Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#304230 28/02/2005 08:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Witam

1.00 San Antonio @ Cleveland
1.30 L.A. Lakers @ New York
2.30 New Orleans @ Dallas
3.00 L.A. Clippers @ Utah


Pozdr.

Bonus: Unibet
#304231 28/02/2005 13:56
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Co prawda obiecalem sobie ze nie napisze juz slowa w tym dziale jednak nad ta trumna wyglosze mowe pozegnalna -jest godzina 14.56 ani jednego postu!!!! zajmujcie sie dalej tym konkursem ktorego nie oceniam bo nie biore w nim udzialu a ten dzial bedzie sie dalej staczal po rowni pochylej,i nic juz tego nie zatrzyma -pozdrawiam i zycze aby sie cos w tej materi jednak zmienilo!!!

#304232 28/02/2005 14:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
No własnie , ja uważam że przyczyną jest ten konkurs, powoduje że tu zaledwie czasami jedna stronka jest zapełniona przez posty,naprawde trzeba sie moderatorom zastanowić jak chcą ratować ten konkretny temat , lub dział , bo ten konkurs przyćmił zwykły temat NBA , jest niezwykle mało postów , na dziś:

Utah - Cliippers
Zagram sobie +hc na Clippers bo po serii porażek wygrali dwa mecze i nie sądze aby chcieli już przegrywać , na wyjezdzie 8 porażek pod rząd , rekordowo jak na ten sezon a w koncu trzeba wygrać , do tego dorzucam fakt że utah gra bardzo nierówna potrafi przegrywać z nienacka mecze z teoretycznie słabszymi rywalami.Ten mecz mi sie zapowiada od razu na niezwykle zacięty , więc zagram być może tez UNDER , w pierwszym meczu tych ekip padło tylko 184 pkt

#304233 28/02/2005 14:56
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
V
addict
addict
V Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
helmudinho - zgadzam się z Tobą odnośnie Clippers liczę iż wkońcu przełamią tą niemoc na obcym terenie i wygrają jakiś mecz a przecież Utah to nie zespół z najwyższej półki i na pewno są w zasięgu Clippers.

Liczę również na zwycięstwo drugiej ekipy z Los Angeles, Lakers chcąc awansować do fazy play-off muszą podchodzić do każdego meczu bardzo poważnie a ze słabymi Knicks muszą szukać zwyciestwa. Minnesota i Denver pewnie łatwo nie odpuszczą więc Kobe i spółka powinni przywieść ze wschodu jakieś cenne zwyciestwo a no i kurs(2.60) też ciekawy na LA.
pozdrawiam

#304234 28/02/2005 15:35
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
A ja mam zgoła odmienne zdanie od poprzednika. New York ostatnio radzi sobie bardzo dobrze, zwlaszcza we własnej hali - trzy zwyciestwa pod rzad(11 pkt z Indianą, 12pkt z Philą, 18pkt z Milwaukee) i dzis licze na kolejna wiktorię.
Co do meczu w Utah to skłaniałbym sie na Mormonów, co prawda graja w kratke, ale Clippersi na wyjazdach tez nie zachwycają. Do tego wczoraj meczyli sie ze słabiutką Atlantą i dopiero w IV kwarcie zapewnili sobie zwycięstwo.
Kurs na gołą jedynke na Utah 1,7 wyglada zachęcająco.
Pozdrawiam

#304235 28/02/2005 15:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Sławysz ja sie nie zgodze , z Tobą , grają w kratkę , zobacz ile meczów potrafią zawalać ze słabymi rywalami , wczoraj wygrali na wyjezdzie z Houston a dziś mogą przegrać z Clippersami , ja jeszcze nie wiem czy na 100% zagrać LAC ale UNDER powienien wejsc spokojnie , bardzo ciekawi mnie San Antonio , powinni wygrać w Cleveland , Cavs w prawdzie imponujący bilans u siebie 21-5 , ale wygrali 3 mecze pod rząd u siebie , w tym sezonie potrafiali tą serię przekraczac kiedy byli w naprawde wysokiej formie , jednak dokładnie od 12 grudnia , nie mogą u siebie wygrać więcej jak 3 spotkań pod rząd! Na dodatek San Antonio przegrało z Memphis u siebie , w tym sezonie nie przegrali jeszcze dwóch meczów z rzędu , u siebie pokonali 19-oma punktami Cavns , sądze ze będą chcieli kibicom wynagrodzić porazke , a porażka z Memphis to było zwykłe prawo serii , San Antonio za dużo wygrywało nadszedł czas na porażke i nie dziwie sie że właśnie z Memphis , kurs 1.65 na Spurs , czekam na opinie ,szczególnie amkwisha na temat tego meczu , czy warto grać SPURS I CLIPPERS.

#304236 28/02/2005 15:47
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
JA mysle ze dzis Wygraja LAkersi...nieprzegraja 3 meczu pod rzad..

#304237 28/02/2005 15:58
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
F
veteran
veteran
F Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
Clevland Cavaliers - San Antonio Spurs

Typ: Over 183,5

Dzisiaj mały overek. Wydaje mi się, że stać te drużyny na wyrownaną walkę, a więc wymianę kosz za kosz. W obu drużynach jest po kilku świetnych strzelców (LeBron, McInnis, Ilgauskas w Cavs oraz Duncan, Manu Ginobili oraz Parker). Myślę, że zapewnią oni dzisiaj dobrą zabawę kibicom i narzucają kupę punktów. A w każdym razie ponad 190. Średnia zdobywanych punktów przez Ostrogi w tym sezonie to 96,9, a na wyjazdach Spurs rzucają średnio 95,9.
Kawalerzyści rzucają średnio w tym sezonie 97,8 a u siebie w domu 102,7!!! W ostatnich 5 meczach we własnej hali Cavs rzucili średnio 103,8, a Spursiw ostatnich 5 na wyjeździe
średnio 97,0. Widać, że obydwa zespoły są skuteczne w ataku co wróży pożądny OVER!!! Polecam...

#304238 28/02/2005 15:59
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
Co do meczu w Cleveland to bardziej prawdopodobny wydaje mi sie over. Jezeli Spursi nie chcą przegrać drugiego meczu pod rząd to muszą rzucic dzis w okolich 95-100pkt, bo Cavsi u siebie ponizej tego nie schodzą. Licze na wyrónany mecz i dlatego linia 183,5 jak najbardziej do przeskoczenia.

#304239 28/02/2005 16:00
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
spozniłem sie o minutę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#304240 28/02/2005 16:12
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Ja sobie zagralem dzis 4 1-ki, mam nadzieje, ze wejdzie.
Utah - Clippers - Clippersi raczej slabi, wymeczaja zwyciestwa, na wyjazdach w ogole im sie wiedzie bardzo slabo, Utah tez nie zachwyca, u siebie maja slaby bilans, ale po takim kursie jaki daly buki wzialem.
Cleveland - Spurs - tu pod uwage wzialem 2 fakty, porazka Spursow z Memphis u siebie ostatnio oraz 21-5 u siebie - bilans Cleveland, licze, ze James poprowadzi Cavsow do zwyciestwa.
Dallas - New Orleans - tu bez komentarza, mimo, ze Hornetsi odtatnio zaczeli od czasu do czasu wygrywac, mysle, ze z Dallas na wyjezdzie nie pograja sobie.
New York - Lakers 1 - Knicksi odnotowuja chyba zwyzke formy, tak wnioskuje po ostatnich wynikach, szczegolnie 90:79 z Indiana, natomiast Lakers przegrali wczoraj w Toronto z ekipa podobna, moim zdaniem nawet gorsza od New Yorku. Lakersom sie slabo wiedzie, wiec licze, ze utrzyma sie ta tendencja.
Mam pytanie, czy ktorys z bukow naziemnych wystawia regularnie kursy na undery i overy w kosza??

#304241 28/02/2005 16:14
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
Totomix, Profesjonał

#304242 28/02/2005 16:16
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
P
Live fast, die young
Live fast, die young
P Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Wlasnie bylem dzis w profku i w ofercie nie zobaczylem, ale dzieki mimo wszystko.

#304243 28/02/2005 17:03
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
S
SR Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Na tą chwile : Daje na Dallas - hcp.NO dla mnie to drużyna bardzo słaba a szczególnie na wyjazdach trudno jej cokolwiek zrobić.W tym sezonie grali już 2 razy z Dallas i oba spotkania kończyły sie pewnymi wygranymi Mavs.Obie druzyny dzieli tak wielka przepaść że dokładając do tego chęć mobilizacji do rehabilitacji po przegranym szlagierze z Suns dzisiaj Mavs powinni pojechać z Hornets a hcp proponowany przez większość buków jest spokojnie do przeskoczenia.Jedyne co może tutaj stanowić problem to olewcze podejście Dallas do meczu , no ale na to już ja nic nie poradze i licze na profesjonalizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
W meczu w Utah skłaniałbym sie ku Utah , od tak na przełamanie streaku porażek przez Jazzów i na przełamanie krótkiej serii zwycięstw Clipów (to z Atlanta wcale nie imponujące)
W meczu w NY bardziej bym sie garnął do overa niż do typowania zwycięzcy.Wczoraj Lakers nie licząc 4 kwarty pokazali "radosny futbol" i dzisiaj z Knicksami też powinni troszku porzucać.
W meczu Cavs - Spurs minusowe hcp za duże a kurs na gołe 2 nie kuszący dlatego no bet i niech sie dzieje co chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />

#304244 28/02/2005 18:00
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Jak już parę osób przede mną napisało ja dzis tez widze over w Cleveland. San Antonio na wyjazdach gra bardziej ofensywnie, byc moze jest to wymuszone przez styl gry gospodarzy. Ostrogi zdecydowanie czesciej rzucaja 100 punktow na wyjezdzie niz u siebie, no a Cleveland znane ze swietnej gry na wlasnym parkiecie i dobrej sredniej punktowej jak napisal Fanatykk. We wczesniejszym spotkaniu tych dwoch druzyn w Texasie padlo 213 punktow. Mysle ze buki wystawiajac linie w granicach 183-185 sugerowaly sie ostatnim niskopunktowym meczem z Memphis. Czas na over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdrawiam
Dominik

#304245 28/02/2005 19:52
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z utęsknieniem czekałem na analizy i typy , i szczerze mówiąc podjąłem decyzje z rezygnacji takiego typu jak San Antonio , toto mix wystawił 1.65 , exp tylko 1.40 , nie sądze aby kurs wart ryzyka , linia 184.5 , San Antonio ostatnio dużo punktów na wyjezdzie , Cleveland duzo u siebie , san antonio na wyjezdzie aż tak nie broni , nie wygrywa specjalnie wysoko często powyżej 100 pkt , i chyba za 100 dam over, chcialem dać singiel na dallas ale kurs 1.06 nie rusze , a z hc sie boje grać mimo wszystko , nie lubie tej ekipy NO , San Antonio wygrało z nimi tylko 10-oma u siebie, ale over w Cleveland zagram

#304246 28/02/2005 20:29
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
I dałem OVER singiel za stówke , linia 184.5

#304247 28/02/2005 21:21
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Witajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
interesuje mnie ten pojedynek:
01 Mar 01:35 705 NO Hornets +14.0 1.90 O 200.5 1.90 10.00
706 DAL Mavericks -14.0 1.90 U 200.5 1.90 1.06
Dwa pytanka:
1.Orientujecie się może na ile minut przed meczem podawane są składy? Niejaki Dirk Novitzki ma coś ze ścięgnami ud, i jego występ wątpliwy.
2.Jeśli ten Burak nie zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy jest Waszym zdaniem szansa na undera oraz na +14 dla NO ?? widzę, że to czołowy strzelec i lider Dallas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pozdrawiam

#304248 28/02/2005 21:25
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
ps. Amkwish, gdzie jesteś ? Brakuje mi Twoich cennych uwag i rad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakoś tak cichutko ostatnio w tym dziale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#304249 28/02/2005 21:47
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Siema a ja mam do was pytanko mam mozliwość postawienia zakładu:
Czy Tony Parker w meczu CLE-SAN rzuci mniej/czy więcej niż 18,5 pkt??????? czy jest mi ktoś w stanie coś podpowiedzieć

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1