbiorach Senny i kreatywnych poczynaniach Santiago.

Bez tego gracza gospodarze beda skazani na ograniczenie swoich poczynań ofensywnych.

Juz od jakiegos czasu chodzi mi po głowie CS.

Najprawdopodobniej zdecyduje sie na postawienie 0:0

Villareal swojej szansy awansu bedzie szukal w bezbramkowym remisie u siebie i...bramkowym na wyjeździe, tak mysle.

Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
AVE LAZIO
AVE LAZIO
Dołączył: May 2006
Posty: 21,516
Originally Posted by krz1910
Manchester United - FC Porto
typ X
kurs 4.30
bukmacher: Bet-at-home

Wszyscy za faworyta tego dwumeczu uważają "Czerwone Diabły" przemawiają za nimi statystyki: nie pokonaniu w Lidze Mistrzów od 21 spotkań oraz fakt, że Porto na 11 spotkań w Anglii przegrało 10 i raz zremisowali. Ten remis w Manchesterze pamiętają do dzisiaj ponieważ 5 lat temu pozbawił ich walki o Ligę Mistrzów.
Według mnie ostatnio MU gra nieco słabiej i nie warto grać dzisiaj na nich po kursie 1.35. Szczęśliwe zwycięstwo z Aston Villa u siebie pokazuje, że "Czerwone Diabły" dostały lekką zadyszkę. Spowodowane jest to zapewne kontuzjami czołowych zawodników. Dzisiaj Sir Alex Ferguson nie będzie mógł skorzystać z usług: Rio Ferdinanda, Dimitara Berbatowa, Wesa Browna i Owena Hargreavsa, natomiast niepewni występu są Anderson, Ryan Giggs i Gary Neville. Problemy kadrowe ma również Porto dzisiaj nie zagrają Pedro Emanuel, Nelson Benitez, Jorge Fucile a niepewni występu są Christian Sapunaru i Rabioli.
Faworytem meczu są gospodarze (podobnie jak całych rozgrywek) jednak warto pamiętać, że jest to ćwierćfinał Ligi Mistrzów a na tym etapie nie ma łatwych rywali i łatwych spotkań. Według mnie wynik tego spotkania jest otwarty ja stawiam na remis.

i jakie to jest osłabienie brak Browna czy Owen.
Hargreaves jest od dłużej pory kontuzjowany przecież.Anderson to ławka rezerwowych MU.Gary Neville najlepsze lata ma już za sobą.MU już w tym roku miał szeroką ławkę kontuzjowanych i widzieliśmy co było.Porto tylko może straszyć Lopezem.To już nie ten zespół za kadencji Jose.

Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Bohater na zawsze nieśmiertelny. Mały Żołnierz nie odszedł. On wyruszył w drogę na mecz wyjazdowy...
Dołączył: Nov 2003
Posty: 28,405
Padłem na plecy jak zobaczyłem kto będzię głównym "referee" jutro w Barcelonie laugh
Nieżebym coś mu wypominał bo osobiście nie mam co:) tylko pierwsza myśl jaka mnie naszła to jego narcystyczny wyraz twarzy na płycie słynnego stadionu i bijąca z twarzy chęć pokazania kto tu jest największą gwiazdą laugh

W związku z tym uparłem się że poszukam sobie kursó na czerwone i żółte kartki dla najbardziej znanych nazwisk,
z pozoru może ktoś się uśmiechnąć pod nosem ale piszę poważnie,
zobaczę sobię co zaproponują na takiego Messiego i Eto czy "Puziola" grin
Wybiegając w przyszłość widzę Lahma który urywa się raz czy drugi kudłatemu Katalończykowi i za 3 razem ten nie wytrzymuje i równo z trawą wycina rywala wink

Poszukam sobie dokładnych kursów ale ta teoria mi osobiście się bardzo podoba, zobaczymy co na to buki, a Wilki ostatnio zrobiły dobrą robotę bo znacząco musiały obniżyć "wartość" gości jutrzejszego meczu,
wyniku się nie podejmuję typować, Barcelona męczarnie w lidze, Bayern blamaż u siebie, jutro na pewno wyjdą dwie odmienione drużyny,
Barcelona teoretycznie powinna zrobić z Niemców wiatrak, a z drugiej strony gdybym miał składać drużynę z najlepszych lig europejskich to z jednej i drugiej druzyny wybrałbym podobną liczbę zawodników:)

Postaram się pózniej napisać co sobie wybrałem wink

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Biszop
....Barcelona męczarnie w lidze...

Zawsze po seleccion Barca ma pod górkę, ale wyrazenie "meczarnie w lidze" wymiata smile

Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,957
http://sport.onet.pl/0,1248711,1948637,,,bayern_oslabiony_przed_meczem_z_barcelona,wiadomosc.html

Strona 1 z 4 1 2 3 4

Moderatorzy  Akhu, Biszop 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników (forty, betowiec, Sensei, rafal08, burbon, aker, Lukasz111, Akhu, rymoholik, latajaca_holenderka, alfa, $-man, kamel, bukma, 11kera11), 2,802 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,651
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1