|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288 |
Witam
1.00 San Antonio @ Cleveland 1.30 L.A. Lakers @ New York 2.30 New Orleans @ Dallas 3.00 L.A. Clippers @ Utah
Pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,963 |
Co prawda obiecalem sobie ze nie napisze juz slowa w tym dziale jednak nad ta trumna wyglosze mowe pozegnalna -jest godzina 14.56 ani jednego postu!!!! zajmujcie sie dalej tym konkursem ktorego nie oceniam bo nie biore w nim udzialu a ten dzial bedzie sie dalej staczal po rowni pochylej,i nic juz tego nie zatrzyma -pozdrawiam i zycze aby sie cos w tej materi jednak zmienilo!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
No własnie , ja uważam że przyczyną jest ten konkurs, powoduje że tu zaledwie czasami jedna stronka jest zapełniona przez posty,naprawde trzeba sie moderatorom zastanowić jak chcą ratować ten konkretny temat , lub dział , bo ten konkurs przyćmił zwykły temat NBA , jest niezwykle mało postów , na dziś:
Utah - Cliippers Zagram sobie +hc na Clippers bo po serii porażek wygrali dwa mecze i nie sądze aby chcieli już przegrywać , na wyjezdzie 8 porażek pod rząd , rekordowo jak na ten sezon a w koncu trzeba wygrać , do tego dorzucam fakt że utah gra bardzo nierówna potrafi przegrywać z nienacka mecze z teoretycznie słabszymi rywalami.Ten mecz mi sie zapowiada od razu na niezwykle zacięty , więc zagram być może tez UNDER , w pierwszym meczu tych ekip padło tylko 184 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 530 |
helmudinho - zgadzam się z Tobą odnośnie Clippers liczę iż wkońcu przełamią tą niemoc na obcym terenie i wygrają jakiś mecz a przecież Utah to nie zespół z najwyższej półki i na pewno są w zasięgu Clippers.
Liczę również na zwycięstwo drugiej ekipy z Los Angeles, Lakers chcąc awansować do fazy play-off muszą podchodzić do każdego meczu bardzo poważnie a ze słabymi Knicks muszą szukać zwyciestwa. Minnesota i Denver pewnie łatwo nie odpuszczą więc Kobe i spółka powinni przywieść ze wschodu jakieś cenne zwyciestwo a no i kurs(2.60) też ciekawy na LA. pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423 |
A ja mam zgoła odmienne zdanie od poprzednika. New York ostatnio radzi sobie bardzo dobrze, zwlaszcza we własnej hali - trzy zwyciestwa pod rzad(11 pkt z Indianą, 12pkt z Philą, 18pkt z Milwaukee) i dzis licze na kolejna wiktorię. Co do meczu w Utah to skłaniałbym sie na Mormonów, co prawda graja w kratke, ale Clippersi na wyjazdach tez nie zachwycają. Do tego wczoraj meczyli sie ze słabiutką Atlantą i dopiero w IV kwarcie zapewnili sobie zwycięstwo. Kurs na gołą jedynke na Utah 1,7 wyglada zachęcająco. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Sławysz ja sie nie zgodze , z Tobą , grają w kratkę , zobacz ile meczów potrafią zawalać ze słabymi rywalami , wczoraj wygrali na wyjezdzie z Houston a dziś mogą przegrać z Clippersami , ja jeszcze nie wiem czy na 100% zagrać LAC ale UNDER powienien wejsc spokojnie , bardzo ciekawi mnie San Antonio , powinni wygrać w Cleveland , Cavs w prawdzie imponujący bilans u siebie 21-5 , ale wygrali 3 mecze pod rząd u siebie , w tym sezonie potrafiali tą serię przekraczac kiedy byli w naprawde wysokiej formie , jednak dokładnie od 12 grudnia , nie mogą u siebie wygrać więcej jak 3 spotkań pod rząd! Na dodatek San Antonio przegrało z Memphis u siebie , w tym sezonie nie przegrali jeszcze dwóch meczów z rzędu , u siebie pokonali 19-oma punktami Cavns , sądze ze będą chcieli kibicom wynagrodzić porazke , a porażka z Memphis to było zwykłe prawo serii , San Antonio za dużo wygrywało nadszedł czas na porażke i nie dziwie sie że właśnie z Memphis , kurs 1.65 na Spurs , czekam na opinie ,szczególnie amkwisha na temat tego meczu , czy warto grać SPURS I CLIPPERS.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,441 |
JA mysle ze dzis Wygraja LAkersi...nieprzegraja 3 meczu pod rzad..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,521 |
Clevland Cavaliers - San Antonio Spurs
Typ: Over 183,5
Dzisiaj mały overek. Wydaje mi się, że stać te drużyny na wyrownaną walkę, a więc wymianę kosz za kosz. W obu drużynach jest po kilku świetnych strzelców (LeBron, McInnis, Ilgauskas w Cavs oraz Duncan, Manu Ginobili oraz Parker). Myślę, że zapewnią oni dzisiaj dobrą zabawę kibicom i narzucają kupę punktów. A w każdym razie ponad 190. Średnia zdobywanych punktów przez Ostrogi w tym sezonie to 96,9, a na wyjazdach Spurs rzucają średnio 95,9. Kawalerzyści rzucają średnio w tym sezonie 97,8 a u siebie w domu 102,7!!! W ostatnich 5 meczach we własnej hali Cavs rzucili średnio 103,8, a Spursiw ostatnich 5 na wyjeździe średnio 97,0. Widać, że obydwa zespoły są skuteczne w ataku co wróży pożądny OVER!!! Polecam...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423 |
Co do meczu w Cleveland to bardziej prawdopodobny wydaje mi sie over. Jezeli Spursi nie chcą przegrać drugiego meczu pod rząd to muszą rzucic dzis w okolich 95-100pkt, bo Cavsi u siebie ponizej tego nie schodzą. Licze na wyrónany mecz i dlatego linia 183,5 jak najbardziej do przeskoczenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423 |
spozniłem sie o minutę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Ja sobie zagralem dzis 4 1-ki, mam nadzieje, ze wejdzie. Utah - Clippers - Clippersi raczej slabi, wymeczaja zwyciestwa, na wyjazdach w ogole im sie wiedzie bardzo slabo, Utah tez nie zachwyca, u siebie maja slaby bilans, ale po takim kursie jaki daly buki wzialem. Cleveland - Spurs - tu pod uwage wzialem 2 fakty, porazka Spursow z Memphis u siebie ostatnio oraz 21-5 u siebie - bilans Cleveland, licze, ze James poprowadzi Cavsow do zwyciestwa. Dallas - New Orleans - tu bez komentarza, mimo, ze Hornetsi odtatnio zaczeli od czasu do czasu wygrywac, mysle, ze z Dallas na wyjezdzie nie pograja sobie. New York - Lakers 1 - Knicksi odnotowuja chyba zwyzke formy, tak wnioskuje po ostatnich wynikach, szczegolnie 90:79 z Indiana, natomiast Lakers przegrali wczoraj w Toronto z ekipa podobna, moim zdaniem nawet gorsza od New Yorku. Lakersom sie slabo wiedzie, wiec licze, ze utrzyma sie ta tendencja. Mam pytanie, czy ktorys z bukow naziemnych wystawia regularnie kursy na undery i overy w kosza??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
Wlasnie bylem dzis w profku i w ofercie nie zobaczylem, ale dzieki mimo wszystko.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 8,313 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Na tą chwile : Daje na Dallas - hcp.NO dla mnie to drużyna bardzo słaba a szczególnie na wyjazdach trudno jej cokolwiek zrobić.W tym sezonie grali już 2 razy z Dallas i oba spotkania kończyły sie pewnymi wygranymi Mavs.Obie druzyny dzieli tak wielka przepaść że dokładając do tego chęć mobilizacji do rehabilitacji po przegranym szlagierze z Suns dzisiaj Mavs powinni pojechać z Hornets a hcp proponowany przez większość buków jest spokojnie do przeskoczenia.Jedyne co może tutaj stanowić problem to olewcze podejście Dallas do meczu , no ale na to już ja nic nie poradze i licze na profesjonalizm <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> W meczu w Utah skłaniałbym sie ku Utah , od tak na przełamanie streaku porażek przez Jazzów i na przełamanie krótkiej serii zwycięstw Clipów (to z Atlanta wcale nie imponujące) W meczu w NY bardziej bym sie garnął do overa niż do typowania zwycięzcy.Wczoraj Lakers nie licząc 4 kwarty pokazali "radosny futbol" i dzisiaj z Knicksami też powinni troszku porzucać. W meczu Cavs - Spurs minusowe hcp za duże a kurs na gołe 2 nie kuszący dlatego no bet i niech sie dzieje co chce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
Jak już parę osób przede mną napisało ja dzis tez widze over w Cleveland. San Antonio na wyjazdach gra bardziej ofensywnie, byc moze jest to wymuszone przez styl gry gospodarzy. Ostrogi zdecydowanie czesciej rzucaja 100 punktow na wyjezdzie niz u siebie, no a Cleveland znane ze swietnej gry na wlasnym parkiecie i dobrej sredniej punktowej jak napisal Fanatykk. We wczesniejszym spotkaniu tych dwoch druzyn w Texasie padlo 213 punktow. Mysle ze buki wystawiajac linie w granicach 183-185 sugerowaly sie ostatnim niskopunktowym meczem z Memphis. Czas na over <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Pozdrawiam Dominik
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Z utęsknieniem czekałem na analizy i typy , i szczerze mówiąc podjąłem decyzje z rezygnacji takiego typu jak San Antonio , toto mix wystawił 1.65 , exp tylko 1.40 , nie sądze aby kurs wart ryzyka , linia 184.5 , San Antonio ostatnio dużo punktów na wyjezdzie , Cleveland duzo u siebie , san antonio na wyjezdzie aż tak nie broni , nie wygrywa specjalnie wysoko często powyżej 100 pkt , i chyba za 100 dam over, chcialem dać singiel na dallas ale kurs 1.06 nie rusze , a z hc sie boje grać mimo wszystko , nie lubie tej ekipy NO , San Antonio wygrało z nimi tylko 10-oma u siebie, ale over w Cleveland zagram
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
I dałem OVER singiel za stówke , linia 184.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
Witajcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> interesuje mnie ten pojedynek: 01 Mar 01:35 705 NO Hornets +14.0 1.90 O 200.5 1.90 10.00 706 DAL Mavericks -14.0 1.90 U 200.5 1.90 1.06 Dwa pytanka: 1.Orientujecie się może na ile minut przed meczem podawane są składy? Niejaki Dirk Novitzki ma coś ze ścięgnami ud, i jego występ wątpliwy. 2.Jeśli ten Burak nie zagra <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy jest Waszym zdaniem szansa na undera oraz na +14 dla NO ?? widzę, że to czołowy strzelec i lider Dallas <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 3,798 |
ps. Amkwish, gdzie jesteś ? Brakuje mi Twoich cennych uwag i rad <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Jakoś tak cichutko ostatnio w tym dziale <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
Siema a ja mam do was pytanko mam mozliwość postawienia zakładu: Czy Tony Parker w meczu CLE-SAN rzuci mniej/czy więcej niż 18,5 pkt??????? czy jest mi ktoś w stanie coś podpowiedzieć
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|