Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#304250 28/02/2005 22:25
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 1,022
Quote
Czy Tony Parker w meczu CLE-SAN rzuci mniej/czy więcej niż 18,5 pkt??????? czy jest mi ktoś w stanie coś podpowiedzieć

Tego nie wiedza nawet najstarsi gorale !!!

Bonus: Unibet
#304251 28/02/2005 22:25
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,712
ja powiem krotkko zagrac cche za 30 zl na orleans ostanio cos wpadlo wiec coz cos mi sie zdaje ze trzeba wkoncu wygrac

#304252 28/02/2005 22:31
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Quote
Quote
Czy Tony Parker w meczu CLE-SAN rzuci mniej/czy więcej niż 18,5 pkt??????? czy jest mi ktoś w stanie coś podpowiedzieć

Tego nie wiedza nawet najstarsi gorale !!!

Co oznacza tłumacząc na polski nie tykać takich niespodziewanek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#304253 28/02/2005 22:34
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
no po wczorajszej totalnej klapie,dzisiaj "być albo nie być" dla NBA,
3 typy w rozpisach
Jazz(-3,5)
Spurs(-5,5)
Spurs over 185,5

króciutkie komentarze
Clippers grają fatalnie na wyjazdach,zaledwie 6 zwycięstw,i do tego po wczorajszym cięzkym meczu z Hawks,zagraja bez Jarica,ostatni mecz w Utah między obydwiema drużynami zakończył się zwycięstwem gospodarzy,handi minimalny zdecydowanie do przekroczenia
Typ na Spurs,zagrany na czuja,wiele osób czuje tam jakąś sensacje,a z reguły w takich przypadkach nic z tego nie wychodzi.Chcąc walczyć o mistrzostwo zachodu nie mogą sobie pozwolić na drugą porażke z rzędu,obawiam sie troszke o ten 5-pkt handi,gdyż napewno to nie będzie łatwy maecz,ale trudno,zobaczymy jak będzie....
Rzadko typuje o/u,i do tego typu przekoanliście mnie wy;p,wieć najwyżej będe miał na kogo zrzucić

Zagrałem to dosyć ostro jak dla mnie,no i zobaczymy jutro...
powodzenia

#304254 28/02/2005 22:48
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 201
Quote
Co prawda obiecalem sobie ze nie napisze juz slowa w tym dziale jednak nad ta trumna wyglosze mowe pozegnalna -jest godzina 14.56 ani jednego postu!!!! zajmujcie sie dalej tym konkursem ktorego nie oceniam bo nie biore w nim udzialu a ten dzial bedzie sie dalej staczal po rowni pochylej,i nic juz tego nie zatrzyma -pozdrawiam i zycze aby sie cos w tej materi jednak zmienilo!!!
Sorry że off topic ale "troche" mnie zdenerwowałeś tym postem. Poprostu uwielbiam takich malkomentów jak ty, co drugi dzień wypisujesz że przez konkurs nic sie nie dzieje w dziennym temacie tylko po co? A może byś coś sam od siebie napisał, zamiast wypisywać nic nie wznoszące brednie? ale po co lepiej czekać na kogoś, poda gotowe typki i jeszcze je uzasadni, bajka. Ciesze się razem z tobą że już nic tu nie napiszesz (szczerze w to wątpie) i niepozdrawiam. tongue

Co do dzisiejszej nocy. Tak jak wszyscy Over w Cleveland wygląda smakowicie, ale ja bym poszedł krok dalej i postawił na zwycięstwo Cavs po bardzo ładnym kursie 3.05. Spurs to już nie ta nie do ogrania drużyna co z początku sezonu która narzucała innym swój "zamulający" styl. Ostatnio trafiają im się co jakiś czas słabsze mecze więc czemu i silni w swojej hali Cavs nie mieliby sprawić niespodzianki?

#304255 28/02/2005 23:09
Dołączył: Dec 2004
Posty: 95
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 95
Litwa widze ze myslimy podobnie, over 184 to dzis chyba najpopularniejsz typ,nie kierowalem sie oczywiscie psychologia tlumu po prostu czysta matematyka+ instynkt.

Co do zwyciestwa Cavs..hmmmm....troszke sie boje na nie stawiac natomiast jestem swiecie przekonany ze wejdzie tu +5hp.Cavsi u siebi graja znakomicie tylko 5 porazek,natomiast wierze iz ostatnia porazka Spurs to poczatek ich "lekkiego" kryzysu. Jedno co mnie niepokoi to to iz kazda z 5 porazek Cavs u siebie skonczyla sie roznica 5 lub wiecej pkt.

#304256 28/02/2005 23:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Cholera, a ja mam rozterki teraz.. 3/4 forum a moze i wiecej gra over w Cleveland... Odpukajmy i nieprzejedźmy sie na tym ;-)

Co do 1x2 to jednak Ostrogi, nie wierzę aby przegrali drugi mecz z rzędu. Ale kursy ML mizerne, 1,40 na pewno niewarte ryzyka.

Pozdrawiam
Dominik

Last edited by g00niek; 28/02/2005 23:29.
#304257 01/03/2005 05:55
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Cleveland-San Antonio 92-94

Miałem grać San Antonio zagrałem Over 184.5 , padło jak widać 186 pkt , no nie wiem ile na takim fuksie bede jechał ale szczęście sprzyja i wczoraj ogólnie +125 zł więc sie ciesze , dzięki że ktoś podsunął pomysł o OVERZE , wszedł fuksem ale zawsze over ,z pozostałych meczów , chciałem tak jak pisałem under UTAH ale nie dałem tam padło bardzo mało punktów , lekko powyżej 170 a linia była aż 191 , dziś jak patrzyłem jeden mecz sie zaczyna o 20.00 już Memphis gra

#304258 01/03/2005 05:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Zobaczyłem ciekawą mecz , do ostatniej sekundy meczu był wynik 92-92 , więc i tak by była dogrywka , jednak Tim Duncan zaliczył Jump shota i weszło hehe

#304259 01/03/2005 09:20
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 940
Niby wszystko dzisiejszej nocy weszło pięknie i fajnie tylko ,że jak się gra u ziemniaków to się dogrywki też liczą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#304260 01/03/2005 09:46
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 423
Do teraz sie zastanawiam jak New York prowadząc ośmioma punktami na 40 sekund przed koncem nie wygrał tego w normalnym czasie.
Od razu przypomniał mi sie mecz San Antonio - Houston i popis TMaca.

#304261 01/03/2005 09:55
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Nov 2001
Posty: 288
Quote
Do teraz sie zastanawiam jak New York prowadząc ośmioma punktami na 40 sekund przed koncem nie wygrał tego w normalnym czasie.
Od razu przypomniał mi sie mecz San Antonio - Houston i popis TMaca.

Tez o tym myslalem, jak rowniez ze po 3 kwartach prowadzili 15pkt i odali inicjatywe wkoncowce meczu. Nowy nabytek NYK M.Rose spisuje sie chyba tak jak oczekiwal I.Thomas ehh szkoda slow, tak dalej panie thomas a NYk na pewno bedzie potega na wschodzie.

Pozdr.

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, $-man, latajaca_holenderka, Sensei, rymoholik, aker, betowiec, alfa, Lukasz111, forty), 661 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,022
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1